Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vienīgie kas bļauj-krievi nāk-ir vatņiki,laikam vecie ukazi no 2014 g. ieklemmējuši:DD

uldens2, 24.aprīlis 2019, 17:30


Smejies, smejies, aizsardzības budžets šogad 616,8 miljoni, bet 2021. g. 688.8 miljoni. Tramps nobļāvās un viss notiek. Bija, ir 2 % no IKP, gan būs drīz 3, varbūt 4 %. Mēs taču "visapdraudētākie", tādēļ jāmaksā.
24.aprīlis 2019, 18:17 | links
 
Nez, tam pravietim maksā lai būtu stulbs vai tas no dzimšanas.

udo733, 24.aprīlis 2019, 17:11


Ko tur brīnīties, šis kadrs nekad nav izcēlies ar intelektu. Kā jau kremlinu brālības uzticīgais biedrs tas vienmēr visur kladzinās kremļa ruporu atgremojumus, pat marksisma tēzes lai cik tas nebūtu absurdi. Šitie tukšgalvji ļoti lepojas ar savu muļķibu, tak ļaujiet tiem.
24.aprīlis 2019, 18:13 | links
 
Vienīgie kas bļauj-krievi nāk-ir vatņiki,laikam vecie ukazi no 2014 g. ieklemmējuši:DD
24.aprīlis 2019, 17:30 | links
 
Nez, tam pravietim maksā lai būtu stulbs vai tas no dzimšanas.

udo733, 24.aprīlis 2019, 17:11

Ar mokām vienu domu vienā teikumā spējīgs biji kodolīgi apkopot, lai pats spētu izcelties pēc principa " visi ir idioti", bet es visgudrākais. Malacis , galvenais nezaudē pārliecību un tā turpini. " Могила гарбатова не исправит ". Visi greizi, es taisnais...
24.aprīlis 2019, 17:26 | links
 
Nez, tam pravietim maksā lai būtu stulbs vai tas no dzimšanas.
24.aprīlis 2019, 17:11 | links
 
Tu tak zini , viņš tik bļaustās ka baro, bet pats te ne reizi vien rakstija ka viņam poh... uz nodokļiem un visi saņem minimālo u.t.t
:DDD

Rondo, 24.aprīlis 2019, 15:09

sorry, nevaru noturēties neiejaucoties...
Blaustās ne bļaustās, baro ne baro, bet Raihs , maita tāds, noteikti nodokļu ciparā ir daudz vaiŗak kā vairums te... Un nesip, vai/cik nomuhļījis un nedamaksājis, nodokļu sistēma ir uzbūvēta tā, ka no daudz kā izvairīties nevar principā vai tas tupa nav izdevīgi :) Ne kaut kādos mistiskos % , net aboslūtos skaitļos, dzīvos no maka izvilktos EUR, pieļauju, ka daudz dauz vairāk nekā Rondo :) Ja nav taisnība, publicē CIPARU...
Ja es paskatos, cik mani kantori nodokļos nomaksājuši gadā, tupa pizģec, savā ķešā es ne tuvu tādu ciparu gadā neredzu :) A nodarbinu cilvēkus, par manu skopumu vēl neviens nav skaļi sūdzējies :)

zaraza, 24.aprīlis 2019, 15:23

Esi taču ievērojis, ka principā par visu dzīvē ir jāmaksā :), Nodokļi būs tik lieli, cik tos buržuāzija prasīs. Latvietis principā ir likuma paklasīga būtne dažādu iemeslu dēļ. Viens no tiem ; latvieti vēl joprojām pabiedē tikai ar uzbļāvienu, ka " krievi nāk " un rīt vari droši likt klāt nodokļiem...Vēl viens svarīgs apstāklis ir neinformētība un neinteresēšanās salīdzinošās lietās, kā ir eiropā, pasaulē un pa valstu grupām, attistītas, mazattīstītas un neattīstītas. Tagad vismaz jaunā paaudze apzinās savā varēšanā un liela daļa uzliek uz visas nac. politikas īpatnībām....p.h. un jau šodien pateikuši uz neredzēšanosir devušies un dosies projām. Strādāsiet jūs drīz ar " melnajiem" un nepīkstēsiet. Jeb tā ir pilsoniskās nepakļaušanās viena no izpausmes formām. Domājiet, ka pēc 20 - 30 nodzīvotiem gadiem prombūtnē atgriezīsies patrioti ar dzimtenes mīlestības sindromu un ieguldīs sūri nopelnīto naudu pastāvošās iekārtas organizētajās ek. atrakcijās. Ceri. Daudzi ir uzbūvejuši te biznesu ar darba vietām. Ar bungu vālīšu, kājas pedāļu un mikrafonu ražošanu valsts mērogā attīstītu valsti neuzcelsi. Slimo ar galvu nebūs daudz....Ja pensionāriem būtu vairāk aktivitātes.....Nācija noveco neglābjami, joprojām mirstība pārsniedz dzimstību....Ko var gaidīt palikušie, tikai jostu savilkšanas procesu un pēc tam ap savu kaklu.....Jau šodien liela daļa palikušo pensijas gadus gaida kā murgu. Un šī ideoloģija šodien intensīvi tiek iekodēta "politburžuju" runās, par to, ka neko no valsts negaidiet, būsiet nabagi un ar zemtekstu, ka labāk jums nomirt ātrāk un atslogot budžetu. Tas ir normāli demokratiskā valstī proponēt katru dienu šādu ideoloģiju? Normālā valstī jābūt tieši pretējam procesam, jārada vismaz ilūzija, ka par pensionāriem rūpējas un lien noādas ārā, lai uzaudzētu kapitālu pensijām. Mēs pretēji pārdodam nacionālo bagātību mežus zviedru pensiju fondiem. Pie sienas jāliek daudzi. Radam "sistēmisko murgu", kuŗā apvienoti visi procesi, sociālie, politiskie un personīgi eksistenciāliskie un pārvēršam par galējo murgu, piem., proponejot, ka tiem, kas stradājuši līdz 90. gadam pienākas vispār tikai izdzīvošanas pabalsts, ne pensija. Tie ir otrās vai trešās šķiras cilvēki.
24.aprīlis 2019, 17:06 | links
 
zaraza [24.04.19]: Tu tak zini , viņš tik bļaustās ka baro, bet pats te ne reizi vien rakstija ka viņam poh... uz nodokļiem un visi saņem minimālo u.t.t
:DDD

Rondo, 24.aprīlis 2019, 15:09

sorry, nevaru noturēties neiejaucoties...
Blaustās ne bļaustās, baro ne baro, bet Raihs , maita tāds, noteikti nodokļu ciparā ir daudz vaiŗak kā vairums te... Un nesip, vai/cik nomuhļījis un nedamaksājis, nodokļu sistēma ir uzbūvēta tā, ka no daudz kā izvairīties nevar principā vai tas tupa nav izdevīgi :) Ne kaut kādos mistiskos % , net aboslūtos skaitļos, dzīvos no maka izvilktos EUR, pieļauju, ka daudz dauz vairāk nekā Rondo :) Ja nav taisnība, publicē CIPARU...
Ja es paskatos, cik mani kantori nodokļos nomaksājuši gadā, tupa pizģec, savā ķešā es ne tuvu tādu ciparu gadā neredzu :) A nodarbinu cilvēkus, par manu skopumu vēl neviens nav skaļi sūdzējies :)
Nezinu, kur tu, luter, rauj tās minimālās, man algas ir kā vidēji nozarē. Tā ka aizver nu žaunas.
24.aprīlis 2019, 16:35 | links
 
Rondo [24.04.19]: uldens2 [12:35]: Un nespēja ar reāliem faktiem argumentēt savu vaimanāšanu. :DDDD
Tanki deg un pierādījumi!
:)

Rondo, 24.aprīlis 2019, 09:58Joprojām gaidām faktus ka tankus iemainīja pret oglēm:DDDBet paredzu ka čuš vien būs kā parasti:))Tu urla sākumā atbildi ko tev jautā un tad te sprēgā. Ka savu klauna atbildi uzskati par gana gudru un saprātīgu, tak atbildēju: tavos papīros tas kuri tankos sadega.
Vates gabal,joprojam gaidam faktus no tevis,radi piemeru mums ja pats visur piesauc,bet ka parasti neka nebus,jums vatetajiem par tuksam runam neka vairak nav:D
24.aprīlis 2019, 15:33 | links
 
Tu tak zini , viņš tik bļaustās ka baro, bet pats te ne reizi vien rakstija ka viņam poh... uz nodokļiem un visi saņem minimālo u.t.t
:DDD

Rondo, 24.aprīlis 2019, 15:09


sorry, nevaru noturēties neiejaucoties...
Blaustās ne bļaustās, baro ne baro, bet Raihs , maita tāds, noteikti nodokļu ciparā ir daudz vaiŗak kā vairums te... Un nesip, vai/cik nomuhļījis un nedamaksājis, nodokļu sistēma ir uzbūvēta tā, ka no daudz kā izvairīties nevar principā vai tas tupa nav izdevīgi :) Ne kaut kādos mistiskos % , net aboslūtos skaitļos, dzīvos no maka izvilktos EUR, pieļauju, ka daudz dauz vairāk nekā Rondo :) Ja nav taisnība, publicē CIPARU...
Ja es paskatos, cik mani kantori nodokļos nomaksājuši gadā, tupa pizģec, savā ķešā es ne tuvu tādu ciparu gadā neredzu :) A nodarbinu cilvēkus, par manu skopumu vēl neviens nav skaļi sūdzējies :)
24.aprīlis 2019, 15:23 | links
 
Utainie vatņiki turpina Donbasa okupāciju:
Президент России Владимир Путин подписал указ, упрощающий получение российского гражданства для жителей самопровозглашенных Донецкой и Луганской народных республик. Документ опубликован на сайте Кремля.
Согласно указу, заявление о получении российского гражданства, поданное жителями непризнанных республик, должно рассматриваться в течение трех месяцев с момента подачи.
Согласно действующему законодательству, для получения гражданства в общем порядке человек должен прожить в России пять лет без перерыва, иметь достаточный доход, отказаться от гражданства другой страны и сдать экзамен по русскому языку. В указе о гражданстве России для жителей ДНР и ЛНР эти условия не указаны.
24.aprīlis 2019, 15:20 | links
 
Ka sauc cilvēkus kas nepārtraukti zviedz, īpaši pasakot ko muļķīgu? Pareizi, par idiotiem.
24.aprīlis 2019, 15:13 | links
 
plesigais [24.04.19]: Kad redzu mūžīgās plēsīgā mulķības, tā man uzreiz ir asociācijas ar maniem pusauga puišeļiem, kuri mūžīgi jaucas pieaugušo sarunās ar savām bērnu lietām un bērnu viedokļiem. Starpība tikai tā, ka šitam "puišelim" ir kādi 60 gadi...

raihs, 24.aprīlis 2019, 13:42

Baro talak raihs 200 000 tukstošus ieredņu , baro !
:) !
Video vecs !

https://youtu.be/hO_oaoxFChY !

Es savaks kazu spiriņas , pabaros kazlenus un uz copi !
:) !
Tev ari tik pat jauku dieniņu !
;) !
Tu tak zini , viņš tik bļaustās ka baro, bet pats te ne reizi vien rakstija ka viņam poh... uz nodokļiem un visi saņem minimālo u.t.t
:DDD
24.aprīlis 2019, 15:09 | links
 
 

Un arī šo pareizi....
24.aprīlis 2019, 14:33 | links
 
uldens2 [24.04.19]: ja krievu dezinformācias kanālos ir histērija tātad mēs visu daram pareizi:DDD

Jā jā, mēs daram pareizi!
:DDDD
24.aprīlis 2019, 14:27 | links
 
uldens2 [24.04.19]: Un nespēja ar reāliem faktiem argumentēt savu vaimanāšanu. :DDDD
Tanki deg un pierādījumi!
:)

Rondo, 24.aprīlis 2019, 09:58Joprojām gaidām faktus ka tankus iemainīja pret oglēm:DDDBet paredzu ka čuš vien būs kā parasti:))
Tu urla sākumā atbildi ko tev jautā un tad te sprēgā. Ka savu klauna atbildi uzskati par gana gudru un saprātīgu, tak atbildēju: tavos papīros tas kuri tankos sadega.
24.aprīlis 2019, 14:24 | links
 
Kad redzu mūžīgās plēsīgā mulķības, tā man uzreiz ir asociācijas ar maniem pusauga puišeļiem, kuri mūžīgi jaucas pieaugušo sarunās ar savām bērnu lietām un bērnu viedokļiem. Starpība tikai tā, ka šitam "puišelim" ir kādi 60 gadi...

raihs, 24.aprīlis 2019, 13:42


Baro talak raihs 200 000 tukstošus ieredņu , baro !
:) !
Video vecs !

https://youtu.be/hO_oaoxFChY !

Es savaks kazu spiriņas , pabaros kazlenus un uz copi !
:) !
Tev ari tik pat jauku dieniņu !
;) !
24.aprīlis 2019, 14:23 | links
 
Kad redzu mūžīgās plēsīgā mulķības, tā man uzreiz ir asociācijas ar maniem pusauga puišeļiem, kuri mūžīgi jaucas pieaugušo sarunās ar savām bērnu lietām un bērnu viedokļiem. Starpība tikai tā, ka šitam "puišelim" ir kādi 60 gadi...
24.aprīlis 2019, 13:42 | links
 
ja krievu dezinformācias kanālos ir histērija tātad mēs visu daram pareizi:DDD
24.aprīlis 2019, 13:39 | links
 
plēsīgas tie teksti nav tev domāti,labāk nelasi un neapgrūtini savu galvu,tāpat ir skaidrs pa šiem gadiem ka tev šis viss nav sagremojams
24.aprīlis 2019, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager