Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2 [0:35]: Nupat jau šur tur kaut kas tamlīdzīgs veidojas arī Latvijā.

Jozis2, 5.maijs 2019, 23:56
par šo konkrētāk,kur ir kaut kas līdzīgs iekš LVJā, jā, jozjanci2, es ar gribētu konkrētākus piemērus

raihs, 6.maijs 2019, 06:47
Tad nu paskaties pats, kādas prognozes ir ar kadastra vērtībām īpašumiem.
Un pastāsti man, kā var tā būt, ka īpašums, kurš gadiem ejot strauji nolietojas, izrādās! tajā pašā laikā tā vērtība vēl straujāk pieaug?
Parasti tā ir, ja skolā nemācās elementāras lietas, vēl trakāk, ja šādi divnieku karaļi nonālk pie teikšanas. Taču tik tālu nu esam, un brīnāmies, ko tie tur brauc uz lidostu un sēžas ļotenēs.

Jozis2, 6.maijs 2019, 10:44
cik tad tu gribi kadastra vērtību??Pusi no tigus cenas vai 1/3??
6.maijs 2019, 11:19 | links
 
Vaimanologiem nu būs ko pavaimanāt :)) Kadastrālajai vērtībai taču jābūt tuvai tirgus vērtībai, kas tur ko vaimanāt :)

raihs, 6.maijs 2019, 11:09

Nu ko tu durakam padarīsi? Tirgus vērtība jau tagad daudzās vietās ir zemāka par kadastra vērtību.
Taču ja var izkliegt tādu saukli - kāpēc nē? Nodokļi taču iekasēsies vairāk?
Bet atbildēt uz manu jautājumu nespēj...
6.maijs 2019, 11:18 | links
 
Uldiņ,pajautā kādas zolīdas firmas taksometra vadītājam.Gadās,ka zēni nostrādā 24h stundas un paliek parādā kompānijai.

BrunoL, 6.maijs 2019, 08:54

šis jau nu izklausās pēc ''viena tante teica''
6.maijs 2019, 11:16 | links
 

Es labāk šādu tabulu ielikšu, nevis lutera gaudas...
6.maijs 2019, 11:11 | links
 
Vaimanologiem nu būs ko pavaimanāt :)) Kadastrālajai vērtībai taču jābūt tuvai tirgus vērtībai, kas tur ko vaimanāt :)
6.maijs 2019, 11:09 | links
 
uldens2 [0:35]: Nupat jau šur tur kaut kas tamlīdzīgs veidojas arī Latvijā.

Jozis2, 5.maijs 2019, 23:56
par šo konkrētāk,kur ir kaut kas līdzīgs iekš LVJā, jā, jozjanci2, es ar gribētu konkrētākus piemērus

raihs, 6.maijs 2019, 06:47

Tad nu paskaties pats, kādas prognozes ir ar kadastra vērtībām īpašumiem.
Un pastāsti man, kā var tā būt, ka īpašums, kurš gadiem ejot strauji nolietojas, izrādās! tajā pašā laikā tā vērtība vēl straujāk pieaug?
Parasti tā ir, ja skolā nemācās elementāras lietas, vēl trakāk, ja šādi divnieku karaļi nonālk pie teikšanas. Taču tik tālu nu esam, un brīnāmies, ko tie tur brauc uz lidostu un sēžas ļotenēs.
6.maijs 2019, 10:44 | links
 
Rīta medusmaizes vietā..)
https://youtu.be/OXeCmmTKjxU?t=6
6.maijs 2019, 10:35 | links
 

Te mazliet no realitātes. Kā saka : katrā jokā, daļa joka.
:)
6.maijs 2019, 09:10 | links
 
BrunoL [06.05.19]: Uldiņ,pajautā kādas zolīdas firmas taksometra vadītājam.Gadās,ka zēni nostrādā 24h stundas un paliek parādā kompānijai.
Uldiņš jau kā pakalpīgs suņuks rej līdzi ko pahans liek!:) Viņi tak jau te ar sūdiem sevi tā nomētājuši ka lielas ka smird visi apkārt! :)))))
Viņi tak savā tuneļveida domāšanā un savu primitīvo vēlmju apmierināšanā tālāk par savu bļodu neredz.
6.maijs 2019, 09:05 | links
 
Uldiņ,pajautā kādas zolīdas firmas taksometra vadītājam.Gadās,ka zēni nostrādā 24h stundas un paliek parādā kompānijai.
6.maijs 2019, 08:54 | links
 
vienkārši salīdziniet ar krievu laikiem.es augu 6 bērnu ģimenē un mēneša beigās mums nēbij ko ēst.ja nebūtu sava dārza;govju,vistu tad nezinu kā izdzīvotu.tagad kā saka krievi žiru besitsa.un vai mums ir alternatīva ES un NATO?Šveices sapnis ir izsapņots un norvēģijas bagātību mums ar nav.
6.maijs 2019, 07:15 | links
 
Speciāli Raihiņam

https://youtu.be/mohztZtIcbw

P.S. Visiem šiem kondženes izglītība, baigi jaukā folkgrupa...
6.maijs 2019, 07:05 | links
 
uldens2 [06.05.19]: Nupat jau šur tur kaut kas tamlīdzīgs veidojas arī Latvijā.

Jozis2, 5.maijs 2019, 23:56
par šo konkrētāk,kur ir kaut kas līdzīgs iekš LV
Jā, jā, jozjanci2, es ar gribētu konkrētākus piemērus
6.maijs 2019, 06:47 | links
 
Nupat jau šur tur kaut kas tamlīdzīgs veidojas arī Latvijā.

Jozis2, 5.maijs 2019, 23:56

par šo konkrētāk,kur ir kaut kas līdzīgs iekš LV
6.maijs 2019, 00:35 | links
 
mjaa,sodienas top 10 parraide pat lielakajiem optimistiem aizsita elpu.

Bjorgvins, 5.maijs 2019, 22:02

Gan jau parādīsies politiskie smagsvari un tavas smadzenes " iepakos"., jeb Štirlica vārdiem sakot, "столько идиотов развелось которые говорят правильные слова", ka brīžam man liekas, ka daļa no viņiem dzīvo ārzemēs, vai ir mantojuši īpašumus un dzīvo no nomas naudām un turpinās kult tukšus salmus. Neparko īpaši neiespringsot, jo katrā ziņā nav saistīti ar jaunu vērtību radīšanu. Sociālismā tos sauca par bezstrādes ienākumiem :). Vai nu ir bez nekā vienkārši "tukšenieki" un nekad nebūs neparko jāuztraucās, ka būs kaut kas jāzaudē. Nekā personīga, vienkārši skaļi domāju, kas ir nevēlams process atrodoties politmuldētavā. Tūlit pabrauks garām kāds" velosipēdists" un viss notiks.........

Pravietis, 5.maijs 2019, 22:19

Nekā sarežģīta! Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Pamazām atgriežas Staļina laiki. Arī tad bija nesamaksājami nodokļi un niecīgas algas. VISIEM! Vēlāk, vismaz Latvijā, kolhozos nostrādājot visu gadu un izpildot savu normu cilvēkdienās un darba ražīgumā - paliki kolhozam vēl parādā. Nupat jau šur tur kaut kas tamlīdzīgs veidojas arī Latvijā.
Un nesākam mest mēslus uz ventilatora, arī tad bija tādi, kuri dzīvoja labi un ļoti labi, par ledusskapjiem toreiz gan nezinu - vai vispār tādi šeit jau vai vēl bija.
5.maijs 2019, 23:56 | links
 
Jopt, tač ievèlèjàt Laimeslàčus , kuri visas nodevas atcels un vèl piemaksàs, izbaudiet .
( );( )
5.maijs 2019, 23:45 | links
 
mjaa,sodienas top 10 parraide pat lielakajiem optimistiem aizsita elpu.

Bjorgvins, 5.maijs 2019, 22:02


Gan jau parādīsies politiskie smagsvari un tavas smadzenes " iepakos"., jeb Štirlica vārdiem sakot, "столько идиотов развелось которые говорят правильные слова", ka brīžam man liekas, ka daļa no viņiem dzīvo ārzemēs, vai ir mantojuši īpašumus un dzīvo no nomas naudām un turpinās kult tukšus salmus. Neparko īpaši neiespringsot, jo katrā ziņā nav saistīti ar jaunu vērtību radīšanu. Sociālismā tos sauca par bezstrādes ienākumiem :). Vai nu ir bez nekā vienkārši "tukšenieki" un nekad nebūs neparko jāuztraucās, ka būs kaut kas jāzaudē. Nekā personīga, vienkārši skaļi domāju, kas ir nevēlams process atrodoties politmuldētavā. Tūlit pabrauks garām kāds" velosipēdists" un viss notiks.........
5.maijs 2019, 22:19 | links
 
Tur jau tā lieta,ka tā kadastrālā jau sāk pārsniegt tirgus vērtibu...

Tonis, 5.maijs 2019, 21:51


Tāda tendence ir vērojama un nepieciešama, lai paaugstinātu "izslaukumus" valstī.....:). Nav jau citas iespējas kā tikt pie vieglas naudas, bez darba resursu ieguldījuma.
5.maijs 2019, 22:03 | links
 
mjaa,sodienas top 10 parraide pat lielakajiem optimistiem aizsita elpu.
5.maijs 2019, 22:02 | links
 
Tur jau tā lieta,ka tā kadastrālā jau sāk pārsniegt tirgus vērtibu...
5.maijs 2019, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager