Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Zīle jau sen riebj, kopš uzzināju ka gūst peļņu no vairākiem mazajiem hesiem:
"Latvenergo" sniegtie mazo hidroelektrostaciju (HES) enerģijas iepirkuma dati liecina, ka firmas "Ranka Hidro" un "Gaujas HES" pērn pārdevušas enerģiju par 95 703 latiem. Abu šo sabiedrību lielākā īpašniece ir firma "Malēnija", kas līdzīgās daļās (33,33%) pieder Zīlem un diviem citiem ar "tēvzemiešiem" saistītiem uzņēmējiem - Aldim Čeksterim un Gatim Deksnim.
Abu "Malēnijai" piederošo firmu spēkstacijas atrodas uz Gaujas. Firma "Ranka Hidro" apsaimnieko Variņu HES, Gulbenes rajona Rankas pagasta Lejas Bierņos, bet otra - "Gaujas HES" tā paša pagasta Birzēs."
Hesu sadirstā Gaujas augša un idiotiskais dubulttarifs ir pietiekams iemesls lai par tādu ķēmu copmanis vairs nebalsotu.
23.maijs 2019, 16:02 | links
 
Zīle man patīk, NA-riebjas...
23.maijs 2019, 15:58 | links
 
Kaut kā nosprāgusi tēma. Pravietis ar noklidis, nevar laikam atlaist 9.maija svinibam.
Sodien aizbraucu un nobalsojus par Zīli. Kaut kā konservatīvie tomēr mani nepārliecināja. Pieredzi liku pirmā vietā.
23.maijs 2019, 15:52 | links
 
Vai nešujies. Po.

Vigulis, 22.maijs 2019, 16:03


Tev ari ne asakas ! ;)
22.maijs 2019, 17:21 | links
 
Vai nešujies. Po.
22.maijs 2019, 16:03 | links
 
Iespējama versija. Bet, to pieņemot, sanāk, ka visus tos sūdus, kas ir Tev apkārt, rada Tevis paša dzīvnieciskā apziņa. Plēsīgais, Tu šujies pats uz sevi !

Vigulis, 22.maijs 2019, 15:13


Šujies ? ? ?
22.maijs 2019, 15:22 | links
 
Iespējama versija. Bet, to pieņemot, sanāk, ka visus tos sūdus, kas ir Tev apkārt, rada Tevis paša dzīvnieciskā apziņa. Plēsīgais, Tu šujies pats uz sevi !
22.maijs 2019, 15:13 | links
 
https://youtu.be/bVqdtme3YLg
;) !
22.maijs 2019, 13:34 | links
 
lutijs uz kārtējo pilnmēnesi atkal satrakojies:DDD
22.maijs 2019, 09:27 | links
 
uldens2 [22.05.19]: Manuprāt jābalso ir par personībām - cilvēkiem, kuri ir redzami LV, kaut ko ir sasnieguši. Man patīk JKP Kudors un A/P Ijabs.

daddy_j, 22.maijs 2019, 09:07
Nu lūk,es apmēram tāpat domāju
Domāšana nav tava stiprā puses, turpini dziedāt ! :DDD
Lai visiem skaista šī diena.
22.maijs 2019, 09:22 | links
 
uldens2 [22.05.19]: uldens2 [18m]: lutij,joprojām gaidam argumentus un faktus kā dnršķiki mainīja tankus pret oglēm:DDDjeb tavi saimnieki neļauj tādu info izpaust??Atšķirībā no tevis man nav saimnieka. Un tev kā jau 5sek atmiņas īpašniekam atgādinu:
Sāc ar sevi un tiem ,, sadegušajiem pierādījumiem,, par personvārdiem pat neturpināšu, zinot ka tev divi aķi uzprāguši ar galvu ir kā ir. :DDDD

Rondo, 22.maijs 2019, 08:59pierādījumi par krievu tankiem te ir vairāku gadu garumā pabijuši 10tiem reižu,ja neesi spējīgs atcerēties tad speciāli tev nemeklēšu vēlreiz,jo esmu sapratis ka priekš tavas 5 sekunžu atmiņas nav vērts pūlēties.Bet joprojām gaidam tavus faktus jo tādi nav bijuši,un protams ka nebūs jo tādi dabā neeksistē.Un tagad ej ušakam kādu desaslunķi padiedelē,saki ka no rīta esi brangi padrukājis internetā žultainus tekstus
Un atkal sūdi uz ventilatora:
Kur jāiet kas kam diedelēt zini tu - Antonijas ielu cik reizes te pieminēji. Faktu no tevis nav bijis, bet atbilde par sadegušajiem pierādījumiem tankos gan. Un ko no raiha dabūsi par savu uzcītību zinat tikai jūs paši.
:DDD
Un skatos te jau EP vēlēšanu aģitācija sākusies! :DDD
22.maijs 2019, 09:20 | links
 
Manuprāt jābalso ir par personībām - cilvēkiem, kuri ir redzami LV, kaut ko ir sasnieguši. Man patīk JKP Kudors un A/P Ijabs.

daddy_j, 22.maijs 2019, 09:07

Nu lūk,es apmēram tāpat domāju
22.maijs 2019, 09:14 | links
 
uldens2 [18m]: lutij,joprojām gaidam argumentus un faktus kā dnršķiki mainīja tankus pret oglēm:DDDjeb tavi saimnieki neļauj tādu info izpaust??Atšķirībā no tevis man nav saimnieka. Un tev kā jau 5sek atmiņas īpašniekam atgādinu:
Sāc ar sevi un tiem ,, sadegušajiem pierādījumiem,, par personvārdiem pat neturpināšu, zinot ka tev divi aķi uzprāguši ar galvu ir kā ir. :DDDD

Rondo, 22.maijs 2019, 08:59
pierādījumi par krievu tankiem te ir vairāku gadu garumā pabijuši 10tiem reižu,ja neesi spējīgs atcerēties tad speciāli tev nemeklēšu vēlreiz,jo esmu sapratis ka priekš tavas 5 sekunžu atmiņas nav vērts pūlēties.Bet joprojām gaidam tavus faktus jo tādi nav bijuši,un protams ka nebūs jo tādi dabā neeksistē.Un tagad ej ušakam kādu desaslunķi padiedelē,saki ka no rīta esi brangi padrukājis internetā žultainus tekstus
22.maijs 2019, 09:13 | links
 
uldens2 [20.mai]: Nu par ko balsosiet Eiroparlamenta vēlēšanās??JKP, protams. Pēc Bordāna kara pieteikuma draņķa kalnmeijeram, nu jau šķiet pašsaprotams

raihs, 21.maijs 2019, 22:53


Šajās vēlēšanās manuprāt partijām/programmām ir otršķirīga nozīme. Nu ievēlēs 1 no saraksta, domājat, kāds viņu tur kontrolēs, vai viņš pēc programmas balso?? Da i programmas tādas, ka kāds lasījs, tāds nelasījis...

Manuprāt jābalso ir par personībām - cilvēkiem, kuri ir redzami LV, kaut ko ir sasnieguši. Man patīk JKP Kudors un A/P Ijabs.
22.maijs 2019, 09:07 | links
 
uldens2 [22.05.19]: lutij,joprojām gaidam argumentus un faktus kā dnršķiki mainīja tankus pret oglēm:DDDjeb tavi saimnieki neļauj tādu info izpaust??
Atšķirībā no tevis man nav saimnieka. Un tev kā jau 5sek atmiņas īpašniekam atgādinu:
Sāc ar sevi un tiem ,, sadegušajiem pierādījumiem,, par personvārdiem pat neturpināšu, zinot ka tev divi aķi uzprāguši ar galvu ir kā ir. :DDDD
22.maijs 2019, 08:59 | links
 
lutij,joprojām gaidam argumentus un faktus kā dnršķiki mainīja tankus pret oglēm:DDDjeb tavi saimnieki neļauj tādu info izpaust??
22.maijs 2019, 08:51 | links
 
uldens2 [22.05.19]: zinam lutij tavas vērtības pēc kurām tiecies
O, raiha klēpju sunītis ar jau uzreiz klāt un ievankšķējās! Pareizi, sargā saimnieku. :DDDD
22.maijs 2019, 08:43 | links
 
zinam lutij tavas vērtības pēc kurām tiecies
22.maijs 2019, 08:31 | links
 

Es piemēram tevi redzu ar visām eiropas,, vērtībām,, par kurām te slavad dziesmas dziedi. :DDD
22.maijs 2019, 08:19 | links
 
raihs [22.05.19]: Rondo [Vakar]: raihs [Vakar]: Saskaņas vate nākamajai domei atstās totāli nolaistu un izzagtu pilsētu. Un neapskaužu tos, kas nāks vietā...Jā, jā..... Un nolaistos tiltus un nesakārtotās gadu desmitiem ielas un ūdensvadus.....
Tu klauns vispār bez krieviem kaut ko vēl redzi?Tikai krievus, luter, redzi tieši tu! Parullē kaut vai šo pašu lapu uz leju- es tur runāju par "vatņikiem" un draņķiem ar latviskiem uzvārdiem.
Tu runāji par to kā citi labi dzīvo un tu tāpēc arī nemaksāsi nodokļus kā valsts pieprasa. Lasiju, bet kas ir vatņiki?
22.maijs 2019, 08:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager