Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Krievzeme burbuļo...
https://youtu.be/pl6qy90XVek?t=232
10.marts 2019, 20:59 | links
 
Sāpe ir par minimālo ar nodokļiem neapliekamo algu un to, ka Latvijā biznesmeņiem neesot no kā maksāt algas.:),:),:).:(.

Pravietis, 10.marts 2019, 18:48


Sistēma apzināti padarījusi uzņēmējus vainīgus un atbildīgus par darba ņēmēju nodokļiem...

Lai smaksātu kādam 1000 uz rokas, darba devējam izmaksā 1819. un vinš vē ir p..is kas vot žmiedzas. Gribētu redzēt kā skrietu maksāt,ja tagad pateikt - reku visa Tava nopelnītā naudiņa, a ar nodoķliem izlem un maksā pats...
Tikai valsts sistēma to nekad nepieļaus, jo 1. uzņēmums ta nevar tik viegli pacelt cepuri un pazust ķā privātais, ja kaut kas nepatīk 2. pretnostatīt darba devējus pret darba ņēmējiem, lai gānītu nevis valsts reketu, sanāk labs tvaika nolaidējs, skaldi un valdi.

zaraza, 10.marts 2019, 20:20


Nu bet sistemas uzdevums jau no sakta gala bija nostatit preti ! Darba devejus un darba ņemejus ! Jauniešus un pensiķus ! Evro atbalstitajus un tos kas redzeja brivu lv !
Normalu ģimeni un . . . . !
Ok iztiksim bez , savadak bus atkal vaimanašana ! ;)
10.marts 2019, 20:36 | links
 
Zarāzij,-pilnīgi precīzi...
10.marts 2019, 20:23 | links
 
Sāpe ir par minimālo ar nodokļiem neapliekamo algu un to, ka Latvijā biznesmeņiem neesot no kā maksāt algas.:),:),:).:(.

Pravietis, 10.marts 2019, 18:48



Sistēma apzināti padarījusi uzņēmējus vainīgus un atbildīgus par darba ņēmēju nodokļiem...

Lai smaksātu kādam 1000 uz rokas, darba devējam izmaksā 1819. un vinš vē ir p..is kas vot žmiedzas. Gribētu redzēt kā skrietu maksāt,ja tagad pateikt - reku visa Tava nopelnītā naudiņa, a ar nodoķliem izlem un maksā pats...
Tikai valsts sistēma to nekad nepieļaus, jo 1. uzņēmums ta nevar tik viegli pacelt cepuri un pazust ķā privātais, ja kaut kas nepatīk 2. pretnostatīt darba devējus pret darba ņēmējiem, lai gānītu nevis valsts reketu, sanāk labs tvaika nolaidējs, skaldi un valdi.
10.marts 2019, 20:20 | links
 
Sāpes nekādas,viss mums iet uz augšu,Mahima , Rimi un Depo rullē...
10.marts 2019, 18:56 | links
 
Tonis [31m]: Tā gan ir, celtnieku buma laikos (pirms kārtējās krīzea), pietrūkst,ginekalogi arī laikam ar tampeksiem atslaukās,takse konstanta,30-50 eu par vizīti...Šamiem kaut kā bezdarbs nedraud,savā laikā makten pabļāva un pozīcijas nosargāja..
Bet ko tad nabaga Plēsoņam ar Bračiņu darīt?
Plēsoņa vēl var pie tās kazas pupa piesūkties,,:)Cik es ievēroju, tad ne plēsoņa, ne bračiņš nesūdzas, ka viņiem pašiem būtu slikti un jāgrauž garoziņa un roltoni...

Shm_didzis, 10.marts 2019, 18:06

Ogo ! Dieva nedarbi ! ;)
Smidzis prot uzvesties pieklajigi, un bez aizvainojumiem un uzdiršanas , izteikt savus novērojumus !
Pat normali diskusiju sāk veidot !
Čto za . . . . ?
Ē onkul , a kāpēc man butu jaželojas par savu dzivi ? JA ES SAVU DZIVI ESMU SAKARTOJIS TĀ KĀ ES VĒLOS UN MAN VISS APMIERINA ( mana dzīvē ) ?
Mani neapmierina cilvju tupums ! Ari Cl reģistretu onkuļu ! Kuri stasta , ka - SEŅČI ZAGĻI UN ALKAŠI !
Man kretine onkas kas vaimana par krievu agresiju , bet paši vairak par mižamstobriņu rokas nav turejuši !
Jeb kuri kurina savstarpeju naidu stastot cik Lv zagliga valdiba un tizli prezidenti - bet paši balsot skrien pirmajas rindas !
10.marts 2019, 18:56 | links
 
Sāpe ir par minimālo ar nodokļiem neapliekamo algu un to, ka Latvijā biznesmeņiem neesot no kā maksāt algas.:),:),:).:(.
10.marts 2019, 18:48 | links
 
Pravietis [10.03.19]: Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?

Tonis, 10.marts 2019, 17:17
Tādu informāciju par lielajām legālajām kupīrām Tev varētu sniegt jebkuras Latvijas partijas "politbirojs", ja uzrādīsi attiecīgu apliecību. Rēķini vēl klāt neuzskaitītos ienākumus par lobēšanu, kas ir atseviķu normativo dokumentu, likumprojektu bīdīšana (saskaņošana) pa instancēm, ienākumi no saimnieciskās darbības, jeb otkati, vienreizējie pabalsti kukulīšu veidā par atseviķšu pasākumu, tikšanos noorganizēšanu augstā ietekmīgu personu lokā(savešana), procenti no ES naudas, kas saistīti ar dažādu projektu izstrādāšanu un neizstrādāšanu, gan fiktīvas dokumentācijas sastādīšanu savas nozares uzņēmumos, kas izpaužās kā pateicība no uzņēmumu vadītājiem par nodrošināšanu ar butaforiskiem pasītījumiem (it kā darbu), papildus naudas ienākumi, kas saistīti ar konkursu organizēšanu un pareizo uzvarētāju izvēlēšanos, ienākumi no sastāvēšanas dažādās komisijās, kuras daļēji vai pilnīgi sponsorē valsts, darbs dažādās valsts vai ar valsts kapitālu valdēs, padomēs un to līdzekļu apsaimniekošana, novirzīšana vajadzīgām firmām un vadītajiem, kas parādā arī nepaliek. Lūk tā ir tā jaunā Latvijas saimnieciskā darbība, kur grozās gan mana nodokļu nauda, gan milzīgi ES līdzekļi. Šī (ne)saimnieciskā darbība rūpīgi tiek slēpta no tautas "aizmiglotajām, aizplīvurotajām" acīm. Dividendes no saimnieciskās darbības, ko saņem Tu, vai tavi ģimenes locekļi par paraksta tiesībam. Pat "nekā personīgi " ir bezspēcīgi šajā jomā. Tas ir uz sitienu uzskaitīts, ir vēl citi nozīmīgi naudas līdzekļu puslegālie sūknīši, kas strādā bez nopietnas uzraudzības, proti atstāti patvaļā, it kā resursu trūkuma dēļ. Vēl un vēl. Vēl joprojām ir personas, kas skaitās, ka stradā 40 dienas mēnesī, pieņēm ka 1darba.v./30 kalend.d. Dzīvojam taču brīnišķīgi....:) Man bija periods brīvvalsts dibināšanas laikā, ka skaitījos ka strādāju 6 darba vietās, ekselenti. Tādi ir nācijas intelektuālais krējums, nekad neizmirs un Latvija pastāvēs mūžos dzīva. Nav ko kreņķēties.
bet par ko ir sape?
10.marts 2019, 18:42 | links
 
Labs:)

Tonis, 10.marts 2019, 18:18

Paldies par mana (ne)darba vērtējumu, bet tūlīt sāks riet Latvijas "zelta stundas" ekonomikas aizstāvji.
10.marts 2019, 18:21 | links
 
Labs:)
10.marts 2019, 18:18 | links
 
Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?

Tonis, 10.marts 2019, 17:17

Tādu informāciju par lielajām legālajām kupīrām Tev varētu sniegt jebkuras Latvijas partijas "politbirojs", ja uzrādīsi attiecīgu apliecību. Rēķini vēl klāt neuzskaitītos ienākumus par lobēšanu, kas ir atseviķu normativo dokumentu, likumprojektu bīdīšana (saskaņošana) pa instancēm, ienākumi no saimnieciskās darbības, jeb otkati, vienreizējie pabalsti kukulīšu veidā par atseviķšu pasākumu, tikšanos noorganizēšanu augstā ietekmīgu personu lokā(savešana), procenti no ES naudas, kas saistīti ar dažādu projektu izstrādāšanu un neizstrādāšanu, gan fiktīvas dokumentācijas sastādīšanu savas nozares uzņēmumos, kas izpaužās kā pateicība no uzņēmumu vadītājiem par nodrošināšanu ar butaforiskiem pasītījumiem (it kā darbu), papildus naudas ienākumi, kas saistīti ar konkursu organizēšanu un pareizo uzvarētāju izvēlēšanos, ienākumi no sastāvēšanas dažādās komisijās, kuras daļēji vai pilnīgi sponsorē valsts, darbs dažādās valsts vai ar valsts kapitālu valdēs, padomēs un to līdzekļu apsaimniekošana, novirzīšana vajadzīgām firmām un vadītajiem, kas parādā arī nepaliek. Lūk tā ir tā jaunā Latvijas saimnieciskā darbība, kur grozās gan mana nodokļu nauda, gan milzīgi ES līdzekļi. Šī (ne)saimnieciskā darbība rūpīgi tiek slēpta no tautas "aizmiglotajām, aizplīvurotajām" acīm. Dividendes no saimnieciskās darbības, ko saņem Tu, vai tavi ģimenes locekļi par paraksta tiesībam. Pat "nekā personīgi " ir bezspēcīgi šajā jomā. Tas ir uz sitienu uzskaitīts, ir vēl citi nozīmīgi naudas līdzekļu puslegālie sūknīši, kas strādā bez nopietnas uzraudzības, proti atstāti patvaļā, it kā resursu trūkuma dēļ. Vēl un vēl. Vēl joprojām ir personas, kas skaitās, ka stradā 40 dienas mēnesī, pieņēm ka 1darba.v./30 kalend.d. Dzīvojam taču brīnišķīgi....:) Man bija periods brīvvalsts dibināšanas laikā, ka skaitījos ka strādāju 6 darba vietās, ekselenti. Tādi ir nācijas intelektuālais krējums, nekad neizmirs un Latvija pastāvēs mūžos dzīva. Nav ko kreņķēties.
10.marts 2019, 18:08 | links
 
Tonis [10.03.19]: Tā gan ir, celtnieku buma laikos (pirms kārtējās krīzea), pietrūkst,ginekalogi arī laikam ar tampeksiem atslaukās,takse konstanta,30-50 eu par vizīti...Šamiem kaut kā bezdarbs nedraud,savā laikā makten pabļāva un pozīcijas nosargāja..
Bet ko tad nabaga Plēsoņam ar Bračiņu darīt?
Plēsoņa vēl var pie tās kazas pupa piesūkties,,:)
Cik es ievēroju, tad ne plēsoņa, ne bračiņš nesūdzas, ka viņiem pašiem būtu slikti un jāgrauž garoziņa un roltoni...
10.marts 2019, 18:06 | links
 
Tā gan ir, celtnieku buma laikos (pirms kārtējās krīzea), pietrūkst,ginekalogi arī laikam ar tampeksiem atslaukās,takse konstanta,30-50 eu par vizīti...Šamiem kaut kā bezdarbs nedraud,savā laikā makten pabļāva un pozīcijas nosargāja..
Bet ko tad nabaga Plēsoņam ar Bračiņu darīt?
Plēsoņa vēl var pie tās kazas pupa piesūkties,,:)
10.marts 2019, 17:56 | links
 
uldens2 [10.03.19]: te jau grib lai auni bez nekādas izgļitības saņemtu 2000 eiro:DDD
Auni ir abās pusēs, daļa uzņēmēji grib darbiniekus bez maz par minimālo un brīnās, kāpēc neviens nenāk strādāt un tāpat ir pretējā pusē, aptuveni: es neko īsti nemāku, bet bez štukas uz rokas es taču neiešu pakaļu kustināt, bet kaut ko iemācīties vai papildus apgūt esmu par slinku...
10.marts 2019, 17:55 | links
 
te jau grib lai auni bez nekādas izgļitības saņemtu 2000 eiro:DDD
10.marts 2019, 17:49 | links
 
Tonis [10.03.19]: Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?
Piemēram man radinieks aizgāja pensijā, dzīvo mazpilsētā un nevar atkauties no haltūrām, projektē elektrolīnijas un elektrību objektiem, tapēc ka apkaimē nav neviens cits, kas to mācētu un părzinātu to lietu...
10.marts 2019, 17:48 | links
 
Tonis [10.03.19]: Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?
Pareizi, aizmirsu, puiķiem jākļūst par celtniekiem, tie taču ar 50 eur naudaszīmēm atslaukās, vismaz kādu laiku atpakaļ viens te forumā tā kladzināja...
10.marts 2019, 17:42 | links
 
Tonis [10.03.19]: Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?
Pareizi, aizmirsu, puiķiem jākļūst par celtniekiem, tie taču ar 50 eur naudaszīmēm atslaukās, vismaz kādu laiku atpakaļ viens te forumā tā kladzināja...
10.marts 2019, 17:42 | links
 
Tonis [10.03.19]: Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?
Jau kādu laiku lasu vai dzirdu šo pēc būtības glupo jautājumu.
Man brāļa sieva ir ginekologs, pašai maza praksīte, un vēl 2 vietās strādă, ceļ māju, regulāri dzīvo pa ārzemēm un sev īpaši neko neatsaka. Toni, tev derēs?

Bet ja nopietni, kamēr cilvēks nav pateicis, kas tu esi, ko māki, cik ilgi to dari, kāda tev izglītība, kur dzīvo, utt., tikmēr algu jautājumu cilāt ir bezjēdzīgi...
10.marts 2019, 17:38 | links
 
Tad pasaki puiķiem, kur tad tās leknās algas dala?
10.marts 2019, 17:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager