Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
WEsi noteikti dzirdējis, ka dzērājs var noslīkt karotē. Valsti var piebeigt ne tikai bumba un vīruss, bet arī stulbums. Ja tagad tev pateiktu, ka ar makšķeri makšķerēt tu vairāk nedrīksti, bet ēdīsi tikai Ķīnas, Taivanas, Vjetnamas sūdu bedrēs (tiešā nozīmē) audzētās zivis, vai arī to ko tev ES atļaus, tad es paskatītos kā tu rīkotos. Protams, var ēst arī vistu, bet vai mūsu tupeļu flotes nolikvidēšana nav diversija. Gadījumā, ja valstij vajag X- stundā ēst. No ko, tad atliek skriet, lai nenomirtu badā pie Krieva vai.......

Pravietis, 7.marts 2019, 19:04Krūmubāba jūs tur pieturā sēžot jau neesat aizdomājušās ka rīt var armagedons nokrist??Tiešām sekss vairs vispār nesanāk ka visu laiku jāvaimanā un jāizdomā nereāli scenāriji???Gan jau mūsdienās urologs var desiņu uzstīvināt un vīrišķību uz kādu laiku atgriezīsies,būsi apmierināts ar dzīvi un eiropa netraucēs tik ļoti:DDD

uldens2, 7.marts 2019, 19:19

Katram ir tiesības uz savu fantāziju, Židi slēpa zeltu sienās, durvīs un zem tapetēm, latvietis raka podus dārzā ar monetām un neviens no viņiem nebija kļūdījies......Čau. Tāda ir vēsture.
7.marts 2019, 19:24 | links
 
WEsi noteikti dzirdējis, ka dzērājs var noslīkt karotē. Valsti var piebeigt ne tikai bumba un vīruss, bet arī stulbums. Ja tagad tev pateiktu, ka ar makšķeri makšķerēt tu vairāk nedrīksti, bet ēdīsi tikai Ķīnas, Taivanas, Vjetnamas sūdu bedrēs (tiešā nozīmē) audzētās zivis, vai arī to ko tev ES atļaus, tad es paskatītos kā tu rīkotos. Protams, var ēst arī vistu, bet vai mūsu tupeļu flotes nolikvidēšana nav diversija. Gadījumā, ja valstij vajag X- stundā ēst. No ko, tad atliek skriet, lai nenomirtu badā pie Krieva vai.......

Pravietis, 7.marts 2019, 19:04
Krūmubāba jūs tur pieturā sēžot jau neesat aizdomājušās ka rīt var armagedons nokrist??Tiešām sekss vairs vispār nesanāk ka visu laiku jāvaimanā un jāizdomā nereāli scenāriji???Gan jau mūsdienās urologs var desiņu uzstīvināt un vīrišķību uz kādu laiku atgriezīsies,būsi apmierināts ar dzīvi un eiropa netraucēs tik ļoti:DDD
7.marts 2019, 19:19 | links
 
Ģīmjgrāmatā ruslani jau sāk "reklamēt" savus 2pk varoņus. Vēl tak līdz maijam kā līdz tai palmai un vēl mazliet!
7.marts 2019, 19:07 | links
 
eiropa pārdzīvoja hitlera un staļina sataisītos sūdus,tā ka viss parējais ir nieks.

uldens2, 7.marts 2019, 18:42

WEsi noteikti dzirdējis, ka dzērājs var noslīkt karotē. Valsti var piebeigt ne tikai bumba un vīruss, bet arī stulbums. Ja tagad tev pateiktu, ka ar makšķeri makšķerēt tu vairāk nedrīksti, bet ēdīsi tikai Ķīnas, Taivanas, Vjetnamas sūdu bedrēs (tiešā nozīmē) audzētās zivis, vai arī to ko tev ES atļaus, tad es paskatītos kā tu rīkotos. Protams, var ēst arī vistu, bet vai mūsu tupeļu flotes nolikvidēšana nav diversija. Gadījumā, ja valstij vajag X- stundā ēst. No ko, tad atliek skriet, lai nenomirtu badā pie Krieva vai.......
7.marts 2019, 19:04 | links
 
eiropa pārdzīvoja hitlera un staļina sataisītos sūdus,tā ka viss parējais ir nieks.
7.marts 2019, 18:42 | links
 
Kaut ka pagajusa krize no bada neviens nenomira:D

uldens2, 7.marts 2019, 16:42
Ja pārmetīs pāri bortam, var gadīties, ka nebūs arī ko dzert.......

Pravietis, 7.marts 2019, 16:43domā aku aizbērs??

uldens2, 7.marts 2019, 18:14

Akā pāri bortam nemetīs, tur nav krastu visi noslīks. Es domāju pārnestā nozīmē sālsūdens plašumu ar krastiem, kur ES kuģītim pēc vētras (ek. krīzes) radusies sūce un, lai aizdrīvētu caurumu un iegūtu laiku vajag mest pāri bortam savus nahļebņīkus (valstu biedrus) no kuriem uz ES kuģa klāja jēga vismazākā un perspektīvas tuvākajā nākotnē nebūs. Un tur plašumā vari jau uzkost sausiņus un uzdzert sālsūdeni....
7.marts 2019, 18:35 | links
 
Kaut ka pagajusa krize no bada neviens nenomira:D

uldens2, 7.marts 2019, 16:42
Ja pārmetīs pāri bortam, var gadīties, ka nebūs arī ko dzert.......

Pravietis, 7.marts 2019, 16:43
domā aku aizbērs??
7.marts 2019, 18:14 | links
 
Kaut ka pagajusa krize no bada neviens nenomira:D

uldens2, 7.marts 2019, 16:42

Ja pārmetīs pāri bortam, var gadīties, ka nebūs arī ko dzert.......
7.marts 2019, 16:43 | links
 
Kaut ka pagajusa krize no bada neviens nenomira:D
7.marts 2019, 16:42 | links
 
Bērni, mazbērni, ja Tu esi tradicionālais, tad ( ek.krīze) prasīs ēst, un viņiem būs vienalga vai tu vari, vai tu gribi, vai nevari drāzt. Ar netradicionālajiem es netaisos diskutēt. Zaudētā paaudze pie jebkuriem apstākļiem.......
7.marts 2019, 16:39 | links
 
Kad vairs nevar neko izdrazt tad atliek vaimanasana
7.marts 2019, 16:25 | links
 
Pravietis [07.03.19]: TVnet patreiz iet raksts un disputs par rakstu Homofobijas anatomija. Saprotu, tas ir šodien daudziem ir aktuālāk, ko drāzt, kā drāzt un vai vispār drāzt, ne kā padomat par to, vai rīt tu varēsi atļauties drāzt un ko drāzt, un ja nebūs, ka " mutē ielikt" :), :(. Pareizi, nav ko gruzīties un domāt, tas būs rītdien, parītdien un kāds sakars ar ekonomisko valsts krīzi, tas būs kaut kad, un vai varēšu vēl tad.....Uz priekšu tēma atvērta........
+100500 :€)))
7.marts 2019, 16:23 | links
 
TVnet patreiz iet raksts un disputs par rakstu Homofobijas anatomija. Saprotu, tas ir šodien daudziem ir aktuālāk, ko drāzt, kā drāzt un vai vispār drāzt, ne kā padomat par to, vai rīt tu varēsi atļauties drāzt un ko drāzt, un ja nebūs, ka " mutē ielikt" :), :(. Pareizi, nav ko gruzīties un domāt, tas būs rītdien, parītdien un kāds sakars ar ekonomisko valsts krīzi, tas būs kaut kad, un vai varēšu vēl tad.....Uz priekšu tēma atvērta........
7.marts 2019, 16:19 | links
 
Takš beidziet dročīt tiem abie troļļiem. Bez jums viņi ir kā bez rokām
Atstājiet abus divatā
7.marts 2019, 15:35 | links
 
uldens2 [31m]: ne jau valdibā ir tā lielākā problēma,bet paša vēlmē strādāt un radīthttps://elektrotransports.lv/index.php/2018/12/06/auto-inzenieris-andris-dambis-ogre-razos-elektriskos-pilsetas-mikroautobusus-opp/Nu protams un šis ir vēl viens piemērs maniem argumentiem ko vakar tik minēju:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ogres-mers-helmanis-nezinot-ka-dome-vinam-iespejams-noskatijusi-ekskluzivu-apvidus-auto.a311872/?utm_source=inbox&;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
Tiešām tautu tur par aitu baru.

Rondo, 7.marts 2019, 14:25

Es tiešām nebrīnīšos , ja rītdien savā bezpreģelā kāda pašvaldības izsludinās konkursu uz 4 helihopteriem......" жить хорошо, а хорошо жить еще лучше".....:)
7.marts 2019, 15:00 | links
 
N e es, ne Rondo neuzmetās par ģēnijiem. Visiem zināmas ekonomiskās patiesības par krīžu cikliskumu 7 - 15 gadu laikā. Runa iet par to, kam ES vadošās valstis vakar gatavojās, bet šodien jau pašas "breksitē", proti par dalībvalstīm no kurām jātiek vaļā kā no balasta. Vajag arī šad un tad palasīties šķitami neinteresantos un garlaicīgos rakstus par ES "dzīvi" un censties nojaust rītdienas vīzijas ,nevis dzīvot vakardienā un kā to viens otrs dara - tīksminās par Haholu "panākumiem". Tātad jautājums par to, latvija būs starp izredzētajām, kurai paliks kaut kādas minimālas iespējas izdzīvot krīzes iestāšanās brīdī, vai nē........Mani mierina vienīgā pozitīvā doma, ja gadījumā mūs pārmetīs pār bortu, tad nav atrunāts, kā un cik daudz no mums piedzīt par labu ES palikušajām valstīm.......Kādas konsekvences vēl var iestāties krīzes gadījumā un būdamiem pārmestiem par bortu, katrs savā "sabojātības līmenī" var piedomāt pats. Ir varianti.....Pirmā kļūda, ka Latvija nav sasieta ar ziemeļu gāzes vadu un tt.......
7.marts 2019, 14:50 | links
 
Tiešām tautu tur par aitu baru.

Rondo, 7.marts 2019, 14:25

Kā tautas pārstāvim vajadzētu tev zināt savu vietu.. :))
7.marts 2019, 14:36 | links
 
No kurienes esi uzpeldējis Rondo? Tāds dikti gudrs izklausies.Pēc lecīguma arī dikti jauns :)).
7.marts 2019, 14:35 | links
 
uldens2 [12m]:Nu protams un šis ir vēl viens piemērs maniem argumentiem ko vakar tik minēju:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ogres-mers-helmanis-nezinot-ka-dome-vinam-iespejams-noskatijusi-ekskluzivu-apvidus-auto.a311872/?utm_source=inbox&;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
Tiešām tautu tur par aitu baru.

Rondo, 7.marts 2019, 14:25

un kā tas traucē tev uzsākt savu produktu ražošanu???Man traucē tikai savs slinkums,bet tev laikam traucē amerika,eiropas savienība un valsts parāds:DDDD
7.marts 2019, 14:34 | links
 
Helsinki un visi lielie industriālie centri ir Somijas ,, dienvidos un līdz tās vidum,, . Tā ka sakopo savas intelekta paliekas un pamēģini vēl reiz. Dānijai arī ir ,, senas alkaholisma tradīcijas,, bet tur viss daudz labāk kā Somijā.

Rondo, 7.marts 2019, 14:23
būtu tev iq ko sakopot varētu tev ieteikt palasīt kaut ko pirms gudri spried,bet ja jau nezini ka dānija ir stipri tālāk uz dienvidiem tad nu ko tur,turpini savus kremļa propagondonus skatīties kur tie nodirš rietumus un turies pie šī viedokļa,tas vismaz atbilst tavām intelektuālajām spējām:DDDDPiemetišu vēl video,savādāk šodien vēl neesi šo pieminējis:DDDD
7.marts 2019, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager