Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Emsi pazīstu no ZRA "Silavas" laikiem, pavisam nedaudz un personīgi. Nezinot tavu nodarbi un


Pravietis, 31.marts 2019, 22:26Tiklīdz pazīst personīgi tā lāga zēns,bet korumpanti visi draņķi.
Kā tā sanāk???Pazīstamie korumpanti visi ir lāga zēni??

uldens2, 31.marts 2019, 22:41

Es runāju par laika periodu, kamēr Emsis nebija lielajā politikā un premjers.
31.marts 2019, 23:47 | links
 
pa lielam nākošā nedēļa solas būt visai radoši izglītojošām nodarbēm pārņemta- vienradzis apsūdzēts izvarošanā, tad nu nāksies vecākiem saspringt un vairāk vai mazāk tēlaini mazajiem censoņiem skaidrot vai rādīt procesu, hvz ko darīt, manējais futbolists.
;)
31.marts 2019, 23:46 | links
 
mjuniors [31.03.19]: Apelsīn nepiešuj visiem bumbas :))
es par tiem, kas shausmiigi izpljaapaajas.
Pat muusu Paps!!
31.marts 2019, 23:43 | links
 
Apelsīn nepiešuj visiem bumbas :))
31.marts 2019, 23:27 | links
 
feini skatiit kaa Jozis ar pravieti pljaapaa-
Viedais pravietis ljoti izteikti liek peedinjas, daudzpunktus un izmanto krievu teicienus, savukaart joziks, shito visu nedara, bet rakstaamstils abiem vienaads!
un visdumaaki izskataas muusu frontes zeeni, kas ar shiem troljiem aktiivi papljaapaa
31.marts 2019, 23:24 | links
 
Jozis2 [31.03.19]: Ceru, ka sapratīsiet, ka šeit savu biznesa plānu publiski netaisos apspriest. Biju daudzkur ārzemēs, nevis ekskursijās, bet mērķtiecīgi iepazīties ar lietām. Tagad viss notiek, lai kā te tie kranči rej.
karpelji, rapsis vai ziemaaji?
31.marts 2019, 23:12 | links
 
Jozis2 [31.03.19]: Ceru, ka sapratīsiet, ka šeit savu biznesa plānu publiski netaisos apspriest. Biju daudzkur ārzemēs, nevis ekskursijās, bet mērķtiecīgi iepazīties ar lietām. Tagad viss notiek, lai kā te tie kranči rej.
AMAZING
31.marts 2019, 23:11 | links
 
tādai platībai diez vai tur tehniku, visticamāk to zemi iznomā, kādu kušķi gadā par to dabū,nu tipa 5-10, atkarībā no dažādiem faktoriem.

usis, 31.marts 2019, 23:04

Ceru, ka sapratīsiet, ka šeit savu biznesa plānu publiski netaisos apspriest. Biju daudzkur ārzemēs, nevis ekskursijās, bet mērķtiecīgi iepazīties ar lietām. Tagad viss notiek, lai kā te tie kranči rej.
31.marts 2019, 23:08 | links
 
Jooziiik, tu neevari mani ignoreeet..
Nu kaada technika tev ir prieksh tiem 40 ha?
Koa, Zemniek, nu tu tachu nebuusi troljis?!

apelsins, 31.marts 2019, 22:58

jancis tak bij veiksmīgais biznesmenis,tagad jau ari zemnieks:DDD
31.marts 2019, 23:07 | links
 
Jozis2 [31.03.19]: Jooziiik, tu neevari mani ignoreeet..
Nu kaada technika tev ir prieksh tiem 40 ha?
Koa, Zemniek, nu tu tachu nebuusi troljis?!

apelsins, 31.marts 2019, 22:58
Iesāku sarunu ar tevi, kā nopietnu cilvēku.
Izrādīji sevi, ka tāds muldens vien esi. Ko tu no manis gribi?
Ja esi sācis zākāties, tad dragā vien autonomā režīmā, pareizāk, rokas režīmā.
nu nu Jozik nezaakaa mani par nenopietnu cileeku!
Ko saseeji savos 40 ha?
31.marts 2019, 23:07 | links
 
Jooziiik, tu neevari mani ignoreeet..
Nu kaada technika tev ir prieksh tiem 40 ha?
Koa, Zemniek, nu tu tachu nebuusi troljis?!

apelsins, 31.marts 2019, 22:58

Iesāku sarunu ar tevi, kā nopietnu cilvēku.
Izrādīji sevi, ka tāds muldens vien esi. Ko tu no manis gribi?
Ja esi sācis zākāties, tad dragā vien autonomā režīmā, pareizāk, rokas režīmā.
31.marts 2019, 23:05 | links
 
tādai platībai diez vai tur tehniku, visticamāk to zemi iznomā, kādu kušķi gadā par to dabū,nu tipa 5-10, atkarībā no dažādiem faktoriem.
31.marts 2019, 23:04 | links
 
Jooziiik, tu neevari mani ignoreeet..
Nu kaada technika tev ir prieksh tiem 40 ha?
Koa, Zemniek, nu tu tachu nebuusi troljis?!
31.marts 2019, 22:58 | links
 
Kā zinātnieks Emsis bija sakarīgs vecis, taču kā premjers - patiesi izgāzās, tam bija prātiņš mazliet par īsu, vai vienkārši padevās shēmotājiem.
To nu mums jāpaliek nezinot.

Jozis2, 31.marts 2019, 22:37
Neizslēdzu, ka "padevās shēmotājiem".

Pravietis, 31.marts 2019, 22:44

Jā, tas bija laiks, kad mēs te vēl nezinājām ka var tā arī miljonus zagt. Taču bija ļaudis, kuri to jau zināja, un ne tikai zināja, bet arī darīja.
Tie tagad lielākā daļa cienījami. Pārējie - kā nu kurš, kurš ātrāk attapās, tagad mazliet labāk izskatās, kurš nē - tam nu ir kā nu ir.
31.marts 2019, 22:53 | links
 
Jurasasaris [31.03.19]: Nez te kāds ir uz to spējīgs ..varētu samesties lai izdara
Tas nekas, ka pēc tam parlamenta ēku pēc tam cels par iedzīvotāju naudu... :):).
Pietiek atcerēties tos debīliķus Vecrīgā kas ărdija un nesa ārā Latvijas Balzāma veikalu...
31.marts 2019, 22:49 | links
 
Kā zinātnieks Emsis bija sakarīgs vecis, taču kā premjers - patiesi izgāzās, tam bija prātiņš mazliet par īsu, vai vienkārši padevās shēmotājiem.
To nu mums jāpaliek nezinot.

Jozis2, 31.marts 2019, 22:37

Neizslēdzu, ka "padevās shēmotājiem".
31.marts 2019, 22:44 | links
 
Jozis2 [31.03.19]: apelsins, 31.marts 2019, 18:51
Savu līmeni noturu bez ap.iršanas - parasti. Par tevi arī domāju, sakarīgs čalis, izrādās - tāds pats, kā viens otrs šeit, turības daiļpļūpātājs ar augstskolas diplomu
Jozij, Jozii, Džozii, bet patiešām, ko sasēji savos 40 ha. Tev kā zemniekam būtu jălepojas ar saviem lauku darbiem.
31.marts 2019, 22:44 | links
 
Nu nezinu, kurš un par ko emsi cienīja, personiski man viņš asociējās ar pamuļķi. Kaut vai tas pats slavenais teksts par "eiro" vai "eira" - "pežo" vai "peža"... Premjera levels, ne?

raihs, 31.marts 2019, 22:31


Katram biografijā ir bijuši "smaidiņi". Bet viens arguments, Emsis spēja samērā ilgi vadīt mazakumvaldību. Klusu aizgāja ar naudu portfelī ....:). Politiskie ceļi man ar viņu nav krustojušies, tādēļ par to laiku plankums....
31.marts 2019, 22:42 | links
 
Emsi pazīstu no ZRA "Silavas" laikiem, pavisam nedaudz un personīgi. Nezinot tavu nodarbi un


Pravietis, 31.marts 2019, 22:26
Tiklīdz pazīst personīgi tā lāga zēns,bet korumpanti visi draņķi.
Kā tā sanāk???Pazīstamie korumpanti visi ir lāga zēni??
31.marts 2019, 22:41 | links
 
Pravietis [17m]: Redz, pravieti, jā, tev ir taisnība. Daļēja. Mani savukārt kretinē pārspīlētais negatīvisms, kāds burtiski strāvo, piemēram, no lutera!( No tevis bik mazāk un loģiskāk, bet vienalga...) NEKAD neesmu dzirdējis NEVIENU pozitīvu vārdu par Latviju no viņa-tikai naids! Un viņš vēl saka "Dzimtene"! Nu nevar taču TĀ neieredzēt savu Dzimteni, nevar! Ir sliktas lietas, un ir labas lietas, jābūt taču cik necik objektīvam!

raihs, 31.marts 2019, 21:18

Godīgi, uz sitienu, neatceros nevienu latvieti kuru kretinē Latvija. Kretinē tas, ko iespējams mēs tie kas to esam bijuši spējīgi izdarīt, neesam kaut kādu apstākļu dēļ padarījuši. Tā ir nepadarīto darbu izjūta, bet tas nāk un dots saprast vīrietim vēlāk - "labākajos gados".:). Latvija visiem patīk kā zemes adm.veidojums, bet cik ir argumentu vienkāršajiem cilvēciņiem, kas strādā un neko pat nav spejīgi vērst par labu, lai domās un vārdos nemīlētu to, kas te notiek. .....Un viņiem ir šīs tiesības, tā es uzskatu. Mana ģimene var būt pašpietiekama, bet es cenšos analizēt situācijas. Mans maizes darbs to spiež netieši darīt (profesionālā slimība) un palagus rakstīt ar visiem literālajiem " efektiem". Nav šaubu par to, ka tev nav jāpiekrīt kaut kādai daļai mana viedokļa un man nav tiesību tevi arī piespiest lasīt palagus. Tā ir katra privāta izvēle un ierobežot to neviens nedrīkst. Ja neinteresē kādu temats, neviens nav spiests un nespiež obligāti reaģēt uz to. Kāpēc vajag iesaistīties vārdu cīņās, nepatīk , atstāj bez uzmanības. Tu tā arī lielāko tiesu dari.Personiski es ar baudu atceros laikus, kad es nezināju, kas Latvijā ir premjers! Godīgi! Pirmais premjers, ko piefiksēju, bija emsis! Jo viņš, uzvilcis kamoflāžas toņu tērpu, 7.11.2004 (ja nekļūdos) drošsirdīgi devās lašu nārsta sargāšanas reidā. Es tai dienā arī biju upē, bet ne sargāšanas nolūkos. Mētāju spini. Bet emsis mani nez kādēļ neatrada. Bet bet tā es uzzināju par politikas eksistenci...

raihs, 31.marts 2019, 21:59

Emsi pazīstu no ZRA "Silavas" laikiem, pavisam nedaudz un personīgi. Nezinot tavu nodarbi un
grēka darbus, varu pateikt, ka Emsim bija savs viedoklis un nelaiķim ģenerālim Ieviņam Emsis bieži vien bija oponents. Tobrīd viņš vadīja labaratoriju institūtā. Lāga zēns, pārliecināt vinu darba jautājumos nebija viegli. Starp kolēģiem cienīts, pietiekoši tolerants. Darīja savas lietas, svešās nelīda iekšā. Par tavu spinošanu lieguma laikā, šķiet domāju personīgi. Mežinieki bija inteleģenta un izglītota tauta, konflikta situācijas paši neradīja un iesaistīties nevēlējās. Viņš nebija izņēmums. Tadēļ, var būt kļūdos, Emsis racionāli sadalīja spēkus, pa velti necentās izšķiest. Bet ja tu nebūtu iepaticies un daudz runātu pretī, ļoti iespējams, pūka lidotu......Nu tas tā, vēsturisks apskats. Silavā strādāja viens no makšķernieku biedrības prežiem....,

Pravietis, 31.marts 2019, 22:26
Ja tu ar to MMB prezi domā info daļas priekšnieku un pazīstamo kastingistu?

Jozis2, 31.marts 2019, 22:31

Jā.
31.marts 2019, 22:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager