Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vispār ko tur gausties,man 200 eu pensiju sarēķināja,var copēt cepuri kuldams...)
5.maijs 2019, 16:53 | links
 
Būtu jau labi,ja tik zilie brauktu prom,bet....
5.maijs 2019, 16:48 | links
 
Pie vainas zilā ES..
5.maijs 2019, 16:28 | links
 
Labi jau labi, pasūdzēšos es ar! Vot ko varu darbā just, tas ir cilvēku, šajā gadījumā jauniešu, iztrūkums. Taisam skolu absolventiem žetonus. Piemēram, ja agrāk Aluksnes ģimnāzijā parasti bija 80-95 absolventi, tad tagad- ap 30.... Un tā visur- Dobelē, Rēzeknē, utt... Ja agrāk pat ar lielu konkurenci februārī bija bez brīvdienām jarauj, tad tagad bez īpašas konkurences visu var mierīgi paspēt ar visām divām brīvdienām...
5.maijs 2019, 15:48 | links
 
Neveiksminieku vienmēr gaudos, ka viss slikti, lai pamatotu savas neveiksmes. Sabiedrība vainīga, nevis pats luzeris.
5.maijs 2019, 15:13 | links
 
Junior ,nedzeram principā,tev skauž?
5.maijs 2019, 15:00 | links
 
Un kas tad tā jevro štuka ir?Pie mūsdienu visām izmaksām. Raihujancis tualetē noslaukās,un žļurina savu veco aparātu.Smieklīgi....
5.maijs 2019, 14:58 | links
 
nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,

bacis, 5.maijs 2019, 09:35

Nu ja paņem 10 deputatu un 10 minimalas - izreķina videjo !
Tad krietni vairak par " stabu " ! ;)
Plus no pieciem autiņiem - četri kredīta ! Un leduskapis pilns ar Leišu Ikea pirkto !
;) !
Un kurš tad čikst ka slikti dzivojam ?
Čikst onkuļi - par Krievijas iespējamo agresiju ! Par PAŠU ieveletiem zagļiem deputatiem ! Par notikumiem Latvijas vēsturē - sarkanajiem strelniekiem , padomistu okupaciju un SAVIEM tēvu un māti - zagļiem un alkašiem !
Ok , ok ! ! !
Nu es arī ČĪKSTU - ka no vienas SAVIENĪBAS - OTRĀ !
Un evro savienība ar savam " regulam " diktē kur buvet kloziti , vai kā man savas klukstes ganit !

plesigais, 5.maijs 2019, 12:57
Ikea tirgo mēbeles. Mēbeles neglabā leduskapī :D

Copmanis, 5.maijs 2019, 13:06


Man po barabanu ! ;)
Personigi man paša audzetas gaļas un tupeņu pietiek !
;) !
P/S kurš ir redzejis ka musu valsts 100 gudrie ieperkas RIMI vai . . . ?
Kāpēc tā ?
5.maijs 2019, 14:56 | links
 
Tonis [05.05.19]: Junior,tava divkosība ir apbrīnojama,cik nesen tu sāki vaimanāt ka jevro haļavu tev sāk apgriezt un veikalos arī neko vairs pārdot nevari....Opredjeļisj odnako ..:D
Tu taču dzērumu izguli vai tomēr neatlaid un esi pālī nepārtaukti?
5.maijs 2019, 14:52 | links
 
Baci,tā vidējā alga ap štuku,varbūt ir tiem ,kas te inetā apgrozās.Bet ļoti daudziem jāskaita katra kapeiciņa lai uzpūstos komunālos nomaksātu un vēl zālēm atlicinātu.Lai gan es to sātanisko zāļu biznesu neatbalstu,cik dieviņš devis,tik arī vilksim...
5.maijs 2019, 14:50 | links
 
Junior,tava divkosība ir apbrīnojama,cik nesen tu sāki vaimanāt ka jevro haļavu tev sāk apgriezt un veikalos arī neko vairs pārdot nevari....Opredjeļisj odnako ..:D
5.maijs 2019, 14:42 | links
 
plesigais [05.05.19]: Un evro savienība ar savam " regulam " diktē kur buvet kloziti , vai kā man savas klukstes ganit !
Vispār, tiem kam ir galva virs pleciem izprot, iedziļinās tavās nīstājās regulās, likumos.. kāpēc ir ieviestas un ir pamatotas, bet tiem kā piemēram tev 'galva' (ne)redz visu (ne)'patiesību' par regulām un likumiem izprotat to kā diktatūru, okupāciju utt kā jau tavi argumenti.
5.maijs 2019, 14:29 | links
 
bacis [05.05.19]: nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,
Vispār man ir trīs saldētavas, šodien pērku otro mašīnu. Mazliet nepareiza statistika ;D
5.maijs 2019, 14:20 | links
 
Nevar nepiekrist šim izdzīvošanas teorijas priekšnosacījumam, taču tas strādā tikai šodien, un rīt vairs var nebūt kā šodien. Tikai nesakiet, ka strādās visādi 5. panti. Vēstures makulatūrā tādu valstu neuzbrukšanas, solidaritātes vai mierīgas līdzās pastāvēšanus līgumu ir bijis "навалом". Srīdīgs jautājums vai mēs dzīvojam pēc principa "береженного бог бережет". Daudzas lietas par ko nerunā, t.sk. kā piem., kiberuzbrukuma (ne)uzbrukšanas nodaļu izvietošana liek aizdomāties. Par ledusskapju satura kvalitatēm arī var strīdēties, domāju, ka leišiem un igauņiem tās ir labāks. Protams, ka ar ukraiņiem laikam salīdzināties nebūtu korekti. Bet dzīves kvalitāti laikam tomēr nosaka arī vidējās algas nozarēs, kaut vai valsts sektorā, jo biznesā esam perfekti iemācījušies zagt un neapgrūtināt sevi ar nodokļiem. Par to, ka mums teica mūsu vecāki un vecvecāki " ka labi , ka nav kara" , lai paliek kā pagātnes mierinājums", jo tā samierinoties var sevi totāli paverdzināt un pazaudēt sabiedrisko aktivitāti, t. sk. politisko. Agrāk bija vienpartijas sistēma. Es šodien teiktu, " runcis var gulēt pagaidām mierīgi ar domu, ka lai peles zog, gan es piecelšos un tāpat būšu paēdis". Bet kas notiks, ja pelēm barības aptrūksies.....

Pravietis, 5.maijs 2019, 12:29


Copmani,

Lai cilvēks runā, nenosit pašiniciatīvu, citreiz nerakstīs.....
5.maijs 2019, 13:20 | links
 
nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,

bacis, 5.maijs 2019, 09:35

Nu ja paņem 10 deputatu un 10 minimalas - izreķina videjo !
Tad krietni vairak par " stabu " ! ;)
Plus no pieciem autiņiem - četri kredīta ! Un leduskapis pilns ar Leišu Ikea pirkto !
;) !
Un kurš tad čikst ka slikti dzivojam ?
Čikst onkuļi - par Krievijas iespējamo agresiju ! Par PAŠU ieveletiem zagļiem deputatiem ! Par notikumiem Latvijas vēsturē - sarkanajiem strelniekiem , padomistu okupaciju un SAVIEM tēvu un māti - zagļiem un alkašiem !
Ok , ok ! ! !
Nu es arī ČĪKSTU - ka no vienas SAVIENĪBAS - OTRĀ !
Un evro savienība ar savam " regulam " diktē kur buvet kloziti , vai kā man savas klukstes ganit !

plesigais, 5.maijs 2019, 12:57

Ikea tirgo mēbeles. Mēbeles neglabā leduskapī :D
5.maijs 2019, 13:06 | links
 
Nevar nepiekrist šim izdzīvošanas teorijas priekšnosacījumam, taču tas strādā tikai šodien, un rīt vairs var nebūt kā šodien. Tikai nesakiet, ka strādās visādi 5. panti. Vēstures makulatūrā tādu valstu neuzbrukšanas, solidaritātes vai mierīgas līdzās pastāvēšanus līgumu ir bijis "навалом". Srīdīgs jautājums vai mēs dzīvojam pēc principa "береженного бог бережет". Daudzas lietas par ko nerunā, t.sk. kā piem., kiberuzbrukuma (ne)uzbrukšanas nodaļu izvietošana liek aizdomāties. Par ledusskapju satura kvalitatēm arī var strīdēties, domāju, ka leišiem un igauņiem tās ir labāks. Protams, ka ar ukraiņiem laikam salīdzināties nebūtu korekti. Bet dzīves kvalitāti laikam tomēr nosaka arī vidējās algas nozarēs, kaut vai valsts sektorā, jo biznesā esam perfekti iemācījušies zagt un neapgrūtināt sevi ar nodokļiem. Par to, ka mums teica mūsu vecāki un vecvecāki " ka labi , ka nav kara" , lai paliek kā pagātnes mierinājums", jo tā samierinoties var sevi totāli paverdzināt un pazaudēt sabiedrisko aktivitāti, t. sk. politisko. Agrāk bija vienpartijas sistēma. Es šodien teiktu, " runcis var gulēt pagaidām mierīgi ar domu, ka lai peles zog, gan es piecelšos un tāpat būšu paēdis". Bet kas notiks, ja pelēm barības aptrūksies.....

Pravietis, 5.maijs 2019, 12:29

Tas par pelēm runājot. Nekādu problēmu bagātie paliek bagātāki, bet strādnieki.....https://www.tvnet.lv/6675797/aptauja-arvien-vairak-cilveku-darbu-valsts-sektora-verte-labak-neka-privataja-sektora
5.maijs 2019, 13:00 | links
 
nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,

bacis, 5.maijs 2019, 09:35


Nu ja paņem 10 deputatu un 10 minimalas - izreķina videjo !
Tad krietni vairak par " stabu " ! ;)
Plus no pieciem autiņiem - četri kredīta ! Un leduskapis pilns ar Leišu Ikea pirkto !
;) !
Un kurš tad čikst ka slikti dzivojam ?
Čikst onkuļi - par Krievijas iespējamo agresiju ! Par PAŠU ieveletiem zagļiem deputatiem ! Par notikumiem Latvijas vēsturē - sarkanajiem strelniekiem , padomistu okupaciju un SAVIEM tēvu un māti - zagļiem un alkašiem !
Ok , ok ! ! !
Nu es arī ČĪKSTU - ka no vienas SAVIENĪBAS - OTRĀ !
Un evro savienība ar savam " regulam " diktē kur buvet kloziti , vai kā man savas klukstes ganit !
5.maijs 2019, 12:57 | links
 
Nevar nepiekrist šim izdzīvošanas teorijas priekšnosacījumam, taču tas strādā tikai šodien, un rīt vairs var nebūt kā šodien. Tikai nesakiet, ka strādās visādi 5. panti. Vēstures makulatūrā tādu valstu neuzbrukšanas, solidaritātes vai mierīgas līdzās pastāvēšanus līgumu ir bijis "навалом". Srīdīgs jautājums vai mēs dzīvojam pēc principa "береженного бог бережет". Daudzas lietas par ko nerunā, t.sk. kā piem., kiberuzbrukuma (ne)uzbrukšanas nodaļu izvietošana liek aizdomāties. Par ledusskapju satura kvalitatēm arī var strīdēties, domāju, ka leišiem un igauņiem tās ir labāks. Protams, ka ar ukraiņiem laikam salīdzināties nebūtu korekti. Bet dzīves kvalitāti laikam tomēr nosaka arī vidējās algas nozarēs, kaut vai valsts sektorā, jo biznesā esam perfekti iemācījušies zagt un neapgrūtināt sevi ar nodokļiem. Par to, ka mums teica mūsu vecāki un vecvecāki " ka labi , ka nav kara" , lai paliek kā pagātnes mierinājums", jo tā samierinoties var sevi totāli paverdzināt un pazaudēt sabiedrisko aktivitāti, t. sk. politisko. Agrāk bija vienpartijas sistēma. Es šodien teiktu, " runcis var gulēt pagaidām mierīgi ar domu, ka lai peles zog, gan es piecelšos un tāpat būšu paēdis". Bet kas notiks, ja pelēm barības aptrūksies.....
5.maijs 2019, 12:29 | links
 
bacis [05.05.19]: nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,
Dzirdējāt, luter, bruni, toni, jozi, utt???
5.maijs 2019, 11:17 | links
 
nez vai mēs tik brīvi kādreiz esam bijuši.vidējā alga ap štuku.katram pa mašinai,veikali un leduskapji pilni un pats galvenais mums nav kara.tā kā lūdzu nečīkstiet,
5.maijs 2019, 09:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager