Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pravieti, KUR IR TAVS NESAGRIEZTAIS KUĢIS? KUR IR TAVA CUKURA RŪPNĪCA? Visi vis riņķī vainīgi, tikai tu ko? KO TU ESI IZDARĪJIS LAI VISIEM BŪTU LABI?

AndrisABC, 9.marts 2019, 12:15


Andris ABC nu kur uzreiz tik kritiski ? ;)
KUR IR TAVA CUKURA RŪPNĪCA ?
Varbut jasak ar mazumiņu ! Velmi uzklausīt citus un sapratni ? ;)
Savadak lasot postus - ja nevelies ņemt evro naudiņas un centies pats saviem spēkiem , esi losis un idiots !
Dažiem ir svarigi nevis darbs ( darba vietas ) ar iespeju nodrošināt sevi , savus tuviniekus , un nodokļu nomaksa attiecīgam biznesa limenim !
Bet momentala peļņa ! Vienalg ka ! Vienalga kadiem lidzekļiem un darijumiem ! Un neskatoties ne uz ko !
Pie kuras slikto onkuļu grupas Tu vari pieskaitit onkuli , kurš var atļauties nolamat citu onkuli , tikai TĀPĒC ka šis cits izlasijis evro naudiņas apguves variantus , baidas ka pienaks diena kad evro biznes paprasis iedoto naudiņu atpakaļ ! ? ( nekur nav rakstits ka tā nenotiks ) !
;) !
Tris atbilžu varianti !
A) . Onkuļi kas piesukušies pie evro naudiņas plusmas , un dalu naudinas jau izshemo pirms ta nonak mana maciņā !
B) . Onkuļi kuri cer kad ja es saņemšu evro naudiņu , viņi vares mani banali aplaupit !
C) . Onkuļi kuri uzskata ka ja es tikšu pie evro naudiņam , es atļaušos būt dasnaks un korumpetiem ieredņiem dališu biezakus konvertus !
9.marts 2019, 12:56 | links
 
Pravieti, KUR IR TAVS NESAGRIEZTAIS KUĢIS? KUR IR TAVA CUKURA RŪPNĪCA? Visi vis riņķī vainīgi, tikai tu ko? KO TU ESI IZDARĪJIS LAI VISIEM BŪTU LABI?
9.marts 2019, 12:15 | links
 
Pravietis [09.03.19]: Ķīmiskā reakcija ! ! !
Skan divaini , un vel ja saprot ka MUMS tā " ķimiska reakcija " tendeta tikai uz citu apdiršanu !
Nu nespejam mēs vienkarši priecaties un atbalstit citus !

plesigais, 9.marts 2019, 07:59

:),:),:),:)......,ir par ko padomāt, ja tā, tad kādēļ...

Pravietis, 9.marts 2019, 09:04

Kādēļ ? ;)
Zin , man tada klusa aizdoma ka 90 % letiņu noticeja bijušo komunistu solijumiem ka mukot no vienas savienības un stajoties otra - mes letiņi dzivosim paradīze ! ! !
Daži vel tagad tic ka evro kolonijai , bez savas ražošanas , zemniecibas , un iztirgotiem mežiem - esam evro līmenī !

Un nedo dievs TADIEM ( ticīgajiem ) noradit ka viņi ir noticejuši meligiem komunistiem !
Sakas kliegšana , lamašanas un vaimanas ! ;)

plesigais, 9.marts 2019, 10:10
Par to "ticīgo" % varētu strīdēties, bet pēc būtības es tavai, kā vienai no reālām versijām pievienojos. Var diskutēt kāpēc mēs esam tur kur mēs esam un kāpēc Igauņiem un Leišiem ir labāk. Mani uztrauc, tas, ka viena daļa cilvēki ir nozombēti ar dogmu, ka mums nemaz pēc ES formulas nevarēja(nedrūkstēja) būt labāk ,un visas ekonomiskās problēmas tiek mēģināts un turpināts norakstīt uz lielo cittautiešu %, un ka tādēļ mums jāpiecieš arī nākotnē. Es saprotu vienu, ka ne ļeņinekļu, ne ielu pārdēvēšana ekonomisko pacēlumu nevar nest līdzi. Par ekonomiskajām diversijām ; kuģu sagriešanu, cukura nozares likvidēšanu un tt. var runāt daudz, bet piem. leiši zem tā neparakstījās. Latvieši ar savu pakļāvīgo raksturu ir kļuvuši par "atkarīgajiem" no ES, un tagād mūs var locīt tā kā komisāriem vajag. Esam atdevuši(pārdevuši) savu neatkarību. Vai bija cits attīstības ceļš, noteikti..., bet zem lozunga " krievi nāk" tika paslēptas visas riebeklības, paātrinātā prihvatizācija, korupcija un tt. Polittehnologi perfekti izpildīja šauras grupas pasūtījumu....Viss bija jādara, bet ar prātu un pīpēšanu.
pravieti, tukša demagoğiska ļurināšana par tēmu...
9.marts 2019, 10:39 | links
 
Alcans [09.03.19]: Padomājiet paši kā ir labāk - būt kā Baltkrievijā vai kā ES dalībvalstij.
Ar ko Baltkrieviem labāk? Viņi ir pilnībā atkarīgi no krieviem - no krievu noieta tirgiem un no krievu piešpricēm aptuveni 20% apmērā no budžeta beznodokļu naftas un găzes izskatā...
9.marts 2019, 10:38 | links
 
Ķīmiskā reakcija ! ! !
Skan divaini , un vel ja saprot ka MUMS tā " ķimiska reakcija " tendeta tikai uz citu apdiršanu !
Nu nespejam mēs vienkarši priecaties un atbalstit citus !

plesigais, 9.marts 2019, 07:59

:),:),:),:)......,ir par ko padomāt, ja tā, tad kādēļ...

Pravietis, 9.marts 2019, 09:04

Kādēļ ? ;)
Zin , man tada klusa aizdoma ka 90 % letiņu noticeja bijušo komunistu solijumiem ka mukot no vienas savienības un stajoties otra - mes letiņi dzivosim paradīze ! ! !
Daži vel tagad tic ka evro kolonijai , bez savas ražošanas , zemniecibas , un iztirgotiem mežiem - esam evro līmenī !

Un nedo dievs TADIEM ( ticīgajiem ) noradit ka viņi ir noticejuši meligiem komunistiem !
Sakas kliegšana , lamašanas un vaimanas ! ;)

plesigais, 9.marts 2019, 10:10

Par to "ticīgo" % varētu strīdēties, bet pēc būtības es tavai, kā vienai no reālām versijām pievienojos. Var diskutēt kāpēc mēs esam tur kur mēs esam un kāpēc Igauņiem un Leišiem ir labāk. Mani uztrauc, tas, ka viena daļa cilvēki ir nozombēti ar dogmu, ka mums nemaz pēc ES formulas nevarēja(nedrūkstēja) būt labāk ,un visas ekonomiskās problēmas tiek mēģināts un turpināts norakstīt uz lielo cittautiešu %, un ka tādēļ mums jāpiecieš arī nākotnē. Es saprotu vienu, ka ne ļeņinekļu, ne ielu pārdēvēšana ekonomisko pacēlumu nevar nest līdzi. Par ekonomiskajām diversijām ; kuģu sagriešanu, cukura nozares likvidēšanu un tt. var runāt daudz, bet piem. leiši zem tā neparakstījās. Latvieši ar savu pakļāvīgo raksturu ir kļuvuši par "atkarīgajiem" no ES, un tagād mūs var locīt tā kā komisāriem vajag. Esam atdevuši(pārdevuši) savu neatkarību. Vai bija cits attīstības ceļš, noteikti..., bet zem lozunga " krievi nāk" tika paslēptas visas riebeklības, paātrinātā prihvatizācija, korupcija un tt. Polittehnologi perfekti izpildīja šauras grupas pasūtījumu....Viss bija jādara, bet ar prātu un pīpēšanu.
9.marts 2019, 10:37 | links
 
Kas ir labāk, izvēlēties un darīt to ko un to kur gribi, vai dzīvot kolonijā(cccp)?
9.marts 2019, 10:32 | links
 
Padomājiet paši kā ir labāk - būt kā Baltkrievijā vai kā ES dalībvalstij.
9.marts 2019, 10:25 | links
 
Speciāli tiem,kas 2 gadus atpakaļ Trumpi nievāja...
https://youtu.be/Kwwqdws2hI4?t=516
9.marts 2019, 10:23 | links
 
Ķīmiskā reakcija ! ! !
Skan divaini , un vel ja saprot ka MUMS tā " ķimiska reakcija " tendeta tikai uz citu apdiršanu !
Nu nespejam mēs vienkarši priecaties un atbalstit citus !

plesigais, 9.marts 2019, 07:59

:),:),:),:)......,ir par ko padomāt, ja tā, tad kādēļ...

Pravietis, 9.marts 2019, 09:04


Kādēļ ? ;)
Zin , man tada klusa aizdoma ka 90 % letiņu noticeja bijušo komunistu solijumiem ka mukot no vienas savienības un stajoties otra - mes letiņi dzivosim paradīze ! ! !
Daži vel tagad tic ka evro kolonijai , bez savas ražošanas , zemniecibas , un iztirgotiem mežiem - esam evro līmenī !

Un nedo dievs TADIEM ( ticīgajiem ) noradit ka viņi ir noticejuši meligiem komunistiem !
Sakas kliegšana , lamašanas un vaimanas ! ;)
9.marts 2019, 10:10 | links
 
Ķīmiskā reakcija ! ! !
Skan divaini , un vel ja saprot ka MUMS tā " ķimiska reakcija " tendeta tikai uz citu apdiršanu !
Nu nespejam mēs vienkarši priecaties un atbalstit citus !

plesigais, 9.marts 2019, 07:59


:),:),:),:)......,ir par ko padomāt, ja tā, tad kādēļ...
9.marts 2019, 09:04 | links
 
Ķīmiskā reakcija ! ! !
Skan divaini , un vel ja saprot ka MUMS tā " ķimiska reakcija " tendeta tikai uz citu apdiršanu !
Nu nespejam mēs vienkarši priecaties un atbalstit citus !
9.marts 2019, 07:59 | links
 
Tiem, kam tā ķīmiskā reakcija notiek, visi cer, ka reaģenta pietiks visai dzīvei. Bet uz ko cer tie, kuriem ķīmijas nav, bet ir tikai rengens, un aprobežojas ar izskanētu maciņu un nomērītu locekli biksēs. A kokaīns tā ir tikai dūmaka, ilūzija pēc nepiepildītas dzīves. Man neviens narkomāns 25 gadu laikā nav piekritis, ka ir taču super alkohols no kura paģiru praktiski nav un ir kaifīgi. Neviens arī nav atzinis, ka lomkas ir forši. Tātad ilūzijas ķeršana ir kaut kas tāds un dārgāks par otra cilvēka ciešanām un ķīmiju, ja tāda ir. Super egoisms, muļķiki un tt.
9.marts 2019, 00:40 | links
 
A, kur paliek dvēseļu saderība un ķīmija.....

Pravietis, 8.marts 2019, 23:49
tas lai paliek tādiem kā tev:DDD
9.marts 2019, 00:22 | links
 
Ķīmisko reaģentu jāmeklē PĒC, nevis PIRMS kokaīna ballītēm. Easy-peasy
9.marts 2019, 00:14 | links
 
Tas reaģents ir visiem noteikts,bet bez tā ir jābūt kādam dvēseliskam saturam,bez tā dzīve ir bezjēdzķga,,,
Ar labu nakti.
9.marts 2019, 00:00 | links
 
Tev arī nav jāredz( vai arī nebūtu bijis jāredz). Jāredz ir blondīnēm ar viņu vērtību skalu- garš, smuks, slavens, bagāts... A ko vēl vaig, a? :)

raihs, 8.marts 2019, 23:37

A, kur paliek dvēseļu saderība un ķīmija.....Tikai nesaki, a no kurienes tu(proti es) zini, ka nav. Varbūt jau ka ir, bet tad jau šodien tas ir visiem zināmais prasts aprēķins + tas ko tu teici. Bez ķīmiskās reakcijas, ja reaģents izlietojas, visu dzīvi nenodzīvosi.
8.marts 2019, 23:49 | links
 
Tev arī nav jāredz( vai arī nebūtu bijis jāredz). Jāredz ir blondīnēm ar viņu vērtību skalu- garš, smuks, slavens, bagāts... A ko vēl vaig, a? :)
8.marts 2019, 23:37 | links
 
Krievija,Pārdomām...
https://youtu.be/sTcSEtJwCEM?t=342
8.marts 2019, 23:35 | links
 
Man hokejisti vienkārši liekas simpātiskāki , varbūt tāpēc, ka es pats tālajos, senajos laikos, kad biju Kandavā un dzerstījos celtnieku studentu vienībā, redzēju kā Dinamo strādāja.......Ar Biedriņu nemērīšos tīri fizioloģisku apsvērumu dēļ....:), bet nevienu arī apskaudis neesmu viņu ģenitāliju izmēru dēļ. Jā, starp supergarajiem " etalonus " neredzu ne tiešā ne pārnestā nozīmē.
8.marts 2019, 23:30 | links
 
Pravietis
Kas tas par bulšitu? Jo vairāk smuku blondīņu kolekcijā, jo "mazāks izmērs"? Drīzāk var teikt, ka izmēra problēmas ir tiem, kas gaužas par basketbolistu nepiedienīgo dzīvesveidu:) Žēl, protams, Biedriņa karjeras, bet tas vēl ir jautājums, vai labāk pakāst jaunību smagā spotā un norubīt piķi, vai "atlaist pa pilno" ar kokaīnu un meitenēm....

raihs, 8.marts 2019, 23:06

tā saucas skaudība
8.marts 2019, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager