Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Maigas varas parstavis. Tiesi konteksta par netradicionalajiem.
4.marts 2019, 23:26 | links
 
Prigozins un trollju ferma. Lauki bola acis un piekriit.
Latvijaa ir vnk shausmiigi slikti . pravietis
4.marts 2019, 23:16 | links
 
No krieviem paģērēts teiciens, kuru visi zin, " dzērājs dullumu izgulēs, muļķis nekad"......un vēl Administrācijai nav viegli atšifrēt, kurš lieto, ko lieto un cik bieži ir jālieto....un kas notiek tad, ja nelieto pēc ārsta nozīmējuma......:), :).
4.marts 2019, 23:07 | links
 
Pravietis [04.03.19]: Pravietis [17m]: Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.Cik tev maksā NODEVĒJ!!!??

apelsins, 4.marts 2019, 22:06
Par to nodevēju es ceru tu joko, es bez poņas par to ko zīmē un kādas te attiecības starp "mūrniekiem". Mani te vienmēr oponenti cenšas aptaisīt un esmu no viņiem noguris.....
ej dirst kranci
4.marts 2019, 22:21 | links
 
Man skiet, ka Adminam butu jaizverte un jasaprot, jaizsledz Trolis. Seviski Latvija.
Rudzinski, mums te cits laikmets un laukjus pamatigi kompostre caur Copeslietas.lv
Tavs Medijs ir Influenceris pilnigs
4.marts 2019, 22:19 | links
 
Pravietis [17m]: Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.Cik tev maksā NODEVĒJ!!!??

apelsins, 4.marts 2019, 22:06

Par to nodevēju es ceru tu joko, es bez poņas par to ko zīmē un kādas te attiecības starp "mūrniekiem". Mani te vienmēr oponenti cenšas aptaisīt un esmu no viņiem noguris.....
4.marts 2019, 22:16 | links
 
Pravietis [04.03.19]: Par ko ir runa, te taisnība vienmēr ir tikai viena un inscinēta...., vismaz administrācija iestajās par civilizētām attiecībām un psih. nenosvērtos sāka ierobežot....
KAKU RAKU TU
Inscineta taisniba!!
4.marts 2019, 22:14 | links
 
Lauki laikam.?!

apelsins, 4.marts 2019, 22:04

Nedirs, ja? :D
4.marts 2019, 22:11 | links
 
Par ko ir runa, te taisnība vienmēr ir tikai viena un inscinēta...., vismaz administrācija iestajās par civilizētām attiecībām un psih. nenosvērtos sāka ierobežot....
4.marts 2019, 22:10 | links
 
Pravietis [04.03.19]: Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.
Cik tev maksā NODEVĒJ!!!??
4.marts 2019, 22:06 | links
 
raihs [04.03.19]: Domājat, jancis=pravietis!?
Nu nē, stili pārāk atšķirīgi.
Nu bet meerkjis viens - visslikti.lv utt
4.marts 2019, 22:05 | links
 
Pravietis [04.03.19]: Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.
Pravieti, merkjauditorija nav Raihs un citi Aponenti, bet zeeni kam nav viedoklja. Lauki laikam.?!
4.marts 2019, 22:04 | links
 
Domājat, jancis=pravietis!?
Nu nē, stili pārāk atšķirīgi.
4.marts 2019, 22:03 | links
 
skaidra religija, paarsvaraa sakat zeeni, ka tev nav taisniiba un muljkis, bet tam, kam alga lidz 500 eur kaut kas aizkjeras tipa
Pilniigi neizdevusies valsts..
4.marts 2019, 22:01 | links
 
Jā...., interesanta gan šī muldētavas sadaļa. Kas gan te nenotiek, izradās naudiņu arī nopelnīt var, un hiearhijas kaut kādas kā polit. brīvmūrnieku biedrībā.
4.marts 2019, 21:54 | links
 
ar piebildi, ka krumujancis ir augstaks limenis hierarhija. Docents pliki posto, bet jancis izliekas personu X un analize no sava iedomata skatu punkta.
Latvija ir pilnigi neizdevusies valsts. Liela Neveiksme
4.marts 2019, 21:30 | links
 
Es domaju, ka krumujancim un docentam maksa par postiem.
Ka savadak izskaidrot tik neatlaidigu komentesanvelmi.
Regularitate un zimju skaits tiwk atalgots
4.marts 2019, 21:24 | links
 
Saprotu te esošos tas neskar un tāpēc nav aktuāli, bet daudziem gan.
https://nra.lv/viedokli/baiba-lulle/274409-nodoklu-parada-vainigos-meklejot.htm?utm_source=inboxlv&;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Kārtējo reizi valsts ņirgājas par saviem pilsoņiem.

Rondo, 4.marts 2019, 20:45
Jā lutij,cik izsmieti jūtas tie kuriem atmaksā pārmaksu,tāds pazemojums saņemt atpakaļ savu naudu
4.marts 2019, 21:03 | links
 
Klons atkal klāt :D
4.marts 2019, 20:57 | links
 
Saprotu te esošos tas neskar un tāpēc nav aktuāli, bet daudziem gan.
https://nra.lv/viedokli/baiba-lulle/274409-nodoklu-parada-vainigos-meklejot.htm?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Kārtējo reizi valsts ņirgājas par saviem pilsoņiem.
4.marts 2019, 20:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager