Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
MV-F [6m]: Imho tuvākie 2-3 gadi ir labākais, laiks, lai pārdotu dzīvokli un kā pirmo iemaksu atdotu mājai vai dzīvoklim.

kkas, 29.aprīlis 2019, 16:50

Kas pirks. Es kā pircējs toč neieguldītu īslaicīgi naudu nekurienē.Tak nomierinies! Jau pirms 20 gadiem runāja par bloka māju drīzu galu. Kaut kāds rakstelis neko neiespaidos. Lūk ja būs precedents(tipa sagrūs, vai sāks brukt), tad gan cenas būs lejā.

raihs, 29.aprīlis 2019, 17:01


Tā jau ir.
Nezinu kā tur Rīgā, bet mana māja ir OK. Trubas nomainītas, durvis jaunas saliktas, siltummesgls jauns, vēel tikai fasāde jāuzfrišina. Varat pirkt dzīvokļus droši.
29.aprīlis 2019, 17:04 | links
 
Savu privātīpašumu - dzīvokļa iekšpusi varu apsaimniekot un uzturēt pats, bet pārējās lietas jāveic mājas apsaimniekotājam, kas arī ir atbildīgs par to, kā arī atbildīgs par to ka tur kaut kāda babuška vai kretīns neatbalsta mājas remontu.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 16:53vienalga nesaprotu kāpēc būtu kaut kas jakompensē,principā sanāktu ka mēs visi nodokļu maksātāji samestos tev jaunam dzīvoklim!!!Nez kapēc???

uldens2, 29.aprīlis 2019, 16:57


Jā, laba doma, kāpēc jums nesamesties manam jaunam dzīvoklim. Būšu ļoti pateicīgs. DDD:)
29.aprīlis 2019, 17:02 | links
 
MV-F [29.04.19]: Imho tuvākie 2-3 gadi ir labākais, laiks, lai pārdotu dzīvokli un kā pirmo iemaksu atdotu mājai vai dzīvoklim.

kkas, 29.aprīlis 2019, 16:50

Kas pirks. Es kā pircējs toč neieguldītu īslaicīgi naudu nekurienē.
Tak nomierinies! Jau pirms 20 gadiem runāja par bloka māju drīzu galu. Kaut kāds rakstelis neko neiespaidos. Lūk ja būs precedents(tipa sagrūs, vai sāks brukt), tad gan cenas būs lejā.
29.aprīlis 2019, 17:01 | links
 
Savu privātīpašumu - dzīvokļa iekšpusi varu apsaimniekot un uzturēt pats, bet pārējās lietas jāveic mājas apsaimniekotājam, kas arī ir atbildīgs par to, kā arī atbildīgs par to ka tur kaut kāda babuška vai kretīns neatbalsta mājas remontu.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 16:53
vienalga nesaprotu kāpēc būtu kaut kas jakompensē,principā sanāktu ka mēs visi nodokļu maksātāji samestos tev jaunam dzīvoklim!!!Nez kapēc???
29.aprīlis 2019, 16:57 | links
 
Imho tuvākie 2-3 gadi ir labākais, laiks, lai pārdotu dzīvokli un kā pirmo iemaksu atdotu mājai vai dzīvoklim.

kkas, 29.aprīlis 2019, 16:50


Kas pirks. Es kā pircējs toč neieguldītu īslaicīgi naudu nekurienē.
29.aprīlis 2019, 16:56 | links
 
Imho tuvākie 2-3 gadi ir labākais, laiks, lai pārdotu dzīvokli un kā pirmo iemaksu atdotu mājai vai dzīvoklim.

kkas, 29.aprīlis 2019, 16:50


Visu rādīs tehnikie apsekojumi. Kā arī kas tos veiks.
29.aprīlis 2019, 16:54 | links
 
Principā es neiebilstu ja valsts man iedotu jaunu divistabu dzīvokli jaunā mājā, kā kompensāciju par to ka māja izrādīsies sūdīga dzīvošanai.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 15:42interesanti gan kāpēc kaut kas būtu jakompensē???Ja man māja paliks veca un sūdīga es arī gribētu lai man kompensē jaunu:DDDUn mašīnu ar varētu kompensēt jaunu kad ar veco TA nevarēšu iziet

uldens2, 29.aprīlis 2019, 16:49


Savu privātīpašumu - dzīvokļa iekšpusi varu apsaimniekot un uzturēt pats, bet pārējās lietas jāveic mājas apsaimniekotājam, kas arī ir atbildīgs par to, kā arī atbildīgs par to ka tur kaut kāda babuška vai kretīns neatbalsta mājas remontu.
29.aprīlis 2019, 16:53 | links
 
Imho tuvākie 2-3 gadi ir labākais, laiks, lai pārdotu dzīvokli un kā pirmo iemaksu atdotu mājai vai dzīvoklim.
29.aprīlis 2019, 16:50 | links
 
Panelenēm cenas šobrīd ir kosmosā. 5-7 gadu laikā vairs nebūs. Bankas vnk nedos kredītus. Tagad jau paneļu mājām vecākām par 75.g nedod ilgāk kā uz 15 gadiem. Problēma būs milzīga, jo vienā laikā pus Rīga būs jārenovē vai jājauc nost. Paneļu mājās visiem viss pie kājas, savākt parakstus kaut vai pasta kastīšu maiņai ir nereāli. Kur nu vēl kapitāli izremontēt. Labi ka vēl šuves nils apstrādā katru gadu.

kkas, 29.aprīlis 2019, 16:47


Manuprāt priekš remontiem nekādi paraksti nav jāvāc. Iekļauj, sadala ciparu tekošajā maksājumā un viss.
29.aprīlis 2019, 16:50 | links
 
Principā es neiebilstu ja valsts man iedotu jaunu divistabu dzīvokli jaunā mājā, kā kompensāciju par to ka māja izrādīsies sūdīga dzīvošanai.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 15:42
interesanti gan kāpēc kaut kas būtu jakompensē???Ja man māja paliks veca un sūdīga es arī gribētu lai man kompensē jaunu:DDDUn mašīnu ar varētu kompensēt jaunu kad ar veco TA nevarēšu iziet
29.aprīlis 2019, 16:49 | links
 
Panelenēm cenas šobrīd ir kosmosā. 5-7 gadu laikā vairs nebūs. Bankas vnk nedos kredītus. Tagad jau paneļu mājām vecākām par 75.g nedod ilgāk kā uz 15 gadiem. Problēma būs milzīga, jo vienā laikā pus Rīga būs jārenovē vai jājauc nost. Paneļu mājās visiem viss pie kājas, savākt parakstus kaut vai pasta kastīšu maiņai ir nereāli. Kur nu vēl kapitāli izremontēt. Labi ka vēl šuves nils apstrādā katru gadu.
29.aprīlis 2019, 16:47 | links
 
Man vienmēr ir pārsteiguši tie kas pasūta projektu privātmājai. Pasūta māju 250 m2, kad prasa cik maksā projekts, tad saka, oi, kur tik dārgi, vai nevar bišķi lētāk. Vecīt, ja nevari samaksāt tos nieka 1.5-2tūkstoš eiro, ko tad vispār sapņo par māju. Ei pastrādā un iekrāj.
29.aprīlis 2019, 16:43 | links
 

Varētu būt interesanti. 17:00 TV24
29.aprīlis 2019, 16:42 | links
 
Ja , būvējiet gan, pārdodot viendivistabas,lieldienu brīvdienās savu jauniegūto zemesgabalu atbrauca aplūkot potenciālie kaimiņi, blabla bla pamuldējāmies, nu plāni kā parasti, māja, piebūve pirtij uttutjp, līdzkli ar kauckādi no dzivokla pārdošanas, piemetu p.. pie deguna, saku ka līdz žogam , bruģim un kanalizācijai īsti netiks, būs vien biku uz zemes jānolaižas, vakar atkal staigā pa teritoriju, nu jā, piebūves nebūs, bruģis ar tik cik dakters izrakstījis, otro jumtstāvu neizbūvēs, apkuri vēl nevar izrēķināt cik lētu- būsim reāli savās iecerēs.
29.aprīlis 2019, 16:34 | links
 
Nestāstīšu Tev tagad savu nekustamā īpašuma iegādes stratēģiju, bet arī dzīvoklis ir prece, kuras cenu nosaka pieprasījums un piedāvājums :)
29.aprīlis 2019, 16:34 | links
 
Klaunu izrāde turpinās, kurš aizvērs kulises?

Rondo, 29.aprīlis 2019, 16:14


Nez, Jakrins māk vadīt autobusu? vai vismaz kamazu?
https://www.youtube.com/watch?v=hv5Cf2TkvxI
29.aprīlis 2019, 16:31 | links
 
Tā diemžēl ir, mājas ir labākas un sliktākas... valsts nevienam neko nedos, aizmirstiet!! jūsu privātīpašums ir jūsu pašu darīšana...

ja ir kaut mazākās aizdomas, ka māja sliktā stāvoklī - pārdodiet to dzīvokli un būvējiet māju. Pat ar normālas sērijas vienistabnieku piormajai iemaksai kredīta saņemšanai vajadzētu pietikt.

daddy_j, 29.aprīlis 2019, 16:23



Piemēram: Tu izlasot šādu rakstu pirktu tagad dzīvokli paņeļniecē? Šaubos.
29.aprīlis 2019, 16:31 | links
 
Tā diemžēl ir, mājas ir labākas un sliktākas... valsts nevienam neko nedos, aizmirstiet!! jūsu privātīpašums ir jūsu pašu darīšana...

ja ir kaut mazākās aizdomas, ka māja sliktā stāvoklī - pārdodiet to dzīvokli un būvējiet māju. Pat ar normālas sērijas vienistabnieku piormajai iemaksai kredīta saņemšanai vajadzētu pietikt.
29.aprīlis 2019, 16:23 | links
 
Faktiski šāda veida ažiotāža, kas tika pasniegta televīzijā un vēl iemests raksts internetā, padara lielāko daļu cilvēku par "apzagtiem". Ja vakar varēji vēl pārdot savu dzīvokli, tad šdien figu.
Faktiski "paneļu būra" īpašniekiem paliek tikai mēbeles, pārējai ir nekm nederīgs, ne to pārdot, ne kādu kompensāciju gaidīt.
Kāda situācija tālāk?
Pieņemsim, rīt atnāk "specs" un veic ēkas apsekošanu. Pamatojoties uz savu zināšanu krājumu, pasaka ka māja var kuru katru brīdi sabrukt.
Kas būs tas, kas metīs (vai "palūgs atstāt māju") iedzīvotājus laukā?
Policija? Apsaimniekotājs? Likums?
29.aprīlis 2019, 16:19 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager