Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Atcerēsimies tikai, kuru partiju tas "sargs" pārstāv un kas viņu ievēlēja... Amats tika uzteikts pieredzējušai kandidātei(uzvārdu aizmirsu), un ievēlēts šitais bezpersonisksis memļaks.
28.aprīlis 2019, 13:11 | links
 
Tiesībsargs pret jaunā iesaukuma puņķainajiem žulikiem. Pēdējā rindkopa izsaka visu, kādēļ pensionāru bērniem savlaicīgi jāgatavo "ragaviņas".....Un tas ko es saku, ka pensionāram, kas lielāko darba dzīvēs daļu nostrādājis un nodzīvojis līdz atmodai, tagad jākaunās par savu aizkavēšanos šajā dimensijā, bet valdība turpina ar darbiem uzmest " Kāpēc jūs esat tik daudz, cik esat un neesat vēl nomiruši". Tas ir milzīgs atmodas un demokrātijas iekarojums, vai nē, ar argumentu, ka šīs cilvēku grupas pagātnes darbs nav bijis nācijas interesēs un esošajiem un topošajiem penšiem pienākas vispār tikai pabalsts no pašvaldības. Ideoloģiskais darbs teicami guvis savu piepildījumu, gandrīz visi noticēja ar visām pensionāru federācijām priekšgalā.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/tiesibsarga-ultimats-petravicas-piedavata-summa-pamatvajadzibu-nodrosinasanai-nepietiekama.d?id=51031257
28.aprīlis 2019, 13:06 | links
 
Manis pēc viņš varētu būt kaut nēģeris, ka tikai nebūtu tāds pazemojums valstij kā iepriekšējie divi (var teikt, pat trīs) prezidenta izstrādājumi... Un Levits noteikti nebūs pazemojums!
28.aprīlis 2019, 13:04 | links
 
Pravieti, nemīz, taisi augšā 3. profilu un tad vaidi jau kā trisgabali - Pravietis, Jozis un vēl viens Prezis.
28.aprīlis 2019, 12:20 | links
 
Nu jā, beidzot politikāņi nonākuši pie kopīga secinājuma, ka nav normāli, ka prezidents ir nelatvietis. Tam tikai var piekrist.
Taču demokrātija ir un paliek ''demokrātija'', vari runāt virtuvē, dārzā, gultā zem deķa, neiet uz vēlēšanām, publicēties presē, vai arī protestēt, kur tikai patīk - lēmumus kā pieņēma, tā arī pieņems citi, un tieši tādus, kādus paši gribēs. Ja vajadzēs - izmelos vilku no meža ārā.
Varēsim tikai paskatīties, kas iznāks no tās Ikšķiles novada aptaujas par Pūces reformu.
Nenoliedzami ir tikai viens, pēc visām izvešanām un kara, latviešu ar tādiem gēniem, kādi tiem bija vēl K.Ulmaņa laikos, ir palicis ļoti maz. Tāpēc jau nav vairs ne tās uzcītības darbos, dzimtenes mīlestības un visa pārējā, kas ir pamatā faktam, ka pamet visu tiklīdz sākas kaut mazākās grūtības - un ļepato prom, bet nevis strādā un veido savu dzīvi šeit, kaut vai apšmaucot tos, kuri jau tā ikdienā apšmauc mūs jebkurā jomā.
28.aprīlis 2019, 11:48 | links
 
Aizņēmumi no svešvalodām anglicismi, rusicismi, vācu utt. ir viemēr bijuši un būs, daži organiski iekļaujas valodā, daži nāk un aiziet kā padebīla mode Švauksta un Petuka Krustiņa stilā (skat. Mērnieku laikus). Jebkura valoda jau mainās un evolucionē, problēmas jau sākās tad, kad valodas nesēju kā tādu kļūst par maz.

Bet par latviskumu kā tādu un tā simboliem un rituāliem tad jaunā potenciālā prezidenta izvēle man šķiet absudra. Goda vārds, man nekas nav ne pret žīdiem, ne krieviem, ne arābiem, ne papuasiem kā tautām un indivīdiem! Bet, bļin, prezidents pie mums ir reprezentatīva persona, kam jādemonstrē arī tā pati nacionālā kultūra, tradīcijas, simboli utt. Mož Levits ir gudrs, kompetents utt. bet kā ellē šamējais latvju tautas tērpā Dzismusvētkus atklās, cūkas šņukuru vai zirņus ar speķi ņammās, Ziemassvētkos bluķi vilks vai pagāniskajos Jāņos pār ugunskuru leks, da hotj apsveikumus teiks svētkos. Visu to jūdaisms neļauj! Iespējams, ka viņš nav galīgi pareizais ebrejs, tāpat kā daudzi no mums nav pareizi tradicionāli latvieši vai kristieši. BET sūds par to, kam tici vai netici, senču tradīcijas ir tradīcijas un tās vismaz jāzin un dažreiz jādemonstrē. Levitam sanāks vai nu noniecināt savu senču tradīcijas vai nu etnisko latviešu senču tradīcijs, ne viens ne otrs nav labi, absurda teātris.

zaraza, 28.aprīlis 2019, 10:10

Viņš jau savu lojalitāti preža amatam izrādīja drosmīgi, iebilstot, pret kaut kādu vēl tur aizķērušos un nenoprihvatizētu īpašumu atgriešanu ēbreju īpāšniekiem (biedrībai). Ko gan ēbrejs neizdarīs, lai izpatiktu....Vai tad eirolatvijā nav kas kultivēs nac. tradīcijas bez preža. Nevajag jau visu laiku kultivēt " diženumu un varenumu" etnogrāfiskajos latviešu svētkos suģestējot un dolbījot nac piederību, galvenais pašam neaizmirst ēbreju tautas genocīda piemiņas dienu, un viss būs štokos. Man patika viņa progresīvā doma Dombura intervijā ar zemtekstu, ka jāizbeidz šis eirolatvijas politiskais balagāns ar tās, laikam 40 vai vairāk reģistretām partijām un kustībām. Šo to jaunu, iespējams, ienesīs lauku piemājas sētu varžu dīķos. Cerēsim, ka tos neaizbērs un laukus nenourbanizēs līdz "atdusas vietai" Šmurguļi ar jaudu uzsākuši kārtējo reformāciju laukos. Interesants būs viņa solis kā izskaidrot lauku cilvēciņam, ka zobi jāiemācās pašam raut, ģimenes pašmācības kursos apgūstot medicīnu un vēl jāpiesola, ka pēc balsīm uz vēlēšanām brauks pie visiem uz mājām cetralizēti un iemācīs pareizi aizpildīt biļetenus. Savādāk jau nekas, gan izdzīvosim :). Klausies, kā ir iespējams, ka tevi nesauc par "vati", ja tu esi par "tautu draudzību"....:)
https://www.tvnet.lv/6576855/dzive-pilniga-vienkarsiba-irs-kurs-atteicas-no-naudas-un-tehnologijam
28.aprīlis 2019, 10:47 | links
 
Labi teikts.Zarāzij,tevi ar drīz iekļaus mellajos sarakstos,taij zelta miljardā vietas nebūs...)
raihujancis nostučīs...
28.aprīlis 2019, 10:37 | links
 
Aizņēmumi no svešvalodām anglicismi, rusicismi, vācu utt. ir viemēr bijuši un būs, daži organiski iekļaujas valodā, daži nāk un aiziet kā padebīla mode Švauksta un Petuka Krustiņa stilā (skat. Mērnieku laikus). Jebkura valoda jau mainās un evolucionē, problēmas jau sākās tad, kad valodas nesēju kā tādu kļūst par maz.

Bet par latviskumu kā tādu un tā simboliem un rituāliem tad jaunā potenciālā prezidenta izvēle man šķiet absudra. Goda vārds, man nekas nav ne pret žīdiem, ne krieviem, ne arābiem, ne papuasiem kā tautām un indivīdiem! Bet, bļin, prezidents pie mums ir reprezentatīva persona, kam jādemonstrē arī tā pati nacionālā kultūra, tradīcijas, simboli utt. Mož Levits ir gudrs, kompetents utt. bet kā ellē šamējais latvju tautas tērpā Dzismusvētkus atklās, cūkas šņukuru vai zirņus ar speķi ņammās, Ziemassvētkos bluķi vilks vai pagāniskajos Jāņos pār ugunskuru leks, da hotj apsveikumus teiks svētkos. Visu to jūdaisms neļauj! Iespējams, ka viņš nav galīgi pareizais ebrejs, tāpat kā daudzi no mums nav pareizi tradicionāli latvieši vai kristieši. BET sūds par to, kam tici vai netici, senču tradīcijas ir tradīcijas un tās vismaz jāzin un dažreiz jādemonstrē. Levitam sanāks vai nu noniecināt savu senču tradīcijas vai nu etnisko latviešu senču tradīcijs, ne viens ne otrs nav labi, absurda teātris.
28.aprīlis 2019, 10:10 | links
 
Rondo [28.04.19]: Tieši ES mūs izšķīdina, ko padomju vara nespēja ar mūsu identitāti un valodu izdarīt 50mit gados, imigranti un anglicizācija izdarīs gados divdesmit, un mūsējie tik brauc prom un pazūd eiropas dārzeņu dobēs.
Pat vienai Akrapolei nevar darbinieku štatu nokomplektēt. Ieved savu darbaspēku.
Par kādu attīstību un IKP pieaugumu te murgojat?
Patiesība tiešām ,, ir tur ārā,, nevis jūsu nozombētajās galvās.
Tonim par to balsošanu pilnīga taisnība. Visi kas tiek pie ,, siles,, rij un raušs sev tikai par tautu pasmejas un tik jaunus nodokļus krāmē virsū.
Mēs esam - paši vairs tikai Dziesmusvētkos un virtuvē pie galda kur varam savu latviskumu parādīt. Vainojot citus/ krievus/ un turpinot pašiem krieviski lamāties.
:) vai nav nožēlojami!
Beidzot kaut kas lasāms no lutera! (lai arī nepiekrītu, protams). Tā sacīt, dvēseles kliedziens! Bez klauniem un :DDD
28.aprīlis 2019, 09:27 | links
 
https://youtu.be/OdT6pW7iuDQ

Lai dzivo neatkariga Ukraina ! ! !
28.aprīlis 2019, 09:05 | links
 

Un ja vēl kādam rodas šaubas par to: rusifikācija vai anglicizācija, piemēri ir tepat nekur uz sale, shopiem u.t.t nav pat jāskatās.
28.aprīlis 2019, 08:55 | links
 
Toni
Pagājuši jau četri gadi bet nekas nav mainījies. Domāju tās divas lielvaras nemainīsies, bet jāuzmanās no trešās kura klusi bez iebrukumiem izpakaļo visas pasaules ekonomiku.
28.aprīlis 2019, 08:52 | links
 
mjuniors [28.04.19]: X-failos slavenais sauklis- viņi ir tur ārā.. Nav vairs tas nekas mistisks, bet gan fakts viņi Jau te ir, krim naš un Rīga ar. Ar katru gadu utes ņem saukļus skaļākus un neglaimojāšokus Latvijas latviskai eksistencei. Moderni sakot, mēs latvieši esam izšķīdusī, tikai pasargā vēl tas, ka esam Nato un ES. Ne mēs paši..(vismaz es to neredzu to tā kā to gribētu redzēt). Un kā redzam to arī šeit cenšas pārzāģēt.
Tieši ES mūs izšķīdina, ko padomju vara nespēja ar mūsu identitāti un valodu izdarīt 50mit gados, imigranti un anglicizācija izdarīs gados divdesmit, un mūsējie tik brauc prom un pazūd eiropas dārzeņu dobēs.
Pat vienai Akrapolei nevar darbinieku štatu nokomplektēt. Ieved savu darbaspēku.
Par kādu attīstību un IKP pieaugumu te murgojat?
Patiesība tiešām ,, ir tur ārā,, nevis jūsu nozombētajās galvās.
Tonim par to balsošanu pilnīga taisnība. Visi kas tiek pie ,, siles,, rij un raušs sev tikai par tautu pasmejas un tik jaunus nodokļus krāmē virsū.
Mēs esam - paši vairs tikai Dziesmusvētkos un virtuvē pie galda kur varam savu latviskumu parādīt. Vainojot citus/ krievus/ un turpinot pašiem krieviski lamāties.
:) vai nav nožēlojami!
28.aprīlis 2019, 08:50 | links
 
Kas tik te neatklājās...Izrādās gļēvais un kroplais jurīts,ar atbilstošo pašnovērtējumu nika iskatā,zviedru presi lasa...;)
Par RD.Interesanti,kas tad tos gņilus palīdz ievēlēt ,ja ne pašu mūsbāliņi? 90 tajos visi draudzīgi vēlējām par latviskajām partijām.Es jau daudzus gadus tajā balagānā nepiedalos,jo arī mūsbāliņos esmu vīlies..
Te lejā viena vācijas 'vatņiku' deputāta loģiskais viedoklis par izveidojušos politisko situāciju austrumeiropā.Neko pielikt,neko atņemt.
Ja gribat apgāzt,argumentus lūdzu...



https://youtu.be/wMDuT82xcOQ?t=6

Tonis, 28.aprīlis 2019, 08:15


Nu Tev tak skaidri uzrakstija - KRIEVU NOPIRKTĀS DVĒSELES !
VAI onkulis pie mikrafoniem runa vienu - BET KRIEVU tulkojumā skan pavisam kas cits !
;) !
P/S
Toni ka domā ?
Tie onkuļi kas te uztraucas par Tavu higenu , un jauta vai Tu rokas mazga pec tualetes !
Vai viņi zin ka viņu pašu telefonu klaviatura , vai naudas maciņa saturs - satur vairak mikrobu , parazitu oliņu , un citu draņķu , neka Rigas autoostas tualete ? ? ?
Un lielveikalu iepirkuma GROZIŅU rokturi , kopā ar ofisa liftu podziņam - netiribas ziņā - parspej viņu pašu pàrstradato produktu izvades " šokolādes " caurumu ! ?
( lasi - pakaļas ) !
;) !
28.aprīlis 2019, 08:50 | links
 
Kas tik te neatklājās...Izrādās gļēvais un kroplais jurīts,ar atbilstošo pašnovērtējumu nika iskatā,zviedru presi lasa...;)
Par RD.Interesanti,kas tad tos gņilus palīdz ievēlēt ,ja ne pašu mūsbāliņi? 90 tajos visi draudzīgi vēlējām par latviskajām partijām.Es jau daudzus gadus tajā balagānā nepiedalos,jo arī mūsbāliņos esmu vīlies..
Te lejā viena vācijas 'vatņiku' deputāta loģiskais viedoklis par izveidojušos politisko situāciju austrumeiropā.Neko pielikt,neko atņemt.
Ja gribat apgāzt,argumentus lūdzu...



https://youtu.be/wMDuT82xcOQ?t=6
28.aprīlis 2019, 08:15 | links
 
X-failos slavenais sauklis- viņi ir tur ārā.. Nav vairs tas nekas mistisks, bet gan fakts viņi Jau te ir, krim naš un Rīga ar. Ar katru gadu utes ņem saukļus skaļākus un neglaimojāšokus Latvijas latviskai eksistencei. Moderni sakot, mēs latvieši esam izšķīdusī, tikai pasargā vēl tas, ka esam Nato un ES. Ne mēs paši..(vismaz es to neredzu to tā kā to gribētu redzēt). Un kā redzam to arī šeit cenšas pārzāģēt.
28.aprīlis 2019, 02:10 | links
 
Godīgi sakot, neticu, ka ss-skaņa atdos Rīgu. Nāks citi 3.14-dari gņila vietā un turpinās zagt rīdzinieku naudu....
28.aprīlis 2019, 00:58 | links
 
Interesanti, kas nāks gņila vietā.. kaut gan šķiet vatiniekiem ir iezīmējies virziens, ka vienalga kas saskaņai sēž pie stūres- on naš.
28.aprīlis 2019, 00:53 | links
 
Principā vajadzētu Eiroparlamenta vēlēšanās balsot par gņilu - tā kā palaist torpēdu Eiropai, tak nogremdēs ar laiku :):):)
28.aprīlis 2019, 00:37 | links
 
Krievmīļiem pirms gulētiešanas: https://youtu.be/aC2VNRByGXQ
28.aprīlis 2019, 00:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager