Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2 [07.03.19]: ne jau valdibā ir tā lielākā problēma,bet paša vēlmē strādāt un radīthttps://elektrotransports.lv/index.php/2018/12/06/auto-inzenieris-andris-dambis-ogre-razos-elektriskos-pilsetas-mikroautobusus-opp/
Nu protams un šis ir vēl viens piemērs maniem argumentiem ko vakar tik minēju:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ogres-mers-helmanis-nezinot-ka-dome-vinam-iespejams-noskatijusi-ekskluzivu-apvidus-auto.a311872/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
Tiešām tautu tur par aitu baru.
7.marts 2019, 14:25 | links
 
uldens2 [07.03.19]: Norvēģija ir vēl tālāk uz ziemeļiem kur D vitamīna un saules gaismas vēl mazāk, bet pašnāvību skaits uz 100000 iedzīvotāju ir zemāks par Somiju. :)))

Rondo, 7.marts 2019, 14:13jo norvēģijā lielākais iedzīvotāju skaits ir koncentrēts dienvidu galā un aiz polārā loka ir ļoti maz iedzīvotāju,kamēr somijā ziemeļu gals ir krietni blīvāk apdzīvots,vēl liels mīnus somijai ir alhakola lietošanas tradīcijas,kas pastiprina riskus saslimt ar depresiju
Helsinki un visi lielie industriālie centri ir Somijas ,, dienvidos un līdz tās vidum,, . Tā ka sakopo savas intelekta paliekas un pamēģini vēl reiz. Dānijai arī ir ,, senas alkaholisma tradīcijas,, bet tur viss daudz labāk kā Somijā.
7.marts 2019, 14:23 | links
 
ne jau valdibā ir tā lielākā problēma,bet paša vēlmē strādāt un radīthttps://elektrotransports.lv/index.php/2018/12/06/auto-inzenieris-andris-dambis-ogre-razos-elektriskos-pilsetas-mikroautobusus-opp/
7.marts 2019, 14:20 | links
 
Norvēģija ir vēl tālāk uz ziemeļiem kur D vitamīna un saules gaismas vēl mazāk, bet pašnāvību skaits uz 100000 iedzīvotāju ir zemāks par Somiju. :)))

Rondo, 7.marts 2019, 14:13
jo norvēģijā lielākais iedzīvotāju skaits ir koncentrēts dienvidu galā un aiz polārā loka ir ļoti maz iedzīvotāju,kamēr somijā ziemeļu gals ir krietni blīvāk apdzīvots,vēl liels mīnus somijai ir alhakola lietošanas tradīcijas,kas pastiprina riskus saslimt ar depresiju
7.marts 2019, 14:18 | links
 
uldens2 [07.03.19]: Somijā ir viens no augstākajiem rādītājiem pašnāvību skaita ziņā starp ES valstīm. Laikam no laimes tas. :)

Rondo, 7.marts 2019, 14:02tā ir ziemeļu valstu nolemtība,pusgadu trūkst saules kas izraisa D vitamīna deficītu.Cilvēki slimo ar depresiju,kas smagākos gadījumos beidzas ar pašnāvību,un ar finansu stāvokli tur nekāda sakara
Norvēģija ir vēl tālāk uz ziemeļiem kur D vitamīna un saules gaismas vēl mazāk, bet pašnāvību skaits uz 100000 iedzīvotāju ir zemāks par Somiju. :)))
7.marts 2019, 14:13 | links
 
mjuniors [07.03.19]: Rondo, kas ir tā ES piramīda?
Tāda pati kā jebkura finansu piramīda par kurām vari beta plašumos smelties informāciju, kādas ir tās pazīmes, darbība un gals.
Vai varbūt domāji ka ES ir vienlīdzīgu valstu un pilsoņu savienība, kuri dzīvos ilgi un laimīgi. :)))
7.marts 2019, 14:10 | links
 
Bēdu sagrauzts tautietis..., nezinu to medicīnisko terminu, bet ir tādi cilvēki, tie gūst apmierinājumu, kad kāds pēc raudu lekcijas uzsit pa plecu vai papaijā, atbalsta, kopīgi paraud, nekā tāda tur nav, varētu salīdzinājumus iemest, bet lai nu paliek...

Neizsakāmi ļaunā un tumšā valsts Latvija, nu bezceris pilnīgs, nez ko tiem ru valstī teikt, te pat man asaru lāse no redzokļa sitās...
7.marts 2019, 14:09 | links
 
Somijā ir viens no augstākajiem rādītājiem pašnāvību skaita ziņā starp ES valstīm. Laikam no laimes tas. :)

Rondo, 7.marts 2019, 14:02
tā ir ziemeļu valstu nolemtība,pusgadu trūkst saules kas izraisa D vitamīna deficītu.Cilvēki slimo ar depresiju,kas smagākos gadījumos beidzas ar pašnāvību,un ar finansu stāvokli tur nekāda sakara
7.marts 2019, 14:07 | links
 
nav jau jābūt ģēnijam lai prognozētu krīzi,tās ir cikliskas,ar 7-15 gadi,krīzes brīžos notiek daudzu kredītu nonulēšana un naudas klāt piedrukāšana,tada tā sistēma ir un savādāka viņa nav iespējama
7.marts 2019, 14:04 | links
 
Rondo, kas ir tā ES piramīda?
7.marts 2019, 14:02 | links
 
Shm_didzis [07.03.19]: Shm_didzis [33m]: Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;;;;;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58
Šajā intervijā akcents, manuprāt, bija uzlikts uz to, ka " tauta stāviet pie siles, cik ielies ar to arī vajadzēs iztikt", naudas ir tik cik tās ir. Nevar tam nepiekrist, jo ārējais parags ir kapitāls Latvijai. Mums joprojām līdz 2022. gadam jāsedz Eiropas un pasaules bankām turpat 1 000 000 000 eur izdzīvošanas naudas, ko savā laikā aizņēmāmies no PVF. Tagad tikai pārkreditētu ar labvēlīgakiem %.° nekā to aizdeva pasaules mafija. Nerunājot nemaz par citiem aizņēmumiem. Tādēļ es to uztvēru no ES ierēdnes Latvijā kā maigu brīdinājumu mitēties un neurkšķēt. Protams, ka ir ES valstis, šķiet Grieķija un vēl.... kurai daļu izdzīvošanas kredīta norakstīja. Tagad Ukrainas Šuhēviķa ( SS virsnieks ) un nac. "varoņa" Banderas (Hitlera rokaspuiša) līdzjutēji cer uz tādu pašu "pabalstu", kaut gan uzskatu, ka haholus piemānīs un nozagto naudu tauta ilgi atmaksās un šisdienas "varoņus"( zagļus) nolādēs. Pozitīvs piemērs ir Igaunija, kura šķiet vienīgā no klātpienākušajām valstīm spēj veidot uzkrājumu nebaltām dienām. Tur tad arī ir cerība tautai un pozitīva atmosfēra. Neesmu ekonomists, un tādēļ man tas ir tomēr brīnums, kā to var dabūt gatavu. Ja es pareizi atceros, tad iekrātajā pensionariem naudiņā pensijām (uzkrājumu fondā) mēs arī esam pamanījušies savus zaglīgos nagus ielaist iekšā........, tomēr bēdīgi, neviens mums neko neatlaiž, jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......

Pravietis, 7.marts 2019, 11:54

1. pravietis pārskatījies kremļa propagandas raidījumus un domā ka ukraiņi ir fašisti. Fašisti ir utainie vaņkas, kas anektēja krimu un okupēja daļu Ukrainas teritorijas Doņeckas un Luganskas apgabalos.
2. Latvijas valsts ārējais parāds ir aptuveni 34% no IKP, kas Eiropas un pasaules mērogos ir vidējs un mazs parāds un nekādu ievērojamu ekonomikas bremzēšanas faktoru nerada.
Eiropas komisijai šogad atmaksās 500 miljonu, atlikusī summa 200 milj. jāatmaksā 2025. gadā.Par to ne liels ne mazs uz pasaules mēroga daudz pateica. :)))) Atmiņā nāk beca aņuks par Aņku kura uz globusa fona ir tīri okei, ja neņem vērā ka visa Kubaņa šo zin. :))))

Rondo, 7.marts 2019, 13:28
Nevajag pārfrāzēt (stils tāds daudziem), es runāju par to, kāpēc dažas ieropas valstis ir labākas par citām.....un kāpēc Haholiem, kuriem ES kā līdz marsam vismaz) sola atlaist kredītus (kas manā izpratnē bija astronomiski), šobŗīd nemeklēšu interneta misenē, bet citiem nē. Pie tam, neviena eiro centa pat pieklājības dēļ........cik man zināms nav atlaists Latvijai. Varam jau ticēt laimes valsts baltajām apkaklītēm, ka nākošai krīzei mēs esam sagatavojušies un "mūs neviens nepaņems". Jebkura ticība ir milzīgs spēks vienmēr bijis, bet es tomēr paļaujos uz sevi, lai vajadzīgā brīdī sev pamestu" padirseni" apakšā......Igauņi savai valdībai, škiet pēc statistikas šodien tic vairāk.

Pravietis, 7.marts 2019, 13:34

Tu gribi teikt, ka somi ar 68% no IKP valsts ārējo parādu ir nabadzīga valsts un tās iedzīvotāji ir nelaimīgi. :):)
Somijā ir viens no augstākajiem rādītājiem pašnāvību skaita ziņā starp ES valstīm. Laikam no laimes tas. :)
7.marts 2019, 14:02 | links
 
Pravietis [07.03.19]: Nevajag pārfrāzēt (stils tāds daudziem), es runāju par to, kāpēc dažas ieropas valstis ir labākas par citām.....un kāpēc Haholiem, kuriem ES kā līdz marsam vismaz) sola atlaist kredītus (kas manā izpratnē bija astronomiski), šobŗīd nemeklēšu interneta misenē, bet citiem nē. Pie tam, neviena eiro centa pat pieklājības dēļ........cik man zināms nav atlaists Latvijai. Varam jau ticēt laimes valsts baltajām apkaklītēm, ka nākošai krīzei mēs esam sagatavojušies un "mūs neviens nepaņems". Jebkura ticība ir milzīgs spēks vienmēr bijis, bet es tomēr paļaujos uz sevi, lai vajadzīgā brīdī sev pamestu" padirseni" apakšā......Igauņi savai valdībai, škiet pēc statistikas šodien tic vairāk.
Saprotu tu esi no tiem domājošajiem ne tv un ziņu nozombētajiem. :)
Pamaniji, ka visi jau tiek ,, tā maigi,, tikai šobrīd tā starp citu pieminot gatavoti tai krīzei kura ir neizbēgama un par ko jau sen te rakstiju, ES piramīdai sāk aptrūkt ,, apgrozāmo līdzekļu,, lai turpinātu dzīvot kā līdz šim. :) Interesanti būs pavērot , mums diemžēl tas būs kārtīgs ,, pēriens,, par dzīvošanu - valdības un ierēdņu līmenī par ko maksās atkal tauta. Gan par sevi, gan pārējām ES,, trešās kategorijas valstīm,, starp kurām esam arī mēs.
7.marts 2019, 14:00 | links
 
nez vecāki iemācija visu laiku gausties un vaimanāt??:DD
7.marts 2019, 13:50 | links
 
Shm_didzis [33m]: Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;;;;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58
Šajā intervijā akcents, manuprāt, bija uzlikts uz to, ka " tauta stāviet pie siles, cik ielies ar to arī vajadzēs iztikt", naudas ir tik cik tās ir. Nevar tam nepiekrist, jo ārējais parags ir kapitāls Latvijai. Mums joprojām līdz 2022. gadam jāsedz Eiropas un pasaules bankām turpat 1 000 000 000 eur izdzīvošanas naudas, ko savā laikā aizņēmāmies no PVF. Tagad tikai pārkreditētu ar labvēlīgakiem %.° nekā to aizdeva pasaules mafija. Nerunājot nemaz par citiem aizņēmumiem. Tādēļ es to uztvēru no ES ierēdnes Latvijā kā maigu brīdinājumu mitēties un neurkšķēt. Protams, ka ir ES valstis, šķiet Grieķija un vēl.... kurai daļu izdzīvošanas kredīta norakstīja. Tagad Ukrainas Šuhēviķa ( SS virsnieks ) un nac. "varoņa" Banderas (Hitlera rokaspuiša) līdzjutēji cer uz tādu pašu "pabalstu", kaut gan uzskatu, ka haholus piemānīs un nozagto naudu tauta ilgi atmaksās un šisdienas "varoņus"( zagļus) nolādēs. Pozitīvs piemērs ir Igaunija, kura šķiet vienīgā no klātpienākušajām valstīm spēj veidot uzkrājumu nebaltām dienām. Tur tad arī ir cerība tautai un pozitīva atmosfēra. Neesmu ekonomists, un tādēļ man tas ir tomēr brīnums, kā to var dabūt gatavu. Ja es pareizi atceros, tad iekrātajā pensionariem naudiņā pensijām (uzkrājumu fondā) mēs arī esam pamanījušies savus zaglīgos nagus ielaist iekšā........, tomēr bēdīgi, neviens mums neko neatlaiž, jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......

Pravietis, 7.marts 2019, 11:54

1. pravietis pārskatījies kremļa propagandas raidījumus un domā ka ukraiņi ir fašisti. Fašisti ir utainie vaņkas, kas anektēja krimu un okupēja daļu Ukrainas teritorijas Doņeckas un Luganskas apgabalos.
2. Latvijas valsts ārējais parāds ir aptuveni 34% no IKP, kas Eiropas un pasaules mērogos ir vidējs un mazs parāds un nekādu ievērojamu ekonomikas bremzēšanas faktoru nerada.
Eiropas komisijai šogad atmaksās 500 miljonu, atlikusī summa 200 milj. jāatmaksā 2025. gadā.Par to ne liels ne mazs uz pasaules mēroga daudz pateica. :)))) Atmiņā nāk beca aņuks par Aņku kura uz globusa fona ir tīri okei, ja neņem vērā ka visa Kubaņa šo zin. :))))

Rondo, 7.marts 2019, 13:28

Nevajag pārfrāzēt (stils tāds daudziem), es runāju par to, kāpēc dažas ieropas valstis ir labākas par citām.....un kāpēc Haholiem, kuriem ES kā līdz marsam vismaz) sola atlaist kredītus (kas manā izpratnē bija astronomiski), šobŗīd nemeklēšu interneta misenē, bet citiem nē. Pie tam, neviena eiro centa pat pieklājības dēļ........cik man zināms nav atlaists Latvijai. Varam jau ticēt laimes valsts baltajām apkaklītēm, ka nākošai krīzei mēs esam sagatavojušies un "mūs neviens nepaņems". Jebkura ticība ir milzīgs spēks vienmēr bijis, bet es tomēr paļaujos uz sevi, lai vajadzīgā brīdī sev pamestu" padirseni" apakšā......Igauņi savai valdībai, škiet pēc statistikas šodien tic vairāk.

Pravietis, 7.marts 2019, 13:34


Tu gribi teikt, ka somi ar 68% no IKP valsts ārējo parādu ir nabadzīga valsts un tās iedzīvotāji ir nelaimīgi. :):)
7.marts 2019, 13:50 | links
 
Nevajag pārfrāzēt (stils tāds daudziem), es runāju par to, kāpēc dažas ieropas valstis ir labākas par citām.....un kāpēc Haholiem, kuriem ES kā līdz marsam vismaz) sola atlaist kredītus (kas manā izpratnē bija astronomiski), šobŗīd nemeklēšu interneta misenē, bet citiem nē. Pie tam, neviena eiro centa pat pieklājības dēļ........cik man zināms nav atlaists Latvijai. Varam jau ticēt laimes valsts baltajām apkaklītēm, ka nākošai krīzei mēs esam sagatavojušies un "mūs neviens nepaņems". Jebkura ticība ir milzīgs spēks vienmēr bijis, bet es tomēr paļaujos uz sevi, lai vajadzīgā brīdī sev pamestu" padirseni" apakšā......Igauņi savai valdībai, škiet pēc statistikas šodien tic vairāk.
7.marts 2019, 13:34 | links
 
Shm_didzis [07.03.19]: Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;;;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58
Šajā intervijā akcents, manuprāt, bija uzlikts uz to, ka " tauta stāviet pie siles, cik ielies ar to arī vajadzēs iztikt", naudas ir tik cik tās ir. Nevar tam nepiekrist, jo ārējais parags ir kapitāls Latvijai. Mums joprojām līdz 2022. gadam jāsedz Eiropas un pasaules bankām turpat 1 000 000 000 eur izdzīvošanas naudas, ko savā laikā aizņēmāmies no PVF. Tagad tikai pārkreditētu ar labvēlīgakiem %.° nekā to aizdeva pasaules mafija. Nerunājot nemaz par citiem aizņēmumiem. Tādēļ es to uztvēru no ES ierēdnes Latvijā kā maigu brīdinājumu mitēties un neurkšķēt. Protams, ka ir ES valstis, šķiet Grieķija un vēl.... kurai daļu izdzīvošanas kredīta norakstīja. Tagad Ukrainas Šuhēviķa ( SS virsnieks ) un nac. "varoņa" Banderas (Hitlera rokaspuiša) līdzjutēji cer uz tādu pašu "pabalstu", kaut gan uzskatu, ka haholus piemānīs un nozagto naudu tauta ilgi atmaksās un šisdienas "varoņus"( zagļus) nolādēs. Pozitīvs piemērs ir Igaunija, kura šķiet vienīgā no klātpienākušajām valstīm spēj veidot uzkrājumu nebaltām dienām. Tur tad arī ir cerība tautai un pozitīva atmosfēra. Neesmu ekonomists, un tādēļ man tas ir tomēr brīnums, kā to var dabūt gatavu. Ja es pareizi atceros, tad iekrātajā pensionariem naudiņā pensijām (uzkrājumu fondā) mēs arī esam pamanījušies savus zaglīgos nagus ielaist iekšā........, tomēr bēdīgi, neviens mums neko neatlaiž, jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......

Pravietis, 7.marts 2019, 11:54

1. pravietis pārskatījies kremļa propagandas raidījumus un domā ka ukraiņi ir fašisti. Fašisti ir utainie vaņkas, kas anektēja krimu un okupēja daļu Ukrainas teritorijas Doņeckas un Luganskas apgabalos.
2. Latvijas valsts ārējais parāds ir aptuveni 34% no IKP, kas Eiropas un pasaules mērogos ir vidējs un mazs parāds un nekādu ievērojamu ekonomikas bremzēšanas faktoru nerada.
Eiropas komisijai šogad atmaksās 500 miljonu, atlikusī summa 200 milj. jāatmaksā 2025. gadā.
Par to ne liels ne mazs uz pasaules mēroga daudz pateica. :)))) Atmiņā nāk beca aņuks par Aņku kura uz globusa fona ir tīri okei, ja neņem vērā ka visa Kubaņa šo zin. :))))
7.marts 2019, 13:28 | links
 
Baidies, tauta, Eiropa tevi apcakare.
jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......
7.marts 2019, 13:14 | links
 
Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58
Šajā intervijā akcents, manuprāt, bija uzlikts uz to, ka " tauta stāviet pie siles, cik ielies ar to arī vajadzēs iztikt", naudas ir tik cik tās ir. Nevar tam nepiekrist, jo ārējais parags ir kapitāls Latvijai. Mums joprojām līdz 2022. gadam jāsedz Eiropas un pasaules bankām turpat 1 000 000 000 eur izdzīvošanas naudas, ko savā laikā aizņēmāmies no PVF. Tagad tikai pārkreditētu ar labvēlīgakiem %.° nekā to aizdeva pasaules mafija. Nerunājot nemaz par citiem aizņēmumiem. Tādēļ es to uztvēru no ES ierēdnes Latvijā kā maigu brīdinājumu mitēties un neurkšķēt. Protams, ka ir ES valstis, šķiet Grieķija un vēl.... kurai daļu izdzīvošanas kredīta norakstīja. Tagad Ukrainas Šuhēviķa ( SS virsnieks ) un nac. "varoņa" Banderas (Hitlera rokaspuiša) līdzjutēji cer uz tādu pašu "pabalstu", kaut gan uzskatu, ka haholus piemānīs un nozagto naudu tauta ilgi atmaksās un šisdienas "varoņus"( zagļus) nolādēs. Pozitīvs piemērs ir Igaunija, kura šķiet vienīgā no klātpienākušajām valstīm spēj veidot uzkrājumu nebaltām dienām. Tur tad arī ir cerība tautai un pozitīva atmosfēra. Neesmu ekonomists, un tādēļ man tas ir tomēr brīnums, kā to var dabūt gatavu. Ja es pareizi atceros, tad iekrātajā pensionariem naudiņā pensijām (uzkrājumu fondā) mēs arī esam pamanījušies savus zaglīgos nagus ielaist iekšā........, tomēr bēdīgi, neviens mums neko neatlaiž, jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......

Pravietis, 7.marts 2019, 11:54


1. pravietis pārskatījies kremļa propagandas raidījumus un domā ka ukraiņi ir fašisti. Fašisti ir utainie vaņkas, kas anektēja krimu un okupēja daļu Ukrainas teritorijas Doņeckas un Luganskas apgabalos.
2. Latvijas valsts ārējais parāds ir aptuveni 34% no IKP, kas Eiropas un pasaules mērogos ir vidējs un mazs parāds un nekādu ievērojamu ekonomikas bremzēšanas faktoru nerada.
Eiropas komisijai šogad atmaksās 500 miljonu, atlikusī summa 200 milj. jāatmaksā 2025. gadā.
7.marts 2019, 13:13 | links
 
Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58

Šajā intervijā akcents, manuprāt, bija uzlikts uz to, ka " tauta stāviet pie siles, cik ielies ar to arī vajadzēs iztikt", naudas ir tik cik tās ir. Nevar tam nepiekrist, jo ārējais parags ir kapitāls Latvijai. Mums joprojām līdz 2022. gadam jāsedz Eiropas un pasaules bankām turpat 1 000 000 000 eur izdzīvošanas naudas, ko savā laikā aizņēmāmies no PVF. Tagad tikai pārkreditētu ar labvēlīgakiem %.° nekā to aizdeva pasaules mafija. Nerunājot nemaz par citiem aizņēmumiem. Tādēļ es to uztvēru no ES ierēdnes Latvijā kā maigu brīdinājumu mitēties un neurkšķēt. Protams, ka ir ES valstis, šķiet Grieķija un vēl.... kurai daļu izdzīvošanas kredīta norakstīja. Tagad Ukrainas Šuhēviķa ( SS virsnieks ) un nac. "varoņa" Banderas (Hitlera rokaspuiša) līdzjutēji cer uz tādu pašu "pabalstu", kaut gan uzskatu, ka haholus piemānīs un nozagto naudu tauta ilgi atmaksās un šisdienas "varoņus"( zagļus) nolādēs. Pozitīvs piemērs ir Igaunija, kura šķiet vienīgā no klātpienākušajām valstīm spēj veidot uzkrājumu nebaltām dienām. Tur tad arī ir cerība tautai un pozitīva atmosfēra. Neesmu ekonomists, un tādēļ man tas ir tomēr brīnums, kā to var dabūt gatavu. Ja es pareizi atceros, tad iekrātajā pensionariem naudiņā pensijām (uzkrājumu fondā) mēs arī esam pamanījušies savus zaglīgos nagus ielaist iekšā........, tomēr bēdīgi, neviens mums neko neatlaiž, jo laikam tam ir arī loģisks pamats, par ko varētu izvēst sarunas tematu. Man ir versijas......
7.marts 2019, 11:54 | links
 
Rondo [Vakar]: Shm_didzis [Vakar]: [quote=563266]Tev pat nav nojausmas par ko tik tevi ,, var uzvilkt,, neesi saskāries labi paveicies tev, bet neatbildēji uz jautājumu par pensionāriem un skolotājiem, par cik tad latvieši kas valdīja Neatkarīgā valstī vairāk par 20mit gadiem ir palielinājuši algas skolotājiem un latviešu pendionāriem?
Un kādas ir tavas domas tagad par tiem kurus nobano un kuri ,, lien atpakaļ,,? Zinot tavu attieksmi pret to!
:)))Un te daži fakti:
https://skaties.lv/zinas/bizness/ekonomika/steinbuka-nodoklu-reforma-ir-viens-no-iemesliem-kapec-valstij-sobrid-trukst-naudas/?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=top&utm_campaign=widgets

Rondo, 7.marts 2019, 05:58


Luter, tie nav fakti, bet I. Šteinbukas subjektīvais viedoklis.
7.marts 2019, 11:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager