Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Daddy,to es zviedros atēdos...
17.februāris 2019, 21:06 | links
 
Viens makšķernieks šodien Juglas ezerā atvadījās no dzīves uz visiem laikiem, bet Bebrs mani sūta makšķerēt. Tāda lūk ir solidaritāte mūsu muldētavā.........
17.februāris 2019, 21:06 | links
 
Šdien divas zortes nopirku ,abas notestēju vai ir dabīgas.Skuju,gandrīz visa šmiga tagad vairāk vai mazāk tiek nomuhļīta.To var elementāri pārbaudīt mazāku glāzes tilpumu ieliekot lielākā,tas vīniem.
Gojus tak pamazām jāapindē...
17.februāris 2019, 21:05 | links
 
Man kaut kā tie štengrie beidzamā laikā nelabvēlīgu pēcgaršu rada...)

Tonis, 17.februāris 2019, 20:59


Uzkost vajag!! ...mazsālītu forelīti ar sīpoliņu... :))))
17.februāris 2019, 21:00 | links
 
Man kaut kā tie štengrie beidzamā laikā nelabvēlīgu pēcgaršu rada...)
17.februāris 2019, 20:59 | links
 
Skutān,viss šaij dzīvē ir gaužām vienkārši,-ja šaurpierei dūšīgi iedodod pa pieri,tā paliek par platpieri..

Tonis, 17.februāris 2019, 20:54


Nebij kāds pants par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem ? Ta pieklapēji...
17.februāris 2019, 20:57 | links
 
Pa atlaidēm kaut kas paliek pa vecām cenām,bet visumā jau ceļās dūšīgi.Es gan šodien pa atlaidēm divus Gran Castillo sarkanvīnus nokodu...:)

Tonis, 17.februāris 2019, 20:52


FUJ! vināri savi jādzer, bez sulfīdiem... štengro šmigu jāpērk, lai acu gaišums nezustu... :)
17.februāris 2019, 20:55 | links
 
Skutān,viss šaij dzīvē ir gaužām vienkārši,-ja šaurpierei dūšīgi iedodod pa pieri,tā paliek par platpieri..
17.februāris 2019, 20:54 | links
 
Pa atlaidēm kaut kas paliek pa vecām cenām,bet visumā jau ceļās dūšīgi.Es gan šodien pa atlaidēm divus Gran Castillo sarkanvīnus nokodu...:)
17.februāris 2019, 20:52 | links
 
Par klubiem tā kā skaidrs, kas Toni ar tām Platpierēm tev tur galu gālā sanācis, kā dabūji gatavu ?
17.februāris 2019, 20:51 | links
 
Urmaas,žēl ka vēl neesi ierubījies kā kalps tu esi...Tauta ir amorfa bezpersoniska massa,kuru pārvalda SISTĒMA...

Tonis, 17.februāris 2019, 20:19

Šveiks esot teicis, ka kritīs tā valdības, kas uz alu cenu pacels. Mums pat šāds apgalvojums nedarbojas. Tiesa nodokļus formāli ceļ, bet alkohols pa atlaidem paliek iepriekšējās cenās, laikam tādēļ valdība nekrīt.....
17.februāris 2019, 20:45 | links
 
uz lieliem sūdiem rozes aug
tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav
vien rozes sarkanās un sirmās.

(c) Jānis Rokpelnis
17.februāris 2019, 20:36 | links
 
Nu jā ;) !
Kas nu kuram tuvaks - visu dzivi liegt muguru sava un savu bernu ( mazbernu ) laba ! Gadat pašam visu un par visu !
Vai klanities un bučot rocinas bagatiem onkuļiem no svešuma !
;
plesigais, 17.februāris 2019, 20:10
Artūrs Irbe nopelnīja amerikā savus miljonu un atveda uz LV un viņa pienesums tēvzemej ir 1000x lielāks nekā tavs.Pēc tevis paliks caurs kandžas aprāts,šķiba kūts un sabrukusi sausā tualete.Tas ir viss tavs pienesums savai tēvzemei.Tā ka malači sportisti kas māk svešumā nopelnīt naudu un atvest šeit
17.februāris 2019, 20:30 | links
 
Urmaas,žēl ka vēl neesi ierubījies kā kalps tu esi...Tauta ir amorfa bezpersoniska massa,kuru pārvalda SISTĒMA...
17.februāris 2019, 20:19 | links
 
Es tā iedomājos, ka mūsu Bebram (niks portalā) no Ventspils vajadzēja sen atvērt maciņu priekš hokeja un tiesvedības arī nebūtu bijušas. Nebūtu vazāti viņa goda svārki pa visu eiropu kā noziedzniekam. Būtu ieguvis vairāk.......

Pravietis, 17.februāris 2019, 19:18

Beidz murgot un ej makšķerēt. Lielākais asaris 1030 gr



Bebrs, 17.februāris 2019, 20:05
Tad tavus asarus Lembis cepa.......:), vot bļin. Kāds šim niks.

Pravietis, 17.februāris 2019, 20:12


Beidz vēlreiz murgot un ej makšķerēt

17.februāris 2019, 20:16 | links
 
Es tā iedomājos, ka mūsu Bebram (niks portalā) no Ventspils vajadzēja sen atvērt maciņu priekš hokeja un tiesvedības arī nebūtu bijušas. Nebūtu vazāti viņa goda svārki pa visu eiropu kā noziedzniekam. Būtu ieguvis vairāk.......

Pravietis, 17.februāris 2019, 19:18

Beidz murgot un ej makšķerēt. Lielākais asaris 1030 gr



Bebrs, 17.februāris 2019, 20:05

Tad tavus asarus Lembis cepa.......:), vot bļin. Kāds šim niks.
17.februāris 2019, 20:12 | links
 
Plēsoņa
VALSTS esam MĒS! To simtiņu kurus piemini ir Tautas kalpi!
17.februāris 2019, 20:11 | links
 
Nu re,bebrs arī 'lūriķos'pieteicies:)
Asaris smuks,venta?
17.februāris 2019, 20:11 | links
 
Vispār doma OK ! Man ari interesē - un nesaprotu ka Lv pilsonis var aizstavet Kanadas sportistu godu !
Kur paliek nacionalais lepnums ?
Ir tomer dažas lietas ko nu nevajadzetu pirkt un pardot !

plesigais, 17.februāris 2019, 19:47tāpēc ka tu nesaproti elementāras lietas,būtu prāts,būtu kaut kas vairāk dzīvē sasniegts par kazām un cauriem zābakiem

uldens2, 17.februāris 2019, 19:54


Nu jā ;) !
Kas nu kuram tuvaks - visu dzivi liegt muguru sava un savu bernu ( mazbernu ) laba ! Gadat pašam visu un par visu !
Vai klanities un bučot rocinas bagatiem onkuļiem no svešuma !
;) !
Nu klau , kads var man paskaidrot - kas ir VALSTS ?
Bars ierēdņu kas shemo un pļepere nodokļus ?
Bars ierēdņu kam ne gar ko nav daļas , ka tik nelien viņu maciņos !
Simts burlaku , kam nekada daļa , gar medicinu , sportu , skolam , ceļiem un nu jau pat Valsts aizsardzību ?
17.februāris 2019, 20:10 | links
 
Es tā iedomājos, ka mūsu Bebram (niks portalā) no Ventspils vajadzēja sen atvērt maciņu priekš hokeja un tiesvedības arī nebūtu bijušas. Nebūtu vazāti viņa goda svārki pa visu eiropu kā noziedzniekam. Būtu ieguvis vairāk.......

Pravietis, 17.februāris 2019, 19:18

Pravietis - Bebrs nav no Ventiņiem ! Nomierinies !

Un tam bebram par ko Tu runa šitas štelles neinterese !
Ja nu vienigi Briža boksa maču noskatijas !

plesigais, 17.februāris 2019, 19:40

Rīgā uz Brieža maču biju, Lembi priekšējās rindās neredzēju. Sēdēju kādā 6 rindā nost no VIP rindu sēdvietām
17.februāris 2019, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager