Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mja !
Nu ir tak musu vidū salašņas kas priecajas par citu nelaimi !
Karma ir maita - gan jau kads pasmiesies ari par JUSU tuvinieka ( mātes , tēva , meitas vai dēla ) nelaimi !

plesigais, 10.maijs 2019, 07:42

Pilnībā tev piekrītu, 9. maija apmeklētāji svin Latvijas oKupāciju, staļina deportācijas utt. Tiešām nožēlojami.
10.maijs 2019, 09:41 | links
 
Bet konkrētikā - pilnīgi jebkurai tautai, kas vēsturē kaut reizi saskārušies, atrodas pretenzijas vienai pret otru. Ja zemgaļi būtu ar papuasiem villojušies, tad arī būtu , bet nu šie līdz mums neatvilka, mēs līdz šiem arī ne. Ja tā skatās, tad mums krievi kā reizi ir laika ziņā mazāk bijuši kaklā, nekā vācieši, zviedri, poļi un kas tik vēl te nav gājis pāri. Bet pretenzijas galvenokārt pret krieviem. Jo viņi te ir arī tagad, vācu bruņinieku, zviedru karakungu vai poļu panu acu priekšā nav.
10.maijs 2019, 09:38 | links
 
Lielākā daļa gribētu te Krievijas guberņu, diemžēl.

Copmanis, 10.maijs 2019, 08:37

Neticu. Cilvēki nav ne akli, ne dumi... vienkārši viņiem vajag kaut kādu identitāti, kaut ko ar ko lepoties... un nekā cita jau viņiem nav.

daddy_j, 10.maijs 2019, 09:14


Tieši tā. Imigrantiem (vienalga piespiedu vai brīvprātīgiem) parasti nacionālisms un patriotisms hipertrofējas, idealizējas, parasti visekstremālākie nacionālisti dzīvo aiz valsts robežām un nesaskaras ar ikdienas sūdiem, kas neizbēgami ir jebkurā valstī. Nu un jā, jebkuram biloģiski gribas būt piederīgam pie lielāka un zobaināka bara, savu ego audzēt uz senču vtml. rēķina :) Bet ekstrēms nacionālisms (tāpat kā jebkura cita fanātiska lieta no reliģijas līdz vegānismam) kopumā ir jaunības maksimālisma vai vecuma demences parādība, spēka gados tas vairāk par infantilismu liecina. Kas pa traku tas no ļauna ...
10.maijs 2019, 09:32 | links
 
raihs [10.05.19]: Es neesmu tik kategorisks- nu daudziem jau tiešām tie "ģedi voevali", un tā uzvara viņiem pašreizējā situācijā ir vienīgais, ar ko lepoties par savu nāciju. Lai jau svin. Es tur nekādu baigo politiku apakšā neredzu. Latviešiem gan tur galīgi nav ko svinēt.
Kāda uzvara, 10:1? Visas okupācijas, zvērības, varošanas, pakti ar SS, Hitleru.Te ir jāraud, klusi jāierauj ļerga un uz pečkas. Esmu aprobežotus ļautiņus redzējis, bet šie sit pušu visu. Murgo par Līgo svētkiem, tāpat nezina, ka ikviens leģionārs un partizāns mūžīgi būs tautas nacionālie varoņi, kas meiģināja cīnīties pret tiem mēsliem un slepkavām. Bet tak nepielec apdalītajiem.
10.maijs 2019, 09:19 | links
 
Lielākā daļa gribētu te Krievijas guberņu, diemžēl.

Copmanis, 10.maijs 2019, 08:37


Neticu. Cilvēki nav ne akli, ne dumi... vienkārši viņiem vajag kaut kādu identitāti, kaut ko ar ko lepoties... un nekā cita jau viņiem nav.
10.maijs 2019, 09:14 | links
 
Es neesmu tik kategorisks- nu daudziem jau tiešām tie "ģedi voevali", un tā uzvara viņiem pašreizējā situācijā ir vienīgais, ar ko lepoties par savu nāciju. Lai jau svin. Es tur nekādu baigo politiku apakšā neredzu. Latviešiem gan tur galīgi nav ko svinēt.
10.maijs 2019, 09:09 | links
 
"Pasākumus Uzvaras parkā apmeklējuši vismaz 115 000 cilvēku"
Šis cipars, personīgi mani, gan nedaudz uztrauc, jo, manuprāt, ne visi turp devās lai pieminētu kara upurus, bet gan lai paustu savu attieksmi pret mums!!! VIŅU ir daudz!

Fishmens, 10.maijs 2019, 08:23

Lielākā daļa gribētu te Krievijas guberņu, diemžēl.
10.maijs 2019, 08:37 | links
 
"Pasākumus Uzvaras parkā apmeklējuši vismaz 115 000 cilvēku"
Šis cipars, personīgi mani, gan nedaudz uztrauc, jo, manuprāt, ne visi turp devās lai pieminētu kara upurus, bet gan lai paustu savu attieksmi pret mums!!! VIŅU ir daudz!
10.maijs 2019, 08:23 | links
 
Mja !
Nu ir tak musu vidū salašņas kas priecajas par citu nelaimi !
Karma ir maita - gan jau kads pasmiesies ari par JUSU tuvinieka ( mātes , tēva , meitas vai dēla ) nelaimi !
10.maijs 2019, 07:42 | links
 
Vispār jauka diena tas 9.maijs. Katru gadu atgādina par sevi okupanti, ka viņi šeit ir, kas viņi ir. Un tad saproti, ka nekādas lojalitātes pret viņiem no manas puses uz vēl vienu gadu nebūs. Ja vēl paklausās to propogandu ar ko viņi sevi baro, tad naivi domāt, ka atrodoties ES viņi mainīsies šeit un cels Latvijas labklājību. prUšaks izcils piemērs.
10.maijs 2019, 01:02 | links
 
Jā, to uztvēru kā komēdisku rakstu, kad notriec divas kolorado vaboles. :))
10.maijs 2019, 00:54 | links
 
Da da, divas koloradenes tik saškīda uz tramvajsliedēm, bet tā zašibis pļaski!


10.maijs 2019, 00:51 | links
 
Vate drosmi sadzēries.
10.maijs 2019, 00:43 | links
 
šeit klusums, parkā salūts

( );( )

usis, 9.maijs 2019, 22:59


Ļoti labi svētki, labs koncerts bija! Un tik daudz cilvēku!!!
10.maijs 2019, 00:36 | links
 
Nupat nācu no bodes, skatos pagalmā ar grūtībām rāpo vietējais koloradņiks, kaut ko nesakarīgu buldurēdams.

Karlis_K, 9.maijs 2019, 23:06


uz Jāņiem tā būs ar katru otru pastalnieku
10.maijs 2019, 00:34 | links
 
Izskatas ka daļa no šis sadaļas sadzerusies šito
https://youtu.be/x5W6OiLCaPI ! ! !
Pilnmenes tok nav :( !
Bet dažiem tapat širmitis aizkritis !
Lamāšanās , apsaukašanas un apvainojumi - ka krievu alkašu kompanija !
9.maijs 2019, 23:14 | links
 
Nupat nācu no bodes, skatos pagalmā ar grūtībām rāpo vietējais koloradņiks, kaut ko nesakarīgu buldurēdams.
9.maijs 2019, 23:06 | links
 
šeit klusums, parkā salūts

( );( )
9.maijs 2019, 22:59 | links
 
Lai nu vate bik papļūta, šodien tiem svētki, fallam gan nav vietas g-pilsētā, bet kur pierobežā ar vatlandi, kauns no ārzemju viesiem, ka šiem tas jāredz, tak miroņu gājiens ar esam bijis...
9.maijs 2019, 22:27 | links
 
hmm...bez kolorado lentes
9.maijs 2019, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager