Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Krievu "atbilde" HBO seriālam :)) Šķiet, nav iespējams vēl vairāk pazemot valsti, turklāt par tik lielu naudu! Ko viņi grib pateikt!? Ka var labāk??? Vai ka amerikāņu diversants "uzrāva gaisā" Černobiļu?? Nožēlojamības kalngals!
https://youtu.be/9B2xPPy_y-s

raihs, 25.jūlijs 2019, 18:49


Labi amišu politskolotaji -- krievus izskoloja - labi !
25.jūlijs 2019, 19:12 | links
 
raihs [14m]: Krievu "atbilde" HBO seriālam :)) Šķiet, nav iespējams vēl vairāk pazemot valsti, turklāt par tik lielu naudu! Ko viņi grib pateikt!? Ka var labāk??? Vai ka amerikāņu diversants "uzrāva gaisā" Černobiļu?? Nožēlojamības kalngals!
https://youtu.be/9B2xPPy_y-sTak tas jums kopīgs, par personāžiem murgot un izdomāt tirgus bābu šausmenītes, kurš ko neticamāku pastāstīs.
Tikmēr tepat Ogrē, policisti tādus ,, podus nogāzuši,, un tie ir tie, kas ar noziedzību cīnās!

Brencis21, 25.jūlijs 2019, 18:55
Jā,menti nolažīja un nenošava to urļiku laicīgi,tagad vēl par nodokļu naudu tas zaglis būs jāārstē,šaut viņiem jāmācās vēl
25.jūlijs 2019, 19:06 | links
 
raihs [25.07.19]: Krievu "atbilde" HBO seriālam :)) Šķiet, nav iespējams vēl vairāk pazemot valsti, turklāt par tik lielu naudu! Ko viņi grib pateikt!? Ka var labāk??? Vai ka amerikāņu diversants "uzrāva gaisā" Černobiļu?? Nožēlojamības kalngals!
https://youtu.be/9B2xPPy_y-s
Tak tas jums kopīgs, par personāžiem murgot un izdomāt tirgus bābu šausmenītes, kurš ko neticamāku pastāstīs.
Tikmēr tepat Ogrē, policisti tādus ,, podus nogāzuši,, un tie ir tie, kas ar noziedzību cīnās!
25.jūlijs 2019, 18:55 | links
 
Krievu "atbilde" HBO seriālam :)) Šķiet, nav iespējams vēl vairāk pazemot valsti, turklāt par tik lielu naudu! Ko viņi grib pateikt!? Ka var labāk??? Vai ka amerikāņu diversants "uzrāva gaisā" Černobiļu?? Nožēlojamības kalngals!
https://youtu.be/9B2xPPy_y-s
25.jūlijs 2019, 18:49 | links
 
Shm_didzis [24.07.19]: uldens2 [15:50]: Nolaidos lidz plesigaa un kurjeta limenim,un tur sie mani sakava ar pieredziKas par gramatikas un stila kārtējo šedevru ! :)))) Jā personāžu pavēlniekam un tev līdzīgs līmenis. Domāšanā un izteiksmes formās, kas daudz par jums pasaka un ,, nez vai nolaisties,, līdz jūsu līmenim te vajag.
Turpini uzjautrināt, cirks bez klauniem nav cirks.
:DDDDD

Brencis21, 24.jūlijs 2019, 17:27

Vispār jau, luter, tu esi esi arī šī cirka spoža zvaigzne klaunu žanrā :)
Beidzot! Es jau sabēdājos, ka viens no klauniem un gopņika līmeni pazudis!
Aplaudēju kājās stāvot!
:DDDD
25.jūlijs 2019, 10:44 | links
 
Nuu , es tak par to PAŠU !
;)
25.jūlijs 2019, 07:22 | links
 
plesigais [Vakar]: plesigais [19:51]: Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14

Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 18:13

Nu tad jau tev vel ir kur augt !
;) !Ļoti ceru, ka tavā vecumā man nebūs tavs "līmenis"...

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 22:34

Goda vards - es ari !
Savadak kas tad tices OFICIALAI STATISTIKAI un dusmosies uz šitik stulbiem vaciešiem !
https://youtu.be/1gya2wUD_I0
;) !Vācu satīriķi un krievu tulkojums, tas noteikti ir tas avots, kam ticēt, protams ja tu neesi plēsīgais :)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 23:54
tur tak tas tulkojums vispār nav nekāds tulkojums,bet krievu propagondonu sūds uzlikts pa virsu un vēl iemontētām bildītēm,kā reiz priekš tādiem kā plēsīgais:DDD
25.jūlijs 2019, 00:14 | links
 
plesigais [24.07.19]: plesigais [19:51]: Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14

Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 18:13

Nu tad jau tev vel ir kur augt !
;) !Ļoti ceru, ka tavā vecumā man nebūs tavs "līmenis"...

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 22:34

Goda vards - es ari !
Savadak kas tad tices OFICIALAI STATISTIKAI un dusmosies uz šitik stulbiem vaciešiem !
https://youtu.be/1gya2wUD_I0
;) !
Vācu satīriķi un krievu tulkojums, tas noteikti ir tas avots, kam ticēt, protams ja tu neesi plēsīgais :)
24.jūlijs 2019, 23:54 | links
 
plesigais [19:51]: Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14

Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 18:13

Nu tad jau tev vel ir kur augt !
;) !Ļoti ceru, ka tavā vecumā man nebūs tavs "līmenis"...

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 22:34


Goda vards - es ari !
Savadak kas tad tices OFICIALAI STATISTIKAI un dusmosies uz šitik stulbiem vaciešiem !
https://youtu.be/1gya2wUD_I0
;) !
24.jūlijs 2019, 22:43 | links
 
plesigais [24.07.19]: Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14

Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 18:13

Nu tad jau tev vel ir kur augt !
;) !
Ļoti ceru, ka tavā vecumā man nebūs tavs "līmenis"...
24.jūlijs 2019, 22:34 | links
 
Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14

Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)

Shm_didzis, 24.jūlijs 2019, 18:13


Nu tad jau tev vel ir kur augt !
;) !
24.jūlijs 2019, 19:51 | links
 
Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 16:14


Plesigais, tavu "līmeni" kādam ir grūti pārsist :):):)
24.jūlijs 2019, 18:13 | links
 
uldens2 [15:50]: Nolaidos lidz plesigaa un kurjeta limenim,un tur sie mani sakava ar pieredziKas par gramatikas un stila kārtējo šedevru ! :)))) Jā personāžu pavēlniekam un tev līdzīgs līmenis. Domāšanā un izteiksmes formās, kas daudz par jums pasaka un ,, nez vai nolaisties,, līdz jūsu līmenim te vajag.
Turpini uzjautrināt, cirks bez klauniem nav cirks.
:DDDDD

Brencis21, 24.jūlijs 2019, 17:27


Vispār jau, luter, tu esi esi arī šī cirka spoža zvaigzne klaunu žanrā :)
24.jūlijs 2019, 18:12 | links
 
uldens2 [24.07.19]: Nolaidos lidz plesigaa un kurjeta limenim,un tur sie mani sakava ar pieredzi
Kas par gramatikas un stila kārtējo šedevru ! :)))) Jā personāžu pavēlniekam un tev līdzīgs līmenis. Domāšanā un izteiksmes formās, kas daudz par jums pasaka un ,, nez vai nolaisties,, līdz jūsu līmenim te vajag.
Turpini uzjautrināt, cirks bez klauniem nav cirks.
:DDDDD
24.jūlijs 2019, 17:27 | links
 
Privātā sarakste dzēsta. Sevišķi aktīvajiem - dāvaniņas.
CL

CopesLietas.lv, 24.jūlijs 2019, 13:08


Cenzūra strādā!
Tikai biežāk derētu muldens 2 uzmanīt.
Vai, varbūt, šim zēnam ir kādas īpašas privilēģijas Copes Lietās?
Savākāk tie darbi tā mazliet ačgārni sanāk. Atvainojiet, ja kļūdos.
24.jūlijs 2019, 17:19 | links
 
Ja jau mums BIJA pieredze tevi sakaut ! Tad tev TADAS nebija ! Un ja tev tadas nav - tad tu esi zemaka limeni , neka mēs !
;) !
Jeb tu gribeji mus sakaut ar savu rupjibu ? Kur TIEŠAM tu varbut esi spēcīgāks !
;) !
24.jūlijs 2019, 16:14 | links
 
Tava posta nesakariba !
Pašam nešķiet divaini a ?
24.jūlijs 2019, 16:05 | links
 
Nolaidos lidz plesigaa un kurjeta limenim,un tur sie mani sakava ar pieredzi
24.jūlijs 2019, 15:50 | links
 
Bļaviens :( !
Es nēsmu apdavinato kārtā !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 14:52
es ar nevaru saprast!itkā ir viena dāvaniņa,bet nezinu vai par šito sarunu vai par iepriekšejo,jo baigi nesekoju davinājumiem,bet atceros ka vienu piešķīra.

p.s Plēsīgais,kā es varēsu saprast ,ka vinnēju piecīti?

kurjers6, 24.jūlijs 2019, 15:05

Man liekas ka ne !
Jo otra puse cinijas ilgak ! Uldiņš padevas un saka no yotuba kačat video !
Bet miera labad - cope , drope un piečuks !
;) !
24.jūlijs 2019, 15:28 | links
 
Bļaviens :( !
Es nēsmu apdavinato kārtā !
;) !

plesigais, 24.jūlijs 2019, 14:52

es ar nevaru saprast!itkā ir viena dāvaniņa,bet nezinu vai par šito sarunu vai par iepriekšejo,jo baigi nesekoju davinājumiem,bet atceros ka vienu piešķīra.

p.s Plēsīgais,kā es varēsu saprast ,ka vinnēju piecīti?
24.jūlijs 2019, 15:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager