Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brencis21 [05.08.19]: Brencis21, 4.augusts 2019, 15:40Nu protams ka vainīgi visi citi izņemot tavējos:DDDEs un manējie, 91jā uz barikādēm aizsargājām Neatkarīgo Latviju. Kamēr tu ar savējiem ,to nodevāt tiem pašiem kungiem, kuri te jau pirms tam valdija un pakalpināja. Un no vienas savienības otrā ,, pārdevāt,,.
Un tagad kladziniet, cik labi dzīvot tagad. Tikai realitātē viss ir savādāk.
Jaa, smuki, bet kuras briidii kljuvi par putinistu. Luudzu struktureeti un peec buutiibas. Un bez tiem ventlaatoriem.
5.augusts 2019, 22:45 | links
 
Plēsīgais ir nobanots. Tamdēļ līdz sestdienas vakaram, plkst 23:59 norisināsies konkurss par lielākā idiota titulu. Kandidāti sāk iezīmēties :D

Copmanis, 5.augusts 2019, 16:28
5.augusts 2019, 22:03 | links
 
Lutij tu tagad apgalvo, ka krupis no priekšas skatoties ir krupis, bet no sāniem skatoties ir tauriņš.

Un nē. Nebija labs piemērs. Likt nevajadzēja. A kas ar tiem mentiem paskaidrosi? Esntev linku ieliku, kas tur nav skaidrs?
5.augusts 2019, 20:34 | links
 
irseejs [05.08.19]: Brencis21 [20m]: irseejs [5m]: Lutij, ja tu skaties un redzi krupi, tad tas ir krupis, nevis tauriņš. Tieši tā pat ir ar vateņiem. :) Nu nevajag noliegt skaidri redzamas lietas.Irseejam personiski.
Ķer, ierij.Lurij, tad tu gribi teikt, ka uz krupi skatoties no aizmugures vai sāniem tas vairs nebūs krupis?

Man šķiet, ka loģika nav tava stiprākā puse un tavs piemērs ir galīgi garām. :)
Tieši loģika ir pamatu, pamats. Ja neuztvēri grafisko attēla izpratni, piekrītu tev, nebija to tev vērts rādīt, nesaprati.
:DDDD
Nav jēgas runāt ar to kurš redz ,, tikai krupi,, jo viņam tā ērtāk.
Smieklīgs esi ar to, ka tikko paziņoji, nav laika pierādījumus meklēt. Bet par mentiem uzreiz bija tavs posts. :))))
Nu tad atbildēsi, kāds sakars mentiem ar lv policiju? Jo pats uldens redzu ,, beigta zivs,, atbildes nebūs tāpat kā par partiju pareizo, kas tad ir valstī ,, saimnieks,, , kur mana piederība kaut kādām citām valsts pilsoņiem u.t.t
5.augusts 2019, 20:27 | links
 
udens2 [14m]: udens2 [14m]: lutij gaidam faktus par tankiiem ko maina pret oglēm,jeb būs atkal tukšā diršana par Briseles direktīvām un zilajiem???Kā kārtīgs vatņiks māki nomukt no tēmas un tēlot beigtu zivi.Tev urla, vēl reiz atgādinu:
Kā tu parādīsi savus faktus/ dokumentus/ par Krievijas tankiem, tad arī es atbildēšu.
Nu ko, acerējies un rij savus sūdus.

Brencis21, 5.augusts 2019, 19:37Pierādijumi pa krievu tankiem te ir izcilātiem desmitiem reižu,tas ka tu neko neatceries,kaut gan visticamāk neko nesaproti jaur ir tava problēma,atkartot īpaši apdāvinatam vatņikam netaisos.Tā ka gaidam faktus par ogļu-tanku barteri,bet par cik zinu ka esi aptirsies tad skaidrs ka tādu nebūs:)))Izlasi vēl reiz :
Izcilājāt, izrunājāt .....
Kuri tie eksperti un kur FAKTI?
Ja tādi ir tak pievieno un atbildēšu.
Tu pat nespēj atbildēt, kas LV tāds ,,ments,, ir?

Brencis21, 5.augusts 2019, 19:55
Kā jau teicu,gan eksperti,gan fakti te jau bijuši,neatceries,nu sūdīgi tev,nelasīji,neskatījies sūdigi tev,tad turpini dzīvot krievu propagandas pasaulē un esi izsmiekls visiem normāliem cilvēkiem,toties vatņiki tevi ciena:))varens ieguvums tavai pašapziņai
5.augusts 2019, 20:08 | links
 
Brencis21 [05.08.19]: irseejs [5m]: Lutij, ja tu skaties un redzi krupi, tad tas ir krupis, nevis tauriņš. Tieši tā pat ir ar vateņiem. :) Nu nevajag noliegt skaidri redzamas lietas.Irseejam personiski.
Ķer, ierij.
Lurij, tad tu gribi teikt, ka uz krupi skatoties no aizmugures vai sāniem tas vairs nebūs krupis?

Man šķiet, ka loģika nav tava stiprākā puse un tavs piemērs ir galīgi garām. :)
5.augusts 2019, 20:04 | links
 
irseejs [05.08.19]: https://ru.m.wiktionary.org/wiki/%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82

Šeit viss tevi interesējošais par "mentiem", tev saprotamā valodā :)
Tu saproti par ko runa? Nespēj atbildēt uz saviem jautājumiem , bet meties kaut ko rādīt?
Tad viņa vietā atbildi pēc būtības uz ko viņš nespēja:
Kāds šodienas lv policistiem sakars ar mentiem? / jo tieši tā tas krievu nīdējs/ tos nosauca.
5.augusts 2019, 20:03 | links
 
irseejs [05.08.19]: Lutij, ja tu skaties un redzi krupi, tad tas ir krupis, nevis tauriņš. Tieši tā pat ir ar vateņiem. :) Nu nevajag noliegt skaidri redzamas lietas.

Irseejam personiski.
Ķer, ierij.
5.augusts 2019, 20:00 | links
 
https://ru.m.wiktionary.org/wiki/%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82

Šeit viss tevi interesējošais par "mentiem", tev saprotamā valodā :)
5.augusts 2019, 19:59 | links
 
Lutij, ja tu skaties un redzi krupi, tad tas ir krupis, nevis tauriņš. Tieši tā pat ir ar vateņiem. :) Nu nevajag noliegt skaidri redzamas lietas.
5.augusts 2019, 19:55 | links
 
udens2 [05.08.19]: udens2 [14m]: lutij gaidam faktus par tankiiem ko maina pret oglēm,jeb būs atkal tukšā diršana par Briseles direktīvām un zilajiem???Kā kārtīgs vatņiks māki nomukt no tēmas un tēlot beigtu zivi.Tev urla, vēl reiz atgādinu:
Kā tu parādīsi savus faktus/ dokumentus/ par Krievijas tankiem, tad arī es atbildēšu.
Nu ko, acerējies un rij savus sūdus.

Brencis21, 5.augusts 2019, 19:37Pierādijumi pa krievu tankiem te ir izcilātiem desmitiem reižu,tas ka tu neko neatceries,kaut gan visticamāk neko nesaproti jaur ir tava problēma,atkartot īpaši apdāvinatam vatņikam netaisos.Tā ka gaidam faktus par ogļu-tanku barteri,bet par cik zinu ka esi aptirsies tad skaidrs ka tādu nebūs:)))
Izlasi vēl reiz :
Izcilājāt, izrunājāt .....
Kuri tie eksperti un kur FAKTI?
Ja tādi ir tak pievieno un atbildēšu.
Tu pat nespēj atbildēt, kas LV tāds ,,ments,, ir?
5.augusts 2019, 19:55 | links
 
irseejs [05.08.19]: Aizgājis ciet - čokčok, tutū, pāris skrūvītes vaļā, bēniņus vējš izpūtis :) vispār jau lielākā daļa indivīdu zina, ko nozīmē "aizgājis ciet". Bet tu mums te esi ļoti īpašs lutij. Vēlu veiksmes :)
Zin tie, kam tas ir noticis. Nespried par citiem pēc sevis.
:DDDD
5.augusts 2019, 19:52 | links
 
udens2 [14m]: lutij gaidam faktus par tankiiem ko maina pret oglēm,jeb būs atkal tukšā diršana par Briseles direktīvām un zilajiem???Kā kārtīgs vatņiks māki nomukt no tēmas un tēlot beigtu zivi.Tev urla, vēl reiz atgādinu:
Kā tu parādīsi savus faktus/ dokumentus/ par Krievijas tankiem, tad arī es atbildēšu.
Nu ko, acerējies un rij savus sūdus.

Brencis21, 5.augusts 2019, 19:37
Pierādijumi pa krievu tankiem te ir izcilātiem desmitiem reižu,tas ka tu neko neatceries,kaut gan visticamāk neko nesaproti jaur ir tava problēma,atkartot īpaši apdāvinatam vatņikam netaisos.Tā ka gaidam faktus par ogļu-tanku barteri,bet par cik zinu ka esi aptirsies tad skaidrs ka tādu nebūs:)))
5.augusts 2019, 19:51 | links
 
irseejs [05.08.19]: Ko tu gribi lai es pievienoju lutij? Tavas vateņa pērles sen ir aizgājušas interneta mēslainē, tās vēlreiz atrakt man nav vēlmes un arī laika. Ceru ka varēsi šonakt gulēt lutij. Internetā kādam vienmēr nav taisnība. :) Tev nāksies ar to samierināties.
Tagad saprotu ,, vatenis,, un ,, lutij,, ir tavi apvainojumi man personiski?
Un tu esi tas, kurš dažas dienas te sašutis piesauca adminus un māti ka jūties aizskarts?
:DDDD
Tātad tev nav faktu par ,, manu vateņa Putina slavināšanu,, ?
Tāpēc sakopo savas prāta spējas un atbildi :
Tad ar kādām tiesībām mani apvaino, tajā, kas nav?
5.augusts 2019, 19:51 | links
 
Ko tu gribi lai es pievienoju lutij? Tavas vateņa pērles sen ir aizgājušas interneta mēslainē, tās vēlreiz atrakt man nav vēlmes un arī laika. Ceru ka varēsi šonakt gulēt lutij. Internetā kādam vienmēr nav taisnība. :) Tev nāksies ar to samierināties.
5.augusts 2019, 19:44 | links
 
irseejs [05.08.19]: Aizgājis ciet - čokčok, tutū, pāris skrūvītes vaļā, bēniņus vējš izpūtis :) vispār jau lielākā daļa indivīdu zina, ko nozīmē "aizgājis ciet". Bet tu mums te esi ļoti īpašs lutij. Vēlu veiksmes :)
Tā ir strukturēta atbilde pēc būtības? Klauns!
:DDDD
Kas ir lutij?
Un uz šo:
Brencīt, tu tajā laikā biji 27gadus vecs puņķis, ko tu tur gribēji sargāt?. :) Tajā laikā tu vispār neko nesajēdzi. :)
Tādi paši arī nesen ar bruģi mēģināja nomētāt saeimas ēku, pa ceļam aizdedzinot pāris miskastes un kliedzot "atlajst sajma!" / šis vispār pērle/ TEV CIK KLAŠU IZGLĪTĪBA?

Cīnīties par neatkarību, tajā pat laikā turot godā putina režīmu, ir maigi sakot divkosīgi.
FAKTU VARI ARGUMENTĒTU / copy paste/ pievienot.
5.augusts 2019, 19:41 | links
 
udens2 [05.08.19]: lutij gaidam faktus par tankiiem ko maina pret oglēm,jeb būs atkal tukšā diršana par Briseles direktīvām un zilajiem???Kā kārtīgs vatņiks māki nomukt no tēmas un tēlot beigtu zivi.
Tev urla, vēl reiz atgādinu:
Kā tu parādīsi savus faktus/ dokumentus/ par Krievijas tankiem, tad arī es atbildēšu.
Nu ko, acerējies un rij savus sūdus.
5.augusts 2019, 19:37 | links
 
Aizgājis ciet - čokčok, tutū, pāris skrūvītes vaļā, bēniņus vējš izpūtis :) vispār jau lielākā daļa indivīdu zina, ko nozīmē "aizgājis ciet". Bet tu mums te esi ļoti īpašs lutij. Vēlu veiksmes :)
5.augusts 2019, 19:36 | links
 
lutij gaidam faktus par tankiiem ko maina pret oglēm,jeb būs atkal tukšā diršana par Briseles direktīvām un zilajiem???Kā kārtīgs vatņiks māki nomukt no tēmas un tēlot beigtu zivi.
5.augusts 2019, 19:34 | links
 
irseejs [05.08.19]: Jā normāla vatņik. Briseles direktīvu pildīšana ir normāla. Lai mēs būtu civilizēta, attīstīta valsts ar zināmu labklājības līmeni, ir jābūt kārtībai. Visas ES valstis šīs direktīvas pilda. Tu jau reāli zb ar savu demagoģiju :)
O, gaidiju tevi jau. Ja neesi demagogs tad atbildi par savu :
Tu ja mētājies ar tik ,, smagiem apvainojumiem,, varbūt kādu pierādījumu pievieno, bez savas bābiskās klaigāšanas!
Savādāk tāda sūdu mešana uz ventilatora vien ir.
Un tā arī neesi atbildējis par savu iepriekš rakstīto, atgādinu:
Man nav grūti atgādināt:
irseejs [Vakar]: Tev laikam ir aizgājis ciet lutij. Visu gaišu :)
Brencis21:
Tu strukturēti proti atbildēt vai tikai gvezt bezsakarā? Ko nozīmē aizgājis ciet un , kas tas tāds lutij?
5.augusts 2019, 19:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager