Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
cibins [10:48]: Pagaidām droši vien normāli būtu salīdzināt ar bijušajām PSRS republikām, no kuru brālīgās saimes esam izkļuvuši, tagad līdzīgi vai labāki apstākļi ir tikai Igaunijā un Lietuvā, gan jau pienāks laiks, kad varēsim jau salīdzināties ar kādu Šveici, Norvēģiju vai vismaz Somiju, kuru līmenī mēs būtu, ja ne pusgadsimta okupācija.Atkal krievi vainīgi, ka sūdos dzīvojam un vaimanājat, kas tev liedza 20mit Neatkarības gados, izaugt līdz Norge?

Brencis21, 2.augusts 2019, 14:10
tas ka tu dzīvo sūdos ir tava izvēle,es dzīvoju tīrā sakoptā vidē.
Ja tavā prokremliskājā galvā spētu norisināties loģiskas domāšanas procesi,tad saprastu ka Norvēģiju mums diezgan nereāli piedzīt dzīves līmeņa ziņā un vēl tik īsā laika periodā,jo viņi pumpē naftu un gāzi kuras mums nav:DDD
Bet ko gan no lutija citu gaidīt kā kārtējā negācijas
2.augusts 2019, 15:47 | links
 
cibins [02.08.19]: Pagaidām droši vien normāli būtu salīdzināt ar bijušajām PSRS republikām, no kuru brālīgās saimes esam izkļuvuši, tagad līdzīgi vai labāki apstākļi ir tikai Igaunijā un Lietuvā, gan jau pienāks laiks, kad varēsim jau salīdzināties ar kādu Šveici, Norvēģiju vai vismaz Somiju, kuru līmenī mēs būtu, ja ne pusgadsimta okupācija.
Atkal krievi vainīgi, ka sūdos dzīvojam un vaimanājat, kas tev liedza 20mit Neatkarības gados, izaugt līdz Norge?
2.augusts 2019, 14:10 | links
 
urmaas [02.08.19]: udens2 [12:31]: Vai tik vdvešņikiem šodien nav svētki :DDDTie nav svētki. 2.08 ir tāda paša diena kā 23.02 uc okupantu armijas dienas. Vienkārši 2.08 uztaisījuši par "svētkiem" tie kuri zilajām beretēm pat tuvumā nav bijuši. Šie "svētki" ir viens no politiskajiem aspektiem.
Un kura ir tā ,, ne okupantu armija,,?
:DDDD
Jūs te , kad kaut ko uzrakstat, liekas zombiju salidojums. Vai tirgus bābas, kura ko ,, šausminošāku un neticamāku,, pavēstīsiet.
2.augusts 2019, 14:06 | links
 
nezinu varbūt ne pa tēmu,bet vienreiz aplauzu atvaļinātu praporu-mi russkije utt.es viņam saku tu spogulī uz sevi paskatījies esi kāds tu russkij vas čingishan 300 ļet dral da novgoroda.viš apklusa un tad saka at i prav na 90%

elgreko, 2.augusts 2019, 13:38

grūti saprast kāda ir galvenā doma un jēga tavā tekstā!to ka uzvarēji atvaļināto praparu vardu spēlē?jo pēc būtības to tavu tekstu var attieciņat gandrīz uz jebkuru tautu!Jo pasaulē visu laiku kāds kādu ir "uzvilcis":)
2.augusts 2019, 14:03 | links
 
nezinu varbūt ne pa tēmu,bet vienreiz aplauzu atvaļinātu praporu-mi russkije utt.es viņam saku tu spogulī uz sevi paskatījies esi kāds tu russkij vas čingishan 300 ļet dral da novgoroda.viš apklusa un tad saka at i prav na 90%
2.augusts 2019, 13:38 | links
 
Ta ka tāds joks,, lielākā dimantu raktuve pasaulē ir Austrumsibīrijā, Krievijā, bet vai tad tur ir labi ???
A tu par ražošanu, te kko sāc ! :)
Te ir mana, Tava Dzimtene, skolās un uz ielām nešauj, kam rokas no īstās vietas aug, vai galva viegla, desu var no abām pusēm maizes šķēlei likt, pensijas maksā... dzīvojam LABI ! Protams ir uz ko tiekties, kā krievi saka : нет предела совершенству !
2.augusts 2019, 13:20 | links
 
udens2 [02.08.19]: Vai tik vdvešņikiem šodien nav svētki :DDD
Tie nav svētki. 2.08 ir tāda paša diena kā 23.02 uc okupantu armijas dienas. Vienkārši 2.08 uztaisījuši par "svētkiem" tie kuri zilajām beretēm pat tuvumā nav bijuši. Šie "svētki" ir viens no politiskajiem aspektiem.
2.augusts 2019, 13:12 | links
 
uldens2, izvilkt kkādu sūdu, vicināt kā pierādijumu ar nav laba prakse !
Labās lietas, mūsu pašu, velc gaismā !

Jon-Hill, 2.augusts 2019, 13:01
es jau te esmu vilcis un rādijis ko ražo latvijā
2.augusts 2019, 13:07 | links
 
Kurš tad te čīkst? Viens imigrantelis uz nostaļģiskas nots uzcērt raksteli, turklāt par to saņemot naudu, tad tā nu būs tā panaceja? Es vienkārši nepiekrītu Daddy viedoklim! Punkts.
2.augusts 2019, 13:02 | links
 
uldens2, izvilkt kkādu sūdu, vicināt kā pierādijumu ar nav laba prakse !
Labās lietas, mūsu pašu, velc gaismā !
2.augusts 2019, 13:01 | links
 
Vai tik vdvešņikiem šodien nav svētki :DDD
2.augusts 2019, 12:31 | links
 
cibins [10:48]: Pagaidām droši vien normāli būtu salīdzināt ar bijušajām PSRS republikām, no kuru brālīgās saimes esam izkļuvuši, tagad līdzīgi vai labāki apstākļi ir tikai Igaunijā un Lietuvā, gan jau pienāks laiks, kad varēsim jau salīdzināties ar kādu Šveici, Norvēģiju vai vismaz Somiju, kuru līmenī mēs būtu, ja ne pusgadsimta okupācija.nu, ja no tā paliek labāk, tad tā var salīdzināt. Muļķīgi būtu domāt, ka LV varētu panākt kādu no Tevis minētajām valstīm... vai tad tās taisās apstāties savā izaugsmē???

kaputaarps, 2.augusts 2019, 10:56

Un tāpēc visu laiku būs pamats čīkstēt ka te viss slikti jo kaut kur ir drusku labāk
2.augusts 2019, 12:25 | links
 
Maitas krievs nespēj atbildēt uz:
1. No kā Krievija atbrīvoja visas psrs sastāvā iekļautās republikas?
Šamiem viena atbilde - no fašisma!
Kad uzdevu jautājumu kāds sakars "atbrīvotajām" sociālisma valstīm, Čehoslovākijai ar fašismu, jo tā tika "atbrīvota" 60-tajos.tad ruslaniem vairs nav ko atbildēt.
Kāpēc uzvarētājs dzīvo sūdītāk par zaudētājiem, Vācija un Japānā, tad šāmie vaino valdību, nevis savu slinkumu un aprobežotību.
Šad tad patīk šamiem pasipt smadzenes ar šiem jautājumiem.
2.augusts 2019, 11:13 | links
 
Pie "atbrīvotāju" pieminekļa atkal dzied "častuškas"?
2.augusts 2019, 11:02 | links
 
cibins [02.08.19]: Pagaidām droši vien normāli būtu salīdzināt ar bijušajām PSRS republikām, no kuru brālīgās saimes esam izkļuvuši, tagad līdzīgi vai labāki apstākļi ir tikai Igaunijā un Lietuvā, gan jau pienāks laiks, kad varēsim jau salīdzināties ar kādu Šveici, Norvēģiju vai vismaz Somiju, kuru līmenī mēs būtu, ja ne pusgadsimta okupācija.
nu, ja no tā paliek labāk, tad tā var salīdzināt. Muļķīgi būtu domāt, ka LV varētu panākt kādu no Tevis minētajām valstīm... vai tad tās taisās apstāties savā izaugsmē???
2.augusts 2019, 10:56 | links
 
Pagaidām droši vien normāli būtu salīdzināt ar bijušajām PSRS republikām, no kuru brālīgās saimes esam izkļuvuši, tagad līdzīgi vai labāki apstākļi ir tikai Igaunijā un Lietuvā, gan jau pienāks laiks, kad varēsim jau salīdzināties ar kādu Šveici, Norvēģiju vai vismaz Somiju, kuru līmenī mēs būtu, ja ne pusgadsimta okupācija.
2.augusts 2019, 10:48 | links
 
daddy_j [02.08.19]: skats no malas uz LV, kuram pilnībā pievienojos - "Latvijā, salīdzinot ar lielāko daļu pasaules, dzīves kvalitāte ir augsta. Drošība, ar cilvēkiem nepieblīvēta vide, kvalitatīva infrastruktūra, pakalpojumu un dzīves ne pārāk augstā dārdzība padara Latviju par pievilcīgu valsti"

https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-bergs-par-to-kas-ir-bagats.d?id=51331749
tas ir atkarīgs, ar ko tiek salīdzināts...
2.augusts 2019, 10:41 | links
 
skats no malas uz LV, kuram pilnībā pievienojos - "Latvijā, salīdzinot ar lielāko daļu pasaules, dzīves kvalitāte ir augsta. Drošība, ar cilvēkiem nepieblīvēta vide, kvalitatīva infrastruktūra, pakalpojumu un dzīves ne pārāk augstā dārdzība padara Latviju par pievilcīgu valsti"

https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-bergs-par-to-kas-ir-bagats.d?id=51331749
2.augusts 2019, 09:48 | links
 
kurjers6 [01.08.19]: Irsēejs pars par saviem vārdiem neatbild, kaut vai par to ko par mani te bļauro. Neviena fakta, tikai bābu tirgus.

Brencis21, 1.augusts 2019, 21:59

šito es arī piefiksēju,ka vārdus viņš lieto daudz un skaļus,bet bez satura un jēgas!piefiksēju arī to ,ka uz tiešiem jautājumiem atbild ar to kas esmu es vai kāda man diagnoze,kas galīgi neatbilst jautājuma jēgai:)par kaut kādu atbildibu par savu bazaru,vispār nev jēgas runāt![/quote]Ja jau tu esi ,, vecis nevis tirgus bāba,, kurš atbild par saviem vārdiem, ko tad neatbildi:
Reģistrējies 22.05 ! Tad ,ko nozīmē : ,, ilgi internetā,,?
:DDDD
2.augusts 2019, 08:40 | links
 
Okok. Krimu okupēja krievija vai ne? :) Atbildi un viss taps skaidrs.

irseejs, 1.augusts 2019, 21:33


Protams ka nē! Un tu ļoti labi zini ...
2.augusts 2019, 08:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager