Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Rondo [27.04.19]: Savienība sāk izrādīt savu patieso seju, nu neļaus tak tautām pašnoteikties, ja jau savienībā iekļautas. Latvijai šobrīd gan tas nedraud, jo mēs tak direktīvu izpildē esam priekšā visai Eiropai.
:DDDD
https://www.tvnet.lv/6584229/vebers-atbalsta-es-lidzeklu-ierobezosanu-dalibvalstim-kas-nenodrosina-likuma-varu?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=content-text&utm_campaign=partner-includes
Tevi daba ir apkrāpusi.
27.aprīlis 2019, 09:36 | links
 
Savienība sāk izrādīt savu patieso seju, nu neļaus tak tautām pašnoteikties, ja jau savienībā iekļautas. Latvijai šobrīd gan tas nedraud, jo mēs tak direktīvu izpildē esam priekšā visai Eiropai.
:DDDD
https://www.tvnet.lv/6584229/vebers-atbalsta-es-lidzeklu-ierobezosanu-dalibvalstim-kas-nenodrosina-likuma-varu?utm_source=inbox.lv&utm_medium=content-text&utm_campaign=partner-includes
27.aprīlis 2019, 09:29 | links
 
apelsīn&co, tak vislabākā atbilde muļķiem ir klusēšana, ignorance. Ietiepīgi stīvēties ar šiem vatainajiem tukšpauriem nozīmē sevi necienīt, izklaidējat viņus kā pakalpiņi.
26.aprīlis 2019, 22:56 | links
 
Afgāņu atmiņas .
https://youtu.be/X7fWv4qVYVY?t=258
26.aprīlis 2019, 22:27 | links
 
Pravietis [26.04.19]: Zini to teicienu, tas attiecas uz tevi " Dzērājs dzērumu izguļ, bet muļķis paliek muļķis."
Zinu teicienu par tevi-
Saimnieks dziljaa dzeerumaa izkauj govis laidaraa.
Pravieti, vai Nils ir izniicinaajis Riigas celjus. Vai peec tas visa vinju vajadzeetu ieveeleet Eiroparlamentaa?
26.aprīlis 2019, 22:12 | links
 
Pravietis [55m]: Es Krustiņsones funkcijas neuzņemos....Pravieti, tu esi ideāls Dirsējs

apelsins, 26.aprīlis 2019, 21:50

Zini to teicienu, tas attiecas uz tevi " Dzērājs dzērumu izguļ, bet muļķis paliek muļķis."
26.aprīlis 2019, 22:07 | links
 
Pravietis [26.04.19]: Es Krustiņsones funkcijas neuzņemos....
Pravieti, tu esi ideāls Dirsējs
26.aprīlis 2019, 21:50 | links
 
Interesanti vai Mareks Gailītis ir līdzīgs pravietim? Domāju ka RD var iemācīties padaudz no pravieša leksikas.
26.aprīlis 2019, 21:15 | links
 
Pravietis [20:01]: Rupeklīt, domā apsmērēt ar saviem " vēmekļiem" citus un par autoritāti palikt. Tiec ar sevi galā vispirms, nevis mācies no karojošās tumsas sliktu piemēru. Neinteresants tu man oponents bez sava viedokļa liecies. "Tapsētāju" te papilno. Zini, kas ir visbīstamākais dzīvē, ko daudzi nožēlo - bara instinkts un komunikācijas (maz)spēja. Lamu vārds nav arguments, gadījumā ja tu to nezināji, pat dienestā armijā un cietumā. Par to bieži dod pa muti. Arī politiskā pārliecība ir tikai viena no daudzajām lietām, bet ne panaceja, lai varētu tikt, būt uzskatāms par indivīdu. Pietiek, es vēlos dialogus, nevis apspriest "tapsētāja" tapeti ar uzrakstu uz tās idiots.Nu bet Nils Rīgā ir kļūdījies vai nav. Neatbildēji..

apelsins, 26.aprīlis 2019, 20:59

Es Krustiņsones funkcijas neuzņemos....
26.aprīlis 2019, 21:07 | links
 
Pravietis [26.04.19]: Rupeklīt, domā apsmērēt ar saviem " vēmekļiem" citus un par autoritāti palikt. Tiec ar sevi galā vispirms, nevis mācies no karojošās tumsas sliktu piemēru. Neinteresants tu man oponents bez sava viedokļa liecies. "Tapsētāju" te papilno. Zini, kas ir visbīstamākais dzīvē, ko daudzi nožēlo - bara instinkts un komunikācijas (maz)spēja. Lamu vārds nav arguments, gadījumā ja tu to nezināji, pat dienestā armijā un cietumā. Par to bieži dod pa muti. Arī politiskā pārliecība ir tikai viena no daudzajām lietām, bet ne panaceja, lai varētu tikt, būt uzskatāms par indivīdu. Pietiek, es vēlos dialogus, nevis apspriest "tapsētāja" tapeti ar uzrakstu uz tās idiots.
Nu bet Nils Rīgā ir kļūdījies vai nav. Neatbildēji..
26.aprīlis 2019, 20:59 | links
 
Kāds būs ieplānotais Krimas liktenis...
https://youtu.be/BP1cbBANuxo?t=685

Tonis, 26.aprīlis 2019, 20:19

Ēbreji vesturiski ir guvuši smagu triecienu un mācību, tādēļ uz Krimu nebrauks, jo nedod dievs nokļūt karadarbibas zonā. Zini ir viena ļauna anekdote.
"Kāda starpība starp jaunsargu un žīdu. Jaunsargs atgriežas no nometnes" ;), Zinām, ka uz ēbrejiem daudzi ir mācējuši norakstīt savas eksistenciālās problēmas.
26.aprīlis 2019, 20:34 | links
 
Kāds būs ieplānotais Krimas liktenis...
https://youtu.be/BP1cbBANuxo?t=685
26.aprīlis 2019, 20:19 | links
 
Pravietis [23m]: Bet RD steidzīgā kārtā apgūst savus līdzekļus, un parāda savu rīcībspēju, jo darbi jau rit grandiozos apmēros....Pravieti, tu laikam ironizee par grandioziem apmeeriem un aatrumiem.. Nila Grandiozie apmeeri manaami uz Sala tilta laiski remonteejot 2 gadu garumaa. Taa kaa Veciit nedirs

apelsins, 26.aprīlis 2019, 19:12

Rupeklīt, domā apsmērēt ar saviem " vēmekļiem" citus un par autoritāti palikt. Tiec ar sevi galā vispirms, nevis mācies no karojošās tumsas sliktu piemēru. Neinteresants tu man oponents bez sava viedokļa liecies. "Tapsētāju" te papilno. Zini, kas ir visbīstamākais dzīvē, ko daudzi nožēlo - bara instinkts un komunikācijas (maz)spēja. Lamu vārds nav arguments, gadījumā ja tu to nezināji, pat dienestā armijā un cietumā. Par to bieži dod pa muti. Arī politiskā pārliecība ir tikai viena no daudzajām lietām, bet ne panaceja, lai varētu tikt, būt uzskatāms par indivīdu. Pietiek, es vēlos dialogus, nevis apspriest "tapsētāja" tapeti ar uzrakstu uz tās idiots.
26.aprīlis 2019, 20:01 | links
 
Pravietis [26.04.19]: Bet RD steidzīgā kārtā apgūst savus līdzekļus, un parāda savu rīcībspēju, jo darbi jau rit grandiozos apmēros....
Pravieti, tu laikam ironizee par grandioziem apmeeriem un aatrumiem.. Nila Grandiozie apmeeri manaami uz Sala tilta laiski remonteejot 2 gadu garumaa. Taa kaa Veciit nedirs
26.aprīlis 2019, 19:12 | links
 
Nav upuru,bet sistēmas nolaidība un bezatbildība.
Šai lietā,vienkārši,viņš ir pēdējais. Rīgas satiksmes izšeftēšanā,gan pilna atbildība.

BrunoL, 26.aprīlis 2019, 18:46

Es jau Daddy teicu, ka RD muldētāji bija aizrāvušies cīņa par politikas pilāriem nevis par tiltu balstu pilāriem, lai tos remontētu. Galu galā padomijas mantojums sāk noamortizēties un jabūvē ir pa jaunam. Nezinu kā tur ar ES naudām, bet Bērziņš raud, ka tā 20. gadā tā beigsies vispār. Tā laikam valsts ceļiem. Bet RD steidzīgā kārtā apgūst savus līdzekļus, un parāda savu rīcībspēju, jo darbi jau rit grandiozos apmēros....
26.aprīlis 2019, 19:06 | links
 
Pravietis [26.04.19]: Ko tu no manis prasi kādu atbildi un kā puišelis skolā apsaukājies ar sev nepazīstamiem vārdiem, ja tu vienubrīd Nilu nu SC noliedz un uzskati par nācijas ienaidniekiem, bet tagad saki, ka Nilam jābūt eiropā. Sakārto reiz savu bikšu priekšu, ja gribi vismaz izlikties, ka esi pieaudzis. Tev pozicijas vispār nav, tātad neesi pieaudzis un vēl disfunkcija traucē.
Smieklīgais, Pravieti, rūpīgi sakārtoju bikšpriekšu!
Un Saskaņas Nilam jābūt Gejropā!!
26.aprīlis 2019, 19:01 | links
 
Nils nav stulbs, bet tās stelles gadiem straadaaja.. Tipa kases aparaats nav jaamaina 10 gadus, bet Vid nenaak. Vnk aizraavaas un atslaabinaajaas chalji.
Nilam jaabuut Eiropaa!!

apelsins, 26.aprīlis 2019, 18:24

Ko tu no manis prasi kādu atbildi un kā puišelis skolā apsaukājies ar sev nepazīstamiem vārdiem, ja tu vienubrīd Nilu nu SC noliedz un uzskati par nācijas ienaidniekiem, bet tagad saki, ka Nilam jābūt eiropā. Sakārto reiz savu bikšu priekšu, ja gribi vismaz izlikties, ka esi pieaudzis. Tev pozicijas vispār nav, tātad neesi pieaudzis un vēl disfunkcija traucē.
26.aprīlis 2019, 18:55 | links
 
BrunoL [26.04.19]: Nav upuru,bet sistēmas nolaidība un bezatbildība.
Šai lietā,vienkārši,viņš ir pēdējais. Rīgas satiksmes izšeftēšanā,gan pilna atbildība.
Paldies, Bruno!
26.aprīlis 2019, 18:53 | links
 
Nav upuru,bet sistēmas nolaidība un bezatbildība.
Šai lietā,vienkārši,viņš ir pēdējais. Rīgas satiksmes izšeftēšanā,gan pilna atbildība.
26.aprīlis 2019, 18:46 | links
 
BrunoL [26.04.19]: Šādas būves nebrūk 10 gados.Kārtīgu pērienu tiem,kuri pieļāva nesankcionētas būves starp tilta balstiem.
Par pēdējo gadu būvobjektu kvalitāti.
Tiek izvēlēts un izvērtēts letākais piedāvājums,bet ne saimnieciski izdevīgākais,jo,parasti un visur,komisijas sastāvā ir plaša profila speciālisti,tik ne attiecīgās jomas.Tā tad nespējīgi argumentēt izvēli.Tikai un vienigi cena.
I fakt na ļico.Viss tālākais domino princips-apakšzemes komunikācijas kaut kā,tā pat pamata klājums un bruģi liek katrs skolas puika.
Pat varbūt nekā savtīga,vienkārša muļķība.Jo cipariņi tādi,ka normālus amatniekus salīgt nav iespējams.
Tātad, Bruno, arī tu domā, ka Nils ir upuris visā šajā šausmīgajā situācijā??!
26.aprīlis 2019, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager