Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
skutaanu var satikt ministrijaa vai tuvu tam, raihu sudraba namaa, toni zviedrijaa, mani agjentuuraa reklaamas
a kur tevi Jozi var satikt?

apelsins, 29.marts 2019, 22:25

Mani parasti var satikt pie ezeriem copē, Kaņieris, Babīte, Lobe, Lielauce, Engure. Pie Daugavas Līvānu pusē. Citur būs grūti satikt.
29.marts 2019, 22:31 | links
 
skutaanu var satikt ministrijaa vai tuvu tam, raihu sudraba namaa, toni zviedrijaa, mani agjentuuraa reklaamas
a kur tevi Jozi var satikt?
29.marts 2019, 22:25 | links
 
Alcans [29.03.19]: Tas ir bargs vīrs
Jozi, tevi kaadreiz kaads vispaar ir saticis?
Tu esi iists?
29.marts 2019, 22:19 | links
 
Jā, skarbi še, ne pielikt, ne atņemt... Nav pat vēl pusnakts...
29.marts 2019, 22:18 | links
 
Tas ir bargs vīrs
29.marts 2019, 22:15 | links
 
Iespaidiigi, pljac.
Mani tagad gribat izsleegt!!!
29.marts 2019, 22:03 | links
 
un vispaar jozi un pravieti, jums tur sajuka nikname ievadiishana

apelsins, 29.marts 2019, 21:50

Ja kas, ar saviem nikiem mēs katrs pats tiksim galā, pat bez taviem viedajiem padomiem.
Ja par tēmu nav ko teikt - netēlo muldenu. Pietiek ar vienu te, kori nevajag.
Vēl ņemot vērā ka pašlaik nav Toņa, kurš apsauc, ja iet par traku.
29.marts 2019, 21:56 | links
 
un vispaar jozi un pravieti, jums tur sajuka nikname ievadiishana
29.marts 2019, 21:50 | links
 
kruumujanci, man nav ko atbildeet..
Tu esi kaartiigs idinjsh!
Raksti veel

apelsins, 29.marts 2019, 21:46

Atvaino! Bet tu kaut ko jauc savā galviņā - neesmu krjancis, to tu no muldena.
29.marts 2019, 21:49 | links
 
kruumujanci, man nav ko atbildeet..
Tu esi kaartiigs idinjsh!
Raksti veel
29.marts 2019, 21:46 | links
 
taatad Jozi tu domaa ka te viss pagalam?!
Latvijaa

apelsins, 29.marts 2019, 21:41

Es domāju, ka te ir daudz kas pagalam, kaut kas gandrīz pagalam, un šis tas vēl velk dzīvību - līdz arī to nosmacēs. Nosmacēs dažādā veidā, gan nodokļiem, sodiem, gan administratīvi. Šis process jau notiek.
29.marts 2019, 21:45 | links
 
jozi, pravieti, krumujanci, gludi

apelsins, 29.marts 2019, 21:27

Tātad ja pravietis ar saviem tekstiem ir iedalījis mums visiem, arī tev apelsīniņ, stāvēt pie parašas - tad viss kārtībā!
Protams, viņam, kā zaldātam jāieņem miera stāja un jāpilda, man tas ir garām, uzticību zvērējis neesmu šim režīmam, kā citiem to jau vislabāk apelsīns zina.
29.marts 2019, 21:41 | links
 
taatad Jozi tu domaa ka te viss pagalam?!
Latvijaa
29.marts 2019, 21:41 | links
 
Jozi, tev jaasaprot, ka tekstus visi lasa virspuseeji, maks 3 - 4 teikumi. Tavi palagi ir smagi garlaiciigi un nesasniedz meerkji.
Tu laikam tomeer esi vecs Opaps, kas censhas troljot, ka viss ir bezgala slikti..
Forsha gramatika, respect!!

apelsins, 29.marts 2019, 20:32

Apelsīn! Tu nevis par gramatiku un opapu, bet par tēmu pasprēgā, jo no tā, uzrakstu ar lielo vai mazo burtu jēga ta nemainās.
Ja nu par tēmu nav ko teikt, varbūt vari arī neko neteikt. Izcili apvainojies nebūšu.
Citādi atkal, kopā ar vēl vienu, divatā sākat smaciņu palaist.
29.marts 2019, 21:36 | links
 
jozi, pravieti, krumujanci, gludi
29.marts 2019, 21:27 | links
 
Jurasasari,
Paskaties uz lietām globālāk, kas izriet no jaunās pasaules kārtības (attīstības)noteikšanas veidošanas principiem. Ja ES ir iedalījusi zināmām (nojaušām kādām) valstīm vietu "возле парашы", tad tur mums tā ir, un lietu un vietas kārtību neviens nemainīs. Nekāda pašnoteikšanās te nebūs un pēc ES "konstitūcijas" tas nav nemaz iespējams, kamēr būs pie varas ultra labējo, labējo un centristu koalīcija. Un nav svarīgi cik kuram balsis koalīcijā eirolatvijā. Kā zinams summa jau no konstantā saskaitāmo daudzuma nemainās. Vari šūmēties cik uzziet, tādi gobļini (gobzemēni), kas var mainīt "savu apmetni " piecu minūšu laikā un nodot savus draugus (bratanus) un tendēnti uzurpēt varu savu ambīciju vadīti, man ir pie pēcpuses. Nav pienācis kārtējās atmodas laiks, jo patreiz ir valstī inertums, jeb haoss. Tā nenotiks stihiski, kaut arī vara pati vairs nesaprot, ko darīt rīt...... Automātiski tiek pildīti Briseles komisāru cirkulāri. Tauta kārtējo reizi ar lozungiem (nepiepildāmiem), kā nupat pārliecinājāmies, jūtās piečakarēta. Neviens neiedrošināsies runāt pretī ES ne pie kādiem apstākļiem. Tikai ES reālā sabrukuma procesa laikā tad arī būs iespējams kaut ko lemt, bet atkal ne prognozēt. Te jāskatās, kādas ziepes vēl Tramps paspēs sastrādāt. Būs vai nebūs NATO 5.panta reāli solījuma turētāji. Būs vai nebūs ES savs karaspēks. Un kādas slepenas vienošanās noslēgs Pasaules varenie par ģeopolitisko stāvokli pasaulē. Ja tas nenotiks (vēlams pēc iespējas ātrāk notiktu) karš vardarbīgā formā ir neizbēgams. "Dunči tiek asināti un draudi nupat jau reāli izteikti. Mums neviens viedokli nav vēsturiski prasījis, nekad, un ne pie kādiem apstākļiem nakotnē neprasīs, ko mēs vēlamies. Tā kā kārtējā atmoda šobrīd nav iespējama ne pie kādiem apstākļiem, un "ķiģelis kabatā" var ienest tikai lieku anarhiju un represijas. Šobrīd labākajā gadījumā mēs varam paši vairs noteikt malkas, ūdens un apbedīšanas piederumu cenu un perspektīvā fekāliju centralizēto Domes noteikto izvešanas kārtību no privātmajām un cenu par to attīrīšanu. Tev es personīgi no sirds iesaku, ja esi zaudējis garīgo līdzsvaru un jūti, ka tuvojas bezizeja privātajā dzīvē, gatavo priekšnoteikumus, lai sekmigi varētu migrēt uz ārzemēm pie saviem bērniem, kuri , kā es ceru, ir labi tur iekārtojušies un ir ar mieru savus vecākus pieņemt. Beidz tērēt savu garīgo enerģiju tukšratā (manā izpratnē), jo pilnīgi naivi turpināt domāt, ka vari kaut ko vērst uz izaugsmi pozitīvā virzienā.
Pārējiem lasītājiem novēlu ievērot toleranci pret manu tekstu, jo uz pārējiem tas neattiecas.

Pravietis, 29.marts 2019, 14:10


Savai neapmierinātībai ar dzīvi un pastāvošo iekārtu iemesli meklējami sevī......Galējo nervu uzbudinājumu, sasprindzinājumu var noņemt arī sexsologs, bet pirms tam izlasiet rakstiņu, iespējams kādam var palīdzēt pārvarēt krīzi....:),:),:).
http://zdravec.life/eu/erogan_izmena/?subid1=3bmec0ulve47m00qn5&subid2=3bmec0ulve47luguja&id=5654#
29.marts 2019, 21:05 | links
 
Un atkal pierādās lv kūtrums kko izdarīt ... ždanoka jau savakusi vairāk parakstus lai nenojauktu nekā nojauktu ,to sū....pieminekli

Jurasasaris, 29.marts 2019, 19:41


Pēc pundura ēras beigām , tas pats sabruks..., koloradņiki izbeigsies kā oriģinālie . Kkad bērnībā biju jūrmalā lielu daudzumu šo vaboļu līķu atceramies. Kūtri jau esam, tas tiesa.
29.marts 2019, 20:55 | links
 
Jozi, tev jaasaprot, ka tekstus visi lasa virspuseeji, maks 3 - 4 teikumi. Tavi palagi ir smagi garlaiciigi un nesasniedz meerkji.
Tu laikam tomeer esi vecs Opaps, kas censhas troljot, ka viss ir bezgala slikti..
Forsha gramatika, respect!!
29.marts 2019, 20:32 | links
 
Jurasasaris [29.03.19]: Un atkal krievi bet ne lv
Nezinu par maizīti, bet divi pārējie ir zzs "garadarbs". Lielākā Latvijas nelaime, imho...
29.marts 2019, 19:54 | links
 

Un atkal krievi bet ne lv
29.marts 2019, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager