Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vai kāds tos pravieša palagus vispār līdz galam izlasa? Piemēram es nekad...

raihs, 31.marts 2019, 12:58

Vajag,un vēl reiz līdz galam! Var būt arī no Tevis cilvēks sanāks!
31.marts 2019, 16:53 | links
 
mjuniors [31.03.19]: porziņģis būs karjeru pasipis... https://www.delfi.lv/news/national/politics/basketbolistu-porzingi-apsudz-izvarosana.d?id=50953441

daddy_j, 31.marts 2019, 10:51
Vispār traki būt bagātam un veidot vienas nakts sakarus. Vecene gan jau sasapņojas un viss. Un tad jau var traktēt kā izvarota, izmantota utt. Tā ir medaļas otrā puse. Zviedrijā man liekas pieņēma vēl drastiskāku likumu par to, pat vīrs no sievas var norauties kā izvarota utt.. Viss zem paraksta! :D
Šķiet gan Banderstana izcēlās.
31.marts 2019, 16:30 | links
 
Pravietis [31.03.19]: Vai kāds tos pravieša palagus vispār līdz galam izlasa? Piemēram es nekad...

raihs, 31.marts 2019, 12:58

Agrāk šķiet lasīji, vērtējumu maniem rakstiem pat devi. Kas tad tagad notika. Vai man raksti pirms tam jāsaskaņo ar "главлит(у)", jeb agrāk dēvēto galveno literatūras pārvaldi, lai tie taptu lasītāki......:):). Paskaties kāds apmulsums 1,5 st. garumā, neviens neko neraksta. :),:). Te nu gan jāsaka un jāsmejas " звезда в шоке"...:),:).
Vienkārši, un galvenais, īsi sakot- netā neviens nelasa garus palagus, tā ir aksioma. Es pat zarazas palagus nevaru līdz galam izlasīt, kaut gan tie ir daudz saturīgāki par tavējiem. Esi kodolīgāks, tāds būtu mans ieteikums...
31.marts 2019, 16:18 | links
 
https://youtu.be/6p8FYbZMpow

Es copet , a lai Jums nebutu skumji Ukraiņu dziemiņa ! ;)
31.marts 2019, 15:40 | links
 
porziņģis būs karjeru pasipis... https://www.delfi.lv/news/national/politics/basketbolistu-porzingi-apsudz-izvarosana.d?id=50953441

daddy_j, 31.marts 2019, 10:51

Vispār traki būt bagātam un veidot vienas nakts sakarus. Vecene gan jau sasapņojas un viss. Un tad jau var traktēt kā izvarota, izmantota utt. Tā ir medaļas otrā puse. Zviedrijā man liekas pieņēma vēl drastiskāku likumu par to, pat vīrs no sievas var norauties kā izvarota utt.. Viss zem paraksta! :D
31.marts 2019, 14:32 | links
 
Vai kāds tos pravieša palagus vispār līdz galam izlasa? Piemēram es nekad...

raihs, 31.marts 2019, 12:58


Agrāk šķiet lasīji, vērtējumu maniem rakstiem pat devi. Kas tad tagad notika. Vai man raksti pirms tam jāsaskaņo ar "главлит(у)", jeb agrāk dēvēto galveno literatūras pārvaldi, lai tie taptu lasītāki......:):). Paskaties kāds apmulsums 1,5 st. garumā, neviens neko neraksta. :),:). Te nu gan jāsaka un jāsmejas " звезда в шоке"...:),:).
31.marts 2019, 14:21 | links
 
Vai kāds tos pravieša palagus vispār līdz galam izlasa? Piemēram es nekad...
31.marts 2019, 12:58 | links
 
Paldies Daddy par izpalidzēšanu, saistibā ar "tautas politiskās (ne)nobriešanas" jautājuma izskaidrošanu, jo mani atsevišķi visintelektuālākie un vienīgie patiesie latviešu "biedri", apsaukājoties ar vulgaris leksikonu ir apkarinājuši ar apzīmējumiem kā vecu reklāmas stabu. Pie visa tevis teiktā gribu piebilst vienu, manuprāt, nelielu apstāklīti saistībā ar to, ka labējā koalīcija paniski baidās satricinājumus, gadījumā, ja tauta balsotu ar kājām vai sirdi, un iebalsotu "netradicionāli" politiski orientētu prezi, kurš atļautos vēl pie visa darīt to tā, kā ko domā. Visi pīļu dīķi grib saglabāt mieru. Ne jau koalīciju uztrauc doma, ka par prezi varētu ievēlēt bezmugurkaulinieku " ākstu". Ne pirmais ne pēdējais, acīmredzot var vēl gadīties, ja koalīcija nevienosies par naudīgiem amatiem. Pie tā ir pierasts, bet gan tas, ja viņš izrādīs lojalitāti arī pret savādāk domājošajiem un nebūs tik paklausīga lelle, kuru nevarēs vadīt "куклавод". Domāts - koalīcija, ES, vai ASV struktūras. Levitu nebūs jāvada, tas ir ieprogrammēts ES bioloģiskais robots, kurš dzīvos pēc ES programmas, bet tautiņa atkal kā macēs, jo poņas viņam kā Vīķei par iekšējiem procesiem, šķiet nav nekādas. Un tas jau arī nebūs tas Levits, kas sevi apgrūtinās ar kaut kādas ES 3. kategorijas valsts iekšējām tautas problēmām. Šķiet viņam nav pat zināma izraēlas tautas mentalitāte. Ar vienu vardu, kosmopolīts. Šitam fruktam ir citas ambīcijas un karjēras latiņa. Papētiet kāda augstprātība jau šodien,.....".es nākšu tad, kad visa koalīcija būs vienojusies". Svēta mesija eirolatvijai stāv pie apvāršņa un gaida savu iznācienu.....
31.marts 2019, 12:55 | links
 
Kāds nu šis varotājs ar salauztu kāju :) Bet stulbi vispār... Reputācija tiks iečakarēta anyway
31.marts 2019, 12:43 | links
 
porziņģis būs karjeru pasipis... https://www.delfi.lv/news/national/politics/basketbolistu-porzingi-apsudz-izvarosana.d?id=50953441

daddy_j, 31.marts 2019, 10:51
nav teikts ka izvaroaja,var gadīties ka līdzīgs gājiens kā Taisonam kad grib izspiest naudu
31.marts 2019, 12:14 | links
 
Bjorgvins [31.03.19]: kaut ka neticas par Porzingi.Kaut ka letini nav tendeti uz sito.un noteikti nav seksa bada. drizak jamuk no nogribejusam skaistulem un draiskulem. tipisks amerikanu gadijums - velme izpumpet naudu no bagata loha.vai nu ne ta paskatijas,vai lifta blakus nopirdas.tas jau praktiski un juridiski kvalificejas ka uzmaksanas.
Uzskars uz ,, latviešu loha,, labi arī pateikts. :)
31.marts 2019, 12:13 | links
 
ee veci,ko jus te peras.ne jau tauta nav sasniegusi politisko briedumu,bet gan tie kas ta raujas uz deputatu kebliem.nu paskataties uz viniem - nu reti kads ar nopietnu staju un skatu.parsvara klauni aksti un shovmeni.kads slavens psihiatrs rakstija, ka pie varas raujas cilveki ar nestabilu psihi, nepiepildamam ambicijam,neizdevusos karjeru un gimenes dzivi.cilvekam,kurs ir paspietiekams,ir apguvis stabilu un labu profesiju un veidojis pozitivu karjeru, sitas politiskais cirks nav vajadzigs. kadus divus sasaukumus atpakal prese divaina karta bija nopublicejusi kandidatu materialo stavokli.deklaracijas,tatad oficiali un legali pieejamo.lielakajai dalai iznemot kreditus un parad saistibas neka nebija.nu un ko mes no viniem gribam?vai cilveki kas nav macejusi sakartot savu dzivi vares labi parvaldit valsti ?stipri apsaubami. visticamak ja ieveles pirmkart meginas atrisinat savas problemas.izmantojot dienesta stavokli. anekdote par temu. dzeks atnak pie psihologa - dakter man ir problema.psihologs - 100 eiro. dzeks iedod.psihologs - ta manu problemu busim atrisinajusi.tagad paskatisim tavu. par prezidenta velesanam.Levits protams ir gudrs un erudits dzeks.karjera ideala. bet ir viens bet. gauzi tals no Latvijas.vairak nemsies ar arejo pasauli,jo tur vinam saprasana lielaka.a ar parejo bus ka bus.bus ka ar Kanadas vecmaminu - pa diviem prezidenturas terminiem ta ari nesaprata kas te Latvija notiek.

Bjorgvins, 31.marts 2019, 11:04


Ne ko pielikt , ne atņemt ! ! !
Precizi !
31.marts 2019, 11:58 | links
 
kaut ka neticas par Porzingi.Kaut ka letini nav tendeti uz sito.un noteikti nav seksa bada. drizak jamuk no nogribejusam skaistulem un draiskulem. tipisks amerikanu gadijums - velme izpumpet naudu no bagata loha.vai nu ne ta paskatijas,vai lifta blakus nopirdas.tas jau praktiski un juridiski kvalificejas ka uzmaksanas.
31.marts 2019, 11:12 | links
 
porziņģis būs karjeru pasipis... https://www.delfi.lv/news/national/politics/basketbolistu-porzingi-apsudz-izvarosana.d?id=50953441

daddy_j, 31.marts 2019, 10:51


Nekas tur nebūs. Skuķēns gribēja padižoties, ka ir papūtis garu un slavenu vafeli....Kas tā par taksi 68000 $. Kapēc ne 71000$?
31.marts 2019, 11:05 | links
 
ee veci,ko jus te peras.ne jau tauta nav sasniegusi politisko briedumu,bet gan tie kas ta raujas uz deputatu kebliem.nu paskataties uz viniem - nu reti kads ar nopietnu staju un skatu.parsvara klauni aksti un shovmeni.kads slavens psihiatrs rakstija, ka pie varas raujas cilveki ar nestabilu psihi, nepiepildamam ambicijam,neizdevusos karjeru un gimenes dzivi.cilvekam,kurs ir paspietiekams,ir apguvis stabilu un labu profesiju un veidojis pozitivu karjeru, sitas politiskais cirks nav vajadzigs. kadus divus sasaukumus atpakal prese divaina karta bija nopublicejusi kandidatu materialo stavokli.deklaracijas,tatad oficiali un legali pieejamo.lielakajai dalai iznemot kreditus un parad saistibas neka nebija.nu un ko mes no viniem gribam?vai cilveki kas nav macejusi sakartot savu dzivi vares labi parvaldit valsti ?stipri apsaubami. visticamak ja ieveles pirmkart meginas atrisinat savas problemas.izmantojot dienesta stavokli. anekdote par temu. dzeks atnak pie psihologa - dakter man ir problema.psihologs - 100 eiro. dzeks iedod.psihologs - ta manu problemu busim atrisinajusi.tagad paskatisim tavu. par prezidenta velesanam.Levits protams ir gudrs un erudits dzeks.karjera ideala. bet ir viens bet. gauzi tals no Latvijas.vairak nemsies ar arejo pasauli,jo tur vinam saprasana lielaka.a ar parejo bus ka bus.bus ka ar Kanadas vecmaminu - pa diviem prezidenturas terminiem ta ari nesaprata kas te Latvija notiek.
31.marts 2019, 11:04 | links
 
 
Un jau divas reizes, uzpērkot opozīciju, ievēlēt lupatas prezidentu amatos, tas gan liecina par partijas politisko briedumu, vai ne???

raihs, 31.marts 2019, 10:28


Protams, ka nē. Mums jauna valsts, līdz 2030. gadam (+40 gadi) vispār uz neko labu nav ko cerēt... Vaira vienkārši gadījās tāda laba
31.marts 2019, 10:47 | links
 
Guuu [31.03.19]: Vai vispār tas prezidenta institūts tik mazā valstī ir vajadzīgs.baigi daudz naudas apēd a atdeves nekādas
Ja prezidentus ievēl zzs, tad ne tikai nav vajadzīgs, bet ir pat kaitīgs! Tikai apkauno valsti!
31.marts 2019, 10:42 | links
 
Vai vispār tas prezidenta institūts tik mazā valstī ir vajadzīgs.baigi daudz naudas apēd a atdeves nekādas
31.marts 2019, 10:38 | links
 
daddy_j [31.03.19]: Var jau salīdzināties ar Ukrainu - tur šobrīd populārākie kandidāti ir āksts (labi, komiķis), oligarhs un nomenklaturščica. Un vēl 35 raibi papagaiļi.

Par kuru jūs atdotu savu balsi??
... Un jau divas reizes, uzpērkot opozīciju, ievēlēt lupatas prezidentu amatos, tas gan liecina par partijas politisko briedumu, vai ne???
31.marts 2019, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager