Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Swensonijā bio zemenes maksā 35sek(3,5€).Cik kg sanāk par swensonu minimālo un cik kg sanāk par LV minimālo LV par piecīti? :)
16.jūnijs 2019, 20:23 | links
 

21.06.2019.būšu Rīgā.Varu piegādāt savā saimniecībā audzētas Bio zemenes 5€/kg
Pasūtījumus PM
16.jūnijs 2019, 17:59 | links
 
nu ko,polis dabūja ko gribēja:)varēja protams tīrāka cīņa būt,bet nu uzvara ir
16.jūnijs 2019, 13:01 | links
 
Ziedojumu vākšana kā nu kurā baznīcā, šķiet, vairums luterāņu cer, ka apmeklētāji paši atcerēsies un attapsies ko iemest dozītē ārā iedami, bet daudz produktīvāk tomēr apstaigāt ar ķocīti, ko pāris reizes ievēroju pie katoļiem. Vairumā gadījumu ziedojumi ir galvenie ienākumi un tomēr vajag algu mācīājam, apkurināt, paremontēt (uzturēt bieži vien arhitektūras pieminekļus) utt. Nav šaubu, ka, tāpat kā jebkurā jomā, arī baznīcā trāpās kāds, kam tur nebūtu īstā vieta, bet kopumā nez vai šī ir nozare ar lieliem resursiem, kur VID varēs būtiski papildināt budžetu:) Cenas noteikti dažādas, bet saskaroties ar laulības organizēšanu lielā luterāņu baznīcā tieši nobrīnījos, cik maza bija tā nosauktā vēlamā (un ne obligātā) ziedojuma summa, šķiet kādi 50 eur ar visām ērģelēm, sekretāri reģistrētāju utt utjpr. Piemēram mērnieks par tādu summu diezvai būs gatavs parādīt pāris robežpunktus.
16.jūnijs 2019, 11:10 | links
 
ko Jus kungi par baznicu.neaizmirstat,ka mes paslaik dzivojam tada politiska un ekonomiska sistema ka kapitalisms.viss ir bizness.ari baznica. ta sanaca ka delu kristiju padomijas laika.baznickungs cienijamos gados visu mierigi izdarija.nu vajadzeja ziedojumu.nekadas specialas takses nebija.ta teikt cik vareji atlauties.es protams pirms tam no tantes uzzinaju cik parasti ziedo.nu summa tik tiesam nebija liela.nu noziedoju ta lai nebutu kauns no sevis.pec gadiem 6, jau brivas Latvijas laika kristiju meitu.vecais baznickungs jau bija aizlaists ganos.pa svetnamu sivereja labi baroti jauniesi.krusti nevis karajas,bet guleja uz krutim. precizak uz vedera.bez kautresanas tika nosauktas takses.par katru sudu bija bargi jamaksa.krustvecakiem bija jaiet visadas apmacibas par kuram protams ari bija jamaksa. tas jau vairak ka 25 atpakal.protams ka baznickungu apetite un nekauniba ir tikai progresejusi.nav brinums ka nolaidusies līdz noziegumam.kaa teikt neskaties uz maniem darbiem,klausies tikai manos vardos.mes esam aitas viņi ir gani.un cirpeji.

Bjorgvins, 16.jūnijs 2019, 09:37

+10! biju vienos ziemassvētkos netīšām ietrāpijis baznīcā uz mācītāja"runu".pus vakaru stāstija,ka vajag vienam otram palīdzēt,dalīties utt.un beigās ,pēc teksta,ka patiesībā materiālās vērtības nav svarīgas,iznāca 6 jaunieši ar groziņiem un apstaigāja "aitas",kas psiholoģiski bija apstrādātas un labprātīgi groziņos lika liela nomināla naudas banknotes.Es tomēr to informāciju apstrādāju nedaudz savādāk un nodomāju,ja jau reiz tās materiālas vērtības man nav tik svarīgas,tad tieši tas pats attiecas arī uz mācītāju un savu maku tā arī neatvēru:)Jo kam gan viņam nesvarīgi papīrīši.:)bet kopumā tajā vakarā groziņi pildijās ātri:)
16.jūnijs 2019, 10:23 | links
 
Šis bija vecais Mairis, tas, kuru mēs pazīstam!
16.jūnijs 2019, 10:16 | links
 
ko Jus kungi par baznicu.neaizmirstat,ka mes paslaik dzivojam tada politiska un ekonomiska sistema ka kapitalisms.viss ir bizness.ari baznica. ta sanaca ka delu kristiju padomijas laika.baznickungs cienijamos gados visu mierigi izdarija.nu vajadzeja ziedojumu.nekadas specialas takses nebija.ta teikt cik vareji atlauties.es protams pirms tam no tantes uzzinaju cik parasti ziedo.nu summa tik tiesam nebija liela.nu noziedoju ta lai nebutu kauns no sevis.pec gadiem 6, jau brivas Latvijas laika kristiju meitu.vecais baznickungs jau bija aizlaists ganos.pa svetnamu sivereja labi baroti jauniesi.krusti nevis karajas,bet guleja uz krutim. precizak uz vedera.bez kautresanas tika nosauktas takses.par katru sudu bija bargi jamaksa.krustvecakiem bija jaiet visadas apmacibas par kuram protams ari bija jamaksa. tas jau vairak ka 25 atpakal.protams ka baznickungu apetite un nekauniba ir tikai progresejusi.nav brinums ka nolaidusies līdz noziegumam.kaa teikt neskaties uz maniem darbiem,klausies tikai manos vardos.mes esam aitas viņi ir gani.un cirpeji.
16.jūnijs 2019, 09:37 | links
 
Mazliet aizēno Maira sitiens ar elkoni, bet visam tam tomēr tas ir bokss. Un asumi tur ir vienmēr. Zinot Maira sitiena spēku, respect. Cerams ir atkopies no traumām un vēl redzēsim interesantas cīņas.
16.jūnijs 2019, 00:59 | links
 
plesigais, kas tavu uzmanību piesaista vairāk, konfešu pārstrāde sūdos, jeb otrādāk?
16.jūnijs 2019, 00:07 | links
 
Kārtīgs Latvietis zin, kas šodien par bietēm.. ;)

mjuniors, 15.jūnijs 2019, 22:49


Ā ! ;)
Bet NAKARTIGS Latvietis ! ?
Jo tu un citi te jau tik ilgi kladzinat par manu nelatvietiskumu , ka esmu noticejis , tam ka nesmu Latvija dzimis - bet psrsa !
;) !
15.jūnijs 2019, 23:44 | links
 
Kārtīgs Latvietis zin, kas šodien par bietēm.. ;)
15.jūnijs 2019, 22:49 | links
 
Kas te būs....būs vai nebūs pa bieti šodien?

kaputaarps, 15.jūnijs 2019, 19:34


Kam ? Un par ko ?
15.jūnijs 2019, 22:25 | links
 
Kas te būs....būs vai nebūs pa bieti šodien?
15.jūnijs 2019, 19:34 | links
 
15.jūnijs 2019, 14:46 | links
 
15.jūnijs 2019, 12:09 | links
 
uldens2 [Vakar]: https://vatastan.com/2019/06/13/krievijas-dienas-banketi-parada-latvijas-nelaimju-patiesos-celonus/?fbclid=IwAR2bsEU_u42P4FO51L-ZPhB8RLR8zlQLaqeoCxKSUHyK0iMeP1WVhe52nNAKaut kāds sviests sarakstīts... laikam advancētiem dolbojobiem, tādiem kā tu, tas ir domāts. Vai nu maini kaut ko šajā valstī, vai nu tinies prom. Tik neraudi un nemeklē visu laiku vainīgos.

Amicus, 14.jūnijs 2019, 13:56es neraudi,tik parādu ka plēsigajam daļēji taisnība kad viņš saka ka valsti vada bijušie komunisti un kremļa kalpi kas mūs visus noliek zem kremļa gribas.

uldens2, 14.jūnijs 2019, 16:11

Hm ! :(

Es tagad nesapratu ? Uldiņs man tagad pielien , vai kartejo reizi maģina apdirst ? :(

Ka tad sanak ? Ja es neredzot " svaigas asinis " mūsu partijas , balsot neeju ! Esmu idiots !
Ja meģinu TO paskaidrot " pareizajiem " - esmu ne tik idiots bet - idiots , vatņiks un kas tik vel nē !
Itka man taisniba , par bijušajiem komunistiem !
BET MAN NAV TAISNIBA , par to kas kompartijas biedrus ievēl ? !
Dīvaini dīvaini !
;) !

plesigais, 14.jūnijs 2019, 17:24tāpēc rakstu daļēji taisnība,ne jau visi ir bijušie komuņagas un ir arī svaigas asinis,tikai jāgrib painteresēties par kandidātiem un daudz ko var uzzināt

uldens2, 14.jūnijs 2019, 17:57


Ā !
Dažas svaigu " asiņu " pilites komunistu barā ! ;)
Teiksim no 5% lidz 25% !
Un ?
Realitāte VISAS partijas ir dibinājuši bijušie komunisti ! Un ari šobrīd VISAM partijam galvgali atrodas BIJUŠIE !
Un tie daži procentiņi ar svaigajam asinim , bijušo komunistu dibinatajas partijas , tiek iekša tikai tad , kad pierada lojalitāti partijas nostajai !
Tatad - balso par ko gribi - 99% nobalsosi par komunistiem !

Sūdus var saukt par mēsliem , atkritumiem - vai dabisko organiku - tikai no nosaukuma sūdu butiba nemainas !
15.jūnijs 2019, 07:47 | links
 

Nu ko, arvien turamies :)
Šodienas avīze "Vedomosti"
14.jūnijs 2019, 22:31 | links
 
Opā!!! Baznīca shēmo ar PVN !!???
Interesanti, kadu grēku atlaišana tiek aplikta ar PVN?

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-kratisanas-baznica-aizdomas-par-pvn-izkrapsanas-shemu-14221416

MV-F, 14.jūnijs 2019, 20:28
Sorry, bet Tu esi vai nu muļkis, vai izliecies?!
Jebšu arī iedomāties nevari, kādas naudas apgroza visu konfesiju baznīcas.
P.s. Man personīgi ir prieks, ka beidzot kāds ir arī viņiem ķēries klāt.

dakterp, 14.jūnijs 2019, 20:45

Cik pts esmu redzējis, tad dievkalpojumā vieā reizē tajā grozā salasa apmēram kādu 150-200 eur.
Mācītājiemm arī jāēd.
Ko ta sektantus nekrata. Pie....as te pie katoļiem.

MV-F, 14.jūnijs 2019, 20:48

Tie ziedojumi, asaras vien ir.
Paskaties uz kristību, kāzu, bēru cenu lapām. Bet ja redzētu īpašumu darījumus, sirms uzreiz paliktu :)
14.jūnijs 2019, 21:10 | links
 
ruttks [14.06.19]: Par balso6nu ..... Ja tu nebalso TAD TAVA BALS NENOBALSOTA IR KA NOBALSOTS PAR LABU TAM KO TU NEVELIES.
Kā tā var būt? Paskaidrosi?
14.jūnijs 2019, 21:09 | links
 
Opā!!! Baznīca shēmo ar PVN !!???
Interesanti, kadu grēku atlaišana tiek aplikta ar PVN?

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-kratisanas-baznica-aizdomas-par-pvn-izkrapsanas-shemu-14221416

MV-F, 14.jūnijs 2019, 20:28
Sorry, bet Tu esi vai nu muļkis, vai izliecies?!
Jebšu arī iedomāties nevari, kādas naudas apgroza visu konfesiju baznīcas.
P.s. Man personīgi ir prieks, ka beidzot kāds ir arī viņiem ķēries klāt.

dakterp, 14.jūnijs 2019, 20:45
varēja tiem žuļikiem ari citus nodoklus paprasīt
14.jūnijs 2019, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager