Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nebūtu viņu - vispār dirsā būtu .
9.jūlijs 2019, 22:34 | links
 
Sieviete kā Dieviete, bet cik simti vai tūkstoši šādu čaklīšu, plaša profila speciālistu, mūsu lielajā Latvijā?
9.jūlijs 2019, 21:46 | links
 
BrunoL [09.07.19]: Ak mūsu spejīgie tautieši un tautietes! LU pāris amatos 60k+ , Brīvostas valdē 45k+ , Rīgas domē 12k+ !
Neviļus rodas jautājums: Kad viņa strādā?e2
A nah strādāt, ja tādas algas??? Lai arī 100%,ka arī šis pasākums beigsies ne ar ko, viņai "karjera" ps lielam būs pa pieskari... Un pat tas jau ir rezultāts!
P. S. Kaut gan man personiski tāda tipa sievietes patīk...
9.jūlijs 2019, 21:39 | links
 
Ak mūsu spejīgie tautieši un tautietes! LU pāris amatos 60k+ , Brīvostas valdē 45k+ , Rīgas domē 12k+ !
Neviļus rodas jautājums: Kad viņa strādā?
9.jūlijs 2019, 21:24 | links
 
Bralitis [09.07.19]: Bralitis [3m]: Foršs prezidents. Forši politiķi-foršs prezidents. Valstī viss ir kārtībā .KPV gan nau foršs. Vai ne, bračku? :)

raihs, 9.jūlijs 2019, 17:57

Padjobka ja ?
9.jūlijs 2019, 19:55 | links
 
Bralitis [3m]: Foršs prezidents. Forši politiķi-foršs prezidents. Valstī viss ir kārtībā .KPV gan nau foršs. Vai ne, bračku? :)

raihs, 9.jūlijs 2019, 17:57


Padjobka ja ?
9.jūlijs 2019, 17:59 | links
 
Bralitis [09.07.19]: Foršs prezidents. Forši politiķi-foršs prezidents. Valstī viss ir kārtībā .
KPV gan nau foršs. Vai ne, bračku? :)
9.jūlijs 2019, 17:57 | links
 
Foršs prezidents. Forši politiķi-foršs prezidents. Valstī viss ir kārtībā .
9.jūlijs 2019, 17:56 | links
 
Kādas ir jūsu domas par Levitu ????
9.jūlijs 2019, 17:48 | links
 
Kādas ir jūsu domas par Levitu ????
9.jūlijs 2019, 17:36 | links
 
Šīs bija pirmās prezidenta vēlēšanas, kas notika atklāti, līdz ar to kļuvis daudz sarežģītākas slepenās spēlītes un deputātu "pierunāšana", varbūt arī kombinācijām laika pietrūka, ne velti tik ļoti ZZS un Saskaņa mēģināja atbīdīt vēlēšanas par dažām dienām.
9.jūlijs 2019, 15:05 | links
 
Kā kas notika??? Tavs zzs šoreiz nevarēja sapirkt saskaņas balsis, lai ieliktu savas lupatas par prezidentiem. tas arī viss...

raihs, 9.jūlijs 2019, 13:22


Lai tā būtu :) Tad jau tiešām jauni laiki! :)
9.jūlijs 2019, 14:21 | links
 
raihs [09.07.19]: daddy_j [22m]: Egilam ar trešo reizi tik izdevās kļūt par prezidentu, iepriekšējās divas (2007. un 2015.g) neizdevās... kas pēkšņi notika - zoodārzs bija slēgts, vai nevienam negribējās ķēpāties 5 kārtas, kā 2015. gadā, vai vēl kas cits, nemāku teikt.

Lai veicas jaunajam prezidentam!Kā kas notika??? Tavs zzs šoreiz nevarēja sapirkt saskaņas balsis, lai ieliktu savas lupatas par prezidentiem. tas arī viss...
Tieši tā. Pedējie divi preži bija zzs un saskaņas vēlēti kabatas sunīši, no rokas baroti un saimniekam netraucējoši. Zatlers bija oligarhu ieliktenis, bet par laimi saimniekiem beigās nokoda pa ekstremitātei. Bet nu šķēle ar buldozeru tāpat resursus sagrābušies un aizkulisēs diriģē uz nebēdu. Par atkritumiem, Rīgas ostu, Airbaltic, utml. maksāsim kā mīļie...
9.jūlijs 2019, 13:44 | links
 
daddy_j [09.07.19]: Egilam ar trešo reizi tik izdevās kļūt par prezidentu, iepriekšējās divas (2007. un 2015.g) neizdevās... kas pēkšņi notika - zoodārzs bija slēgts, vai nevienam negribējās ķēpāties 5 kārtas, kā 2015. gadā, vai vēl kas cits, nemāku teikt.

Lai veicas jaunajam prezidentam!
Kā kas notika??? Tavs zzs šoreiz nevarēja sapirkt saskaņas balsis, lai ieliktu savas lupatas par prezidentiem. tas arī viss...
9.jūlijs 2019, 13:22 | links
 
Egilam ar trešo reizi tik izdevās kļūt par prezidentu, iepriekšējās divas (2007. un 2015.g) neizdevās... kas pēkšņi notika - zoodārzs bija slēgts, vai nevienam negribējās ķēpāties 5 kārtas, kā 2015. gadā, vai vēl kas cits, nemāku teikt.

Lai veicas jaunajam prezidentam!
9.jūlijs 2019, 13:18 | links
 
mjuniors [Vakar]: Un vispār kur Raihonkulis palicis. Pavasarī bez pēdam pazuda Brālītis. Raihs izsludināja meklēšanu.. Aizgājis meklēt un iekritis tajā pašā bedrē?, :)Kā reiz nupat iedomājos- Brokas arests būtu pietiekams iemesls reinkarnēt šo sadaļu. Izskatās cerīgi! NA kretīnu varza arī tikusi zem āmura!
Un jaunais prezis sācis smuki:

raihs, 8.jūlijs 2019, 22:42
Broka saņēmusi kukuli caur kaut kādu fondu,un cik tādu fondu vēl ir???
9.jūlijs 2019, 12:53 | links
 
raihs [8:27]: leeevis [Vakar]: Varbūt es nesaprotu vienkārši, bet man nav skaidrs , ko prezidents taisās izmēzt un kuri būs tie mēsli , kurus gružkastē metīs, jo viņš ir tik tālu no tautas kā pasaciņā mēness no saules.
Taču mani neiepriecina tas, ka pilnīgi visās jomās tagad lien juristi, sākot no ministriem, pa vidu neizdevās ielīst Latvenergo, tagad prezidents. Visu saprotu, bet cik nācies sastapties tie ir slideni cilvēki , kurus no politikas būtu jātur pa gabalu.Tev ar dakteri un biologu nepietika? Varbūt kādu akrieri gribēji?:)Man prasījās kādu, ko var novērtēt pēc darbiem, nevis statusa. Prezidenta izvēle, līdzīgi kā daudzi tagadējās valdības un Saeimas lēmumi man nav skaidri un acīmredzami. Taču šie jaunās paaudzes politiķi pat neuzskata par vajadzīgu šos lēmumus skaidrot, bet vienkārši saimnieko kā pa paši savu kabatu.

Ārsts atlaida saeimu idejiski cēlu mērķu vadīts , bet biologs gribēja , lai valstī vairs nedzimst nepilsoņi. Novēlu, lai jurists pēc tam var arī tīru sirdsapziņu pateikt, kā arī viņa vācelītē ir kāds labs darbiņš iekritis.

leeevis, 9.jūlijs 2019, 10:47
iepriekšējie trīs prezidenti jau nu bij kauna traips,cerams ka šis vismaz kaut ko lietderīgu izdarīs,tikai viņa iespējas un pilnvaras laikam neko daudz neļauj mainīt
9.jūlijs 2019, 12:51 | links
 
Ok, es negribu tevi kaut kā pārliecināt. Tik salīdzinot ar iepriekšējiem prezidentiem, izņemot VVF mani viņi neuzrunāja.
9.jūlijs 2019, 11:05 | links
 
mjuniors [09.07.19]: Ieraksti google Levits un vikipēdijā izlasi. Nokaunēsies :))
Paldies. Tieši šādai ir jāizskatās diskusijai... Ja man nav skaidrs, vai neesmu iepazinies tad ej un pats izlasi un saproti. Tā arī ir lielāka problēma man ar šo prezidentu - viņa statuss. Un tas izpaužas arī šādas diskusijas, kuras nebūt neaprobežojas tikai ar prezidenta apspriešanu, kad ir kaut kāds gaisā jūtams elitārisms, kad daudzi izliekas, ka visiem viss ir skaidrs,un, kam nav skaidrs, tie lai iet uz izglītojās. Tā nav politika un viņas apspriešana , tā ir kastu sabiedrība.
9.jūlijs 2019, 11:00 | links
 
leeevis [09.07.19]: mjuniors [6m]: Ieeevis. Klau :)) Levits ir atmodas pamatlicejs likumdošanā. Preambulas autors un virzītājs, es pat nezinu visus viņa darbus. Meklē internetā info. Bet šis ir Vīrs ar lielo burtu.Par preambulu ir skaidrs, tur vēl tagad cilveki lauž šķēpus, kāda ir viņas nozīme un funkcija. Par atmodas pamatlicējs tas ir vienkārši skaists teksts, un tad vajag konkretizēt - kā un cik ļoti pamatlicējs. Savukārt , par Jansona gājienu, ar kuru pierādīja, ka izglītība skolas ir bezmaksas, manuprāt, ir jādod triju zvaigžņu ordenis, reti kurš lēmums/darbs šajā valstī ir bijis ar tādu ietekmi uz visu sabiedrību.
Nestrīdos, jo visu nezinu. Varu tikai spriest par to, ko redzu un dzirdu no attāluma.
9.jūlijs 2019, 10:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager