Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Par integrāciju:
Nezināt valsts valodu var tikai ciemiņš, idiots vai okupants.
8.jūnijs 2019, 11:13 | links
 
badapicka - es saprotu ka tu iesledzi kompiun ieraudziji komentaru un ar putam uz lupam meties cina.tema jau bija pavisam cita.sis pedejais koments ir tikai mikro astite ieprieksejiem . tu paskaties kadu lapu atpakal.galvena tema bija situacija Rigas dome sakara ar Turla ievelesanu. tas ir nopietnak.tas pedejais koments ir tikai fakta konstatacija.tavs uzbrauciens ko es gribu no integracijas ir lieks.varu atbildet - man ta integracija galigi pie kajas.
8.jūnijs 2019, 09:56 | links
 
re kur intervija ar vienu no likvidatoriem,tur pat likvidācijas procesā bezpriģels ir bijis

uldens2, 7.jūnijs 2019, 22:21


Zemu paklanos , varoņu priekša , un saku paldies ka nedzivoju radioaktivaja tuksnesi !
Bet , bet - KAS MUMS IR SAVĀDĀK ?
8.jūnijs 2019, 09:34 | links
 
protams ir jaatzist tas ka daudzi krievvalodigie nav lojali Latvijas valstij.un nebus.un varu pateikt ka biezi pasi esam ar savam darbibam atstajusi vinus tur kur viņi ir.var teikt ka integracija pa lielam ir smagi izgazusies.un naudina kas tur tika gazta ir izkupejusi.skumjakais ir tas ka valsti pa lielam tomēr ir izzagusi mūsu pasu lojalie un patriotiskie balelini.un daudzas lietas sacakarejusi.

Bjorgvins, 7.jūnijs 2019, 20:27

Kādu tu integrāciju gribēji?- kur tas redzēts, ka impērists(homo sovieticus) iekļautos(integrētos) mazā, nacionālā valstī?!
Tie bāleliņi zadzēji nav nedz lojāli, nedz patriotiski. Nodēvēt sevi katrs tagad var, kā vien sagribas- skat, ždanoka arī "pārstāv" Latviju ES, bet būtībā cīnās pret.
8.jūnijs 2019, 02:06 | links
 
re kur intervija ar vienu no likvidatoriem,tur pat likvidācijas procesā bezpriģels ir bijis
7.jūnijs 2019, 22:21 | links
 
Lieliski viss parādīts, reāli, bez pārmērīgas demonizācijas. Ir pozitīvie tēli, nav pārspīlētu negatīvo... Unikāli ir tas, ka režisoram ir izdevies izveidot puslīdz reālus krievu prototipus, kas parasti ārzemju filmās iznāk pagalam nožēlojami. No tēmas- krievus var notēlot tikai krievi. Te tas ir caurmērā izdevies. Ne jau velti seriāls ir pārsitis " Game of Thrones", kas ir uzskatāms par sensāciju

raihs, 7.jūnijs 2019, 22:14
HBO visas drāmas kuras esmu redzējis ir ļoti labas,kaut vai tas pats ''The Pacific'' un ''Band of brothers''
7.jūnijs 2019, 22:20 | links
 
uldens2 [07.06.19]: Iesaku paskatīties šo seriālu:
http://kinozal.tv/details.php?id=1702561

raihs, 7.jūnijs 2019, 14:55Laikam vēl skaistāk parādīt padumjo laiku pohuismu un paviršo attieksmi pret visu nav iespējams,galvenais partijas intereses,pārējais kā sanāks
Lieliski viss parādīts, reāli, bez pārmērīgas demonizācijas. Ir pozitīvie tēli, nav pārspīlētu negatīvo... Unikāli ir tas, ka režisoram ir izdevies izveidot puslīdz reālus krievu prototipus, kas parasti ārzemju filmās iznāk pagalam nožēlojami. No tēmas- krievus var notēlot tikai krievi. Te tas ir caurmērā izdevies. Ne jau velti seriāls ir pārsitis " Game of Thrones", kas ir uzskatāms par sensāciju
7.jūnijs 2019, 22:14 | links
 
Plēsīgais nu pasaki beidzot-Es tāds un tāds visas savas dzimtas vārdā :Saku ,ka esu ujobaks kurš ienīst Latviju.Visi zinās kāds tu esi un vuiss kārtībā!

staut, 7.jūnijs 2019, 21:42


Tu jau pateici !
;) !
Un savu nostaju pret Latviju pozicioneji !
;) !
Divaini bet es tavu nostaju pret Latviju neatbalstu un nesaprotu !
;) !
Ujobak !
7.jūnijs 2019, 22:06 | links
 
Iesaku paskatīties šo seriālu:
http://kinozal.tv/details.php?id=1702561

raihs, 7.jūnijs 2019, 14:55
Laikam vēl skaistāk parādīt padumjo laiku pohuismu un paviršo attieksmi pret visu nav iespējams,galvenais partijas intereses,pārējais kā sanāks
7.jūnijs 2019, 21:59 | links
 
Plēsīgais nu pasaki beidzot-Es tāds un tāds visas savas dzimtas vārdā :Saku ,ka esu ujobaks kurš ienīst Latviju.Visi zinās kāds tu esi un vuiss kārtībā!
7.jūnijs 2019, 21:42 | links
 
https://youtu.be/_rp4VczAmns

Uldiņam !
Pedeja pati labākā !
Iespļauj TAM kremļa pensijas saņemejam bildite , un - zaživjotje dolgo i ščastļivo !
;) !
7.jūnijs 2019, 21:01 | links
 
uldens2 [07.06.19]: kāpēc plēsigajam maskava nemaksā pensiju par afganistānu?Viņš tak ar tur atstāja veselību un sačakarēja psihi
Varētu padomāt, ka černobilieši stāvus bagāti palikuši!
Tālu nav jāiet-LV darba stāžu aprēķina no 1996 gada! Kur paliek brīvvalstī nostrādāti pieci gadi???
7.jūnijs 2019, 20:31 | links
 
kāpēc plēsigajam maskava nemaksā pensiju par afganistānu?Viņš tak ar tur atstāja veselību un sačakarēja psihi

uldens2, 7.jūnijs 2019, 20:12


Būtu invalīds, varbūt noslīcinātu Ohotskas jūrā, līdzīgi kā to staļins izdarīja pēc ww2 ar cilvēkiem, kas bij "lojāli" un zaudēja kādu, vai vairākus locekļus karā... Šis režīms maz ar ko atšķiras, cilvēks nav prioritāte...:(
7.jūnijs 2019, 20:28 | links
 
protams ir jaatzist tas ka daudzi krievvalodigie nav lojali Latvijas valstij.un nebus.un varu pateikt ka biezi pasi esam ar savam darbibam atstajusi vinus tur kur viņi ir.var teikt ka integracija pa lielam ir smagi izgazusies.un naudina kas tur tika gazta ir izkupejusi.skumjakais ir tas ka valsti pa lielam tomēr ir izzagusi mūsu pasu lojalie un patriotiskie balelini.un daudzas lietas sacakarejusi.
7.jūnijs 2019, 20:27 | links
 
nu ja mes tadam bilditem ticesim...musdienu foto tehnologijas var ne tikai tadu.palagu butu velams palasit.ja nu vienigi ar lasisanu ta grutak…...
7.jūnijs 2019, 20:15 | links
 
kāpēc plēsigajam maskava nemaksā pensiju par afganistānu?Viņš tak ar tur atstāja veselību un sačakarēja psihi
7.jūnijs 2019, 20:12 | links
 
Dažam atkal ļergas pa daudz, karstumā ar šo prātīgi un ar mēru...
7.jūnijs 2019, 20:06 | links
 
Oriģināli, taja bildē nav nekādas kolorādo lentītes. uldens musina prātus ar fotožopu. :)

delveris, 7.jūnijs 2019, 19:52


Klau Delveris ;) !
Tev nešķiet ka šie divi ( Tavi oponenti ) , tik daudz zin par koloradņikiem un nelojitāti valstij , ka drizak jau paši ir gan koloradņiki gan nelojialie !
;) !
7.jūnijs 2019, 20:03 | links
 
 
ceru ka es kļudos par turlo

uldens2, 7.jūnijs 2019, 19:57


Protams ,ka kļūdies, ru pensija, vate darbstacijā apkārt..., šams gan ar mugurkaulu mums...
7.jūnijs 2019, 20:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager