Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Urmas, no vienas puses, kam nepielec vēl kas ir okupants to var redzet 9.maijā.
19.februāris 2019, 18:39 | links
 
mjuniors [19.02.19]: Uzvaras cildinātāji, ute nevinnēja viena, otrkārt, ar šodienas acīm Vācija ir vinnējusi gan ekonomiski, gan teritoriāli ES. Un valstis brīvprātīgi to izvēlas pašas. Uzskatu, par daudz veltam utēm uzmanības.
Par daudz ruslani grib ieguldīt savā 9.maija brīvdabas dzertuvē! Vantinieka remontam nepietiek, a brīvdabas dzertuvei ar uzviju!
19.februāris 2019, 18:37 | links
 
Es pa to laiku paspēju i hļebarezku izvingrināt, i ar kluci kāpuru nospiest. Atbildes nav nevienas no muldētavas " starikiem". Par cik mani ir mēģinājuši visu šo laiku aplīmēt ar smirdīgām tapetēm, kā vecu reklāmas stabu, ko viens otrs apmīzis, bet tagad sāk uztraukties par valsts valodas neievērošanu. tad teikšu ko domāju latviskiem burtiem. Uldena2 kariess ir labs un baigi sāpīgs. Man tāda sajūta, ka pie hatas zirnekļa ir nostājusies kaulainā un uzpūtusi savu smirdīgo dvingu un visiem aptaisītājiem tagad petuhs čokurā sarāvies, ka neaizsauc uz gaļerkām. Nav ko visu laiku hueputalu nest, brīžam iepūst vajag ausī WD atmiekšķēt savas čakras un parādīt savu erudīciju un nebaidīties pašam būt aptaisītam. Tā bezpreģelā virinot hļebarezkas durvis agri vai vēlu var nonākt press-hatā. Nesaceraties, ka slēpjoties aiz nikiem viens otrs iedomājas, ka diplomātisko neaizskaramību ieguvis. Tagad horoš siski mjatj, po delu govorite, kas nav volčara trjapočnij. Nekā personīgi un bez lamu vārdiem, kā redzat var iztikt.
19.februāris 2019, 18:37 | links
 
Uzvaras cildinātāji, ute nevinnēja viena, otrkārt, ar šodienas acīm Vācija ir vinnējusi gan ekonomiski, gan teritoriāli ES. Un valstis brīvprātīgi to izvēlas pašas. Uzskatu, par daudz veltam utēm uzmanības.
19.februāris 2019, 18:32 | links
 
pilnmēness un lutijs ar klāt:DDDluter paprasi lai uz šito mēness fāzi tev dubulto zāļu devu tvaicenē,bij miers šizīga vatņika vismaz
19.februāris 2019, 18:12 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57
Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.

Pravietis, 19.februāris 2019, 14:38
kāds te tulkojums vaidzīgs,viss vienkārši kā bildē.Tie kuri katru gadu skandina ka uzvarējuši karā dzivo kā bomži,kāmēr vācieši kuriem valsti nolīdzināja līdz ar zemi,īsā laikā spēja visu uzcelt no jauna ir viena no turīgākajām valstīm
19.februāris 2019, 18:11 | links
 

Saprotu, pilnmēness uz garā vājajiem sāk iedarboties pilnā apjomā!
:))))))
19.februāris 2019, 17:58 | links
 
 
Liec studijā savas trīs versijas. Un, ko mokies? -raksti dzimtajā valodā, lasīt protam ;) -tas bez ironijas
19.februāris 2019, 17:43 | links
 
Lielākoties viena patiesība valda 9.maija ietvaros - tur ir riktīgi melns un balts, bet par bildīti - uzvarētājs un uzvarētais, hu iz hu, tā teikt. Zināma daļa ļautiņu, protams, teiks, ka patiesībā tas ir domāts, ka no nacisma atbrīvotais vācietis/eiropietis krievam izsaka pateicību par atbrīvošanu...
19.februāris 2019, 17:38 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57
Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.

Pravietis, 19.februāris 2019, 14:38

Nomīzi?
Es gan redzu tikai vienu "tulkojumu" šai karikatūrai un dodu 99,99% ka autors ir domājis tieši to pašu.

shmidzis, 19.februāris 2019, 15:58

Ir viedākas galvas acīmredzot, kas redz to karikatūru dziļāk par autoru...:)

skutans, 19.februāris 2019, 16:07

Nu tad riskē pirmais un attīsti iztēli, es pagaidām palikšu tumšajā, jo to te valda tikai viena patiesība, vai melns un balts. Viens jau laistās ar mīzaliem....., pats intelektuālis pilīti izspiest nespēj.
19.februāris 2019, 17:15 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57
Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.

Pravietis, 19.februāris 2019, 14:38

Nomīzi?
Es gan redzu tikai vienu "tulkojumu" šai karikatūrai un dodu 99,99% ka autors ir domājis tieši to pašu.

shmidzis, 19.februāris 2019, 15:58


Ir viedākas galvas acīmredzot, kas redz to karikatūru dziļāk par autoru...:)
19.februāris 2019, 16:07 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57
Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.

Pravietis, 19.februāris 2019, 14:38


Nomīzi?
Es gan redzu tikai vienu "tulkojumu" šai karikatūrai un dodu 99,99% ka autors ir domājis tieši to pašu.
19.februāris 2019, 15:58 | links
 
Kamēr šarikovi2 bīda savu nozombēto vienas rievas līniju, tikmēr atbilde uz te nesen pausto, cik labi dzīvojam un lepni esam par ,, savu ekonomiku,,:
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/_lursoft_-patiesos-labuma-guvejus-atklajusi-gandriz-32-000-uznemumu-14214665

Zorgens, 19.februāris 2019, 13:42


luters atkal izceļas ar savu tupumu :):) Jebkurā gadījumā tie ir Latvijā reģistrēti uzņēmumi, dabojas un maksā Latvijā nodokļus un algas.
19.februāris 2019, 15:54 | links
 
Zorgens [19.02.19]: Kamēr šarikovi2 bīda savu nozombēto vienas rievas līniju, tikmēr atbilde uz te nesen pausto, cik labi dzīvojam un lepni esam par ,, savu ekonomiku,,:
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/_lursoft_-patiesos-labuma-guvejus-atklajusi-gandriz-32-000-uznemumu-14214665

...
19.februāris 2019, 15:39 | links
 
uldens2, 19.februāris 2019, 12:57

Labais humoriņš. Tikai visam šitam ir vairāki, manuprāt vismaz 3 tulkojumi. Labāk pieklusēšu, savādāk " vienīgajiem politekonomiskās muldētavas latviešiem " radīsies iegansts atkal runāt jēlības un dzēlības. Interesanti ko ar to ir domājis pats autors.
19.februāris 2019, 14:38 | links
 
Kamēr šarikovi2 bīda savu nozombēto vienas rievas līniju, tikmēr atbilde uz te nesen pausto, cik labi dzīvojam un lepni esam par ,, savu ekonomiku,,:
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/_lursoft_-patiesos-labuma-guvejus-atklajusi-gandriz-32-000-uznemumu-14214665
19.februāris 2019, 13:42 | links
 
19.februāris 2019, 12:57 | links
 
Džeki noplosījušies :-)
Tā teikt izteikuši viedokli.
19.februāris 2019, 07:25 | links
 
Po*ui, man jūs te jau tā esat apriebušies, ka es pat priecātos, ja mani nobanotu. Atrašanās te ir tikpat slikts netikums kā smēķēšana-tikai tups pieradums.

raihs, 17.februāris 2019, 19:33



Par kādu BAM Tu te runā???!!!
Šeit .dmins ir impotentāks kā jebkur citur. Man kkāds mistiskais brīdinājums, jau no pag.gad maija stāv... :))
Es teiktu, 18 gadsimts
18.februāris 2019, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager