Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
normunds.grabovskis [7.mar]: Sveicināti mani dārgie tautieši !
Izskatās, ka šoreiz bez komentāriem neiztikt...
Vispirms sāksim ar “patīkamo” ziņu lielākajiem rējējiem – TV raidījums “Makšķerēšanas Noslēpumi ” , pēc 20 gadu darbības, ir beidzis savu pastāvēšanu, jo RE TV apturēja ar mani sadarbību un visi raidījumi ir izdzēsti arī no Yotube.
Par manu braucienu un šo interviju..., jā biju Maskavā un makšķerlietu izstādē, kura vienmēr ir bijusi viena no lielākajām eiropā un tur satiekas ražotāji un tirgotāji un makšķernieki no ļoti daudzām valstīm. Nebiju bijis tur gadus 5 un saņemot piedāvājumu no lielas Krievijas kompānijas pastrādāt viņu stendā izstādes laikā piekritu, sevišķi jau tāpēc, ka aptuveni pus gadu biju bez darba un meklēju jebkuru iespēju piepelnīties vienīgajā jomā, kuru daudzmaz pārzinu – makšķerēšana. Pirms brauciena, paredzot līdzīgu reakciju, apzināju likumdošanu, braucieni ir atļauti, katru dienu iet autobusi no Rīgas uz Maskavu, darbs ir atļauts, politiskā nostāja man ir nemainīga – karš ir lielākā nelaime, kāda var notikt un jebkurš normāls cilvēks vienmēr būs pret karu un atbalstīs tos, kuriem uzbrūk un šāda nostāja man ir no pirmās kara dienas. Bet ja cilvēks slīkst, tad es viņu glābju neprasot tautību, ja kāds apdraud manu ģimeni, tad situ, arī neprasot tautību... .
Par krievu valodu un to, ka es esmu “padomju” cilvēks – tā ir sanācis, ka dievs mani ir apveltījis ar talantu rakstīt, stāstīt, mācīt citus un būt MAKŠĶERNIEKAM, kamēr vēl bija aktuāli žurnāli es rakstīju 7 valstu žurnāliem un tikai Latvijā latviski, biju pirmais bijušajā padomijā, kurš tika pie individuālās Pasaules medaļas kādā no vasaras copes veidiem. Man 10 gadus lielākajā krievvalodīgajā kanālā pasaulē (virs 20 miljoniem auditorija 60+ valstīs) Ohota i Ribalka bija praktiski iknedēļas TV raidījumi, (jau gadus 6-7 jaunu raidījumu tur nav, bet kanāls turpina tos griezt pa apli, jo tie ir kanāla īpašums). Ikdienā caur internetu krieviski sarunājos ar cilvēkiem no pārdesmit valstīm, man ir 53 gadi un pusi savas dzīves es esmu nodzīvojis tajā valstī, kurā dzīvojām visi līdz Latvijas neatkarības iegūšanas brīdim un, vismaz man, ne viss, kas bija tajā valstī bija slikts, vis labākais bija dažādu tautību cilvēku draudzība. Un tieši šo – visu tautību copmaņu draudzību es mēģinu popularizēt un nest tautās, visās tautās, jo nekad tautas naids pret citu tautu nav nesis mieru, tikai un vienīgi saprāts un draudzība un vēlme būt labākiem, piedodiet, nu nav man Latvijas globusa... uz mana mazā puikiņas globusa Latvija ir maziņš punktiņš, jā mīļš punktiņš un tik pat mans kā jūsu un arī es gribu, lai šeit viss vienmēr būtu labi, negribu, lai daļa cilvēku mūsu mazo valsti un tautu uztvertu kā ļaunu aborigēnu cilti uz vientuļas salas... , viens ir valstu politika, otrs cilvēku attiecības.
Konkrētā intervija bija uzreiz nākošā rītā pēc manas dzimšanas dienas svinēšanas, nesvinējām, bet sanāca biki aizsēdēties, protams, ka šodien un šobrīd es izteiktos biki savādāk... bet ir kā ir.
Vai bija ētiski braukt kara laikā uz valsti, kura karo ar Ukrainu, neredzu problēmas, jo pašam redzēt un dzirdēt kopējo noskaņojumu ir daudz efektīvāk kā skatītes un ticēt “Panorāma”, varat ticēt vai neticēt... bet visi cilvēki ar kuriem kontaktējos grib tikai vienu - lai viss tas murgs ātrāk beigtos, visur ir cilvēki, jo lielāka valsts, jo mazāk kas ir atkarīgs no vienkārša cilvēka. Pietam ... viens no lielākajiem Ukrainas makšķerlietu ražotājiem piedalījās izstādē ar lielu stendu, cits lielais brens izstādē nepiedalījās, bet strādāt tur strādā, pietam savstarpējā tirdzniecība tur notiek abos virzienos... , tas tā, tiem, kas akli tic “Panorāmai”... .
Par Salmo... es no Salmo(pats ) aizgāju vairāk kā divus gadus atpakaļ un viss, kas mani saista (saistīja) ar Salmo pat reiz bija atsevišķi reklāmas darbi, līdzīgi kā man ir ar citām kompānijām Latvijā un ārpus tās, man būs ļoti žēl, ja Salmo atteiksies no sadarbības ar mani, ļoti žēl, jo man dvēseliski tā ir ļoti tuva kompānija.
Starp citu, lielie rējēji un Salmo apdirsēji, patiniet filmu nedaudz atpakaļ, karam sākoties Salmo uz Ukrainu aizsūtīja pāris pilnas fūres ar siltajām veļām un citām vajadzīgām lietām , tas tā atkāpei.
Ja uzskatat, ka es esmu kādu nodevis, tās ir jūsu tiesības, es uzskatu, ka es Latvijai kaunu noteikti nedaru, mēģinu parādīt daudziem tūkstošiem cilvēku, ka oficiālā, pret kaimiņu valstu vienkāršajiem cilvēkiem ļoti naidīgā, politika nav visu Latvijas iedzīvotāju viedoklis. Jā, daru to tikai un vienīgi caur makšķerēšanu, makšķerēšana vieno.
Ja jums vajadzīgs mans padoms vai palīdziba, tad zinat kā mani atrast, ja gribat mani uztaisīt par tautas nodevēju..., dariet to, es savas domas un darbus nemainīšu, visur ir cilvēki un es strādāju priekš cilvēkiem.
Tikaj +++
7.marts 2024, 15:22 | links
 
Sveicināti mani dārgie tautieši !
Izskatās, ka šoreiz bez komentāriem neiztikt...
Vispirms sāksim ar “patīkamo” ziņu lielākajiem rējējiem – TV raidījums “Makšķerēšanas Noslēpumi ” , pēc 20 gadu darbības, ir beidzis savu pastāvēšanu, jo RE TV apturēja ar mani sadarbību un visi raidījumi ir izdzēsti arī no Yotube.
Par manu braucienu un šo interviju..., jā biju Maskavā un makšķerlietu izstādē, kura vienmēr ir bijusi viena no lielākajām eiropā un tur satiekas ražotāji un tirgotāji un makšķernieki no ļoti daudzām valstīm. Nebiju bijis tur gadus 5 un saņemot piedāvājumu no lielas Krievijas kompānijas pastrādāt viņu stendā izstādes laikā piekritu, sevišķi jau tāpēc, ka aptuveni pus gadu biju bez darba un meklēju jebkuru iespēju piepelnīties vienīgajā jomā, kuru daudzmaz pārzinu – makšķerēšana. Pirms brauciena, paredzot līdzīgu reakciju, apzināju likumdošanu, braucieni ir atļauti, katru dienu iet autobusi no Rīgas uz Maskavu, darbs ir atļauts, politiskā nostāja man ir nemainīga – karš ir lielākā nelaime, kāda var notikt un jebkurš normāls cilvēks vienmēr būs pret karu un atbalstīs tos, kuriem uzbrūk un šāda nostāja man ir no pirmās kara dienas. Bet ja cilvēks slīkst, tad es viņu glābju neprasot tautību, ja kāds apdraud manu ģimeni, tad situ, arī neprasot tautību... .
Par krievu valodu un to, ka es esmu “padomju” cilvēks – tā ir sanācis, ka dievs mani ir apveltījis ar talantu rakstīt, stāstīt, mācīt citus un būt MAKŠĶERNIEKAM, kamēr vēl bija aktuāli žurnāli es rakstīju 7 valstu žurnāliem un tikai Latvijā latviski, biju pirmais bijušajā padomijā, kurš tika pie individuālās Pasaules medaļas kādā no vasaras copes veidiem. Man 10 gadus lielākajā krievvalodīgajā kanālā pasaulē (virs 20 miljoniem auditorija 60+ valstīs) Ohota i Ribalka bija praktiski iknedēļas TV raidījumi, (jau gadus 6-7 jaunu raidījumu tur nav, bet kanāls turpina tos griezt pa apli, jo tie ir kanāla īpašums). Ikdienā caur internetu krieviski sarunājos ar cilvēkiem no pārdesmit valstīm, man ir 53 gadi un pusi savas dzīves es esmu nodzīvojis tajā valstī, kurā dzīvojām visi līdz Latvijas neatkarības iegūšanas brīdim un, vismaz man, ne viss, kas bija tajā valstī bija slikts, vis labākais bija dažādu tautību cilvēku draudzība. Un tieši šo – visu tautību copmaņu draudzību es mēģinu popularizēt un nest tautās, visās tautās, jo nekad tautas naids pret citu tautu nav nesis mieru, tikai un vienīgi saprāts un draudzība un vēlme būt labākiem, piedodiet, nu nav man Latvijas globusa... uz mana mazā puikiņas globusa Latvija ir maziņš punktiņš, jā mīļš punktiņš un tik pat mans kā jūsu un arī es gribu, lai šeit viss vienmēr būtu labi, negribu, lai daļa cilvēku mūsu mazo valsti un tautu uztvertu kā ļaunu aborigēnu cilti uz vientuļas salas... , viens ir valstu politika, otrs cilvēku attiecības.
Konkrētā intervija bija uzreiz nākošā rītā pēc manas dzimšanas dienas svinēšanas, nesvinējām, bet sanāca biki aizsēdēties, protams, ka šodien un šobrīd es izteiktos biki savādāk... bet ir kā ir.
Vai bija ētiski braukt kara laikā uz valsti, kura karo ar Ukrainu, neredzu problēmas, jo pašam redzēt un dzirdēt kopējo noskaņojumu ir daudz efektīvāk kā skatītes un ticēt “Panorāma”, varat ticēt vai neticēt... bet visi cilvēki ar kuriem kontaktējos grib tikai vienu - lai viss tas murgs ātrāk beigtos, visur ir cilvēki, jo lielāka valsts, jo mazāk kas ir atkarīgs no vienkārša cilvēka. Pietam ... viens no lielākajiem Ukrainas makšķerlietu ražotājiem piedalījās izstādē ar lielu stendu, cits lielais brens izstādē nepiedalījās, bet strādāt tur strādā, pietam savstarpējā tirdzniecība tur notiek abos virzienos... , tas tā, tiem, kas akli tic “Panorāmai”... .
Par Salmo... es no Salmo(pats ) aizgāju vairāk kā divus gadus atpakaļ un viss, kas mani saista (saistīja) ar Salmo pat reiz bija atsevišķi reklāmas darbi, līdzīgi kā man ir ar citām kompānijām Latvijā un ārpus tās, man būs ļoti žēl, ja Salmo atteiksies no sadarbības ar mani, ļoti žēl, jo man dvēseliski tā ir ļoti tuva kompānija.
Starp citu, lielie rējēji un Salmo apdirsēji, patiniet filmu nedaudz atpakaļ, karam sākoties Salmo uz Ukrainu aizsūtīja pāris pilnas fūres ar siltajām veļām un citām vajadzīgām lietām , tas tā atkāpei.
Ja uzskatat, ka es esmu kādu nodevis, tās ir jūsu tiesības, es uzskatu, ka es Latvijai kaunu noteikti nedaru, mēģinu parādīt daudziem tūkstošiem cilvēku, ka oficiālā, pret kaimiņu valstu vienkāršajiem cilvēkiem ļoti naidīgā, politika nav visu Latvijas iedzīvotāju viedoklis. Jā, daru to tikai un vienīgi caur makšķerēšanu, makšķerēšana vieno.
Ja jums vajadzīgs mans padoms vai palīdziba, tad zinat kā mani atrast, ja gribat mani uztaisīt par tautas nodevēju..., dariet to, es savas domas un darbus nemainīšu, visur ir cilvēki un es strādāju priekš cilvēkiem.
7.marts 2024, 15:10 | links
 
https://nra.lv/pasaule/449709-mediji-krievu-rakete-trapijusi-zelenska-autokolonna.htm

tātad - vistuvākajā prezidenta apkaimē ir "ziņotājs", kurp prezidents brauc, ar ko brauc...

daddy_j, 6.marts 2024, 18:32tramps nomīza aizbraukt uz ukrainu tiktes .Tad varēja tur uzjāt ar raķeti

udens2, 6.marts 2024, 18:54

Tikmēr Nikija Heilija pēc lielās otrdienas laikam izstāsies no turpmākās cīņas.

jegersz, 6.marts 2024, 19:05
Jau paziņoja ka izstājas,žēl...
6.marts 2024, 19:23 | links
 
https://nra.lv/pasaule/449709-mediji-krievu-rakete-trapijusi-zelenska-autokolonna.htm

tātad - vistuvākajā prezidenta apkaimē ir "ziņotājs", kurp prezidents brauc, ar ko brauc...

daddy_j, 6.marts 2024, 18:32tramps nomīza aizbraukt uz ukrainu tiktes .Tad varēja tur uzjāt ar raķeti

udens2, 6.marts 2024, 18:54


Tikmēr Nikija Heilija pēc lielās otrdienas laikam izstāsies no turpmākās cīņas.
6.marts 2024, 19:05 | links
 
https://nra.lv/pasaule/449709-mediji-krievu-rakete-trapijusi-zelenska-autokolonna.htm

tātad - vistuvākajā prezidenta apkaimē ir "ziņotājs", kurp prezidents brauc, ar ko brauc...

daddy_j, 6.marts 2024, 18:32
tramps nomīza aizbraukt uz ukrainu tiktes .Tad varēja tur uzjāt ar raķeti
6.marts 2024, 18:54 | links
 
https://nra.lv/pasaule/449709-mediji-krievu-rakete-trapijusi-zelenska-autokolonna.htm

tātad - vistuvākajā prezidenta apkaimē ir "ziņotājs", kurp prezidents brauc, ar ko brauc...
6.marts 2024, 18:32 | links
 
Es personigi vispār nesaprotu kādiem sūdiem galvā ir jābūt lai aizstāvētu tos izdzimteņus kas iznīcina Ukrainu.Putlers ir parādijis kas patiesībā ir tie atsvabaditeļi un tas gan ir labi.Daudziem ir beidzot acis atvērušās ar ko viņiem ir bijusi darīšana.

udo733, 6.marts 2024, 17:57

Un daudziem nekas nepalīdz- kaut mietu uz galvas tēs- putins "cīnoties" ar starptautisko ļaunumu, visur "fašisms", it īpaši Ukrainā un Baltijā...)))
6.marts 2024, 18:15 | links
 
Jurčik, lai cik nepatiktu, bet šad jāpalkuasās tad jāpievērš uzmanība ko murmulē personas kuras tiešam apdraud valsti un centīgi pie tā strādā. Tiem tiešam nav nekāda sakara ar copi.
Bet lai nu kā te cīnamies šajā forumā par Latvietību, vai putinizāciju, visus notikumus noteiks kā darbosies smadzenes Trampam pēc ievēlēsanas prezidenta amatā.

FishMV, 6.marts 2024, 17:43

Tas +/- skaidrs, ka ne jau copmaņi balsos un parakstīs svarīgus papīrus Saeimā un ES. Vēl nesen, kad rečekistes runājās ar to sievišķi, kura dpilī internetā skaļi lej krokodaiļa asaras par kf pilsoņu "deportāciju"- neatceros viņas V.U.(un būtībā māca, kā apiet likumus)- un jautāja, vai tik šī ar tādu sparu negrasās uz briseli, tad viņa teica, ka nē, nē, ko jūs, kur nu viņai uz eiropu, viņai berni, tas un šis... Nepagāja ne pusgads, šī sarakstā iekšā kā saukta! Tā jau gan- cik ta ilgi ždanoka vairs "pārstāvēs" Latviju- internacionālei vajag svaigas asinis...(((
6.marts 2024, 18:05 | links
 
Es personigi vispār nesaprotu kādiem sūdiem galvā ir jābūt lai aizstāvētu tos izdzimteņus kas iznīcina Ukrainu.Putlers ir parādijis kas patiesībā ir tie atsvabaditeļi un tas gan ir labi.Daudziem ir beidzot acis atvērušās ar ko viņiem ir bijusi darīšana.
6.marts 2024, 17:57 | links
 
Jurčik, lai cik nepatiktu, bet šad jāpalkuasās tad jāpievērš uzmanība ko murmulē personas kuras tiešam apdraud valsti un centīgi pie tā strādā. Tiem tiešam nav nekāda sakara ar copi.
Bet lai nu kā te cīnamies šajā forumā par Latvietību, vai putinizāciju, visus notikumus noteiks kā darbosies smadzenes Trampam pēc ievēlēsanas prezidenta amatā.
6.marts 2024, 17:43 | links
 
FishMV: wow, tādus murgus sacerēji ar mērķi aizstāvēt pro-krievisko Graboski? Jēga? Jebkuram domājošam cilvēkam sen jau viss skaidrs. Man bija skaidrs kopš tā brīža, kad pāris gadus vēl pirms gada Grabovskis feisbūkā sirsnīgi apsveica krievus ar Latvijas okupāciju.

jurciks66, 6.marts 2024, 17:20


Neko es tieši neaistāvu, es runāju par bīstamākiem tipiem, kas naski un klusi strādā Jums aiz muguras. Kaut kā laikam neredzat.
Pārāk nelasu, ko sveic, ko nesveic, katrā gadījumā pie uzvaras pieminekļa netika manīts.
Ir citi cilvēki, kas ir bīstamāki valsts pastāvēšanai, tie ne tikai runā, bet arī dara. Bet kaut kā visi par to klusē, pat valsts drošibas dienestos manāms klusums attiecībā uz šīm personam.
Tā ka, viela pārdomām.
6.marts 2024, 17:34 | links
 
FishMV: wow, tādus murgus sacerēji ar mērķi aizstāvēt pro-krievisko Graboski? Jēga? Jebkuram domājošam cilvēkam sen jau viss skaidrs. Man bija skaidrs kopš tā brīža, kad pāris gadus vēl pirms gada Grabovskis feisbūkā sirsnīgi apsveica krievus ar Latvijas okupāciju.
6.marts 2024, 17:20 | links
 
No vienas puses, tagad jums te baigi iedūrās acī Salmo un NG.
Varbūt arī nevajadzēja tur braukt.
Katrā gadījumā slepenos Nato dokumentus tur neveda un ar Putinu netikās.
Ko tad jūs nevēršaties pret Rosļikovu, kurš jau biksēs laiž no priekiem ka tūlīt "pucin spasjot nas", Ušakovu kurš katru dienu lej samazgas par latviešiem, Toču kurš ar putām uz lūpām skaidro Krievijas impērijas karti, un vēl tur dažiem tipiem un pipiem tiktokos, kas jau ieskrējušies ar plāniem te atjaunot impēriju.
Neviena vārda.!
Ko? Ko klusējat?
Raustās?
Tūlīt uz eiroparlameta vēlēšanām aizies kāda saujiņa latviešu, mēginās ievēlēt tur 101 pareizo tautieti, bet "komuņagas" ar putleristiem aizies 100% un 100% ievēlēs rosļikovēnu un ušaku un vēl kaut kādu mudaku Toča iskatā. Jo rosļikovs pat gatavs no ekrāna izlīts visiem stāstīdams "eto naša vozmožnosts! Nam polučitsa!Mi pobedzim!"
Ko tad Jūs darīsiet?
Ko?, ..ja tie tad tur Briselē katru dienu bazūnēs un bīdīs lietas par LV izstāšanos no ES?
Laidīsieties lapās?
Bišķi padomājiet, ko kas dara, kādas lietas.
Jums vajadzētu saprast, ka kādam taisīt copes atskaites krievu valodā, nav tas pats, kas Ušakova naidīgā diršana tiktokā par LV.
Bišķīt vajag attadalīt lietas un saprast, kurš ko dara.
Tāda sajūta, ka Jūs cenšaties par katru cenu te panāk, lai NG vienmēr pie upes uzvilktu Ukrainas karogu mastā.
Labāk uzmanat lai rosļikovi un ušaki neuzvelk Ru karogu Rīgas pils mastā.
6.marts 2024, 16:52 | links
 
Salmo kā kompānija varēja noņemt jautājumus noziedojot kādu apaļu summu Ukrainas armijai vai uztaisīt dronu sēriju ar Salmo logo virsū. Un tad lai taisa raidījumus kaut vai arābu valodā :)

Headhunter, 6.marts 2024, 12:00

Tai pašā laikā apdraudēt visus darbiniekus krievzemē un aizmirst visus līdzekļus, kas tur ir?

jegersz, 6.marts 2024, 14:53
2 gadu laikā varēja visu izvākt no turienes un pārorientēties uz normālu valstu tirgu,šeit nav nekādu attaisnojumu ja veido biznesu ar IENAIDNIEKU.Es vēl saprastu kaut kādus rietumniekus,kas nav bijuši krievu okupācijā un nezin kas ir krievs,bet LV bāleliņiem tirgoties ar šiem mēsliem,tas ir kauns un negods.Ceru ukraiņi izspers no ukrainas salmo biznesu
6.marts 2024, 16:37 | links
 
Salmo kā kompānija varēja noņemt jautājumus noziedojot kādu apaļu summu Ukrainas armijai vai uztaisīt dronu sēriju ar Salmo logo virsū. Un tad lai taisa raidījumus kaut vai arābu valodā :)

Headhunter, 6.marts 2024, 12:00

Tai pašā laikā apdraudēt visus darbiniekus krievzemē un aizmirst visus līdzekļus, kas tur ir?

jegersz, 6.marts 2024, 14:53


? apdraudet okupantvalsts pilsonus? kompanija, kur es stradaju, uzreiz pardeva/tika vala no ruslandijas filiales.

"aizmirst visus līdzekļus, kas tur ir?"

ka jau es teicu, 6itadiem nauda nesmird. pie vienas vietas viss parejais.

cik daudz mezapstrades kompaniju, kuram aktivi (mezistrades tehnika utt..) bija ruslandes teritorija. p***isa visu. vienakr6i savaca un ar galiem.
6.marts 2024, 15:28 | links
 
nevajadzēja vāvuļot, piekrītu - spiegi noklausījās turējās pretī. Arī bruņojumu rietumi nedod cik vajadzētu...

nu bet par jūras operācijām nav nekā ko pateikt? grimst krieviem 2 un 3 "mastnieki"...

daddy_j, 6.marts 2024, 14:54


par juru neko nevaru pateikt. dzirdu, ka laiku pa laikam kadus orkus nogremde ar 5m gariem droniem, kas ir apsveicami, bet tas sauszemes teritorijas netiek atgutas, cik redzams karte. te jau ar propoganda strada, ka viss ir forsi utt.., bet reali frontes linija nekustas. piefikse CIK tagad ir neatgutas teritorijas un salidzina, kas bus pec vasaras. ja gada laika atkal situacija tada pati, tad galigi vienalga, ko un ka vavulo pa masu medijiem. rezultata nav, kas ir tragiski. neivena medija neesmu dzirdeji, kadi zaudejumi ir ukrainas puse, bet kad tepat riga taksists no ukrainas pastasta dazas lietas, tad ir drumi.
6.marts 2024, 15:21 | links
 
nevajadzēja vāvuļot, piekrītu - spiegi noklausījās turējās pretī. Arī bruņojumu rietumi nedod cik vajadzētu...

nu bet par jūras operācijām nav nekā ko pateikt? grimst krieviem 2 un 3 "mastnieki"...
6.marts 2024, 14:54 | links
 
Salmo kā kompānija varēja noņemt jautājumus noziedojot kādu apaļu summu Ukrainas armijai vai uztaisīt dronu sēriju ar Salmo logo virsū. Un tad lai taisa raidījumus kaut vai arābu valodā :)

Headhunter, 6.marts 2024, 12:00


Tai pašā laikā apdraudēt visus darbiniekus krievzemē un aizmirst visus līdzekļus, kas tur ir?
6.marts 2024, 14:53 | links
 
Mailite, labāk makšķerē, tas tev labāk sanāk, kā rakstīt un par karu spriest.
6.marts 2024, 14:50 | links
 
Grabovskim tāpat kā krievu vatei viss ir vienalga, nav ne morāles, ne ētikas. Slikti būs, ja krievi iesaldēs karu un pievāks sev ukraiņu zemes, jo tad vietējie krievi turpinās staigāt kā uzvarētāji un turpinās ienīst latviešus.

jurciks66, 6.marts 2024, 13:55

ta ari bus. sagrabtas teritorijas neatdos. tas ir vissrealakais "pozitivais" iznakums. "pozitivais" prieks parejiem nevis Ukrainai.
2 gadus karo... . ja nato gribetu, sen butu piegadaju6i nepiecie6amos iero4us, lai atbrivotu okupetas teritorijas. orki jau razhotnes parveidoju6i kara rezhima. kar6 jau ir iesaldets un tas nak tikai un vienigi putlerlandijai par labu. tai gala ilgtermina pietiks un municija ari.

mailite, 6.marts 2024, 14:14

ko var muldēt!!!

Ukraiņi gandrīz 50% no okupētā ir atkarojuši , kā arī padzinuši krievu floti no Sevastopoles...

Gan atkaros arī pārējo, slava Ukrainai!!

daddy_j, 6.marts 2024, 14:27


kur6 skatas pa6u sakumu!?! tas bija pirmajas nedelas vai mene6os! ka pirms vairak kaa gada sarkanas teritorijas bija ienemtas, ta ir paliku6as! vel nupat orkiem atdeva avdijivku! pirms gada museja propoganda vavuloja, ka vot pa vasaru atgus atliku6as teritorijas, bet nu jau vairak par gadu ir pagajis un progress gandriz 0.
6.marts 2024, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager