Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
8.augusts 2019, 22:58 | links
 
udens2 [08.08.19]: udens2 [13:30]: udens2 [30m]: irseejs [9:09]: Lutij, kāpēc tāds negatīvisms? :)Tu ko, tas ir pozitīvisms:
Es savus vārdus apstiprinu ar KONKRĒTIEM FAKTIEM, kamēr tavi un urlēna paziņojumi ir bez seguma.
Te otrs fakts par to ,cik labi pie mums:
https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/08/07/sieviete-soketa-pec-atro-izsauksanas-tas-ir-genocids?utm_source=inbox&;;;;;;utm_medium=mainpage&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Brencis21, 8.augusts 2019, 12:00forši atrefērēt pieturā saklausītus šausmu stāstus,ne faktu nekā,tikai kaut kāda neapmierināta bāba izteikusi savu sāpi,varbūt vecais bij pālī un sagriezās galvaTie tak tava līmeņa stāstiņi, tikai tavā izpildijumā .
:DDDD
Jo to, kas pie mums notiek kaut kā nemanu komentējam, tikai tos, kas ,, aiz kaimiņu žoga,,. :DDDD

Brencis21, 8.augusts 2019, 13:16Ko tur baumas komentēt,tas jau lai paliek tavā ziņā,esi spečuks šājā jomā kā nekāNu jā, baumas. Patiesībā tāda nevainīga jauniešu delverība:
Tu ko, tas ir pozitīvisms:
Es savus vārdus apstiprinu ar KONKRĒTIEM FAKTIEM, kamēr tavi un urlēna paziņojumi ir bez seguma.
Te otrs fakts par to ,cik labi pie mums:
https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/08/07/sieviete-soketa-pec-atro-izsauksanas-tas-ir-genocids?utm_source=inbox&;;utm_medium=mainpage&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Brencis21, 8.augusts 2019, 13:53Histēriskas vecenes vaimanas nu tiešām ir cieti fakti,varbūt šitā pati tev stāstija kā tankus pret oglēm mainīja???Ja tā,tad es ticu:DD
Tupais luters to tik vien māk, kā likt linkus uz kaut kādiem raksteļiem, nejēdzot lietas būtību...
8.augusts 2019, 19:42 | links
 
udens2 [13:30]: udens2 [30m]: irseejs [9:09]: Lutij, kāpēc tāds negatīvisms? :)Tu ko, tas ir pozitīvisms:
Es savus vārdus apstiprinu ar KONKRĒTIEM FAKTIEM, kamēr tavi un urlēna paziņojumi ir bez seguma.
Te otrs fakts par to ,cik labi pie mums:
https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/08/07/sieviete-soketa-pec-atro-izsauksanas-tas-ir-genocids?utm_source=inbox&;;;;;utm_medium=mainpage&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Brencis21, 8.augusts 2019, 12:00forši atrefērēt pieturā saklausītus šausmu stāstus,ne faktu nekā,tikai kaut kāda neapmierināta bāba izteikusi savu sāpi,varbūt vecais bij pālī un sagriezās galvaTie tak tava līmeņa stāstiņi, tikai tavā izpildijumā .
:DDDD
Jo to, kas pie mums notiek kaut kā nemanu komentējam, tikai tos, kas ,, aiz kaimiņu žoga,,. :DDDD

Brencis21, 8.augusts 2019, 13:16Ko tur baumas komentēt,tas jau lai paliek tavā ziņā,esi spečuks šājā jomā kā nekāNu jā, baumas. Patiesībā tāda nevainīga jauniešu delverība:
Tu ko, tas ir pozitīvisms:
Es savus vārdus apstiprinu ar KONKRĒTIEM FAKTIEM, kamēr tavi un urlēna paziņojumi ir bez seguma.
Te otrs fakts par to ,cik labi pie mums:
https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/08/07/sieviete-soketa-pec-atro-izsauksanas-tas-ir-genocids?utm_source=inbox&;utm_medium=mainpage&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Brencis21, 8.augusts 2019, 13:53
Histēriskas vecenes vaimanas nu tiešām ir cieti fakti,varbūt šitā pati tev stāstija kā tankus pret oglēm mainīja???Ja tā,tad es ticu:DD
8.augusts 2019, 18:17 | links
 
luter, tā nav mana puse, tur mana sievasmāte dzīvo. Otrkārt, kā reizi Krāslavā dzīvo daudz okupantu atliekas un vatņiki un cik saprotu, kā reizi tādu tupaku darbiņš, jaunā paudze tādi paši "bidlo" aug, lamājas matom visi, piedirš aiz sevis, utt. Utainīši, vatņiki, tā ir sērga, kas ievazāta okupācijas laikā un tik drīz neiznīks, diemžēl.
8.augusts 2019, 17:29 | links
 
Bet ko tu gaidi, es nesaprotu. Tu no vienas puses stāsti, ka 19 gados stāveji pie barikadēm un cīnijies par neatkarību. Es tev paskaidroju. Tā nevar būt, lasot tās samazgas, kuras tu gāz uz valsti, kurā pats dzīvo. Tas viens.

Ja tu nevēlies būt vatņiks, tad tā arī uzvedies. Pagaidām tu esi derdzīgs vatņiks, pulerists, krimnašists utt. :) Paldies, vari neatbildēt.
8.augusts 2019, 17:00 | links
 
irseejs [08.08.19]: Es tev uz visiem jautājumiem esmu sniedzis atbildes. Par vatņiku nepiedzimst, par vatņiku izaug :)
Nevar būt
Apdirsies, atkal!
Nevienas atbildes - pēc būtības.
Tikai tavs subjetīvais bez faktu murgs un apvainojumi.
8.augusts 2019, 16:52 | links
 
Lutij palasi vakar rakstīto. :) Tavi vārdi, man esot dauna sindroms.

Vēlreiz. Cilvēks, kurš pats ir darbspējīgs bet nodokļus nemaksā, nav tiesīgs vaimanāt par to ka ir slikta "bezmaksas" veselības aprūpe. Tādam ar kāju pa to vietu kur saule neiespīd. :)
8.augusts 2019, 16:47 | links
 
urmaas, tev paskaidrot kas ir valde, pilna slodze, atalgojums?
8.augusts 2019, 16:43 | links
 
Paskaidrojiet kā var vienlaicīgi strādāt n-tajās valdēs uz pilnu slodzi?
Atalgojumu tā sajem par visām un par pilnu slodzi katrā!
8.augusts 2019, 16:30 | links
 
Mums ir nesakārtotas sociālo iemaksu modelis.
Tā pat kā progresīvais ienākumu nodoklis utt. It kā ir, bet tajā pašā laikā nav.

irseejs, 8.augusts 2019, 14:44
Ne jau iemaksu modelis greizs, bet gan kā to apsaimnieko.Vēl. Esam kā apburtā ritenī. Ne visiem lielas algas un līdz ar to zemas soc. iemaksas.
Valsts kapitālsabiedrības ar valdi valdes galā, kur dažu locekļu, svarīgu lēmumu pieņēmēju, atalgojums lielāks nekā visam medpersonālam.

BrunoL, 8.augusts 2019, 15:21
šeit piekrītu,tās valdes ir korupcijas perēklis
8.augusts 2019, 16:28 | links
 
Es tev uz visiem jautājumiem esmu sniedzis atbildes. Par vatņiku nepiedzimst, par vatņiku izaug :)
Nevar būt
8.augusts 2019, 16:22 | links
 
irseejs [08.08.19]: Lutij iedzer nomierinošas drapītes. Es tev normālu jautājumu uzdevu, bet tu mani par dauni nosauci. Biju pie daktera. Man ir izraksts, esmu pilnīgi vesels :) Kur ir atbilde "pēc būtības" jeb tu nemaksā nodokļus? :)

Kur manā atbildē redzi vārdu - daunis!?
8.augusts 2019, 16:21 | links
 
irseejs [08.08.19]: Lutij iedzer nomierinošas drapītes. Es tev normālu jautājumu uzdevu, bet tu mani par dauni nosauci. Biju pie daktera. Man ir izraksts, esmu pilnīgi vesels :) Kur ir atbilde "pēc būtības" jeb tu nemaksā nodokļus? :)

Es neticu taviem apgalvojumiem, parādi izrakstu, ka esi vesals. Līdz šim neesi spējis atbildēt pēc būtības.Un atbildi ,ko tev pirms tam , neskaitāmas reizes jautāju:
Kāds sakars man ar vatņikiem, kas ir lutij, kur fakti/pierādijumi par Putina atbalstīšanu?
Par : atlajjjjjst sajjjjjjmu pat neturpināšu, jo ja tev ir pamatskolas izglītība, tad ar to arī jādzīvo.
8.augusts 2019, 16:18 | links
 
Lutij iedzer nomierinošas drapītes. Es tev normālu jautājumu uzdevu, bet tu mani par dauni nosauci. Biju pie daktera. Man ir izraksts, esmu pilnīgi vesels :) Kur ir atbilde "pēc būtības" jeb tu nemaksā nodokļus? :)
8.augusts 2019, 16:10 | links
 
irseejs [08.08.19]: Lutij vatņika cienīga atbilde.
Cik ilgi tu pļūtīsi vienu un to pašu dauni? Tu nespēj jēdzīgi atbildēt par saviem vārdiem un turpini te izteikt personiskus apvainojums. Nepietiek ka viens klauns to dara, tagad jūs jau to darat duetā.
8.augusts 2019, 15:58 | links
 
https://iauto.lv/zinas/pasaule/32344-vacija-dileri-lada-niva-vieta-sak-piedavat-kiniesu-elektromobilus

Šķībie atņem vatņikiem autobiznesu Eiropā :( :)))
8.augusts 2019, 15:31 | links
 
Mums ir nesakārtotas sociālo iemaksu modelis.
Tā pat kā progresīvais ienākumu nodoklis utt. It kā ir, bet tajā pašā laikā nav.

irseejs, 8.augusts 2019, 14:44

Ne jau iemaksu modelis greizs, bet gan kā to apsaimnieko.Vēl. Esam kā apburtā ritenī. Ne visiem lielas algas un līdz ar to zemas soc. iemaksas.
Valsts kapitālsabiedrības ar valdi valdes galā, kur dažu locekļu, svarīgu lēmumu pieņēmēju, atalgojums lielāks nekā visam medpersonālam.
8.augusts 2019, 15:21 | links
 
Lutij vatņika cienīga atbilde.
8.augusts 2019, 15:19 | links
 
Uldiņ, atjēdzies! Ne jau medicīnā problēma,bet gan valstī.
Ko Tu saproti ar “haļava” ? Protams, ja neesi nodokļu maksātājs, tad jā. Vienīgā izeja, meklēt blusas kaimiņa kažokā!
Par to laiku med. paklusē! Tiesa,ar profesionālu sportu nenodarbojos, bet pieklājīgā amatieru līmenī. Fizkultūra uzlabo veselību, bet sportā , diemžēl, gūst traumas. Tā kā ar to laiku medicīnu, mediķu spējām un attieksmi, varu vilkt paralēles.
8.augusts 2019, 15:12 | links
 
Brenci, cik tu gadā nomaksā nodokļos?! Tu vēl ne tuvu neesi pensijas vecumā. Ciparus studijā! Tad padomāsim, vai esi tiesīgs čīkstēt.

irseejs, 8.augusts 2019, 14:51
viņa nodokļi aiziet uzvaras pieminekļa uzturēšanai:DD
8.augusts 2019, 15:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager