Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy_j [10:37]: Tieslietas ir NA un ZZS "darba" auglis, reku redzami rezultāti.

raihs, 10.jūnijs 2019, 22:36

Pēdējie 5 tieslietu ministi bijuši no VL-TB/LNNK... vai ZZS jebkad ir menedžējuši tieslietas - neatceros...

Toties JKP tagad ir iespēja izcelties :)Es te vairāk biju domājis, ka visi tie kalnmeijeri/bičkoviči savos amatos tika ne bez zzs spalvainās rokas

raihs, 11.jūnijs 2019, 11:58


Un ar kura spalvainas rokas palidzibu , visi tie buldozeri , lokomatives un parejie , neatkarības sakuma vareja izveidot , katrs savu blici ?
Kurš bija tas , kurš noticeja vakardienas komunistam - šodienas BRĪVĀS Latvijas pseidopatriotam ?
11.jūnijs 2019, 13:57 | links
 
Es te vairāk biju domājis, ka visi tie kalnmeijeri/bičkoviči savos amatos tika ne bez zzs spalvainās rokas

raihs, 11.jūnijs 2019, 11:58


Var jau būt, var... es precīzi eatceros, kas tieši bija pie šprices, kad šos iecēla, šķiet ka TP (Kalvītis) vai LPP/LC (Godmanis) vai JL (Dombrovskis)... bet nu tās rokas, protams, var būt garas un spalvainas... skaidrs, ka kārtīgs spēlmanis liek gan uz sarkanā, gan melnā un sīku žetonu arī uz dubultnulles :)
11.jūnijs 2019, 13:19 | links
 
šitas ir kaut kāds pizdets
11.jūnijs 2019, 13:11 | links
 
daddy_j [11.06.19]: Tieslietas ir NA un ZZS "darba" auglis, reku redzami rezultāti.

raihs, 10.jūnijs 2019, 22:36

Pēdējie 5 tieslietu ministi bijuši no VL-TB/LNNK... vai ZZS jebkad ir menedžējuši tieslietas - neatceros...

Toties JKP tagad ir iespēja izcelties :)
Es te vairāk biju domājis, ka visi tie kalnmeijeri/bičkoviči savos amatos tika ne bez zzs spalvainās rokas
11.jūnijs 2019, 11:58 | links
 
Tieslietas ir NA un ZZS "darba" auglis, reku redzami rezultāti.

raihs, 10.jūnijs 2019, 22:36


Pēdējie 5 tieslietu ministi bijuši no VL-TB/LNNK... vai ZZS jebkad ir menedžējuši tieslietas - neatceros...

Toties JKP tagad ir iespēja izcelties :)
11.jūnijs 2019, 10:37 | links
 
Brīžiem palobu kādu vecā dzejoli, (grūti lasāms rokraksts), palasu ,ko šie sprieda, funktierēja, 49 gadi..., politiskie izsūtijumā...
Dažas interesantas vēstules domubiedru sarakstē, kuras pieļauju ,čeka nebij iečekojusi. Nu tā, dīvaina sajūta pārņem... Kādreiz jau vajadzētu te ko ielikt, iebildēt, koloradņikiem par prieku...

skutans, 10.jūnijs 2019, 23:05


Un kas tev neļauj ?
Baidies parādīt kurus komunistus PATS sākumā ieveleji , jeb latvieša skopums ?
11.jūnijs 2019, 07:46 | links
 
Brīžiem palobu kādu vecā dzejoli, (grūti lasāms rokraksts), palasu ,ko šie sprieda, funktierēja, 49 gadi..., politiskie izsūtijumā...
Dažas interesantas vēstules domubiedru sarakstē, kuras pieļauju ,čeka nebij iečekojusi. Nu tā, dīvaina sajūta pārņem... Kādreiz jau vajadzētu te ko ielikt, iebildēt, koloradņikiem par prieku...
10.jūnijs 2019, 23:05 | links
 
Tieslietas ir NA un ZZS "darba" auglis, reku redzami rezultāti.

raihs, 10.jūnijs 2019, 22:36


Pietiek zzs...
10.jūnijs 2019, 22:42 | links
 
Tieslietas ir NA un ZZS "darba" auglis, reku redzami rezultāti.
10.jūnijs 2019, 22:36 | links
 
Jābūt objektīviem, lai arī kā negribētos aplaimot sadaļas vati-Maxima mums, jāatzīst, ne ar ko neatšķīrās no sovoka... Viss caur pakaļu, viss "gan jau izturēs"... Un trakākais, ka sovokā ta vismaz paraugprāvā 3 večiem pa 10niekam ieblieza, a pie mums visi staigā, turklāt veiksmīgi turpina darboties... Un nesēdēs ar neviens...

raihs, 10.jūnijs 2019, 21:01


Tieslietu sistēma ir skumīga jau gadiem , te pipariem vajadzētu pieiet nopietni, ja gribās kaut ko še mainīt... Gaidīsim...
10.jūnijs 2019, 22:22 | links
 
Jābūt objektīviem, lai arī kā negribētos aplaimot sadaļas vati-Maxima mums, jāatzīst, ne ar ko neatšķīrās no sovoka... Viss caur pakaļu, viss "gan jau izturēs"... Un trakākais, ka sovokā ta vismaz paraugprāvā 3 večiem pa 10niekam ieblieza, a pie mums visi staigā, turklāt veiksmīgi turpina darboties... Un nesēdēs ar neviens...

raihs, 10.jūnijs 2019, 21:01


Nevienu tu neaplaimosi !
Izskatās ka sac vairāk pievērst uzmanibu - " skabargai " sava acī !
10.jūnijs 2019, 21:08 | links
 
re kur intervija ar vienu no likvidatoriem,tur pat likvidācijas procesā bezpriģels ir bijis

uldens2, 7.jūnijs 2019, 22:21

Zemu paklanos , varoņu priekša , un saku paldies ka nedzivoju radioaktivaja tuksnesi !
Bet , bet - KAS MUMS IR SAVĀDĀK ?

plesigais, 8.jūnijs 2019, 09:34

Plēsīgais – šeit ir jautājums par cēloņiem un sekām – nebūtu padomju p*dari darījuši visu caur pakaļu, kā tas bieži sovokā notika, nebūtu nevienam jābūt varonim un visi turpinātu dzīvot sveiki un veseli. Sākās jau viss ar to, ka tika slēptas konkrētā reaktora nepilnības, pēc tam mudaks, kas sagribēja ordeni visu sajāja.

Un ja tu jautā, kas mums ir savādāk, tad mums daudz kas ir savādāk, ja salīdzina ar sovoku...

Shm_didzis, 10.jūnijs 2019, 18:03


Pasaki to Maksimas traģēdija cietušajiem !
10.jūnijs 2019, 21:01 | links
 
Jābūt objektīviem, lai arī kā negribētos aplaimot sadaļas vati-Maxima mums, jāatzīst, ne ar ko neatšķīrās no sovoka... Viss caur pakaļu, viss "gan jau izturēs"... Un trakākais, ka sovokā ta vismaz paraugprāvā 3 večiem pa 10niekam ieblieza, a pie mums visi staigā, turklāt veiksmīgi turpina darboties... Un nesēdēs ar neviens...
10.jūnijs 2019, 21:01 | links
 
re kur intervija ar vienu no likvidatoriem,tur pat likvidācijas procesā bezpriģels ir bijis

uldens2, 7.jūnijs 2019, 22:21

Zemu paklanos , varoņu priekša , un saku paldies ka nedzivoju radioaktivaja tuksnesi !
Bet , bet - KAS MUMS IR SAVĀDĀK ?

plesigais, 8.jūnijs 2019, 09:34


Plēsīgais – šeit ir jautājums par cēloņiem un sekām – nebūtu padomju p*dari darījuši visu caur pakaļu, kā tas bieži sovokā notika, nebūtu nevienam jābūt varonim un visi turpinātu dzīvot sveiki un veseli. Sākās jau viss ar to, ka tika slēptas konkrētā reaktora nepilnības, pēc tam mudaks, kas sagribēja ordeni visu sajāja.

Un ja tu jautā, kas mums ir savādāk, tad mums daudz kas ir savādāk, ja salīdzina ar sovoku...
10.jūnijs 2019, 18:03 | links
 
https://youtu.be/LSirJDT0a6Y

Oh , šita krievu propoganda ! ! !

plesigais, 10.jūnijs 2019, 13:10


Šito sūdu vateņu propaganda nesekmīgi centās iebarot jau 2014. gadā, neilgi pēc tā ka vateņi nogāza to Malaizijas Boingu. Plēsīgais, kāpēc šos melīgos mēslus tu tagad publicē????
10.jūnijs 2019, 17:59 | links
 
Nēē, re kur krievu propaganda:
https://lenta.ru/news/2019/06/10/vorogi/
:-)

Llort, 10.jūnijs 2019, 17:48


O, vate arī klāt :) Kas jauns tavējiem, kā sokas "skazočnijam dol..bam"?
10.jūnijs 2019, 17:57 | links
 
Nēē, re kur krievu propaganda:
https://lenta.ru/news/2019/06/10/vorogi/
:-)
10.jūnijs 2019, 17:48 | links
 
https://youtu.be/LSirJDT0a6Y

Oh , šita krievu propoganda ! ! !
10.jūnijs 2019, 13:10 | links
 
Labvakar!
Dziļā izklupienā pievienojos Plēsīgā teiktajam!
Jā,bija tā kā bija.Diemžēl,lai visu to novērstu tika ziedoti daži,nosacīti,lai izdzīvotu pārējie.
Jebkurš no mums,tā laika “staltbriežiem”, varējām būt tur.Paveicās.Tai laikā biju “perepodgotovkā” Kēnisbergā.Krogos uz pilnu klapi rāva:
Kogda na more kačka,kačka
Bušujet okean...
8.jūnijs 2019, 21:00 | links
 
badapicka - es saprotu ka tu iesledzi kompiun ieraudziji komentaru un ar putam uz lupam meties cina.tema jau bija pavisam cita.sis pedejais koments ir tikai mikro astite ieprieksejiem . tu paskaties kadu lapu atpakal.galvena tema bija situacija Rigas dome sakara ar Turla ievelesanu. tas ir nopietnak.tas pedejais koments ir tikai fakta konstatacija.tavs uzbrauciens ko es gribu no integracijas ir lieks.varu atbildet - man ta integracija galigi pie kajas.

Bjorgvins, 8.jūnijs 2019, 09:56

;)) Bjorgvin, šķiet, tu mani pārprati. Es vienmēr lasu iepriekšējās lapas, citādi grūti izsekot, kas te un ko. Nezinu, par kādām putām un cīņu tu runā - es ne ar vienu necīnos un putu arī nav, citādi tupētu šajā sadaļā regulāri. Uzbrauciena arī nekāda nav, kur tu to rāvi? Ikkatrs teikums nav uzbrauciens ;)) Es tikai ieteicos, kā, tavuprāt, mazā tautā iespējams integrēt cilvēkus ar impērisku mentalitāti, tādējādi piekrītot tavam apgalvojumam par integrācijas neizdošanos. Par tām "mūsu kļūdainajām darbībām" - tur varu piekrist tai aspektā, ka kopējā masā esam atstūmuši(lielākā vai mazākā mērā) tos nedaudzos krievus, kuri ir apzināti pārgriezuši savu psrs "nabassaiti" un Latviju uzlūko/uztver tieši kā Latviju, nevis tā, kā lks(pctvl) adepti.
8.jūnijs 2019, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager