Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Labs! Bet diemžēl līdz viņu apbziņai nez vai tas nonāks..
5.maijs 2019, 20:26 | links
 
5.maijs 2019, 20:19 | links
 
Visumā, pa lielam,esam pārvēsti par sistēmas un sava īpašuma vergiem.Sākumā mums ļāva privatizēt to kas jau tā it kā pieder tautai,tad uzlika tam ko privatizēji nesamērīgus nodokļus un nodevas, tas tā ,-lai neatslābinātos...
Starp citu,swe īpašuma nodoklis ir divreiz mazāks-0,75%
5.maijs 2019, 20:04 | links
 
Tā ir problēma, ka valsts paliek tukša. Kā to novērst? Imigranti?
5.maijs 2019, 20:00 | links
 
Protams tas ir melnais jumors,bet problēma pastāv lielos mērogos...
Būs visu jāpārdod,un jāpārtiek no noķertajām zivīm... Ceru ,ka copēt mums musoņi neaizliegs...)
5.maijs 2019, 19:53 | links
 
Suņus ziemeļos ar zivīm baro,laiks radināt...;D
5.maijs 2019, 19:48 | links
 
Pravietis [05.05.19]: Suns ir liels. To arī nāksies atšaut.....
Par sievu neesi domājis? Tā arī varētu būt veca un liela, un izmaksāt dārgi...
5.maijs 2019, 19:46 | links
 
Pravieti ,redzu ka tu ma manu jumoru vēl neesi atkodis...:)
Ko darīt ?,taisi vienpersonīgos piketus...:D

https://youtu.be/1lC_TOmdIJs?t=14

Tonis, 5.maijs 2019, 18:50

Varbūt, bet pie mums jau MK kabineta priekšā arī neļauj gulēt teltī un piketēt. Man Krievija šodien ir sveša, tādēļ priekšstats no tālrāža un paziņu stāstītā. Aģents neesmu, kaut gan visu laiku tieku pagodināts ar dažādiem gan sabiedriskiem, gan valsts amatiem :). Bet kā var izdzīvot ar pensiju, "šauj mani nost" ar sievu nesaprotam. Man vien suņa barībai lielais ledusskapis aizņem 1/4 visas platības. Suns ir liels. To arī nāksies atšaut......, diemžēl tāda tā finansu izdzīvošanas bilance sanāk. Tāda sajūta, ka daudzi raksta, bet eirolatvijā nemaz nedzīvo.
5.maijs 2019, 19:35 | links
 
Lai nu kā mūsu 'naciķi' mani kritizē, ka es te ielieku RU televiīzijas propogandu,nevaru beigt uzjautrināties par Žirika klauenādi ,kad RU 1 programā salasās 7 žīdi un risina krievijas un pasaules problēmas...
https://youtu.be/O7rB6xLRuUo?t=576
5.maijs 2019, 19:21 | links
 
Pravieti ,redzu ka tu ma manu jumoru vēl neesi atkodis...:)
Ko darīt ?,taisi vienpersonīgos piketus...:D

https://youtu.be/1lC_TOmdIJs?t=14
5.maijs 2019, 18:50 | links
 
Vispār ko tur gausties,man 200 eu pensiju sarēķināja,var copēt cepuri kuldams...)

Tonis, 5.maijs 2019, 16:53


Tu mani ieintriģēji, ka ar 200 eiro var braukt copēt. Ar šito naudu trīs reizes butēs aizbraukt nepietiek. Es tavu budžetu nesaprotu. Saprotu tikai, ka šobrīd dzīvo ārpus nodokļu sistēmas. Es ar sievu sēžam un domājam, ko mēs pensijā ar to pabalstu darīsim, kā izdzīvosim. Vai nav vieglāk un pareizāk uzreiz eitanāzēties (uz to laiku likums būs pieņemts), un neapgrūtināt nācijas budžetu ar savu klātbūtni. Tas ir murgs samaksāt par īpašumu un vēl māgu kvalitatīvi pielikt un foršu šmigu ieraut. Nerunājot par zālēm, kurināmo un tt. Par copi būs jāaizmirst. Pat ja uz abiem ir 600 eiro. Bet ko darīt, kad paliek viens, tad gribot negribot jāiet uz nabagmāju, vai jākļūst bērniem par nastu. Un tā tas šodien ir un būs vēl ilgi un bez perspektības nākošajiem daudziem gadiem, iespējams divām paaudzēm vismaz ar tādu lietu attīstības kārtību kā šodien.
5.maijs 2019, 18:41 | links
 
atvaino mjunior.es nezinaju ka Tu dzivo laukos.tas maina situaciju.nu nebiji nekad pozicionejis,ka esi lauku iedzivotajs.par tramvajiem - esmu aizmirsis kad esmu braucis ar tramvaju.pat ar maksas.bez maksas nav gadijies.ja nu vienigi berniba pa zaki. kaut ka nesanak ar tramvajiem vizinaties.
5.maijs 2019, 17:36 | links
 
līdz negerim tas galas gabals tapat nenonaktu.un varbut nav ko radinat negeri pie labas dzives.vairak ar bambuku pa kupri.runa ir par to ka ja saldetava piesista bus jaed parsaldets galas gabals,vai oksidesies un fermentesies.un bus vien janes uz miskasti.par negeri un galu.kadreiz sen senos laikos bijam Gvineja.lai galigi uz kuga nenojugtos un neparkarstu braukajam ar lielo kuga laivu uz vienu salu pavadit laiku pie dabas.lai mes neiedzivotos kaut kadas nestandarta situacijas mums lidzi brauca Gvinejas armijas sakaru virsnieks.lidzi pavars deva spaini ar saslikiem.saslikus ta izcepa,bet tada karstuma est neviens ta isti negribeja.vininu vel vareja dabut ieksa,ka neka tomēr skidrums,bet galu nekadi.ta ari dzivojam uz viņa dietas. ta ari negeris parsvara viens grieza ieksa to sasliku. beidzas bedigi - pec 2 nedelam dabuja gadat jaunu uniformu.no vecas bija izaudzis gan platuma ,gan biezuma.labi ka Afrika to garderobes prieksmetu nav daudz.
5.maijs 2019, 17:27 | links
 
Bjorgvin, tavs leduskapis ir noteikti maxima tapēc izpratne ir maza par to, kādēļ citiem mājās ir tik cik ir.
Un to, ka laukos neiet bezmaksas tramvaji tev tas nav izprotams.
5.maijs 2019, 17:18 | links
 
Usīt,lai nu kā,bet savus sūdus nāksies pašam izberst,tur nav Hiltons....
5.maijs 2019, 17:07 | links
 
raihucīt,neraudi,kad jaunie aizbrauks un vecie perdeļi apsprāgs,tad nāks laime pilnībā...
5.maijs 2019, 17:02 | links
 
Nu no tā, ka tu neieliksi gaļad gabalu saldētavā, nēģeris paēdušāks nepaliks... Bet citādi piekrītu- ik pa laikam nākas kādu sievas noglabātu sasaldētu gaļas gabalu vai dārzeni izmest miskastē. Es pats saldētavā turu tikai šņabi un ledu.
5.maijs 2019, 17:00 | links
 
Toni, parauj šos uz Zviedru namiem- viss iekļauts, lai berž izlietnes ;)
5.maijs 2019, 16:56 | links
 
nu nez vai 2 masinas un 3 saldetavas,kaa te viens platas, ir tas labas dzives raditajs.interesanti,kapec vienam cilvekam vajag 2 masinas un 3 saldetavas ? ta jau Latvija pilna ar spekratu luzniem. un saldetavas ir atseviska tema.atkal ka kadreiz padomija cilveki censas piedzit ledusskapjus un ari vel saldetavas ar produktiem.brauc uz Lietuvu un Poliju iepirkties.un protams,ka lielaka dala produktu nonak atkritumu konteineros.jo nevar fiziski norit to visu.nu nemak Latvijas iedzivotaji racionali izmantot resursus.nav runa par macina biezumu, saja zina greko gandriz visi sabiedribas slani. nu laikam nedzivojam tik nabadzigika vaimanajam. laika,kad krietna dala pasaules iedzivotaju tik tiesam ir bada vai uz bada robezas, seit daudzi loti necienigi izturas pret partiku.un protams nacionala ipatniba - apsesties pie bagatigi klata galda,kartigi paest un tad kori vaimanat cik pie mums viss ir slikti. ir protams lietas kas tik tiesam nav sakartotas,bet nu iztiksana ir.
5.maijs 2019, 16:55 | links
 
Tonis [05.05.19]: Būtu jau labi,ja tik zilie brauktu prom,bet....
Nav ko laist tādus pie sevis mājās un nebūs problēmu..
5.maijs 2019, 16:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager