Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ooooo, ar atgriešanos Anton!!! Tik, lūdzu, bez tiem video...
14.augusts 2019, 21:43 | links
 
Puikām nu dikti gribas izpausties...Atslābstiet un izpažaties pa tēmu.Izskatās ka admins ar ir nobanots...)
14.augusts 2019, 21:26 | links
 
Raih, piedod vecīt, bet tev drusku ir sakāpis galvā. Visu gaišu un lai labi garšo. :)
14.augusts 2019, 20:47 | links
 
Izdzēsīsies tu, vai pareizāk sakot, izdzēsīs tevi...
14.augusts 2019, 20:44 | links
 
Raih, nu tad uzaicini luteru uz konjaciņa glāzi, jums būs par ko parunāt. Ja tev ir pretīgi, tad nelasi. Tev neviens mans posts netika adresēts. Vārdu sakot beidz čīkstēt kā maza meitene kuras smilškastes stūrīti aizņēmuši puikas no 3. klases. Te ir internets un kādam vienmēr nebūs taisnība, sadzīvo ar to vai izdzēsies.
14.augusts 2019, 20:33 | links
 
Bļ*ķ, jūs beigsiet vienreiz??? Pretīgi lasīt! Pat luters sāk šķist normāls, salīdzinot ar jums! Un tas NAV kompliments!
14.augusts 2019, 20:18 | links
 
irseejs [14.08.19]: :)
Es tev piedāvāju klātienē atrisināt tavu sāpi.
Tu atteicies. Nu skaidrs. Vairāk jautajumu nav. Citiem diez vai interesē tavi mazvērtibas kompleksi.
Skaisti tu nolec nost no savas atbildības! Jau teicu! Vāc naudu un tiksimies. Tā pat vien vari braukt uz Māras dīķi pīles pabarot! Ne kas tu nēsi un netaisos terēt vairākas reizes savu laiku.
Ja nevari savākt 5000€, varu nākt tev pretī un vienosimies par 3000€. Mazāk gan ne!
14.augusts 2019, 20:12 | links
 
:)
Es tev piedāvāju klātienē atrisināt tavu sāpi.
Tu atteicies. Nu skaidrs. Vairāk jautajumu nav. Citiem diez vai interesē tavi mazvērtibas kompleksi.
14.augusts 2019, 20:00 | links
 
irseejs [14.08.19]: Es tev pm nosūtīju, nav nepieciešamība šeit publiski kartot personīgas lietas.
Nē, puis! Tu publiski izsaki apgalvojumus, publiski arī atrisināsim!
Un tu te jau pus gadu ar visiem karti savas personīgas lietas. Šis nebūs izņēmums. Pie kam te ir arī vel citas trīs(divas) iesaistītās puses tavos murgos!
14.augusts 2019, 19:58 | links
 
Un tas tikai pāris dienās! Tur tamlīdzīgu kašmaru caurām dienām mēnešiem ilgi publicē!
14.augusts 2019, 19:54 | links
 

.
14.augusts 2019, 19:52 | links
 

.
14.augusts 2019, 19:51 | links
 

.
14.augusts 2019, 19:51 | links
 

.
14.augusts 2019, 19:51 | links
 

.
14.augusts 2019, 19:50 | links
 

Es te sekoju pāris krievijas opozicionāriem feisbukā. Nu jopt, kas tur notiek! Mūsu "tautas kalpi" reāli nobāl, un tās pāris viņu "darba" vizītes eksotiskās salās nav nekas, salīdzinot ar krievu alkatības un bezkaunības apmēriem... Tā vien šķiet, ka tai valstij vairs nav nu nekādu cerību...
14.augusts 2019, 19:50 | links
 
Es tev pm nosūtīju, nav nepieciešamība šeit publiski kartot personīgas lietas.
14.augusts 2019, 19:50 | links
 
cope71 [14.08.19]: irseejs [21m]: Cope71, no sākuma vajadzētu satikties klātienē ja tu tik ļoti vēlies. Sūti savu adresīti man uz pm, es pieripošu, parunāsim nu tā aci pret aci.Naslīdi malā! 5000€ galdā un atrisināsim jautājumu par taviem apgalvojumiem! Tad arī tiksimies un varesi gan pajautāt gan arī atbildēt! Tu tak nēsi tukšpļūtītājs, vai ne? Tu tak esi vecis! Davaj, īsi un konkrēti!
Bet, ja jebkuru iemeslu dēļ tu par saviem vārdiem netaisies atbildēt un atsakies no šī, tad tu esi lupata un tāds arī paliksi un vairak man jautājumu pie tevis nav!
Tu vēl cerēji, ka viņš atbildēs!? :DDD
Plukata un balamute.
14.augusts 2019, 19:49 | links
 
irseejs [14.08.19]: Cope71, no sākuma vajadzētu satikties klātienē ja tu tik ļoti vēlies. Sūti savu adresīti man uz pm, es pieripošu, parunāsim nu tā aci pret aci.
Naslīdi malā! 5000€ galdā un atrisināsim jautājumu par taviem apgalvojumiem! Tad arī tiksimies un varesi gan pajautāt gan arī atbildēt! Tu tak nēsi tukšpļūtītājs, vai ne? Tu tak esi vecis! Davaj, īsi un konkrēti!
Bet, ja jebkuru iemeslu dēļ tu par saviem vārdiem netaisies atbildēt un atsakies no šī, tad tu esi lupata un tāds arī paliksi un vairak man jautājumu pie tevis nav!
14.augusts 2019, 19:38 | links
 
Cope71, no sākuma vajadzētu satikties klātienē ja tu tik ļoti vēlies. Sūti savu adresīti man uz pm, es pieripošu, parunāsim nu tā aci pret aci.
14.augusts 2019, 19:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager