Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kas tik te neatklājās...Izrādās gļēvais un kroplais jurīts,ar atbilstošo pašnovērtējumu nika iskatā,zviedru presi lasa...;)
Par RD.Interesanti,kas tad tos gņilus palīdz ievēlēt ,ja ne pašu mūsbāliņi? 90 tajos visi draudzīgi vēlējām par latviskajām partijām.Es jau daudzus gadus tajā balagānā nepiedalos,jo arī mūsbāliņos esmu vīlies..
Te lejā viena vācijas 'vatņiku' deputāta loģiskais viedoklis par izveidojušos politisko situāciju austrumeiropā.Neko pielikt,neko atņemt.
Ja gribat apgāzt,argumentus lūdzu...



https://youtu.be/wMDuT82xcOQ?t=6

Tonis, 28.aprīlis 2019, 08:15

Nu Tev tak skaidri uzrakstija - KRIEVU NOPIRKTĀS DVĒSELES !
VAI onkulis pie mikrafoniem runa vienu - BET KRIEVU tulkojumā skan pavisam kas cits !
;) !
P/S
Toni ka domā ?
Tie onkuļi kas te uztraucas par Tavu higenu , un jauta vai Tu rokas mazga pec tualetes !
Vai viņi zin ka viņu pašu telefonu klaviatura , vai naudas maciņa saturs - satur vairak mikrobu , parazitu oliņu , un citu draņķu , neka Rigas autoostas tualete ? ? ?
Un lielveikalu iepirkuma GROZIŅU rokturi , kopā ar ofisa liftu podziņam - netiribas ziņā - parspej viņu pašu pàrstradato produktu izvades " šokolādes " caurumu ! ?
( lasi - pakaļas ) !
;) !

plesigais, 28.aprīlis 2019, 08:50
https://www.ziemellatvija.lv/bizness/pieejams-atbalsts-jaunajiem-lauksaimniekiem-un-mazo-saimniecibu-attistibai-142030?fbclid=IwAR1KGas0AKjWYNT_vQAb-u_ALk1-wr6vD8S1kJlkfTAyALxz2T3sYXjsL_0

Copmanis, 29.aprīlis 2019, 22:38

Copman!
Tā sāls jau ir šajā tekstā:" Svarīgi ņemt vērā, ka mazajiem lauksaimniekiem projekta iesniegumu jāsagatavo sadarbībā ar konsultāciju pakalpojuma sniedzēju."
Gandrīz jādomā, ka konsultāciju birojiem mazliet aptrūcies darba, kaut kā taču vismaz jāpiedaļās tās ES naudas sadalīšanā, arī sev.
29.aprīlis 2019, 22:53 | links
 
Kas tik te neatklājās...Izrādās gļēvais un kroplais jurīts,ar atbilstošo pašnovērtējumu nika iskatā,zviedru presi lasa...;)
Par RD.Interesanti,kas tad tos gņilus palīdz ievēlēt ,ja ne pašu mūsbāliņi? 90 tajos visi draudzīgi vēlējām par latviskajām partijām.Es jau daudzus gadus tajā balagānā nepiedalos,jo arī mūsbāliņos esmu vīlies..
Te lejā viena vācijas 'vatņiku' deputāta loģiskais viedoklis par izveidojušos politisko situāciju austrumeiropā.Neko pielikt,neko atņemt.
Ja gribat apgāzt,argumentus lūdzu...



https://youtu.be/wMDuT82xcOQ?t=6

Tonis, 28.aprīlis 2019, 08:15

Nu Tev tak skaidri uzrakstija - KRIEVU NOPIRKTĀS DVĒSELES !
VAI onkulis pie mikrafoniem runa vienu - BET KRIEVU tulkojumā skan pavisam kas cits !
;) !
P/S
Toni ka domā ?
Tie onkuļi kas te uztraucas par Tavu higenu , un jauta vai Tu rokas mazga pec tualetes !
Vai viņi zin ka viņu pašu telefonu klaviatura , vai naudas maciņa saturs - satur vairak mikrobu , parazitu oliņu , un citu draņķu , neka Rigas autoostas tualete ? ? ?
Un lielveikalu iepirkuma GROZIŅU rokturi , kopā ar ofisa liftu podziņam - netiribas ziņā - parspej viņu pašu pàrstradato produktu izvades " šokolādes " caurumu ! ?
( lasi - pakaļas ) !
;) !

plesigais, 28.aprīlis 2019, 08:50

https://www.ziemellatvija.lv/bizness/pieejams-atbalsts-jaunajiem-lauksaimniekiem-un-mazo-saimniecibu-attistibai-142030?fbclid=IwAR1KGas0AKjWYNT_vQAb-u_ALk1-wr6vD8S1kJlkfTAyALxz2T3sYXjsL_0
29.aprīlis 2019, 22:38 | links
 
Manuprāt tās bloku mājas nostāvēs vēl 100 gadu.Tās tika projektētas ar vairākkārtīgu drošības pakāpi.Un tie dzelsbetona pārseguma paneļi ,ja nesošās sienas nav būtiski pārveidotas,jau nu točna izturēs...
Drīzāk jau būtu jābaidās par tām simtgadīgajām centra mūra ēkām ,kam pārsegumos ir vecās koka sijas un kuras pie kaut kādām ūdens noplūdedes avārijām ir samirkušās un pūst.Es savā laikā sev centrā renovēju 200 kv.m.komunālo dzīvokli ,ko iegādājos priekšdienām.Tad nojaucot krievlaikā būvētās starpsienas un paceļot grīdas un aplūkojot pārseguma sijas,izrādījās ,ka puse no tām bija puvušas.Nācās visas nomainīt .Būtu jauki uz tādām uzstādīt manu lielo džakuzī vannu...)
29.aprīlis 2019, 22:13 | links
 
čūsku midzeni purina
29.aprīlis 2019, 22:10 | links
 
Tie apakšējie krūmujancis ar plēsīgo:DD

uldens2, 29.aprīlis 2019, 20:31

nu nez', Loids un Harijs ir feināki... ;))
29.aprīlis 2019, 20:40 | links
 
Tie apakšējie krūmujancis ar plēsīgo:DD
29.aprīlis 2019, 20:31 | links
 

Rīgas atslēgu turētāji
29.aprīlis 2019, 20:15 | links
 
Reku krūmjanča "čalis ar ķērienu, galva strādā" kultūras ministra kandidāts
https://www.tvnet.lv/6627302/kivics-pirms-latvijas-pamesanas-atklaj-ar-ko-nodarbosies-arzemes
29.aprīlis 2019, 18:08 | links
 
Valstī nav tik lielu pansionātu lai izmitinātu šos ļaudis.
29.aprīlis 2019, 18:04 | links
 
Padomājiet cik milzīgs % iedzīvotāju šajās 60 gadu būvētajās mājās ir pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie, un kur nu vēl soc. degradētie elementi, tādēļ tā apsaimniekošana un naudas savākšana no ie4dzīvotajiem ir galēji apgrūtināta. Pieņem kādu gribi likumu, to izpildīt nebūs iepējams, jo tām " kailajām" dzīvībām ir jāorganizē kolektīvā izsalšana, vai vismaz oficiāla vieta zem "tilta". Cik tad ilgi patversmes būvēs.. Vienu māju zinu, iedzīvotāju parāds apsaimniekotājam, tiesa gan tikai ap 40 ooo eur.

Pravietis, 29.aprīlis 2019, 17:53


Bēdīgi un šausmīgi :(
29.aprīlis 2019, 18:01 | links
 
Padomājiet cik milzīgs % iedzīvotāju šajās 60 gadu būvētajās mājās ir pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie, un kur nu vēl soc. degradētie elementi, tādēļ tā apsaimniekošana un naudas savākšana no ie4dzīvotajiem ir galēji apgrūtināta. Pieņem kādu gribi likumu, to izpildīt nebūs iepējams, jo tām " kailajām" dzīvībām ir jāorganizē kolektīvā izsalšana, vai vismaz oficiāla vieta zem "tilta". Cik tad ilgi patversmes būvēs.. Vienu māju zinu, iedzīvotāju parāds apsaimniekotājam, tiesa gan tikai ap 40 ooo eur.
29.aprīlis 2019, 17:53 | links
 
Kolēga pa pēterburgu, paciešamies vēl drusku, sola šogad arī to " miroņu gājienu", za staļina tovarišči , za pobedu !

skutans, 29.aprīlis 2019, 17:39

Preses nams ušakprāt arī būtu piemērots šādam plakātam.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 17:42



Sen bij laiks, ieskaitītu kādu naudiņu, bet nu rādās tik tups, ka neko saskaņot nevar :(
29.aprīlis 2019, 17:47 | links
 
Vot man centrā vecā koka mājā nesošo sienu nonesa, lai telpu lielāku padarītu, vot tad gan bija jautri! Augšējiem kaimiņiem grīda reāli šūpojās! Neko, saimnieks samaksāja, atnāca pārbaude, viss zaibis esot! Tas gan 90ajos bija... Tagad laikam neizietu cauri...
29.aprīlis 2019, 17:43 | links
 
Kolēga pa pēterburgu, paciešamies vēl drusku, sola šogad arī to " miroņu gājienu", za staļina tovarišči , za pobedu !

skutans, 29.aprīlis 2019, 17:39


Preses nams ušakprāt arī būtu piemērots šādam plakātam.
29.aprīlis 2019, 17:42 | links
 

Kolēga pa pēterburgu, paciešamies vēl drusku, sola šogad arī to " miroņu gājienu", za staļina tovarišči , za pobedu !
29.aprīlis 2019, 17:39 | links
 
Protam tās šķībās ģipša starpsienas jāpārtaisa.
Cita problēma sākas ja kāds tādas starpsienas vietā ieplāno vannas istabu ar lielo vannu.
29.aprīlis 2019, 17:26 | links
 
ģipša starpsienas ir štrunts, es arī izzāģēju (ar apstiprinātu projektu), bet ir, kas taisa durvis nesošajās un viskautko citu pārbūvē, t.sk baseinu... reāls keiss
29.aprīlis 2019, 17:24 | links
 
Lai tak zāģē to ģipsi- nav tak nesošā!
29.aprīlis 2019, 17:23 | links
 
aha... un nelegālā būvniecība? sienu jaukšana un pārplānošana?? kā Tu zini, ka kaimiņš virs Tavas guļamistabas nav baseinu ierīkojis 3x4m? :)

tā manuprāt ir viena no problēmām, kas tiešām būtu jārisina...

daddy_j, 29.aprīlis 2019, 17:07


Nu tas jā.
Man blakus kaimiņš pa maziem gabaliņiem izzāģēja ģipša starpsienas savam dzīvoklim, es pat ne dzirdēju, ne redzēju kā stiepj laukā. Tikai tad kad būvēja reģipsenes, tad tikai man pastāstīja.
29.aprīlis 2019, 17:13 | links
 
aha... un nelegālā būvniecība? sienu jaukšana un pārplānošana?? kā Tu zini, ka kaimiņš virs Tavas guļamistabas nav baseinu ierīkojis 3x4m? :)

tā manuprāt ir viena no problēmām, kas tiešām būtu jārisina...
29.aprīlis 2019, 17:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager