Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
plesigais [52m]: Ne nu banos , ne nu bus ! ! !
;) !
Vienkārši , top redzams kas nu kuram tuvaks !Tas nebija Tev domāts.

irseejs, 26.jūlijs 2019, 10:34


Atvaino ludzu !
Vairak TĀ nedarišu ! ;)
P/ S
Bet vai tad es tavas acis , ari nesmu banu nopelnijis ?
26.jūlijs 2019, 10:59 | links
 
Mjuniors atbildu ari - bez ironijas un naida kurinašanas !
Paskaties pats uz SEVIM !
Cik SLIKTOS sadzives apstākļos tu pats dzivo - ja REALI nesaproti humoru !
Tev pret maniem liktajiem video esot alerģija - bet pats nespej pat saprast - ko es ar tiem video gribu pateikt !
Tu spēj saprast video kas popularizē meslus un negativismu Krievija , bet TO kas notiek Lv , tu nesaproti !
Sevis slavinašana ! Oi oi oi !
Un KĀPĒC NĒ !
Dzivoju labi ! Esmu particis ! Palidzu audzinat mazbernus !
TAD KĀPĒC NEBUT LEPNAM UN PAR KO VAIMANĀT ?

plesigais, 26.jūlijs 2019, 10:46[/quote]
plēsīgais!atbilde laba,bet ,šķiet ,pilnīgi bezjēdzīgi, jo tāpāt jau NEAIZIES:)Tas ir tāpat kā sēžot laivā ar enkuru dialogu izveidot!:)))
26.jūlijs 2019, 10:55 | links
 
Plēsīgais bez ironijas. Es tiešām neskatos šeit ieliktos video. Un ari citos saitos. Taisnības, patiesības, paša pilnveidošainai tā ir tukša informācija. Ja būtu beidzis kādu mūsdienu skolu saprastu par ko es runāju. Tavus komentārus es ļoti reti pārlasu, tavs runas stils un prāta murgojums līdz manām smadzenēm vienkārši neaiziet. Kaut ko tik atpalikušu var murgot tik +50. Nu, ja netici man atver kādas grāmatas, pameklē citādu informāciju, atver savu čakru. Beidz dzert! Nezinu ko lai tev iesaka, jus ar sevis slavināsanu esiet auzas te iegājuši. Te ir temats pavisam par ko citu!

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 10:25


Mjuniors atbildu ari - bez ironijas un naida kurinašanas !
Paskaties pats uz SEVIM !
Cik SLIKTOS sadzives apstākļos tu pats dzivo - ja REALI nesaproti humoru !
Tev pret maniem liktajiem video esot alerģija - bet pats nespej pat saprast - ko es ar tiem video gribu pateikt !
Tu spēj saprast video kas popularizē meslus un negativismu Krievija , bet TO kas notiek Lv , tu nesaproti !
Sevis slavinašana ! Oi oi oi !
Un KĀPĒC NĒ !
Dzivoju labi ! Esmu particis ! Palidzu audzinat mazbernus !
TAD KĀPĒC NEBUT LEPNAM UN PAR KO VAIMANĀT ?
26.jūlijs 2019, 10:46 | links
 
plesigais [26.07.19]: Ne nu banos , ne nu bus ! ! !
;) !
Vienkārši , top redzams kas nu kuram tuvaks !
Tas nebija Tev domāts.
26.jūlijs 2019, 10:34 | links
 
Plēsīgais bez ironijas. Es tiešām neskatos šeit ieliktos video. Un ari citos saitos. Taisnības, patiesības, paša pilnveidošainai tā ir tukša informācija. Ja būtu beidzis kādu mūsdienu skolu saprastu par ko es runāju. Tavus komentārus es ļoti reti pārlasu, tavs runas stils un prāta murgojums līdz manām smadzenēm vienkārši neaiziet. Kaut ko tik atpalikušu var murgot tik +50. Nu, ja netici man atver kādas grāmatas, pameklē citādu informāciju, atver savu čakru. Beidz dzert! Nezinu ko lai tev iesaka, jus ar sevis slavināsanu esiet auzas te iegājuši. Te ir temats pavisam par ko citu!
26.jūlijs 2019, 10:25 | links
 
Interesants novērojums par cilvēkiem, kuri regulāri labo citu gramatikas kļūdas.

«Es tevī neklausos, ja tu neizmanto pareizi gramatikas likumus,» savam vīram regulāri saka viņa sieva Kerola. Jā, viņa ir viena no tiem cilvēkiem, kuri nespēj atturēties no iespaidīgo gramatikas prasmju demonstrēšanas.

Viņa pastāvīgi aizrāda brīžos, kad «ka» vietā lietojam «kad» vai «ir» vietā sakām «ira», viņa zaudē dzirdi, ja kāds kaut ko pasaka nepareizi.

Mičiganas Universitāte veica pētījumu par cilvēkiem, kuri labo citu gramatikas kļūdas.

Pētījumā piedalījās 83 dalībnieki, kuriem tika lūgts pārskatīt e-pasta vēstules, kas satur tekstu reklāmas rakstam, kuru lūdzis izlabot istabas biedrs. Dažos e-pastos bija drukas kļūdas, citos gramatikas, bet dažos pareizrakstības kļūdas.

Pēc tam, kad dalībnieki aplūkoja e-pasta ziņojumus, viņiem jautāja, vai tajos bija kļūdas. Ja atbilde bija pozitīva, dalībnieks tika aicināts sīkāk pastāstīt par atrastajām kļūdām.

Mičiganas Universitātes pētījuma ietvaros atklājās, ka cilvēki, kuri kļūst par gramatikas kontrolieriem, ir riebekļi un viņu uzvedība ir personisko iezīmju rezultāts.

Piemēram, ekstraverti cilvēki biežāk pārskata drukas un gramatikas kļūdas, bet introvertajiem ir tendence tiesāt tos, kuri pieļauj smagas kļūdas.

Pētījuma laikā tika atklāts, ka tie dalībnieki, kuri bija vismazāk piekrītoši, visvairāk sūdzējās par drukas kļūdām, bet tie, kuri bija piekrītošāki, biežāk pārlūkoja kļūdas.

Piekrišana ir viens no terminiem, kas psiholoģiski apzīmē «Piecu lielo personību grupu indeksu» (BFI). Piekrišana tiek apzīmēta kā uzticēšanās, dāsnuma, simpātiskuma, sadarbošanās un neagresivitātes īpašību kopums.

«Šis ir pirmais pētījums, kas atspoguļo klausītāju/lasītāju personiskās īpašības valodas uztverē,» apgalvo Mičiganas Universitātes lingvistikas un psiholoģijas profesore, Džūlija Bolanda. «Šī pētījuma laikā mēs aplūkojām sociālos spriedumus, kurus lasītāji izdara par rakstītājiem.»

Tie eksperimenta dalībnieki, kuri deva vissliktāko vērtējumu kļūdainajiem e-pastiem, bija tie, kuri viskritiskāk izteicās arī par pašu e-pasta rakstītāju.
26.jūlijs 2019, 10:16 | links
 
Shm_didzis [25m]: Izrādās ka Putinu ari daži ienist tikai viena iemesla deļ !
Onkulis neļauj iztirgot SAVU zemiti un ražotnes !

https://youtu.be/ltiNsQ_KMPU

Tatad ari visi letiņi kas ienist Putinu , nonak savas valsts " pardeveju " lokā " !

plesigais, 26.jūlijs 2019, 07:20

Šī ir vienkārši plēsīgā "pērle"!!!
Kaut gan šādi youtube mēsli ir tieši radīti tādiem vientiesīgiem patupiem radījumiem kā plēsīgais...Un šis klauns tik turpina izmantot oponentu teikto pret pašiem oponentiem. Redz ,tagad jau arī vārdu ,, pērle,, sāk drukāt!
:))))))

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 09:49


A ko ta viņiem teikt ?
Lamāties ka mjunioram - pieradot ka man ir daļeja taisniba !
Nevar taku !
Vienkārši nelikties zinis - ari nevar !
Ei tu zini ko vel plesigais izmetis !
Paliek vienigais - censties nodirst , aizvainot - varbut plesigais PATS pazudis ! ;)
26.jūlijs 2019, 10:11 | links
 
Ne nu banos , ne nu bus ! ! !
;) !
Vienkārši , top redzams kas nu kuram tuvaks !
26.jūlijs 2019, 10:03 | links
 
Tev prasās pēc bana dārgais draugs :)
26.jūlijs 2019, 09:56 | links
 
Shm_didzis [26.07.19]: Izrādās ka Putinu ari daži ienist tikai viena iemesla deļ !
Onkulis neļauj iztirgot SAVU zemiti un ražotnes !

https://youtu.be/ltiNsQ_KMPU

Tatad ari visi letiņi kas ienist Putinu , nonak savas valsts " pardeveju " lokā " !

plesigais, 26.jūlijs 2019, 07:20

Šī ir vienkārši plēsīgā "pērle"!!!
Kaut gan šādi youtube mēsli ir tieši radīti tādiem vientiesīgiem patupiem radījumiem kā plēsīgais...
Un šis klauns tik turpina izmantot oponentu teikto pret pašiem oponentiem. Redz ,tagad jau arī vārdu ,, pērle,, sāk drukāt!
:))))))
26.jūlijs 2019, 09:49 | links
 
Jozis2 [26.07.19]: Jozis2 [Vakar]: Skaists vakars!
muldenzēns atkal skaisti izpaudies,
BET nu pirdelis ir un paliek pirdelis!
Arī pie admina jādomā viņam blats, vai īpaša pieeja, var un drīkst piegānīt visur, regulāri palaižot savu vēdera izeju un ventilatoru kur vien ienāk, un nekādi nespējot to apturēt.
UN NEKAS! Pārējiem jāpiecieš šie dumību izvirdumi.Blats ir raiham, šis jau viņa roklaiža suns, kurš nemitīgi to aizstāv. :DDDD Tāpēc te var turpināt smirdēt un apriet citus.

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 08:36
Lai cik skumjš šis fakts , par to šakālēnu nebūtu, bet tev taisnība. Citus, kuri tikai atbild muldoņas izaicinājumam, bano, bet šitas kā smirdējis, tā turpina smirdēt.
Iespējams, prātīgākais ko var darīt - ir ignorēt, taču reizēm apriebjas.
Bet, kamēr blatu sistēma būs dzīva, būs arī smirdētāji.
Jā un kad aptaisijies, izliekas to neredzam un ,, spamo par citu tēmu,, lai tā ,, aptaisīšanās,, pazūd no pirmās lapas un tad turpina, it kā nekas nebūtu bijis. Šī taktika te vairākiem ir topā. :)
Toties ,ja es neielikšu vienu komatu nories vairāku postu garumā, bet pats raksta kā jau inteliģences un intelekta invalīdam ir normāli.
Pēdējā pērle: izkost - tulkojums no tās nīstās krievu val. / Раскусил /
To, ka šāds vārds teikuma salikumā latviešu valodā netiek rakstīts tak viņam ir pie kājas.
Klauns un tikai.
:)
26.jūlijs 2019, 09:47 | links
 
Izrādās ka Putinu ari daži ienist tikai viena iemesla deļ !
Onkulis neļauj iztirgot SAVU zemiti un ražotnes !

https://youtu.be/ltiNsQ_KMPU

Tatad ari visi letiņi kas ienist Putinu , nonak savas valsts " pardeveju " lokā " !

plesigais, 26.jūlijs 2019, 07:20


Šī ir vienkārši plēsīgā "pērle"!!!
Kaut gan šādi youtube mēsli ir tieši radīti tādiem vientiesīgiem patupiem radījumiem kā plēsīgais...
26.jūlijs 2019, 09:41 | links
 
Izrādās ka Putinu ari daži ienist tikai viena iemesla deļ !
Onkulis neļauj iztirgot SAVU zemiti un ražotnes !

https://youtu.be/ltiNsQ_KMPU

Tatad ari visi letiņi kas ienist Putinu , nonak savas valsts " pardeveju " lokā " !

plesigais, 26.jūlijs 2019, 07:20
tavi teksti neiet kopā ar realitāti,bet tas laikam tāpēc ka tev galvā galīgs tukšums https://rusmonitor.com/khitryjj-putin-otdal-sibir-kitayu-on-snova-vsekh-perekhitril.html
26.jūlijs 2019, 09:20 | links
 
Plēsīgais tu ir reti debīls radījums. Pats izsaki neloģisku apgalvojumu un tad piedēvē vēl klāt paskaidrojumu. Un interesantākais tas, ka nosprāgsi un to nekad nesapratīsi.

mjuniors, 26.jūlijs 2019, 08:11


Bravo mjuniors , bravo !
Šitāda dusmu lēkme ! Un naida izvirdums !
Fantastiski !
Žel tikai ka tas pierada pretejo , tevis teiktajam !
P/ S mjuniors - a KĀPĒC tu lasi un skaties ( un vel komentē ) ja esmu debils ? ? ?
26.jūlijs 2019, 09:00 | links
 
Jozis2 [Vakar]: Skaists vakars!
muldenzēns atkal skaisti izpaudies,
BET nu pirdelis ir un paliek pirdelis!
Arī pie admina jādomā viņam blats, vai īpaša pieeja, var un drīkst piegānīt visur, regulāri palaižot savu vēdera izeju un ventilatoru kur vien ienāk, un nekādi nespējot to apturēt.
UN NEKAS! Pārējiem jāpiecieš šie dumību izvirdumi.Blats ir raiham, šis jau viņa roklaiža suns, kurš nemitīgi to aizstāv. :DDDD Tāpēc te var turpināt smirdēt un apriet citus.

Brencis21, 26.jūlijs 2019, 08:36

Lai cik skumjš šis fakts , par to šakālēnu nebūtu, bet tev taisnība. Citus, kuri tikai atbild muldoņas izaicinājumam, bano, bet šitas kā smirdējis, tā turpina smirdēt.
Iespējams, prātīgākais ko var darīt - ir ignorēt, taču reizēm apriebjas.
Bet, kamēr blatu sistēma būs dzīva, būs arī smirdētāji.
26.jūlijs 2019, 08:48 | links
 
Jozis2 [25.07.19]: Skaists vakars!
muldenzēns atkal skaisti izpaudies,
BET nu pirdelis ir un paliek pirdelis!
Arī pie admina jādomā viņam blats, vai īpaša pieeja, var un drīkst piegānīt visur, regulāri palaižot savu vēdera izeju un ventilatoru kur vien ienāk, un nekādi nespējot to apturēt.
UN NEKAS! Pārējiem jāpiecieš šie dumību izvirdumi.
Blats ir raiham, šis jau viņa roklaiža suns, kurš nemitīgi to aizstāv. :DDDD Tāpēc te var turpināt smirdēt un apriet citus.
26.jūlijs 2019, 08:36 | links
 
Plēsīgais tu ir reti debīls radījums. Pats izsaki neloģisku apgalvojumu un tad piedēvē vēl klāt paskaidrojumu. Un interesantākais tas, ka nosprāgsi un to nekad nesapratīsi.
26.jūlijs 2019, 08:11 | links
 
Izrādās ka Putinu ari daži ienist tikai viena iemesla deļ !
Onkulis neļauj iztirgot SAVU zemiti un ražotnes !

https://youtu.be/ltiNsQ_KMPU

Tatad ari visi letiņi kas ienist Putinu , nonak savas valsts " pardeveju " lokā " !
26.jūlijs 2019, 07:20 | links
 
https://youtu.be/zXMH2uvedL8

Bļaviens !
Vel viens vacietis . . . . !

plesigais, 25.jūlijs 2019, 22:42


Izskatas ka daži kā " Diogeni " - tiek muca tureti , un pa spundi baroti ! Ko attiecīgās iestades un massu mediji ar karotiti iebaro - - - !
Un šitā " narcisisma " kaite !
26.jūlijs 2019, 06:53 | links
 
CL ADMINISTRACIJAI !
CIK ILGI LATVIJAS PILSOŅIEM UN LIKUMPAKLAUSIGAJIEM BUS JALASA ŠADA TIPA VALSTS IEKARTAS NIEVAŠANA UN APŅIRGAŠANA ?
MŪSU VALSTS TIESIBSARGAJOŠOS POLICISTUS NOSAUKT PAR MENTIEM !
Cik ļoti jaienīst SAVA VALSTS - lai ko tadu atļautos ?

plesigais, 25.jūlijs 2019, 19:33
26.jūlijs 2019, 06:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager