Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [26.07.19]: Brencis21 [37m]: udens2 [56m]: udens2 [31m]: Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekāPar stukaču tēmu tev labāk zināms un tagad par tava saimnieka raiha darbību.
Kad vienu dienu saņēmu CL admina vārdā / bezpersonisku/ vēstuli ar jautājumu , kāpēc par mani ir saņemtas sūdzības? Kad precizējām par ko runa, protams par atbildēm ,, jums gopņikiem,, politikas sadaļā un sūdzība bija no raiha.
Nu vai neesat jau gana te aptaisījušies?

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 13:59tu jau nu lutij katrā sadaļa meģini ar visiem sakasīties un piefisties ,visur ar kādu meklē konfliktu,es vismaz savu žulti nenesu ārpus politikas sadaļas.Kura ir tā ,, katra sadaļa,,? Faktus ,, studijā,, . Vari nekopēt, bet sadaļu vietu linkus kur tā ir kā apgalvo. Vai atkal tā arī paliks kā plika d.....vai tad pravietim nepiepisies pie vina linu copes metodem?
Pravietim nav metodes! Viņam ir teorija!:)
26.jūlijs 2019, 15:18 | links
 
Brencis21 [26.07.19]: udens2 [56m]: udens2 [31m]: Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekāPar stukaču tēmu tev labāk zināms un tagad par tava saimnieka raiha darbību.
Kad vienu dienu saņēmu CL admina vārdā / bezpersonisku/ vēstuli ar jautājumu , kāpēc par mani ir saņemtas sūdzības? Kad precizējām par ko runa, protams par atbildēm ,, jums gopņikiem,, politikas sadaļā un sūdzība bija no raiha.
Nu vai neesat jau gana te aptaisījušies?

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 13:59tu jau nu lutij katrā sadaļa meģini ar visiem sakasīties un piefisties ,visur ar kādu meklē konfliktu,es vismaz savu žulti nenesu ārpus politikas sadaļas.Kura ir tā ,, katra sadaļa,,? Faktus ,, studijā,, . Vari nekopēt, bet sadaļu vietu linkus kur tā ir kā apgalvo. Vai atkal tā arī paliks kā plika d.....
vai tad pravietim nepiepisies pie vina linu copes metodem?
26.jūlijs 2019, 15:03 | links
 
plesigais [26.07.19]: plesigais [52m]: Ne nu banos , ne nu bus ! ! !
;) !
Vienkārši , top redzams kas nu kuram tuvaks !Tas nebija Tev domāts.

irseejs, 26.jūlijs 2019, 10:34

Atvaino ludzu !
Vairak TĀ nedarišu ! ;)
P/ S
Bet vai tad es tavas acis , ari nesmu banu nopelnijis ?
Tevi šeit neviens par pilnu vairs neņem, tev ir jau sen čokčok aizgājis, es tavus komentārus jau sen vairs nelasu, bet tas derdzīgais luters gan konkrēti besī :)
26.jūlijs 2019, 14:59 | links
 
udens2 [26.07.19]: udens2 [31m]: Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekāPar stukaču tēmu tev labāk zināms un tagad par tava saimnieka raiha darbību.
Kad vienu dienu saņēmu CL admina vārdā / bezpersonisku/ vēstuli ar jautājumu , kāpēc par mani ir saņemtas sūdzības? Kad precizējām par ko runa, protams par atbildēm ,, jums gopņikiem,, politikas sadaļā un sūdzība bija no raiha.
Nu vai neesat jau gana te aptaisījušies?

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 13:59tu jau nu lutij katrā sadaļa meģini ar visiem sakasīties un piefisties ,visur ar kādu meklē konfliktu,es vismaz savu žulti nenesu ārpus politikas sadaļas.
Kura ir tā ,, katra sadaļa,,? Faktus ,, studijā,, . Vari nekopēt, bet sadaļu vietu linkus kur tā ir kā apgalvo. Vai atkal tā arī paliks kā plika d.....
26.jūlijs 2019, 14:41 | links
 
plesigais [26.07.19]: Plēsīgais. Tev nav pilns rublis. Aizej pie daktera.

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 14:01

Protams ! ! ! ;)
Kuros gados tu esi palicis - ja tev vel rubuļi cieņā ?
;) !
:DDDD +100500
Te tak krievu žargons un domāšana, darbības: stukačošana, savādāku viedokļu kā ,, pareizo,, nodir... un pāriešana uz personiskiem apvainojumiem, slimību diagnoscēšana un krievu neta samazgu te projicēšana, baidot ar ,, krievi nāk,, tēla kā mesijas otrās atnākšanas kladzināšanu. :)
Paši ir līdz kaulam no padomju mīklas.
Latviešu sakāmvārdā: Kule cita, bet vēži tie paši ir vairāk , kā visu izsakošs.
26.jūlijs 2019, 14:36 | links
 
Plēsīgais. Tev nav pilns rublis. Aizej pie daktera.

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 14:01


Protams ! ! ! ;)
Kuros gados tu esi palicis - ja tev vel rubuļi cieņā ?
;) !
26.jūlijs 2019, 14:10 | links
 
udens2 [31m]: Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekāPar stukaču tēmu tev labāk zināms un tagad par tava saimnieka raiha darbību.
Kad vienu dienu saņēmu CL admina vārdā / bezpersonisku/ vēstuli ar jautājumu , kāpēc par mani ir saņemtas sūdzības? Kad precizējām par ko runa, protams par atbildēm ,, jums gopņikiem,, politikas sadaļā un sūdzība bija no raiha.
Nu vai neesat jau gana te aptaisījušies?

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 13:59
tu jau nu lutij katrā sadaļa meģini ar visiem sakasīties un piefisties ,visur ar kādu meklē konfliktu,es vismaz savu žulti nenesu ārpus politikas sadaļas.
26.jūlijs 2019, 14:06 | links
 
Plēsīgais. Tev nav pilns rublis. Aizej pie daktera.
26.jūlijs 2019, 14:01 | links
 
udens2 [26.07.19]: Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekā
Par stukaču tēmu tev labāk zināms un tagad par tava saimnieka raiha darbību.
Kad vienu dienu saņēmu CL admina vārdā / bezpersonisku/ vēstuli ar jautājumu , kāpēc par mani ir saņemtas sūdzības? Kad precizējām par ko runa, protams par atbildēm ,, jums gopņikiem,, politikas sadaļā un sūdzība bija no raiha.
Nu vai neesat jau gana te aptaisījušies?
26.jūlijs 2019, 13:59 | links
 
Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05


Kā tā pekšņi ? Tev Latvija viss kārtībā ?
Veči peņšuki un marazmatiķi neiet un neievēlē tev nepatikamus politiķus ?
Krievu agresija pekšņi pazuda ?
Un Lembergs ir velna puika , nevis nošaujams nelietis !
Tad jau iznāk ka Ušakovs nav Rigas izsaimniekotajs , bet demokratiskas velešanas ievelets Rigas mērs - kurš rikojas un darbojas atbilstoši apstakļiem !
Un tie onkas kas nopirka izšautas haubices ( bez patronam ) - ir shemotaji un nodokļu izšķerdetaji ?
Un policisti ir policisti - nevis MENTI !
Jā jau jā ! Dzirdu ka tu bļauj ka neko tadu nesi teicis !
Bet ari nesi iebildis NEKO onkuļiem , kuri tā uzskata !
Tu nesi centies aizstavet LATVIJU UN LATVIJA ESOŠO - DEMOKRĀTISKO - iekartu !
Vēl pat vairāk , esi lamajies un apsaukajies ! Metajies ar apvainojumiem !
Aizstāvot KO ? LATVIJU - vai oficialo statistiku , kuru veido tie kam viņa izdevīga ?
26.jūlijs 2019, 13:55 | links
 
Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 13:05
viņš tak sagroza citu teikto tā ka pašam tīk,vecā padomju stukaču skola kā nekā
26.jūlijs 2019, 13:31 | links
 
Plēsīgais, kur tu manā tekstā esi saskatījis, ka es saku Latvijā ir slikti? :D man aizdomas, ka tev kāds lasa priekšā mazgadīgais vai arī esi bots, kas tulko caur google. :))
26.jūlijs 2019, 13:05 | links
 
Plēsīgais, es sevi pie gudriem jau sen nepieskaitu. Un tāpēc īpaši neizceļos šeit ar komentēšanu.
Tavos gados jau vajadzētu būt dzīves gudrībai. Kaut vai iz dzīves, tavi kaimiņi noteikti zin par tevi vairāk kā tu pats. Ir taču tā? Un ja vadamies pēc šīs pašas loģikas, kāds tu te viedais komentētājs esi? Zinošais, muldošais vai viena tante teice, vai esmu sasniedzis to vecumu un izvedies ka tu te uzvedies? Vai vienkārši kaza tagad nav jāslauc un jāmētā `asprāti`, ko saprot tikai tavs fanu pulciņš, krūmubāba, dieva apgrābstītais lutijs, un citi pensionētie arnoxi un BL.
Ja nav ko runāt par politiki, ekonomiku ludzu nekomentējat. Ziņu portalos tiek apskatīti vairāki apspriežami temati. Ko te daži ir mēģinājuši izcelt. Bet velti. Intelekts laikam par daudz.

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 12:31


Nu ko TE piebilst ?
Mjuniors MAN ĻOTI ŽĒL ka tev Latvija ir tik slikti !
;) !
26.jūlijs 2019, 12:46 | links
 
Plēsīgais, es sevi pie gudriem jau sen nepieskaitu. Un tāpēc īpaši neizceļos šeit ar komentēšanu.
Tavos gados jau vajadzētu būt dzīves gudrībai. Kaut vai iz dzīves, tavi kaimiņi noteikti zin par tevi vairāk kā tu pats. Ir taču tā? Un ja vadamies pēc šīs pašas loģikas, kāds tu te viedais komentētājs esi? Zinošais, muldošais vai viena tante teice, vai esmu sasniedzis to vecumu un izvedies ka tu te uzvedies? Vai vienkārši kaza tagad nav jāslauc un jāmētā `asprāti`, ko saprot tikai tavs fanu pulciņš, krūmubāba, dieva apgrābstītais lutijs, un citi pensionētie arnoxi un BL.
Ja nav ko runāt par politiki, ekonomiku ludzu nekomentējat. Ziņu portalos tiek apskatīti vairāki apspriežami temati. Ko te daži ir mēģinājuši izcelt. Bet velti. Intelekts laikam par daudz.

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 12:31


Piekritu pedejam !
Dažiem INTELEKTA pietik tikai lai apdirstu citus !
Kuri tie ir ?
Ceru ka PATS spej izvertet !
Video nemjunioriem !
https://youtu.be/LF4a8s_LLII !
26.jūlijs 2019, 12:40 | links
 
plesigais [26.07.19]: Man liekas plesigais tu ir sajaucis lomas. Vaimanājiet tieši jūs. Un ja vēl kā reiz nēesi sapratis utainie ir Latvijas, eiropas vistiešākie ienaidnieki, ko izveidojuši paši utes. Un par to arī daži šeit runā.
Un tavu humoru es tiešām nesaprotu un necenšos saprast. Par gudru priekš manis.
Un tavi neloģiskie melīgie agalvojumi un tad to paša apspriešana ir kronis visam. To tu māki.
Par kādiem video tu murgo? Kādus es video šeit esmu licis? Kurus es slavinu? Ko es tajos video nesaprotu? Ieliekot svešu video var saprast tavas domas? Gobzema radinieks.. :))
Kā tu vispār analizē video? Pēc patīk nepatīk kā viņs izskatas? Cik smuki saliktas bildes? Ja jau ir bilde(redzam) tad ticam? Pēc kā tu skaties mūsdienu laikmetā? Kā tu atsijā kas ir derīgs tev un citiem. Man personīgi ir grūti atšķirt, kas ir kas. Youtub ik sekundi ieliek 1m garu video. Minutē 1h garu video. Kā tu paspēj izskatīt visus video? Un kāpēc tu domā, ka citi nesaprot? Ir datorprogrammas kas jau sen paņem tavu ģīmi un ierunā tekstu kādu vajag un tu pat neatšķirs. Par ko te vispār runāt?

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 11:14

Vāks ! ! !
Pēc TAVA teikta , tad ari visi video par sliktajiem " utainajiem " ir FEIKS ? ? ?
Brīnišķīgi !
Youtubs meli un safabricējums !
Taisniba tikai onkuļiem kuri stasta ka TAVI seņči - zagļi un alkaši !
Taisniba TIKAI tiem kas skrien uz velešanam ( demokrātiskām ) un tad kad nav apmierinati ar rezultatu , vaimana par krieviem un pensiķiem !
Taisniba bibelei un ČAKRAS tirišanai !
Taisniba TIEM kas pērk nolietotu militaro tehniku un . . . !
Paldies ! Par tavu atklāsmi , bet es nespeju un negribu tava atklāsme tev pievienoties !
Kuros tekstos es esmu teicis vai izcelis sos konkretos apgalvojumus? Un apgalvojis tiesi ta ka tu te uzspile? Kur? Ja met manā virzienā tik bērnišķigus pārmetumus. Es katrā teikumā saskatu muļķības. Kā var runāt par vienu lietu vispārinātās frāzēs par visu? Paņemam pirmo teikumu, kur es esmu teicis ka VISI video ir feik? un kā tu izsver, ka tas nav feik? Un kas tas par vārdu feik?
26.jūlijs 2019, 12:38 | links
 
Plēsīgais, es sevi pie gudriem jau sen nepieskaitu. Un tāpēc īpaši neizceļos šeit ar komentēšanu.
Tavos gados jau vajadzētu būt dzīves gudrībai. Kaut vai iz dzīves, tavi kaimiņi noteikti zin par tevi vairāk kā tu pats. Ir taču tā? Un ja vadamies pēc šīs pašas loģikas, kāds tu te viedais komentētājs esi? Zinošais, muldošais vai viena tante teice, vai esmu sasniedzis to vecumu un izvedies ka tu te uzvedies? Vai vienkārši kaza tagad nav jāslauc un jāmētā `asprāti`, ko saprot tikai tavs fanu pulciņš, krūmubāba, dieva apgrābstītais lutijs, un citi pensionētie arnoxi un BL.
Ja nav ko runāt par politiki, ekonomiku ludzu nekomentējat. Ziņu portalos tiek apskatīti vairāki apspriežami temati. Ko te daži ir mēģinājuši izcelt. Bet velti. Intelekts laikam par daudz.
26.jūlijs 2019, 12:31 | links
 
Artx..!
Tu solījies un draudējies attīrīt CL no šīs drazas!
Kur Tu esi, draudziņ??!
26.jūlijs 2019, 12:31 | links
 
Man liekas plesigais tu ir sajaucis lomas. Vaimanājiet tieši jūs. Un ja vēl kā reiz nēesi sapratis utainie ir Latvijas, eiropas vistiešākie ienaidnieki, ko izveidojuši paši utes. Un par to arī daži šeit runā.
Un tavu humoru es tiešām nesaprotu un necenšos saprast. Par gudru priekš manis.
Un tavi neloģiskie melīgie agalvojumi un tad to paša apspriešana ir kronis visam. To tu māki.
Par kādiem video tu murgo? Kādus es video šeit esmu licis? Kurus es slavinu? Ko es tajos video nesaprotu? Ieliekot svešu video var saprast tavas domas? Gobzema radinieks.. :))
Kā tu vispār analizē video? Pēc patīk nepatīk kā viņs izskatas? Cik smuki saliktas bildes? Ja jau ir bilde(redzam) tad ticam? Pēc kā tu skaties mūsdienu laikmetā? Kā tu atsijā kas ir derīgs tev un citiem. Man personīgi ir grūti atšķirt, kas ir kas. Youtub ik sekundi ieliek 1m garu video. Minutē 1h garu video. Kā tu paspēj izskatīt visus video? Un kāpēc tu domā, ka citi nesaprot? Ir datorprogrammas kas jau sen paņem tavu ģīmi un ierunā tekstu kādu vajag un tu pat neatšķirs. Par ko te vispār runāt?

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 11:14


mjunior, bezcerīgi tur kaut ko skaidrot, izskatās, ka plēsīgajam galvā kazu sūdi sajaukumā ar kandžiņu un vistu spalvām, kaut kādu loģiku un pamatotu un argumentētu viedokli ir neiespējami sagaidīt...
26.jūlijs 2019, 12:17 | links
 
Man liekas plesigais tu ir sajaucis lomas. Vaimanājiet tieši jūs. Un ja vēl kā reiz nēesi sapratis utainie ir Latvijas, eiropas vistiešākie ienaidnieki, ko izveidojuši paši utes. Un par to arī daži šeit runā.
Un tavu humoru es tiešām nesaprotu un necenšos saprast. Par gudru priekš manis.
Un tavi neloģiskie melīgie agalvojumi un tad to paša apspriešana ir kronis visam. To tu māki.
Par kādiem video tu murgo? Kādus es video šeit esmu licis? Kurus es slavinu? Ko es tajos video nesaprotu? Ieliekot svešu video var saprast tavas domas? Gobzema radinieks.. :))
Kā tu vispār analizē video? Pēc patīk nepatīk kā viņs izskatas? Cik smuki saliktas bildes? Ja jau ir bilde(redzam) tad ticam? Pēc kā tu skaties mūsdienu laikmetā? Kā tu atsijā kas ir derīgs tev un citiem. Man personīgi ir grūti atšķirt, kas ir kas. Youtub ik sekundi ieliek 1m garu video. Minutē 1h garu video. Kā tu paspēj izskatīt visus video? Un kāpēc tu domā, ka citi nesaprot? Ir datorprogrammas kas jau sen paņem tavu ģīmi un ierunā tekstu kādu vajag un tu pat neatšķirs. Par ko te vispār runāt?

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 11:14


Vāks ! ! !
Pēc TAVA teikta , tad ari visi video par sliktajiem " utainajiem " ir FEIKS ? ? ?
Brīnišķīgi !
Youtubs meli un safabricējums !
Taisniba tikai onkuļiem kuri stasta ka TAVI seņči - zagļi un alkaši !
Taisniba TIKAI tiem kas skrien uz velešanam ( demokrātiskām ) un tad kad nav apmierinati ar rezultatu , vaimana par krieviem un pensiķiem !
Taisniba bibelei un ČAKRAS tirišanai !
Taisniba TIEM kas pērk nolietotu militaro tehniku un . . . !
Paldies ! Par tavu atklāsmi , bet es nespeju un negribu tava atklāsme tev pievienoties !
26.jūlijs 2019, 12:10 | links
 
Man liekas plesigais tu ir sajaucis lomas. Vaimanājiet tieši jūs. Un ja vēl kā reiz nēesi sapratis utainie ir Latvijas, eiropas vistiešākie ienaidnieki, ko izveidojuši paši utes. Un par to arī daži šeit runā.
Un tavu humoru es tiešām nesaprotu un necenšos saprast. Par gudru priekš manis.
Un tavi neloģiskie melīgie agalvojumi un tad to paša apspriešana ir kronis visam. To tu māki.
Par kādiem video tu murgo? Kādus es video šeit esmu licis? Kurus es slavinu? Ko es tajos video nesaprotu? Ieliekot svešu video var saprast tavas domas? Gobzema radinieks.. :))
Kā tu vispār analizē video? Pēc patīk nepatīk kā viņs izskatas? Cik smuki saliktas bildes? Ja jau ir bilde(redzam) tad ticam? Pēc kā tu skaties mūsdienu laikmetā? Kā tu atsijā kas ir derīgs tev un citiem. Man personīgi ir grūti atšķirt, kas ir kas. Youtub ik sekundi ieliek 1m garu video. Minutē 1h garu video. Kā tu paspēj izskatīt visus video? Un kāpēc tu domā, ka citi nesaprot? Ir datorprogrammas kas jau sen paņem tavu ģīmi un ierunā tekstu kādu vajag un tu pat neatšķirs. Par ko te vispār runāt?
26.jūlijs 2019, 11:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager