Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Zaraza piekrītu bet gribas vismaz līdz tam zombisma līmenim nonākt kad tu vari stabili prognozēt savu darbiņu vismaz 3-5 gadus uz priekšu , iesniegt atskaites,samaksāt nodokļus, paņemt savu daļiņu,samaksāt darbiniekiem algas ,vakarā pasēdēt krodziņā un bez krenķiem par rītdienu saldi iet pačučēt . Es par to ka man patīk tas Rietumnieku naivums un rītdienas prognozējamība .
9.marts 2019, 21:02 | links
 
Zinu zinu - pats tā strādāju gandrīz 30 gadus. Tagad gan vairs tā neiespringstu pēc tam kad daži čomi ar insultu un sirdi atņirdzās.

Bralitis, 9.marts 2019, 20:34no lūk,šeit ir jāatrod tas balans starp darbu un atpūtu,jēga sisties visu mūžu un kad kompānija-uzņēmums gandrīz gatavs,ņemt un atmesties tā arī neizbaudot sava darba augļus

uldens2, 9.marts 2019, 20:50


Pasaki kā to Latvijā izdarīt kad nodokļu sistēma mainās tikpat bieži kā tev zeķes . Nemaz nerunāju par konkurentiem,labvēļiem un pidariem no citām organizācijām . Nav iespējams mūsu valstī uztaisīt biznesu ka tas strādā un tu mierīgi kuli kasīdams vari atslābināties. Uzreiz redzams Uldēn ka tu esi krietni tālu no tās pasaules.
9.marts 2019, 20:57 | links
 
Bralitis. Nu bet tad jau, loģiski, problēma ir sistēmā. Pareizāk sakot tā nav problēma bet vienkārša likumsakarība , tā tas bijis vienmēr un visur kopš cilvēce civilizējās tika tālu , ka parādījās kaut kas, kas palika pāri un to varēja pārdalīt, sadalīt, kontrolēt, radās jedziens vara. Un pilnīgi pofig vai tā saucas vergturība, monarhija, diktatūra, vai demokrātija un ārēji izskatās šā vai tā. Tik naivs, ka uzskatītu, ka indivīds kaut kā šo sistēmu var ietekmēt un mainīt es toč neesmu.

Arī "attīstītajās" un bagātajās valstīs sistēma ne par matu neatšķiras. Vienkārši savulaik vairāk uzkrāts un sagrābts (lielākoties uz vergiem, kolonijām un līķu kaudzēm). Tur psiholoģija izmainīta ka jā, vienkārš indivīds nozombēts tiktāl, ka pat neiedomājas sistēmu app..., tur shēmo un dala tikai tie, kam tas pēc statusa pienākas. Tur ceļu policisti neņem kukuli utt., naudu un varu dala tikai elites, korporāciju un politiķu aukšgala līmenī, ne pa visiem līmeņiem kā mums. Dalāmās summas nemainās, mainās tikai cik masveidīgi tiek sadalīts. Nezinu... Man godīgāks liekas mūsu modelis.
9.marts 2019, 20:54 | links
 
Zinu zinu - pats tā strādāju gandrīz 30 gadus. Tagad gan vairs tā neiespringstu pēc tam kad daži čomi ar insultu un sirdi atņirdzās.

Bralitis, 9.marts 2019, 20:34
no lūk,šeit ir jāatrod tas balans starp darbu un atpūtu,jēga sisties visu mūžu un kad kompānija-uzņēmums gandrīz gatavs,ņemt un atmesties tā arī neizbaudot sava darba augļus
9.marts 2019, 20:50 | links
 
Patika J.Zaržecka teiktais intervijā par strādāšanu:Biznesmenim,firmas vadītājam nav jāstrādā.Viņam jādomā un jāpieņem pareizi lēmumi.Strādā,jeb laiž luni valsts iestāžu vadītāji,un nebrīnos,kad lūdz ministrijai papildus finansējumu,jo par zālēm parādā tik citronus,apkure atslēgta jau pagājušo mēnes utt.
9.marts 2019, 20:45 | links
 
Uldiņ,cukurbietes novāc tik vēlu dēļ tā,ka pie pirmajām salnām tajās veidojas augstāks cukura procents.
Ja par cenām,tad pie mums cukurs maksāja,aptuveni 0,49Ls/kg ,bet Igaunijā pie vairumniekiem,pārrēķino Ls, 0,16-0,19Ls/kg
Kur Tu šodien redzi lētu cukuru?
Beigsim skaldīt matus,bet fakts,ka Brisele atbalstīs un atbalsta tās nozares,kuras ES izdevīgas.
9.marts 2019, 20:37 | links
 
ZBet zini - meita liela ,savs bizness ,cenšas meitēns godīgi visu darīt .Maksā nodokļus ,rubī 7 dienas nedēļā - tiešām smagi un godīgi strādā.
Bralitis, 9.marts 2019, 20:16Zini,visā pasaulē jauni biznesmeņi strādā 24/7,lai kaut ko izveidotu ir smagi jāstrādā.

uldens2, 9.marts 2019, 20:29


Zinu zinu - pats tā strādāju gandrīz 30 gadus. Tagad gan vairs tā neiespringstu pēc tam kad daži čomi ar insultu un sirdi atņirdzās.
9.marts 2019, 20:34 | links
 
ZBet zini - meita liela ,savs bizness ,cenšas meitēns godīgi visu darīt .Maksā nodokļus ,rubī 7 dienas nedēļā - tiešām smagi un godīgi strādā.
Bralitis, 9.marts 2019, 20:16
Zini,visā pasaulē jauni biznesmeņi strādā 24/7,lai kaut ko izveidotu ir smagi jāstrādā.
9.marts 2019, 20:29 | links
 
Bračka,vai tad saku,ka nestrādāja. Strādāja.Likvidējot nozari,audzētāji,gan ražotāji saņēma nopietnas kompensācijas.
Uldiņ,jā,pie mums cukurs bija stipri dārgāks kā Igaunijā.Tas vājprāts,kas notika uz robežas.Fūra igauņu pusē,fūra mūs pusē un nošņurkušu tautiešu komanda stīvē no furras uz furru.
Arī toreiz spriedām,nahren mums tas dārgais.Lai likvidē ar steigu.Nolikvidēja.Kur lētais?Nozari iznīcināja un cenas izlidzināja.

BrunoL, 9.marts 2019, 20:15
cukurbietes novāca oktobrī,mūsu vasaras bij pa īsu lai ražotu lētu cukuru,tā ari ir tā mūsu neefektīvā lauksaimniecība kuru ļaunie eiropas birokrāti palīdz uztaisīt par efektīvu.Kāds cukurs bij igaunijā nezinu,varbūt no kubas ievests
9.marts 2019, 20:25 | links
 
Zaraza piegriezies ir tas ka tā sistēma kuru arī es visu mūžu esmu pa biškam un pa ... visādam appisis - galīgi jau sapista un uz burbuli. Labi es- norūdīts 90 gados ,visu laiku esmu i tā i šitā darbojies ar cerību ka bērniem nebūs tā jāshēmo lai izdzīvotu . Bet zini - meita liela ,savs bizness ,cenšas meitēns godīgi visu darīt .Maksā nodokļus ,rubī 7 dienas nedēļā - tiešām smagi un godīgi strādā. Bet pat viņa man tagad prasa padomu kā appist sistēmu jo nevarot godīgi strādājot normāli izdzīvot . Tāpēc esmu uzvilcies ,tāpēc mani kaitina ne tikai politiķi bet ir dusma gan uz sevi gan uz visiem tādiem kā es -tātad uz pilnīgi visiem šivermaņiem kurus zinu . Kaut kā pa dziļu tas viss ir aizgājis.

Te tev atbilde uldēn par iesniegumiem iestādēm. Tad man nāktos pilnīgi visus radus ,draugus un viņu draugus - tātad visu valsti iebāzt ķurķī :)
9.marts 2019, 20:16 | links
 
Bračka,vai tad saku,ka nestrādāja. Strādāja.Likvidējot nozari,audzētāji,gan ražotāji saņēma nopietnas kompensācijas.
Uldiņ,jā,pie mums cukurs bija stipri dārgāks kā Igaunijā.Tas vājprāts,kas notika uz robežas.Fūra igauņu pusē,fūra mūs pusē un nošņurkušu tautiešu komanda stīvē no furras uz furru.
Arī toreiz spriedām,nahren mums tas dārgais.Lai likvidē ar steigu.Nolikvidēja.Kur lētais?Nozari iznīcināja un cenas izlidzināja.
9.marts 2019, 20:15 | links
 
Bračku. Ja es Tevi personīgi nepazītu, tad padomātu, nu ok, kaut kāds sterilā akadēmiskā vidē mucā audzināts un pa spundi barots ideālistiņš, droši vien sēž visu mūžu valsts maizītē un domā ka pasules naba, ne malku skaldījis, ne sūdus ostījis, ne pa purnu dabūjis, ne zin kā dzīva šilķe izskatās. Ir tādi, bet nu te klīniski gadījumi.
Bet Tevi ta es zinu, dzīvs reāls cilvēks, kas sitas pa dzīvi, nebūt pats nekas mutē nav kritis. No kurienes šitas marazms izlīdis? Aizej pie ārsta, uzprasi, mož vēl kaut kā var padakterēt un atlaidīs :)
9.marts 2019, 20:07 | links
 
Bralitis [09.03.19]: Bruno cukura nozare strādāja . Diemžēl nonāca privātajās rokās - bet privāts dara kā grib . Labāk saņemt 10 ļimonus un izstāties no tirgus un pofig ar visām pakārtotajām lietām . Ja kas ļoti daudz un ilgu laiku zemnieki kas audzēja cukurbietes brauca auzās un pat pameta lauksaimniecības biznesu. Bij vienu brīdi laba doma izveidot cukurbiešu audzētāju kooperatīvu un uzbūvēt kopēju cukurfabriku no jauna. Bet cik saprotu tie kas samaksāja lai no tirgus izstājas cukurfabrikas ,tātad arī pazūd visa nozare , sapiķoja arī politiķiem lai tie nepieļauj pat tādu domu ka Latvijā atjaunojas tā nozare. Kurš bij maksātājs ? Leiši . 2 rūpnīcas uzbūvēja pēc mūsu aizklapēšanas. Tagad mēs 100% pērkam tikai viņu cukuru . Sen jau tie 10 ļimoni ir atpelnīti un daudzkārt pārpelnīti.
Muļķības, leiši 2 no 4 aizklapēja, 2 saglabāja. Dēļ kvotām no 2000 audzētājiem palika 600...
9.marts 2019, 20:06 | links
 
Bralitis [09.03.19]: Uldēn kas ir svarīgākais visās shēmās un otkatos ?
neklačoties, nekas cits.
9.marts 2019, 20:04 | links
 
Uldēn kas ir svarīgākais visās shēmās un otkatos ?
9.marts 2019, 20:01 | links
 
Es vismaz uzdrošinos pļūtīt par to ko redzu sev apkārt puika.

Bralitis, 9.marts 2019, 19:47
tā saucas baumošana
9.marts 2019, 19:56 | links
 
Uldēn tas ir labi ka tu domā ka neko nezinu un nesaprotu - tas man patīk :) Turpini vien tā domāt .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:25nu tad ceru ka tu visu šito zinot esi uzrakstījis iesniegumu drošības-varas iestādēm??

uldens2, 9.marts 2019, 19:35

Jauns un dumi naivs .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:40nu redz,tukši pļūtīt internetā vari,bet darītājs neesi

uldens2, 9.marts 2019, 19:41


Es vismaz uzdrošinos pļūtīt par to ko redzu sev apkārt puika.
9.marts 2019, 19:47 | links
 
Uldēn tas ir labi ka tu domā ka neko nezinu un nesaprotu - tas man patīk :) Turpini vien tā domāt .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:25nu tad ceru ka tu visu šito zinot esi uzrakstījis iesniegumu drošības-varas iestādēm??

uldens2, 9.marts 2019, 19:35

Jauns un dumi naivs .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:40
nu redz,tukši pļūtīt internetā vari,bet darītājs neesi
9.marts 2019, 19:41 | links
 
Uldēn tas ir labi ka tu domā ka neko nezinu un nesaprotu - tas man patīk :) Turpini vien tā domāt .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:25nu tad ceru ka tu visu šito zinot esi uzrakstījis iesniegumu drošības-varas iestādēm??

uldens2, 9.marts 2019, 19:35


Jauns un dumi naivs .
9.marts 2019, 19:40 | links
 
Bruno cukura nozare strādāja . Diemžēl nonāca privātajās rokās - bet privāts dara kā grib . Labāk saņemt 10 ļimonus un izstāties no tirgus un pofig ar visām pakārtotajām lietām . Ja kas ļoti daudz un ilgu laiku zemnieki kas audzēja cukurbietes brauca auzās un pat pameta lauksaimniecības biznesu. Bij vienu brīdi laba doma izveidot cukurbiešu audzētāju kooperatīvu un uzbūvēt kopēju cukurfabriku no jauna. Bet cik saprotu tie kas samaksāja lai no tirgus izstājas cukurfabrikas ,tātad arī pazūd visa nozare , sapiķoja arī politiķiem lai tie nepieļauj pat tādu domu ka Latvijā atjaunojas tā nozare. Kurš bij maksātājs ? Leiši . 2 rūpnīcas uzbūvēja pēc mūsu aizklapēšanas. Tagad mēs 100% pērkam tikai viņu cukuru . Sen jau tie 10 ļimoni ir atpelnīti un daudzkārt pārpelnīti.
9.marts 2019, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager