Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldēn tas ir labi ka tu domā ka neko nezinu un nesaprotu - tas man patīk :) Turpini vien tā domāt .

Bralitis, 9.marts 2019, 19:25
nu tad ceru ka tu visu šito zinot esi uzrakstījis iesniegumu drošības-varas iestādēm??
9.marts 2019, 19:35 | links
 
Puikas,puikas! Cukurfabrika, cukura ražošanā pēdējais posms.Visa nozare tika iznīcināta.Cukurbiešu audzētāji pārprofilējās. Lai visu to atjaunotu,nepieciešamas nopietnas investīcijas.Ne tikai finansiālas,bet arī darba iemaņu un zinību jomā.

BrunoL, 9.marts 2019, 19:29

nez vaii tu pats pirktu 2x dārgāku cukuru ja blakus stāvēt lētāks no cukurniedrēm ražots???
9.marts 2019, 19:32 | links
 
Puikas,puikas! Cukurfabrika, cukura ražošanā pēdējais posms.Visa nozare tika iznīcināta.Cukurbiešu audzētāji pārprofilējās. Lai visu to atjaunotu,nepieciešamas nopietnas investīcijas.Ne tikai finansiālas,bet arī darba iemaņu un zinību jomā.
9.marts 2019, 19:29 | links
 
Zaraza - pēc tavas vērtību skalas tieši mums visiem veiksmīgi izdevās iznīcināt psrs ekonomiku
- visi visu draudzīgi zaga . Tagad mērķtiecīgi to daram ar ES. Paldies dievam ka austrumeiropieši ar savu zaglēnu domāšanu ir tikai Latvijā ,Lietuvā , Rumānijā ,bišku vēl Polijā. Poļiem ir vesela slepenpolicijas nodaļa kas ES piķa zaglēnus izķer. Tur iet baigi augstos toņos un ar reāliem cietumsodiem tagad.

Uldēn tas ir labi ka tu domā ka neko nezinu un nesaprotu - tas man patīk :) Turpini vien tā domāt .
9.marts 2019, 19:25 | links
 
zaraza [09.03.19]: Kā noieta tirgus, mēs esam kā tava copes piparbodīte salīdzinot pret Alfu.

Shm_didzis, 9.marts 2019, 18:44

Nu piparbodīte, bet pluss nevis mīnuss. Jā, lielākam haizivīm te nav ko ķert, bet mazākām viņu zivtelēm mūsu ķīšus patrenkāt arī maizīte. Bankas, veikalu tīkli, būvnieki utt. Akumulējam resursu, kas nebojājas, tipa zeme, meži. Nu darbaspēks i rokas i smadzenes.
A uz otru pusi ļauj tikai to, ko pašiem īsti negribas darīt un neapdraud savus ražotājus. Kas teorētiski var traucēt, kā jau te minētie cukurnieki, zvejnieki utt. tos tupa nopirkt.

Ja kas, tad ir jau arī precdenti, ka "maukas" tīri labi papumpē . Tā vecās ES kodols Vācija, Francija, UK, Nīderlande utt. lieliski dabūja pa purnu no hitrožopijiem dienvidniekiem grieķiem. Ģrieķi mierīgi sūknēja piķi, uz visādām regulām par fiskālām disciplīnām lika mīksto, bet par fondiem cīnījās kā zvēri. Kad pienāca krīze un iestājās ž, tā grieķi lieliski nošantažēja - tipa vai nu glābiet, vai nu nograusim nafig Eirozonu. Milzīgus parādus viņiem atlaida. Izskatās, ka nākošie to pašu joku iztāļi izspēlēs.
Atkal maldini - pastāsti, ko tev ES ierobežo tirgot, atskaitot piena kvotas (varbūt vēl kaut ko no lauksaimniecības) un nozvejas kvotas Baltijas jūrā? Taisi kedas, šņabi, vizuļus, mēbeles, būtībā jebko un tirgo tik, cik esi spējīgs pārdot, nav nekādu ierobežojumu...
Un to pašu cukuru ražot jau neaizliedza, izteica piedăvājumu īpašniekiem un tie pārdeva, bet ja nepārdotu, tad neklapētu ciet tās fabriciņas...
9.marts 2019, 19:20 | links
 
Brālīt! Jā, manā vērtību sistēmā nedrīkst krāpt, zagt, uzmest utt. konkrētus dzīvus cilvēkus. Ja jebkurš cits domātu un darītu tāpat, tad problēmu pasaulē nebūtu, jo pasaule ta no cilvēkiem sastāv.

A appist jebkuru sistēmu ir pieļaujams un pat uz to jātiecas. Pareizāk sakot, sistēma jebkurā gadījumā ir stiprāka, appīsis vairāk un drāzīs kā mācēs, indivīds var tikai biški balansu uz savu pusi pavilkt.
9.marts 2019, 19:17 | links
 
bračka ne tu zini ko un kā kāds shemo,droši vie kāds ari ņem lai nopizdītu,bet ne jau visi,tur tomēr uzrauga to visu pasākumu
9.marts 2019, 19:15 | links
 
Brālīt. Izlasīju Tavu piemēru, un, goda vārds, neko sliktu, tajā nesaskatīju (nu vienīgi ja tie 2 ļami LV nepalika). Paņēma kāpostu, ko deva, sadalīja kā mācēja. Jā, droši vien "uzpūsts" projekts , kur zirgam skaidrs, ka ne sūda tur sanākt nevar (kā 90% projektu LV). Un?! Paņēma ES naudu, nu i malači, kāds sev normālu dzīvi nodrošināja, kaut kāda nauda LV ielija, kaut kam kādu brīdi darba vietas radīja. Pie tam appisa tikai ES birokrātus , kuri arī altruismu neslimo, nevienam dzīvam konkrētam Latvijas cilvēkam netika nekas atņemts, nozagts utt. Manā galvā te nav "nozieguma sastāva" nav!

zaraza, 9.marts 2019, 18:15tak bračka tāds pats parasts skauģis,visiem normāliem cilvēkiem skaidrs ka jebkāda nauda kas ienāk valstī ir pienesums.Nopelnīja būvnieki,nopelnīja projekta radītājs un kas zin,vēlak tā ražotne ari sāks strādāt.Parasts bābu runu līmenis kur nav ne mazākās saprašanas kas un kāpēc noticis ka nav projekts līdz galam realizējies

uldens2, 9.marts 2019, 18:43


Skauģis kam ? Meļiem un zagļiem ? Nekad puisīt. Uldēn tu tiešām domā ka tas ir normāli??? Tu domā ka ir nor,āli ņemt naudu jau ar tādu apziņu ka ka neatdosi . Tas ir normāli ? Saproti puika -tas notiek visapkārt -pilnīgi visur. Saprotu ja uztaisi ražotni par ES piķi un kaut ko nedaudz pieshēmo klāt ( kā pilnīgi visi dara) bet paņemt to piķi ar domu - appist . Ja ne es appisīšu tad kāds cits to izdarīs - tas ir normāli ? Tu jauns gurķis -te bļausties kad izmirs padomijas atlikumi -tad būs normāli . Nebūs -nekad nebūs kamēr tu un vēl jaunāka paaudze jau zaglīgi domā un domā ka tā ir norma. Tu saproti ka ja tā turpināsies mums vispār vairs nevienu centu nedos - un tas laiks ātri pienāks . Nevienā normālā rietumvalstī apgūstot fondu līdzekļus pat prātā neienāk tāda doma - vienkārši noshēmot to projektu uzreiz uz bankrotu . Mums ar Siguldā Binders ceļu būvē - posms apm 600 m . Zinu labi to darbu vadītāju. 1 miljons bij tāme -jāpabeidz bij līdz jaunajam gadam. Satiku šo - prasu kur nafig asfalts (bedres briesmīgas ) . Atbilde vienkārša - piķis beidzās -tiek rakstīts jauns papildus projekts tagad ES piķim - vēl vienu ļimonu vajagot. Mani personīgi tas viss kaitina . Ja jau būtu tikai politiķi vainīgi . Bet tā nav - tā zagšana ir uz katra soļa - izņemot tos retos kuri strādā ar savu naudu un godīgi sitas biznesā .
9.marts 2019, 19:10 | links
 
Kā noieta tirgus, mēs esam kā tava copes piparbodīte salīdzinot pret Alfu.

Shm_didzis, 9.marts 2019, 18:44


Nu piparbodīte, bet pluss nevis mīnuss. Jā, lielākam haizivīm te nav ko ķert, bet mazākām viņu zivtelēm mūsu ķīšus patrenkāt arī maizīte. Bankas, veikalu tīkli, būvnieki utt. Akumulējam resursu, kas nebojājas, tipa zeme, meži. Nu darbaspēks i rokas i smadzenes.
A uz otru pusi ļauj tikai to, ko pašiem īsti negribas darīt un neapdraud savus ražotājus. Kas teorētiski var traucēt, kā jau te minētie cukurnieki, zvejnieki utt. tos tupa nopirkt.

Ja kas, tad ir jau arī precdenti, ka "maukas" tīri labi papumpē . Tā vecās ES kodols Vācija, Francija, UK, Nīderlande utt. lieliski dabūja pa purnu no hitrožopijiem dienvidniekiem grieķiem. Ģrieķi mierīgi sūknēja piķi, uz visādām regulām par fiskālām disciplīnām lika mīksto, bet par fondiem cīnījās kā zvēri. Kad pienāca krīze un iestājās ž, tā grieķi lieliski nošantažēja - tipa vai nu glābiet, vai nu nograusim nafig Eirozonu. Milzīgus parādus viņiem atlaida. Izskatās, ka nākošie to pašu joku iztāļi izspēlēs.
9.marts 2019, 19:05 | links
 
Kā noieta tirgus, mēs esam kā tava copes piparbodīte salīdzinot pret Alfu.
Toties mums ES tirgus ar pāri 500 miljoniem lielākoties pirktspējiegiem iedzīvotăjiem un 18% no pasaules IKP ir ļoti svarīgs...

Shm_didzis, 9.marts 2019, 18:44

tak šitā kladzināšana par noieta tirgu ir stulbu lauķu runas,tak tie kas interesējas drusku vairāk kā ko runā pieturā tie sen zin ka ES tika radīta lai turētos pretī USA un Azijai,lai būt kopīga vienota politika un ātrāk spētu reaģēt uz visādām situācijām.Un tas ir ļoti veiksmīgi realizēts,eiro nauda 20 gadu laikā ir kļuvusi par līdzvērtīgu stabilu valūtu kā dolārs
9.marts 2019, 18:50 | links
 
Priekš ES Latvija ir kā svaiga mauka (lai gan nu jau svaigākas na podhode - Ukraina utt.) Vecā Eiropa paplašinot ES, rada sev jaunu tirgu, zemi, darbaspēka resursus. Loģiski, ka maukai piķis jāiedod, lai tur sevi formā, pērk skaistas šmotkas, iet uz solārijiem utt. , tādu tak drāzt patīkamāk :) Bet maukai nevar pārmest, ka cenšas no drāzēja vairāk izspiest :)

Jau Fords šito vāveres riteni izdomāja - lai būtu, kas pērk viņa mašīnas, vinš sāka maksāt saviem strādniekiem algas, lai tie varētu šīs masīnas atļauties nopirkt :) It kā visiem labi. Bet par miljardieri tāpat kļuva Fords, a strādniekiem tika fordiņš ar ko braukāt.

zaraza, 9.marts 2019, 18:30
un vai tad tas ir slikti??Protams nē
9.marts 2019, 18:44 | links
 
zaraza [09.03.19]: Priekš ES Latvija ir kā svaiga mauka (lai gan nu jau svaigākas na podhode - Ukraina utt.) Vecā Eiropa paplašinot ES, rada sev jaunu tirgu, zemi, darbaspēka resursus. Loģiski, ka maukai piķis jāiedod, lai tur sevi formā, pērk skaistas šmotkas, iet uz solārijiem utt. , tādu tak drāzt patīkamāk :) Bet maukai nevar pārmest, ka cenšas no drāzēja vairāk izspiest :)

Jau Fords šito vāveres riteni izdomāja - lai būtu, kas pērk viņa mašīnas, vinš sāka maksāt saviem strādniekiem algas, lai tie varētu šīs masīnas atļauties nopirkt :) It kā visiem labi. Bet par miljardieri tāpat kļuva Fords, a strādniekiem tika fordiņš ar ko braukāt.
Vispār jau jautājums, kam vairāk ir vajadzīgs.
Kā noieta tirgus, mēs esam kā tava copes piparbodīte salīdzinot pret Alfu.
Toties mums ES tirgus ar pāri 500 miljoniem lielākoties pirktspējiegiem iedzīvotăjiem un 18% no pasaules IKP ir ļoti svarīgs...
9.marts 2019, 18:44 | links
 
Brālīt. Izlasīju Tavu piemēru, un, goda vārds, neko sliktu, tajā nesaskatīju (nu vienīgi ja tie 2 ļami LV nepalika). Paņēma kāpostu, ko deva, sadalīja kā mācēja. Jā, droši vien "uzpūsts" projekts , kur zirgam skaidrs, ka ne sūda tur sanākt nevar (kā 90% projektu LV). Un?! Paņēma ES naudu, nu i malači, kāds sev normālu dzīvi nodrošināja, kaut kāda nauda LV ielija, kaut kam kādu brīdi darba vietas radīja. Pie tam appisa tikai ES birokrātus , kuri arī altruismu neslimo, nevienam dzīvam konkrētam Latvijas cilvēkam netika nekas atņemts, nozagts utt. Manā galvā te nav "nozieguma sastāva" nav!

zaraza, 9.marts 2019, 18:15
tak bračka tāds pats parasts skauģis,visiem normāliem cilvēkiem skaidrs ka jebkāda nauda kas ienāk valstī ir pienesums.Nopelnīja būvnieki,nopelnīja projekta radītājs un kas zin,vēlak tā ražotne ari sāks strādāt.Parasts bābu runu līmenis kur nav ne mazākās saprašanas kas un kāpēc noticis ka nav projekts līdz galam realizējies
9.marts 2019, 18:43 | links
 
Priekš ES Latvija ir kā svaiga mauka (lai gan nu jau svaigākas na podhode - Ukraina utt.) Vecā Eiropa paplašinot ES, rada sev jaunu tirgu, zemi, darbaspēka resursus. Loģiski, ka maukai piķis jāiedod, lai tur sevi formā, pērk skaistas šmotkas, iet uz solārijiem utt. , tādu tak drāzt patīkamāk :) Bet maukai nevar pārmest, ka cenšas no drāzēja vairāk izspiest :)

Jau Fords šito vāveres riteni izdomāja - lai būtu, kas pērk viņa mašīnas, vinš sāka maksāt saviem strādniekiem algas, lai tie varētu šīs masīnas atļauties nopirkt :) It kā visiem labi. Bet par miljardieri tāpat kļuva Fords, a strādniekiem tika fordiņš ar ko braukāt.
9.marts 2019, 18:30 | links
 
Brālīt. Izlasīju Tavu piemēru, un, goda vārds, neko sliktu, tajā nesaskatīju (nu vienīgi ja tie 2 ļami LV nepalika). Paņēma kāpostu, ko deva, sadalīja kā mācēja. Jā, droši vien "uzpūsts" projekts , kur zirgam skaidrs, ka ne sūda tur sanākt nevar (kā 90% projektu LV). Un?! Paņēma ES naudu, nu i malači, kāds sev normālu dzīvi nodrošināja, kaut kāda nauda LV ielija, kaut kam kādu brīdi darba vietas radīja. Pie tam appisa tikai ES birokrātus , kuri arī altruismu neslimo, nevienam dzīvam konkrētam Latvijas cilvēkam netika nekas atņemts, nozagts utt. Manā galvā te nav "nozieguma sastāva" nav!
9.marts 2019, 18:15 | links
 
Ja skatās matemātiski, tad Jevropas naudas ir ekvivalentas eksportam :) Kaut kāds piķis gāžas iekšā no āras, kāda šķirba vai par produktu vai par uzzīmētu projektu, vai par kāda rokām un smadzenēm, odiņ fig - ienāk, nevis iziet. No makrokeonomiskā viedokļa pilnīgi vienalga cik posmos un kādā veidā viņu sapiļī, vai izlieto norādītam mērķim, vai noshēmo un sadala uz deguniem, tāpat tā ir summa, kas ieplūst tautsaimniecibā un to tērē tepat uz vietas (nu ja atpakaļ uz ofšoriem neizvālē ). Diskutabla lieta gan par gala bilanci, kurš tad nopelna vairāk ilgtermiņā - vai fondu saņēmējs, vai vecās Eiropas valstis. Fondi nav labdarība vai kaut kāda sociālā programma - tā ir pragmatiska fiška. Gāžam iekšā piķi, lai radītu pirktspējīgu tirgu, par šo pašu piķi imoprtēs no mūsu ražotājiem (a EU fondos stingri kobtrolēts ko un un no kā drīkst pirkt), radīs infrastruktūru, lai mums būtu ērti, pa ceļam vēl iegūsim kontroli par šo vai to tipa zemi/mežu. Tīri primitīvi kurš nopelna vairāk - zemnieks nopērkot ar EU atbalstu krutu traktoru (ko par savu naudu nekad nepirktu), vai tā traktora ražotājs un viņa valsts?
Bet nu figņa, spēlējam spēli, ja dod, ta jāņem, un jācenšas izspiest pēc iespējas vairāk. Ja vēl mūsu vara vairāk par mūsu valsts šķurnijām interesēm domātu, nevis stātos miera stājā pēc katra svilpiena un rautos pildīt visu, ko Eiropa liek. Normāli būtu, kas mums interesenti, to pildam, kas neinteresanti to imitējam ka pildam uz papīra, bet reāli ignorējam vai pat sabotējam.

zaraza, 9.marts 2019, 13:26



Tieši ar šitādu pieeju mēs esam pati nabadzīgākā ES valsts ( sorry Rumānija vēl aiz mums) . Nepiekrītu Zarāzij - absolūti nepiekrītu. Viens konkrēts piemērs - tika ES projekts īstenots ražošanas uzsākšanai - zeme,ēka, iekārtas ,apgrozāmie līdzekļi pirmajam laiciņam utt + 20 cilvēkiem nodrošinātas darba vietas.

Tālāk . Kas no tā tika izdarīts . 1.Nopirkta zeme, 2. Pa lēto uzbliezta ēka ( Uz papīra pēc projekta viens cipars ,reāli 4x lētāk)3. Iekārtas nopirktas -iekonservētas . Pārējais piķis - noshēmots un kā tu saki iegājis tautsaimniecībā :) Pienāk brīdis - sorry neizdevās . Samaksā visiem kam pienākas un 2 ļimoni kabatā . Protams ne jau Latvijā paliek tā nauda.

Tā tas Zarāzij notiek mūsu zaglīgajā padomju mantinieku un viņu mantinieku darbos un smadzenēs. Un to dara ne jau vīri ar padomju skolu - jaunā paaudze vēl krutāk iegriež shēmas .
9.marts 2019, 17:37 | links
 
Pravietis [09.03.19]: Pravieti, KUR IR TAVS NESAGRIEZTAIS KUĢIS? KUR IR TAVA CUKURA RŪPNĪCA? Visi vis riņķī vainīgi, tikai tu ko? KO TU ESI IZDARĪJIS LAI VISIEM BŪTU LABI?

AndrisABC, 9.marts 2019, 12:15
Es esmu strādājis, bet ne parazitējis un šai valstij maksājis iespēju robežās nodokļus, neesmu brutāli zadzis zem politiskā lietussarga,vai tas vēl ir par maz. Visi nevar būt ģēniji un saņemt Nobela prēmijas. Kas man vēl ir jāizdara, jāaplejās ar benzīnu un jāaizdedzinās pie brīvības pieminekļa, lai tiktu vairāk pamanīts. Man nav vajadzīga ekstrēma pašapliecināšanās ne izrādīšanās, atšķirībā no tiem, kas beidz līderisma skolas, kas strādā no Sema onkuļa līdzekļiem. Esmu strādājis un savas zināšanas un pieredzi atdevis citiem, palīdzējis citiem tikt ārā no mēsliem un citām likstām. Es neprasu no valsts triju zvaigžņu bļambuku, tādēļ neprasiet arī no manis abstrakto un nosacīti vienīgo un pareizo" atdošanos", bet kalpa dvēsele man nav un savs viedoklis arī ir, uz to man tiesības vēl nav atņēmuši un tādēļ pārmest nevienam nav tiesību. Nesaprotu tavu aksiomu, ko tu vēlies , lai indivīds izdarītu tādu, lai viņu varētu saukt par piederošu nezinu kam......valstij, partijai, velnam varbūt......un vispār saukties par cilvēku Latvijā.
Aizdedzinoties vismaz kads siltums izdalītos.
9.marts 2019, 16:52 | links
 
Pravieti, KUR IR TAVS NESAGRIEZTAIS KUĢIS? KUR IR TAVA CUKURA RŪPNĪCA? Visi vis riņķī vainīgi, tikai tu ko? KO TU ESI IZDARĪJIS LAI VISIEM BŪTU LABI?

AndrisABC, 9.marts 2019, 12:15

Es esmu strādājis, bet ne parazitējis un šai valstij maksājis iespēju robežās nodokļus, neesmu brutāli zadzis zem politiskā lietussarga,vai tas vēl ir par maz. Visi nevar būt ģēniji un saņemt Nobela prēmijas. Kas man vēl ir jāizdara, jāaplejās ar benzīnu un jāaizdedzinās pie brīvības pieminekļa, lai tiktu vairāk pamanīts. Man nav vajadzīga ekstrēma pašapliecināšanās ne izrādīšanās, atšķirībā no tiem, kas beidz līderisma skolas, kas strādā no Sema onkuļa līdzekļiem. Esmu strādājis un savas zināšanas un pieredzi atdevis citiem, palīdzējis citiem tikt ārā no mēsliem un citām likstām. Es neprasu no valsts triju zvaigžņu bļambuku, tādēļ neprasiet arī no manis abstrakto un nosacīti vienīgo un pareizo" atdošanos", bet kalpa dvēsele man nav un savs viedoklis arī ir, uz to man tiesības vēl nav atņēmuši un tādēļ pārmest nevienam nav tiesību. Nesaprotu tavu aksiomu, ko tu vēlies , lai indivīds izdarītu tādu, lai viņu varētu saukt par piederošu nezinu kam......valstij, partijai, velnam varbūt......un vispār saukties par cilvēku Latvijā.
9.marts 2019, 15:47 | links
 
atkal skaudīgais gnīda skaita citu makā naudu,tā tāda komunistu slimība uzskatīt ka tam kam nauda tas zaglis
9.marts 2019, 15:36 | links
 
Ja skatās matemātiski, tad Jevropas naudas ir ekvivalentas eksportam :) Kaut kāds piķis gāžas iekšā no āras, kāda šķirba vai par produktu vai par uzzīmētu projektu, vai par kāda rokām un smadzenēm, odiņ fig - ienāk, nevis iziet. No makrokeonomiskā viedokļa pilnīgi vienalga cik posmos un kādā veidā viņu sapiļī, vai izlieto norādītam mērķim, vai noshēmo un sadala uz deguniem, tāpat tā ir summa, kas ieplūst tautsaimniecibā un to tērē tepat uz vietas (nu ja atpakaļ uz ofšoriem neizvālē ). Diskutabla lieta gan par gala bilanci, kurš tad nopelna vairāk ilgtermiņā - vai fondu saņēmējs, vai vecās Eiropas valstis. Fondi nav labdarība vai kaut kāda sociālā programma - tā ir pragmatiska fiška. Gāžam iekšā piķi, lai radītu pirktspējīgu tirgu, par šo pašu piķi imoprtēs no mūsu ražotājiem (a EU fondos stingri kobtrolēts ko un un no kā drīkst pirkt), radīs infrastruktūru, lai mums būtu ērti, pa ceļam vēl iegūsim kontroli par šo vai to tipa zemi/mežu. Tīri primitīvi kurš nopelna vairāk - zemnieks nopērkot ar EU atbalstu krutu traktoru (ko par savu naudu nekad nepirktu), vai tā traktora ražotājs un viņa valsts?
Bet nu figņa, spēlējam spēli, ja dod, ta jāņem, un jācenšas izspiest pēc iespējas vairāk. Ja vēl mūsu vara vairāk par mūsu valsts šķurnijām interesēm domātu, nevis stātos miera stājā pēc katra svilpiena un rautos pildīt visu, ko Eiropa liek. Normāli būtu, kas mums interesenti, to pildam, kas neinteresanti to imitējam ka pildam uz papīra, bet reāli ignorējam vai pat sabotējam.
9.marts 2019, 13:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager