Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kaputaarps
Nezinot kontekstu, grūti spriest, bet pirmais trauksmes zvans JKP virzienā. Linku iemetīsi?
Atceros, Rinkēvičs tā uz Dominikānu brauca "ar pieredzi mainīties"...

raihs, 14.augusts 2019, 18:46


https://nra.lv/politika/289065-saeimas-opozicija-versas-pret-politturismu.htm
14.augusts 2019, 19:07 | links
 
irseejs [14.08.19]: Paldies fīrer. Man ļoti rūp tavs viedoklis. Ar piecdesmitniekiem uz doto brīdi nevaru atļauties slaucīties. :) Slaukos ar 20EUR nomināliem. :)

Gribēju jautat vai 20EUR tev būs pa prātam?
Klau, cienītais! Tu kaut kā slīdi ārā, tā kā tāds glumeklis! Liekam galdā naudu un atrisinam jautājumu par tavu apgalvojumu saistībā ar manu saistību ar citiem, tevis minētajiem personāžiem! Tu to kladzini jau vis maz mēnesi!
Davaj, esi vecis! Piesaistīsim adminu un juristu, kā arī citus iesaistītos un nokārtosim to! Izdevumus par jurista pakalpojumiem un admina piesaistīšanu sedz zaudējusī puse no saviem līdzekļiem, kas neietilps strīda summā.!
14.augusts 2019, 19:05 | links
 
ulden,no kurienes tu rauj to sviestu?kāds sakars man ar 5k?es nekur neesmu piedāvājis mest naudu!!!esmu piedavājis uzlikt irsējam uz kaskas(smagās galvas)kameru un aiziet pie doka!:)

lai "smagajiem"būtu vēl interesantāk,rekur ir patiesība -cope71 = lote71 = kurjers6 = brencis 21=Putins,Vladimirs Putins...:)tas ir viņš,viņš ir ielīdis pat te,makšķernieku forumā:)irsēj tik dokam šito nesaki,savādāk būs pavisam smagi!:)

P.s Mans pēdējais ieraksts šaja sadaļā.Pats sevi banoju:)
14.augusts 2019, 18:50 | links
 
kaputaarps
Nezinot kontekstu, grūti spriest, bet pirmais trauksmes zvans JKP virzienā. Linku iemetīsi?
Atceros, Rinkēvičs tā uz Dominikānu brauca "ar pieredzi mainīties"...
14.augusts 2019, 18:46 | links
 
no ineta dzīlēm, bet diezgan pasvaigs...

Kāds Latvijai būs labums, ja deputāts Judins kā Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs no Vienotības aizlaidīs komandējumā uz eksotisko Jordāniju? Aicinās migrantus no Jordānijas un dos pilsonību? Jeb saliedēs mūs ar Jordānijas pilsoņiem?
Tas ir stāsts, kā patiesībā tiek slēpti deputātu polittūrisma komandējumi un to izmaksas no sabiedrības. Šodien Saeimas Juridiskajā komisijā koalīcijas un “atklātības” aizstāvji (Juta Strīķe un Jānis Butāns no JKP, Aivars Geidāns no KPV, Ritvars Jansons un Jānis Iesalnieks no NA, piebalsojot bijušajai sabiedrība par atklātību Delna vadītājai Inesei Voikai no Attīstībai/Par un nebalsojot, acīmredzot, komandējumā esošajai Inesei Lībiņai-Egnerei no Vienotības) noraidīja priekšlikumu, kas paredz sabiedrībai Saeimas sēdēs atklāt visus deputātu komandējumus un to izmaksas.
14.augusts 2019, 18:29 | links
 
Man nav sakara ar irsējiem, tirsējiem, luteriem, pluteriem :) ieliksi mani listē, pakāsīsi :D
14.augusts 2019, 18:25 | links
 
Paldies fīrer. Man ļoti rūp tavs viedoklis. Ar piecdesmitniekiem uz doto brīdi nevaru atļauties slaucīties. :) Slaukos ar 20EUR nomināliem. :)

Gribēju jautat vai 20EUR tev būs pa prātam?
14.augusts 2019, 18:25 | links
 
irseejs
Tu reāli esi te apriebies! Viena vienīga diršana visās sadaļās! Tev toč pie ārsta jāiet! Kopš tavas parādīšanās te notiek tikai viena vienīga tuns bērnudārza līmeņa diršanās! Un galvēnais, tu ar savu vāvuļošanu tikai baro luteru&co... Ej labāk atslaukies ar saviem 50niekiem sestdienās Statoilos!
14.augusts 2019, 18:22 | links
 
Rupekļi :)
14.augusts 2019, 18:20 | links
 
irseejs [0:00]: adimin. cope71 = lote71 = kurjers6 = brencis 21Es tev puikiņ jau laiku atpakaļ piedāvaju šo jautājumu atrisināt vienreiz un uz visiem laikiem, bet tu nomīzi (vai arī naudas nav) un turpini te liet savus murgus!
Mans piedāvājums ir spēkā! Lieku 5000€ no savas puse, ka man ar pārējiem tevis nosauktajiem personāžiem nav ne kāda sakara! Tu, protams savus 5000€ liec pretī! Darām!? Un tikai nevajag tg sākt puņķoties un irst, ka man tādas naudas nav! Viss ir un būs!
Kungi, ja vel kadam ir velme, var piedalīties!

cope71, 14.augusts 2019, 18:10
Tad tu esi kurjers:DDjeb abi ar kurjeru metīsiet pa 5000??
14.augusts 2019, 18:20 | links
 
irseejs [14.08.19]: Plukata ieliec konta izdruku lai es zinu vai man ir vērts iet uz bankomātu :)
Skaidrs. Tu esi ne tikai Losis71 bet gan arī totāls LOHS! Interneta pļūtīzers! Aizej nodod pudeles un nopērc kadu kārtējo lēto vinčuku un atveldzējies!
Smieklīgais pamuļķīts!;)))
14.augusts 2019, 18:18 | links
 
Irsēj, izskatās, ka tāds pliks dirsējs vien esi.
14.augusts 2019, 18:17 | links
 
Plukata ieliec konta izdruku lai es zinu vai man ir vērts iet uz bankomātu :)
14.augusts 2019, 18:13 | links
 
irseejs [14.08.19]: :)
Vai tad ņemot smscredit un vivus elvē tādas summas dod?
Neizvairies! Vai nu darām, vai arī esi mīkstais dirsējs, kurš neatbild par saviem vārdiem!
14.augusts 2019, 18:12 | links
 
:)
Vai tad ņemot smscredit un vivus elvē tādas summas dod?
14.augusts 2019, 18:11 | links
 
irseejs [14.08.19]: adimin. cope71 = lote71 = kurjers6 = brencis 21
Es tev puikiņ jau laiku atpakaļ piedāvaju šo jautājumu atrisināt vienreiz un uz visiem laikiem, bet tu nomīzi (vai arī naudas nav) un turpini te liet savus murgus!
Mans piedāvājums ir spēkā! Lieku 5000€ no savas puse, ka man ar pārējiem tevis nosauktajiem personāžiem nav ne kāda sakara! Tu, protams savus 5000€ liec pretī! Darām!? Un tikai nevajag tg sākt puņķoties un irst, ka man tādas naudas nav! Viss ir un būs!
Kungi, ja vel kadam ir velme, var piedalīties!
14.augusts 2019, 18:10 | links
 
Losi71, Kādi epiteti, kāda daile. :) Jaunsudrabiņš stāv malā un nervozi pīpē.
14.augusts 2019, 18:05 | links
 
Viens pluss ir tas, ka tur viss būs uz vietas.
14.augusts 2019, 18:01 | links
 
irseejs [13.08.19]: interesanti vatņik, ko tu mēģini panākt. tavi banotie niki tāpat visiem ir sen zināmi :) gan šeit, gan citos forumos. vienīgais kur tu vari vēl izpausties tas būs tavs freeriders.lv kāds tev tur ir niks :)

ilgi tu te nebūsi un arī tavi feikie niki tiks nobanoti :) es to garantēju.
Pirms tu kaut ko garantē, aizej puikiņ, biezputriņu ieēd un naudiņu no savas alusbundžas izkrati! Blefotājs un plikadīda tu esi! Kuru tu te centies piečakarēt!?
Visiem tak tā pat zināms, ka tu esi trīs vienā:
Irseejs=Lote71=Losis71
Tu ta ka tāds no ķēdes norāvies krancis, kurš mēnesi ar koku bakstīts un ar pārpalikumiem barots! Negatīvisma un naida apsēsts! Tadus subjektus kāds esi tu, vajadzētu vnk izolēt no sabiedrības! Tu tā kā skabarga te visiem esi pakaļā! :))))
14.augusts 2019, 18:00 | links
 
Šādu projektu būvniecība Latvijā mani pat pārsteidz, bet patīkami parsteidz! Ja reiz investori uzskata, ka ir vērts nepilnu 2 miljonu valstī ieguldīt miljonus brendu autletu kompleksā, tas nozīmē, ka mums nu nemaz slikti neiet! Esmu bijis Milānā tāda tipa veidojumā, bija ļoti pat ok!
https://www.delfi.lv/a/51365783
14.augusts 2019, 17:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager