Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pravieti!
Vai tad tu neredzi, ka te komenti ir vērsti tikai vienā virzienā.
Un tas ir - vai cik labi, pilnīgi līdz ārprātam lieliski, ka Latvija ir jau parādā 10,8 miljardus, tas ir vienkārši satriecoši pareizi!
Vajag pēc iespējas šo parādu ātrāk palielināt - tad būs vēl labāk, un visi mūs aizstāvēs pilnīgi bezjēgā!
Vai kaut ko lieliskāku vēl ir iespējams izgudrot?
Manuprāt šis jau ir šedevrs.

Jozis2, 10.aprīlis 2019, 17:57


Jo, klačujancis arī klāt, šīs sadaļas "zieds" nolasījies, vēl tik Plēsigais pietrūkst un vissirslikti.lv pulciņš būs pilnā sastāvā :)
10.aprīlis 2019, 18:15 | links
 
Shm_didzis [10m]: daddy_j [23m]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)Bet paskaties uz to pašu Īriju, pagājušā gadsimta 70. beigās astoņdesmito sākumā īri muka no turienes projām tāpat kā no Latvijas, Eiropa šos pastutēja un tagad šiem viss labi ...Tiešām tik labi ir kā raksti? No kurienes tu to ,, izīdi,,?

Rondo, 10.aprīlis 2019, 18:03

Shm_didzis [10m]: daddy_j [23m]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)Bet paskaties uz to pašu Īriju, pagājušā gadsimta 70. beigās astoņdesmito sākumā īri muka no turienes projām tāpat kā no Latvijas, Eiropa šos pastutēja un tagad šiem viss labi ...Tiešām tik labi ir kā raksti? No kurienes tu to ,, izīdi,,?

Rondo, 10.aprīlis 2019, 18:03


luter, Īrijas IKP uz iedz. ir patvune tāds pats kā UK vai Vācijai...
10.aprīlis 2019, 18:13 | links
 
Pravieti!
Vai tad tu neredzi, ka te komenti ir vērsti tikai vienā virzienā.
Un tas ir - vai cik labi, pilnīgi līdz ārprātam lieliski, ka Latvija ir jau parādā 10,8 miljardus, tas ir vienkārši satriecoši pareizi!
Vajag pēc iespējas šo parādu ātrāk palielināt - tad būs vēl labāk, un visi mūs aizstāvēs pilnīgi bezjēgā!
Vai kaut ko lieliskāku vēl ir iespējams izgudrot?
Manuprāt šis jau ir šedevrs.

Jozis2, 10.aprīlis 2019, 17:57


Jozi 2,

Citreiz, šobrīd tev visu kā ir patiesībā izstāstīs - diareja...:).
10.aprīlis 2019, 18:06 | links
 
Shm_didzis [10.04.19]: daddy_j [23m]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)Bet paskaties uz to pašu Īriju, pagājušā gadsimta 70. beigās astoņdesmito sākumā īri muka no turienes projām tāpat kā no Latvijas, Eiropa šos pastutēja un tagad šiem viss labi ...

Tiešām tik labi ir kā raksti? No kurienes tu to ,, izīdi,,?
10.aprīlis 2019, 18:03 | links
 
Pravieti!
Vai tad tu neredzi, ka te komenti ir vērsti tikai vienā virzienā.
Un tas ir - vai cik labi, pilnīgi līdz ārprātam lieliski, ka Latvija ir jau parādā 10,8 miljardus, tas ir vienkārši satriecoši pareizi!
Vajag pēc iespējas šo parādu ātrāk palielināt - tad būs vēl labāk, un visi mūs aizstāvēs pilnīgi bezjēgā!
Vai kaut ko lieliskāku vēl ir iespējams izgudrot?
Manuprāt šis jau ir šedevrs.
10.aprīlis 2019, 17:57 | links
 
daddy_j [23m]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)Laikam neko par to cik esam ES parādā un kā aug parāds ar katru gadu neesi dzirdējis? Tu dzīvo iluzijā, bet vajadzētu tak saprast ka ,, bezmaksas siers,, ir mīts. Un tas ka ES iegulda Latvijā, ir tikai tas un tik cik viņiem tas ir izdevīgi.

Rondo, 10.aprīlis 2019, 17:55


O, arī "eksperts" luters ir klāt. :)
10.aprīlis 2019, 17:56 | links
 
daddy_j [10.04.19]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)
Laikam neko par to cik esam ES parādā un kā aug parāds ar katru gadu neesi dzirdējis? Tu dzīvo iluzijā, bet vajadzētu tak saprast ka ,, bezmaksas siers,, ir mīts. Un tas ka ES iegulda Latvijā, ir tikai tas un tik cik viņiem tas ir izdevīgi.
10.aprīlis 2019, 17:55 | links
 
daddy_j [10.04.19]: UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)
Bet paskaties uz to pašu Īriju, pagājušā gadsimta 70. beigās astoņdesmito sākumā īri muka no turienes projām tāpat kā no Latvijas, Eiropa šos pastutēja un tagad šiem viss labi ...
10.aprīlis 2019, 17:53 | links
 
Pravietis [10.04.19]: Daddy,

Es beidzu šobrīd tevi apgrūtināt, pats redzi vienam pareizajam latvietim caureja sākas.....
Atā, ar galdautu apklātu taciņu...
10.aprīlis 2019, 17:49 | links
 
Daddy,

Es beidzu šobrīd tevi apgrūtināt, pats redzi vienam pareizajam latvietim caureja sākas.....
10.aprīlis 2019, 17:46 | links
 
phe, mēs viņus neņemsim, nelaidīsim, a ja ielaidīsm, tad izmantosim, kā mūs izmantoja - viesstrādniekus šurp, mūsu preces un biznesiņus turp un būs labi! :)
10.aprīlis 2019, 17:45 | links
 
UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)

daddy_j, 10.aprīlis 2019, 17:33

Visiem nepietiks Merkeles "pupa", iedomājies Hohļandija, Turki un vēl tur kaut kas arī grib zīst :)......
10.aprīlis 2019, 17:42 | links
 
Superspečuki Hahļandijas jautājumos. Sūnu ciems netiek līdzi uzskatiem, kādi ir jau ES pār šito ar korupcijas sērgu pārņemto valsti...Mums pielec parasti pēdējiem, jo dzīvojam malienē...Mēs cenšamies vēlamo pieteikt par patiesību. Nu nebija tur tautas dziesmotās tautas revolūcijas, ne - bi - ja. Var gadīties, ka tagad vēlēšanā būs miroņa pēdējais pirdiens, protams, ja ASV kaut ko nedarīs lietas labā(nepalīdzēs falsificēt vēlēšanu rezultātus).....Hohļandijas vēsturiskajam Maidana apvērsumam nav nekā kopīga ar Eirolatvijas pašnoteikšanās ceļu. Tauta tika izmantota kā aitu bars miljardieru korumpantu interesēs. To ir sapratusi arī ASV. Bet tas nav svarīgi. Jautājums ir tikai viens, vai pasaules policistam vajadzīgs šis placdarms, lai izvietotu raķetes pret Krieviju. Ja nē, tad būs Paraša kaput kopā ar visu problēmu saplosīto valsti.

Pravietis, 10.aprīlis 2019, 16:29


Pravieti, neraksti "mēs", neviens tev nav devis tiesības izteikties par visiem.... Nav nekāds "mēs", bet ir "manā pravieša paurīti liekas, ka.."
10.aprīlis 2019, 17:39 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)

daddy_j, 10.aprīlis 2019, 17:23


90to princips :) Drošāk būt parādā bandītiem, bet ne sīkumus, bet tā krietni daudz un vislabāk uzreiz vairākām grupām. Tad nenošaus, bet visiem spēkiem palīzēs un no citiem sargās, de facto vairs neesi parādnieks bet svarīga riska investīcija :)
10.aprīlis 2019, 17:39 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)

daddy_j, 10.aprīlis 2019, 17:22

Anglijas karaliste izvēlējās " breksīti", tu zini Cik vajadzēs tādai Anglijai atmaksāt, kas pati bija valsts naudas ražotāja un devēja kopējā katlā. Negribu pieklaigāt galu ES, bet iedomājies kāds prātam neaptverams rēķins tad tiktu izstādīts pret eirolatviju. Eiroskeptiķu ir ļoti daudz.....un finalu šim Merkeles projektam prognozē daudzi.

Pravietis, 10.aprīlis 2019, 17:30


Pravieti, ko atkal murgo, kāds rēķins? Plēsigais tevi ar savu dziriņu sacienājis?
10.aprīlis 2019, 17:37 | links
 
UK skaitās, ka bija donors, tb vairāk deva kopējā katlā nekā saņēma, lai gan, ja sarēķinātu visādus tirdzniecības saldo, tad gan jau, ka bija plusos...

Mēs esam saņēmēji un kā ērces līdz pēdējam turēsimies pie mātes Eiropas pupa :)
10.aprīlis 2019, 17:33 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)

daddy_j, 10.aprīlis 2019, 17:22

tieši tā,un jāizmanto plašās iespējas ja galva strādā un nav slinkums
10.aprīlis 2019, 17:32 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)

daddy_j, 10.aprīlis 2019, 17:22


Anglijas karaliste izvēlējās " breksīti", tu zini Cik vajadzēs tādai Anglijai atmaksāt, kas pati bija valsts naudas ražotāja un devēja kopējā katlā. Negribu pieklaigāt galu ES, bet iedomājies kāds prātam neaptverams rēķins tad tiktu izstādīts pret eirolatviju. Eiroskeptiķu ir ļoti daudz.....un finalu šim Merkeles projektam prognozē daudzi.
10.aprīlis 2019, 17:30 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)
10.aprīlis 2019, 17:23 | links
 
Redz, jo vairāk te ES ieguldīs, jo stiprāk tāpēc mūs sargās, tāpēc turam kabatas plaši vaļā :)
10.aprīlis 2019, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager