Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brencis21 [13.08.19]: badapiicka [17:28]: badapiicka [13:28]: badapiicka [Vakar]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.

Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46
Esmu lasījis šo skaidrojumu, bet tas ir pārāk novienkāršots- tāpat, kā, piemēram, ja es teiktu, ka fašists ir tas, kurš ikdienā pārlasa musolīni biogrāfiju un pirms rokasspiediena vienmēr sveic ar paceltu roku un "sieg heil!". Skaidrs taču, ka jēdziens "fašists" ietver sevī daudz vairāk- zighails ir tikai aisberga virspuse. Tāpat arī tu palaidi garām būtiskas nianses, ko centos skaidrot un jautājumi palika neatbildēti. Kāpēc šejienes ļautiņiem tik ļoti sāp sirds par Krievijas "apmelošanu" un neko labu no viņiem nedzird par Latviju? Arvārdsakot - gaidīsim kādas ziņas vai info par labo, vērtīgo, kas notiek Latvijā no tiem, kas "redz zem deguna, kas notiek pašu zemē", ja??..To pašu var teikt par jebkuru vārdu, kā piemēru: okupantu armija. Te daudziem tas tikai ar vienu saistās, bet ja pajautāsim Tibetiešiem, Palestīniešiem, Kipriešiem, bijušās Dienvidslāvijas iedzīvotājiem, Afganistāniešiem, Irākiešiem un pa šo reģionu tālāk pat varam neminēt, kuri ir okupantu Armija. :)

Brencis21, 13.augusts 2019, 13:58
Un atkal- es par meitu, tu par kleitu. Ja mums kaimiņos-austrumos būtu amerikāņi ar savu impēriju, kuri jau kopš kāda 12.gs būtu centušies te ielīst(kā to darīja Naugārde-Novgoroda), vairāki asimilācijas un angliskošanas mēģinājumi uttt, utml- arvārdsakot, ja amerikāņi būtu darījuši visu to, ko darīja krievi/sovjeti, tad mana(un ne tikai mana) attieksme pret amerikāņiem būtu tāda pati, kā pret krieviem/sovjetiem.Laikam skolā vēsturi neesi mācijies, bet varu atgādināt: ja jau no 12.gs kas un kuri mūs pakalpināja un iekaroja tie bija vācieši, kuri te valdija ilgāko laiku vairāku simtu gadus. Un pēdējo reizi 41jā te bija līdz 44jam.
Tad par kādu attieksmi tu te runā?
Ja teiksi, ka ,, tie nav tie vācieši,, , varu tev pateikt - šī Krievija nav padomu savienība. :)
Un tagad atbildi, kura valsts ir ES stūrakmens un pēc kuras stabules mēs tagad atkal ,, dancojam,,?
:)))))
Piemirsu vēl , palasi par to pret ko cīnijās latvieši par savu pirmo Neatkarīgo valsti.
Palasi, būs interesanti:
https://www.mil.lv/lv/par-mums/vesture/brivibas-cinas
13.augusts 2019, 18:47 | links
 
badapiicka [13.08.19]: badapiicka [13:28]: badapiicka [Vakar]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.

Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46
Esmu lasījis šo skaidrojumu, bet tas ir pārāk novienkāršots- tāpat, kā, piemēram, ja es teiktu, ka fašists ir tas, kurš ikdienā pārlasa musolīni biogrāfiju un pirms rokasspiediena vienmēr sveic ar paceltu roku un "sieg heil!". Skaidrs taču, ka jēdziens "fašists" ietver sevī daudz vairāk- zighails ir tikai aisberga virspuse. Tāpat arī tu palaidi garām būtiskas nianses, ko centos skaidrot un jautājumi palika neatbildēti. Kāpēc šejienes ļautiņiem tik ļoti sāp sirds par Krievijas "apmelošanu" un neko labu no viņiem nedzird par Latviju? Arvārdsakot - gaidīsim kādas ziņas vai info par labo, vērtīgo, kas notiek Latvijā no tiem, kas "redz zem deguna, kas notiek pašu zemē", ja??..To pašu var teikt par jebkuru vārdu, kā piemēru: okupantu armija. Te daudziem tas tikai ar vienu saistās, bet ja pajautāsim Tibetiešiem, Palestīniešiem, Kipriešiem, bijušās Dienvidslāvijas iedzīvotājiem, Afganistāniešiem, Irākiešiem un pa šo reģionu tālāk pat varam neminēt, kuri ir okupantu Armija. :)

Brencis21, 13.augusts 2019, 13:58
Un atkal- es par meitu, tu par kleitu. Ja mums kaimiņos-austrumos būtu amerikāņi ar savu impēriju, kuri jau kopš kāda 12.gs būtu centušies te ielīst(kā to darīja Naugārde-Novgoroda), vairāki asimilācijas un angliskošanas mēģinājumi uttt, utml- arvārdsakot, ja amerikāņi būtu darījuši visu to, ko darīja krievi/sovjeti, tad mana(un ne tikai mana) attieksme pret amerikāņiem būtu tāda pati, kā pret krieviem/sovjetiem.
Laikam skolā vēsturi neesi mācijies, bet varu atgādināt: ja jau no 12.gs kas un kuri mūs pakalpināja un iekaroja tie bija vācieši, kuri te valdija ilgāko laiku vairāku simtu gadus. Un pēdējo reizi 41jā te bija līdz 44jam.
Tad par kādu attieksmi tu te runā?
Ja teiksi, ka ,, tie nav tie vācieši,, , varu tev pateikt - šī Krievija nav padomu savienība. :)
Un tagad atbildi, kura valsts ir ES stūrakmens un pēc kuras stabules mēs tagad atkal ,, dancojam,,?
:)))))
13.augusts 2019, 18:44 | links
 
badapiicka [13:28]: badapiicka [Vakar]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.

Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46
Esmu lasījis šo skaidrojumu, bet tas ir pārāk novienkāršots- tāpat, kā, piemēram, ja es teiktu, ka fašists ir tas, kurš ikdienā pārlasa musolīni biogrāfiju un pirms rokasspiediena vienmēr sveic ar paceltu roku un "sieg heil!". Skaidrs taču, ka jēdziens "fašists" ietver sevī daudz vairāk- zighails ir tikai aisberga virspuse. Tāpat arī tu palaidi garām būtiskas nianses, ko centos skaidrot un jautājumi palika neatbildēti. Kāpēc šejienes ļautiņiem tik ļoti sāp sirds par Krievijas "apmelošanu" un neko labu no viņiem nedzird par Latviju? Arvārdsakot - gaidīsim kādas ziņas vai info par labo, vērtīgo, kas notiek Latvijā no tiem, kas "redz zem deguna, kas notiek pašu zemē", ja??..To pašu var teikt par jebkuru vārdu, kā piemēru: okupantu armija. Te daudziem tas tikai ar vienu saistās, bet ja pajautāsim Tibetiešiem, Palestīniešiem, Kipriešiem, bijušās Dienvidslāvijas iedzīvotājiem, Afganistāniešiem, Irākiešiem un pa šo reģionu tālāk pat varam neminēt, kuri ir okupantu Armija. :)

Brencis21, 13.augusts 2019, 13:58

Un atkal- es par meitu, tu par kleitu. Ja mums kaimiņos-austrumos būtu amerikāņi ar savu impēriju, kuri jau kopš kāda 12.gs būtu centušies te ielīst(kā to darīja Naugārde-Novgoroda), vairāki asimilācijas un angliskošanas mēģinājumi uttt, utml- arvārdsakot, ja amerikāņi būtu darījuši visu to, ko darīja krievi/sovjeti, tad mana(un ne tikai mana) attieksme pret amerikāņiem būtu tāda pati, kā pret krieviem/sovjetiem.
13.augusts 2019, 17:28 | links
 
Te viens ,, pasūtijuma raksts,, savādāk to nenosaukt. :)
Interesanti, kāpēc nevienu neizbrīna, ka visur ir sale, shopi, outleti u.t.t
Kurā un kādā valstī, tad dzīvojam?
https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/288855-vai-mums-ir-otra-valoda-latviete-izbrinita-par-interneta-redzeto/?utm_source=inboxlv&;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Pat oficiālos izdevumos angļu izteikumi un vārdi bez tulkojuma, kas patiesībā nemaz nedrīkstētu būt. Bet sabiedrībai jau tas iebarots, ka tas ir tikai normāli. Tad nu te arī šīs ,, izbrīnītās dāmītes,, šausmu raksts.

Brencis21, 13.augusts 2019, 14:04

Lutij! Beidz tak vienreiz raudāt! Kas Tev nepatīk essence.com mājas lapā???
Ārzemēs reģistrēta lapa, liek kādas valodas vien vēlas. Nav vēl pasaulē tādu likumu, kuri to aiziegtu. Būtu priecājies, ka vairums Taviem līdzgaitniekiem, lapa piedāvā viņiem saprotamu valodu.
Bet Tev jau kā Lamiņu absolventam, to nesaprast.
P.s. Ieliec lūdzu atsauci, uz oficiālu valsts/pašvaldības izdevumu, kur būtu tie angliskie termini.
13.augusts 2019, 14:15 | links
 
Lutij, kura būtu tā okupantu armija tavuprāt Latvijā? Es zinu ka līdz kādam 91.gadam te bija vienas valsts okupantu armija, šādas un tādas atraugas vēl ir palikušas. Tā pati armija, kas tur ar tankiem pabraukāja, kamēr tu iebarikādējies ar savējiem sargāji neatkarību. Nu tā pati, ar kuru komunists rubikukubiks čomojās un pēcāk dēļ tā pasēdēja čokā :)
13.augusts 2019, 14:07 | links
 
Te viens ,, pasūtijuma raksts,, savādāk to nenosaukt. :)
Interesanti, kāpēc nevienu neizbrīna, ka visur ir sale, shopi, outleti u.t.t
Kurā un kādā valstī, tad dzīvojam?
https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/288855-vai-mums-ir-otra-valoda-latviete-izbrinita-par-interneta-redzeto/?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Pat oficiālos izdevumos angļu izteikumi un vārdi bez tulkojuma, kas patiesībā nemaz nedrīkstētu būt. Bet sabiedrībai jau tas iebarots, ka tas ir tikai normāli. Tad nu te arī šīs ,, izbrīnītās dāmītes,, šausmu raksts.
13.augusts 2019, 14:04 | links
 
badapiicka [13.08.19]: badapiicka [Vakar]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.

Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46
Esmu lasījis šo skaidrojumu, bet tas ir pārāk novienkāršots- tāpat, kā, piemēram, ja es teiktu, ka fašists ir tas, kurš ikdienā pārlasa musolīni biogrāfiju un pirms rokasspiediena vienmēr sveic ar paceltu roku un "sieg heil!". Skaidrs taču, ka jēdziens "fašists" ietver sevī daudz vairāk- zighails ir tikai aisberga virspuse. Tāpat arī tu palaidi garām būtiskas nianses, ko centos skaidrot un jautājumi palika neatbildēti. Kāpēc šejienes ļautiņiem tik ļoti sāp sirds par Krievijas "apmelošanu" un neko labu no viņiem nedzird par Latviju? Arvārdsakot - gaidīsim kādas ziņas vai info par labo, vērtīgo, kas notiek Latvijā no tiem, kas "redz zem deguna, kas notiek pašu zemē", ja??..
To pašu var teikt par jebkuru vārdu, kā piemēru: okupantu armija. Te daudziem tas tikai ar vienu saistās, bet ja pajautāsim Tibetiešiem, Palestīniešiem, Kipriešiem, bijušās Dienvidslāvijas iedzīvotājiem, Afganistāniešiem, Irākiešiem un pa šo reģionu tālāk pat varam neminēt, kuri ir okupantu Armija. :)
13.augusts 2019, 13:58 | links
 
badapiicka [Vakar]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.

Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46

Esmu lasījis šo skaidrojumu, bet tas ir pārāk novienkāršots- tāpat, kā, piemēram, ja es teiktu, ka fašists ir tas, kurš ikdienā pārlasa musolīni biogrāfiju un pirms rokasspiediena vienmēr sveic ar paceltu roku un "sieg heil!". Skaidrs taču, ka jēdziens "fašists" ietver sevī daudz vairāk- zighails ir tikai aisberga virspuse. Tāpat arī tu palaidi garām būtiskas nianses, ko centos skaidrot un jautājumi palika neatbildēti. Kāpēc šejienes ļautiņiem tik ļoti sāp sirds par Krievijas "apmelošanu" un neko labu no viņiem nedzird par Latviju? Arvārdsakot - gaidīsim kādas ziņas vai info par labo, vērtīgo, kas notiek Latvijā no tiem, kas "redz zem deguna, kas notiek pašu zemē", ja??..
13.augusts 2019, 13:28 | links
 
Tev pamuļķīt prasās banāns.

irseejs, 13.augusts 2019, 12:17


Tu varētu būt foršs čalis, ja nemīstu tupus un neniekotos ar tiem banāniem!! :)))
13.augusts 2019, 12:52 | links
 
Tev pamuļķīt prasās banāns.
13.augusts 2019, 12:17 | links
 
Kungi! Esiet pazīstami! Viens visu cienīts persdonāžs ir radījis sev vēl vienu interneta tēlu un segvārdu!
irseejs=Lote71=Losis71
No sirds sveicam!
13.augusts 2019, 12:01 | links
 
: Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . /


Brencis21, 13.augusts 2019, 10:46

Ieskaties spogulī, būs desmitniekā !!!
13.augusts 2019, 11:46 | links
 
Nu redz,lutijs atbilst visiem vatņika kritērijiem,atreferē visu ko krievu propagandas mēdiji viņam iebaro,Skripaļus krievi neindēja,boingu nenotrieca krievu kaujinieki,krimu neokupēja NATO tūlīt visus okupēs,Eiropas savienība sabruks:DDD Visi vatņika simptomi vienā personā

udens2, 13.augusts 2019, 11:18

+++
13.augusts 2019, 11:43 | links
 
Brencis izteicies, tagad interesanti būtu dzirdēt ko domā lote un cope.
13.augusts 2019, 11:20 | links
 
Nu redz,lutijs atbilst visiem vatņika kritērijiem,atreferē visu ko krievu propagandas mēdiji viņam iebaro,Skripaļus krievi neindēja,boingu nenotrieca krievu kaujinieki,krimu neokupēja NATO tūlīt visus okupēs,Eiropas savienība sabruks:DDD Visi vatņika simptomi vienā personā
13.augusts 2019, 11:18 | links
 
badapiicka [12.08.19]: Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".
Tu kļūdies. :)
Šai sadaļā to nesaprot, nozīmi vārdam un jēgu. Tieši tie dedzīgākie krievi nāk bļauri, visvairāk izmanto krievu neta resursus un piedrazo šo sadaļu. Tātad viņi sēž tajos saitos un ,, neredz, kas notiek zem deguna,, pašu zemē. Bet izkliedz te saukļus, par ,, vienīgo un pareizo viedokli,, , nozākā oponentu, augstrātība vārdos un attiecībā uz saviem izteikumiem . / rakstīšana personvārdus/ ar mazo burtu vai to kropļošana.
Kā vienmēr pēc būtības atbildu un te skaidrojums:
Vatņiks (Ватник) – rašisma ierindas apoloģēts. Raksturīgā psiholoģiskā iezīme – nespēja patstāvīgi un kritiski domāt, nosliece uz ietekmējamību. Bieži ir mazizglītots. Tiražē atrautus, lozunga formā formulētus saukļus ar noslieci uz rašimsu (piem. Крым наш!). Vatņika informācijas patēriņa modelis cieši saistīts ar televīziju: aktīvās funkcionēšanas fāzē, tam nepieciešamas 2-3 stundas tele-propagandas dienā.
13.augusts 2019, 10:46 | links
 
Kurjer, kur problēma? Pirmkārt, ja lieto kādus jēdzienus- tad lieto atbilstoši to nozīmei, ne vairāk, ne mazāk. Vai tad krievu nefani applaudē visam, ko mūsu valstī dara valdošie?! Tie, kas nefano par Krieviju, tāpat kreņķējas par ziepēm, ko šeit biezā slānī vāra vietējie, piemēram, mani tās nelietības riktīgi "nes laukā". Atšķirība ir tāda, ka es redzu arī kaut ko vērtīgu notiekam šeit + ka risinājumu eiropas problēmām es necenšos saskatīt putina krievijā, nedz arī jūtu vajadzību to kaut kā aizstāvēt no kritikas- viņi nav vakar dzimuši kaut kādi nabadziņi, var paši skaidrot, ja vajag. Vietējie šeit reizēm ar tādu sirdsdedzību un līdzjūtību iestājas par krieviju un tur notiekošo pret "apmelojumiem", ka var vien brīnīties- no kurienes tas? Nez', kāpēc tie cilvēki tikpat centīgi neuzsver un nerunā par to labo, kas notiek šeit, Latvijā?? Tā vietā viņi Latvijā neko labu neredz, eiropā/nato viss slikti, pārdzīvo, ja Krieviju "apmelo"... Varu kļūdīties, bet, manuprāt, tur aug saknes tai saukšanai par "vatņikiem".
12.augusts 2019, 22:48 | links
 
NA padauza norauta no siles. Pretīgākā partija ever- pat pretīgāka par saskaņu-nacionālās kārts aizsegā zagt no tautas, kuras pašapziņu tā it kā aizsargā.... Cerams, drīz izvilks arī pārējos "tautmīļus"...
https://www.delfi.lv/a/51357719
12.augusts 2019, 14:43 | links
 
Ko gan neteiksi - ir taču makšķernieku vidū cilvēki, pie kuriem gribas pieiet un apjautāties, vai dzīve bez smadzenēm nav pārlieku sarežģīta.
12.augusts 2019, 11:07 | links
 
Kad amēba sāk dalīties nekontrolētā ātrumā to sauc par mutāciju. Dzirdēju ka vatastānā kaut kas ir uzgājis atkal gaisā. :)
12.augusts 2019, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager