Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nomainiet taču topika nosaukumu beidzot uz "Stulbs un vēl stulbāks".

Karlis_K, 1.augusts 2019, 23:45

priekš kam?tad jau irsējs paliks viens pats te:)))žēl pamest puiku zem tanka!:)labi,šutka,rīt būs jauna diena un cerēsim ,ka jauns sākums sadaļai:)protams,ja irsēj atkal nesāks saukāties!
1.augusts 2019, 23:54 | links
 
Nomainiet taču topika nosaukumu beidzot uz "Stulbs un vēl stulbāks".
1.augusts 2019, 23:45 | links
 
Irsēejs pars par saviem vārdiem neatbild, kaut vai par to ko par mani te bļauro. Neviena fakta, tikai bābu tirgus.

Brencis21, 1.augusts 2019, 21:59[/quote]
šito es arī piefiksēju,ka vārdus viņš lieto daudz un skaļus,bet bez satura un jēgas!piefiksēju arī to ,ka uz tiešiem jautājumiem atbild ar to kas esmu es vai kāda man diagnoze,kas galīgi neatbilst jautājuma jēgai:)par kaut kādu atbildibu par savu bazaru,vispār nev jēgas runāt!
1.augusts 2019, 23:35 | links
 
Okok. Krimu okupēja krievija vai ne? :) Atbildi un viss taps skaidrs.

irseejs, 1.augusts 2019, 21:33

ļoti tiešs un tikpat provokatīvs jautājums!kaut gan pats auroji,ka par to vajadzētu banot!!tas ir pirmkārt!
otrkārt,ļoti žēl,ka jautājuma mērķis ir nevis noskaidrot manu viedokli,bet gan apmierināt savu slimo iztēli.
treškārt,pamēģināšu tomēr atbildēt!īsti nesaprotu,kapēc tu ko tādu jautā man!Jo kad notika visi tie procesi,es tur uz vietas nebiju un savām acīm patieso situāciju neredzēju.Arī okupācijas speciālists neesmu.Par to es varu runāt tieši tāpat kā par multiplikatora spolēm,zinu ,ka ir un tas arī viss.Bet tomēr,lai tavai iztēlei parādītu virzienu un piešķirtu kautkādas robežas,varu teikt tā,uzskatu,vai pareizāk sakot,sliecos domāt,ka jā,rus ielida tur,kur tai nebij jābūt un dara lietas,ko nevajadzētu darīt!tāds lūk mans pieticīgais skatijums uz procesu,kurā neesmu īpaši iedziļinājies!Tālāk jau visa vaļa tavai fantāzijai:)

P.s šodien cienu arī Raihu,par to,ka patiesajai vatei norādīja virzienu kurā rakt!!!Visu cieņu!
1.augusts 2019, 23:11 | links
 
raihs [01.08.19]: Es te šodien neredzu nevienu vateni, tu esi vistuvāk šim tēlam
Kā mīl tavs ķēdes suns citēt:
Paskaties spogulī!
:DDDDDD
1.augusts 2019, 22:00 | links
 
irseejs [01.08.19]: Nu slikti ka neredzi. Laikam neesi tik ilgi internetā kā es. Bet tas offtopic. :)
Reģistrējies 22.05 ! Tad ,ko nozīmē : ,, ilgi internetā,,?
Ilgi gan bez krieviem un vateņiem ,, izsturējāt,, VESELU DIENU!
:DDDD
Kurjers6 te tak viena ,, partija un viedoklis,, visi pārējie ,, nav formāts,,.
Irsēejs pars par saviem vārdiem neatbild, kaut vai par to ko par mani te bļauro. Neviena fakta, tikai bābu tirgus.
1.augusts 2019, 21:59 | links
 
Okok. Krimu okupēja krievija vai ne? :) Atbildi un viss taps skaidrs.
1.augusts 2019, 21:33 | links
 
Kamēr te būs kremļa vate, te sakarīgas diskusijas neredzēt.
Kurjers6 ir kāda cita vatņiklietotaja alter ego. Esmu jau to teicis iepriekš un pie tā pieturos. Tas ir adminstrācijas pārziņā, vai tādus te vajag vai nē. Es tikai saku, nepaiet diena un cilvēks sāk ar nodomu provocēt. Tā ir jau sen zināma kremļa troļļu taktika :)

irseejs, 1.augusts 2019, 20:40

Sākās ļoti sakarīga diskusija,līdz parādījies tu!!!
Par kādu provokāciju tu runā?Runā konkrēti un tieši,lai es saprotu par ko man jāatbild!Apnikuši tie tavi saukļi un abstraktie teksti.

Tas,ka tev kaut kas šķiet vai liekas!!!:)nu saproti pats...es taču nebļauju pa visu forumu,ka man liekas ,ka tu raksti no nodaļas,jo tev ir ļoti spēcīgas zināšanas smagās diagnozēs ar kurām tev vienam grūti cīnīties,tapēc meklē kādu ar ko padalīties savās slimības izpausmēs:)

lai būtu,esmu kremļa trollis,valsts nodevējs vai vēl sazin kas,bet tas ir tikai tavas neattīstītās iztēles auglis,kam ar realitāti nav nekāda sakara.
1.augusts 2019, 21:15 | links
 
Nu slikti ka neredzi. Laikam neesi tik ilgi internetā kā es. Bet tas offtopic. :)
1.augusts 2019, 20:56 | links
 
Es te šodien neredzu nevienu vateni, tu esi vistuvāk šim tēlam
1.augusts 2019, 20:55 | links
 
Raih esmu nolēmis uzvesties labi un pieturēties ētikas normām, bet vati necietīšu.
1.augusts 2019, 20:51 | links
 
kaputaarps [01.08.19]: irseejs ir tas pats vecais celtnieks Mārtiņš, kurš sestdienu rītos atslaukās ar 50mitniekiem...
Man jau tā likās. Nu neko, sadzersies kādu vakaru par savu neatslaucīto 50nieku, sarunās te tupas jēlības, un būs atkal miers mājās... Uz kādu laiciņu, līdz nākamajam nikam...
1.augusts 2019, 20:47 | links
 
Nu ko. Atiet zuzīt. Lutij tev pašam neapnīk?
1.augusts 2019, 20:44 | links
 
kaputaarps [01.08.19]: irseejs ir tas pats vecais celtnieks Mārtiņš, kurš sestdienu rītos atslaukās ar 50mitniekiem...
Kamēr tas šakālis te dzīvosies, tikmēr, diemžēl, bez kašķiem, aplamāšanas un prastiem lamuvārdiem CL forumam neiztikt. Viņš visur un vienmēr sameklēs sev kādu oponentu kuru nolamāt un sacelt ķengāšanos uz vairākām dienām! Dīvaini, ka admins to pieļauj :(
1.augusts 2019, 20:43 | links
 
Kamēr te būs kremļa vate, te sakarīgas diskusijas neredzēt.
Kurjers6 ir kāda cita vatņiklietotaja alter ego. Esmu jau to teicis iepriekš un pie tā pieturos. Tas ir adminstrācijas pārziņā, vai tādus te vajag vai nē. Es tikai saku, nepaiet diena un cilvēks sāk ar nodomu provocēt. Tā ir jau sen zināma kremļa troļļu taktika :)
1.augusts 2019, 20:40 | links
 
irseejs ir tas pats vecais celtnieks Mārtiņš, kurš sestdienu rītos atslaukās ar 50mitniekiem...
1.augusts 2019, 20:14 | links
 
Nu beidziet tak ņemties vienreiz, apriebies jau! Izmeta pāris idiotus, nu i labi-reku vismaz normālas sarunas parādās!
1.augusts 2019, 19:58 | links
 
Bano nost, viņš pat dienu nevar novilkt bez savām debīlajām piebildēm. Katram tak redzams ka sāk provocēt. Pats zini ar ko tas beigsies. Bija normāla saturīga diskusija, līdz atnāca vatenis kurjers6 un viss sākas no sākuma, tūlīt sekos arī lauku intelekta labumi par diviem prežiem, fekālijām utt.

Banu tam loham!

irseejs, 1.augusts 2019, 18:57[/quote]
Pirmkārt,es neesmu lohs!!!bet, kurš patiesībā ir lohs,gan jau mēs tiksim skaidrībā!!!

kas tev nepatīk manās piebildēs?ka pieminēju tevi?visas manas piebildes pieder pie lietas.tu mani nosauci par valsts nodeveju,jo pateicu,ka necienu sistēmu...sanāk,ka pēc tava pasaules redzējuma,visi igauņi ,kas pie mums brauc iepirkties ir savas valsts nodevēji!:)fakts!!!bet tikai pēc tava skatijuma:)nekā nosodāma tur neredzu.

Tas,ka pateicu adminam,ka mani var banot,atkārtoju vēlreiz,mierīgi,ja uzskata par vajadzīgu,tikai pamatojot.Tavi saukļi lohs,einšteins utt neder.

runājot par sūdiem utt.tie nenāk no manas mutes,tie nāk no tavas!tā kā nepiešuj man to,kas pieder tev!
1.augusts 2019, 19:49 | links
 
udens2 [01.08.19]: Pagājušā gadā no ziemeļu kaimiņiem par alko akcīzi iekasēti apmeram 30 milj.Tā summa jau ir gaužām maza,un samazinot akcīzi nozīmē ka ienākumi kritīsies,vai samzinājums atsvērs potenciālos 30milj zadējumu??

udens2, 1.augusts 2019, 17:55
Jautājums ļoti labs!bet pats uz to arī atbildēji-dzīvosim redzēsim.
bet man ir cits jautājums!!!vai pareizi ir celt cenu soļķim,tādējādi likt vairāk naudas atstāt vietējiem.varbūt vajadzēja arī tur nolaist,lai igaunis pierobežā nopērk šmigu,pielej pilnu bāku soļķi,atbrauc uz valmieru noperk reģipsi,skrūves:) paēd un pie izbraukšanas vēlreiz pie robežas uzpilda soļķi un aizbrauc mājās laimīgs:)sanāk,ka jāpārdod vairāk litru,bet ja mēs varam "padalīties"ar kaimiņu,kapēc nē.ari mums makā paliktu lieks eiriks!Kāpēc "žņaugt"savu tautu,ja var gudri paņemt no igauņa?

kurjers6, 1.augusts 2019, 19:07par to jau stāsts,ka šet vairāk izskatās alko tirgoņu lobēšana nevis budžeta pildīšanas mērķis
Kāpēc lielveikali maksā nodokli 4% un mazie uzņēmēji 5x vairāk?
Kāda rimi grāmatvede uz šo atbildēja-mēs, Rimi, Valstij maksājam paprāvs summas(akcīzes nodoklis) no notirgotā Alko!
1.augusts 2019, 19:42 | links
 
Pagājušā gadā no ziemeļu kaimiņiem par alko akcīzi iekasēti apmeram 30 milj.Tā summa jau ir gaužām maza,un samazinot akcīzi nozīmē ka ienākumi kritīsies,vai samzinājums atsvērs potenciālos 30milj zadējumu??

udens2, 1.augusts 2019, 17:55
Jautājums ļoti labs!bet pats uz to arī atbildēji-dzīvosim redzēsim.
bet man ir cits jautājums!!!vai pareizi ir celt cenu soļķim,tādējādi likt vairāk naudas atstāt vietējiem.varbūt vajadzēja arī tur nolaist,lai igaunis pierobežā nopērk šmigu,pielej pilnu bāku soļķi,atbrauc uz valmieru noperk reģipsi,skrūves:) paēd un pie izbraukšanas vēlreiz pie robežas uzpilda soļķi un aizbrauc mājās laimīgs:)sanāk,ka jāpārdod vairāk litru,bet ja mēs varam "padalīties"ar kaimiņu,kapēc nē.ari mums makā paliktu lieks eiriks!Kāpēc "žņaugt"savu tautu,ja var gudri paņemt no igauņa?

kurjers6, 1.augusts 2019, 19:07
par to jau stāsts,ka šet vairāk izskatās alko tirgoņu lobēšana nevis budžeta pildīšanas mērķis
1.augusts 2019, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager