Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2
A kādi tur politiķi? Ulmsnis, savickis, kalvītis? Nu jā, kalvītis&savickis LG bīda, bet tas jau tāpat visiem sen zināms. Vienalga, plusu vsirāk, nekā mīnusu. Jo nav alternatīvu Eiropā.
17.februāris 2019, 18:01 | links
 
Tūliņ dižais lielsaimnieks vēl kopējā korī piedziedās...)
17.februāris 2019, 18:00 | links
 
Jāā..Interesanta tendence šajā forumā,līdzko parādās kāda jauna seja ar savām domām un viedokli.tā sullveidīgie raihujaņča roklaižas kā šakālēni no visām alām ārā sāk līzt...
Idealoģiskā konkurence saucās,pierodiet ...
17.februāris 2019, 17:54 | links
 
uldens2 [8m]: jums nav pielecis kāpēc tas mēsls KHL tika radīts???Kopš KHL es hokeju vairs neskatos vispār,kaut agrāk pat biju mazliet fanātsMaigā vara!? Man tas izklausās vairāk pēc toņa kārtējās masonu teorijas... Kaut kādas varkas jau viņiem tur ir, īpaši saistībā at LG, bet tās jau viņu štelles...

raihs, 17.februāris 2019, 17:42
padomā kāpēc tur valdēs sēž politiķi un kāpēc viņi saņem milzīgu naudu??Ideāls variants kā nodot kukuli un netikt pieķertam.Ja tev piederētu hokejkomanda,tev vajadzētu baru ar liekēžiem kuriem maksāt naudu???
Tā sistēma ir veca kā zeme.
17.februāris 2019, 17:53 | links
 
Cietums un ilgie gadi Varkaļu urlu sabiedrībā darījuši savu. Vai tādus jāžēlo? Ne taču, pašu izvēle. Idiots ir vairāk dzīvesveids. Traki tikai ka viņu skaits pēdējos gados aug arvien straujāk, vai varbūt agrāk vienkārši viņus neviens neievēroja? Bet nu internets un īpaši soctīkli čum un mudž no šamo aktivitātēm, jo lielāks cirvis, jo vairāk jāizrādās.

Karlis_K, 17.februāris 2019, 17:02

Es neesmu ne tīrradnis ne tīrasinis, atšķirībā no tevis, ko tu vēlies fonā izcelt, tādēļ tavas dzēlīgās piezīmes man ir svešas. Iemācies vispirms uzrunāt sarunu biedru, ja tu vēlies ar viņu kontaktēties. Jo savadāk tāda smikstēšana pie saimnieka kājas vien iznāk, ja divi citi savā starpā sarunājas, un kāds jaucās iekšā ar saviem absolūtajiem pieņēmumiem, replikām. Tā ir pieņemts starp visiem kulturāliem cilvekiem , ne tikai latviešiem. Bez argumentiem man ar tevi nav bazara. Vispirms cilvēki apmainās ar viedokļiem, pieņēmumiem un tad izdara konjkrētus secinājumus par lietām. Man multene Mauglis ienaca pratā.....:). Vai tu gribi sakaitēt atmosferu kā provokators. Tad aiziet pēc principa.....latvieti nepadodies.
17.februāris 2019, 17:44 | links
 
uldens2 [17.02.19]: jums nav pielecis kāpēc tas mēsls KHL tika radīts???Kopš KHL es hokeju vairs neskatos vispār,kaut agrāk pat biju mazliet fanāts
Maigā vara!? Man tas izklausās vairāk pēc toņa kārtējās masonu teorijas... Kaut kādas varkas jau viņiem tur ir, īpaši saistībā at LG, bet tās jau viņu štelles...
17.februāris 2019, 17:42 | links
 
jums nav pielecis kāpēc tas mēsls KHL tika radīts???Kopš KHL es hokeju vairs neskatos vispār,kaut agrāk pat biju mazliet fanāts
17.februāris 2019, 17:36 | links
 
Otrkārt- ja katru gadu krievu naudasmaisi nosūc Dinamo labākās asinis, tad ko gan var gribēt??? Krievu klubu menedžeri taču pat nejēdz talantus atrast! Ā, reku ģinamkā Hosa labi met, pērkam! Vilsons, Hartigans, utt utjpr. Un vietējie? Redlihi, Sotnieks, Karsums, Daugaviņš, Dārziņš, Sprukts, Indrašis (es minu arī tos, kurus savāca spēka briedumā un atmeta atpakaļ pusnevarīgus).
17.februāris 2019, 17:31 | links
 
Patreiz Dinamo pret Sočiem 0 ; 2.bālēliņi drīz tiks atvaļinājumā

Tāds sīkums- Minskas Dinamo:)) Šitā nolohoties!:)
17.februāris 2019, 17:24 | links
 
Tas, protams, ir personiski subjektīvi, bet nosaucot latviešus par pastalniekiem, tu aizvaino nāciju daudz skarbāk, nrkā nosaucot par pidariem, kretīniem, idiotiem, utt... It kā vienkaršs, bet tas vārds rada briesmīgas asociācijas

raihs, 17.februāris 2019, 16:45

Tā ir mūsu slimīgā uztvere no kumunisma laikiem, ka pastalnieks ir gļēvs, negribošs, nevarošs, lemt nespējīgs latvietis. Tas tāpat kā latviešiem it kā esot suņu valoda un tt. Starp citu, leišiem asociējas latviešu valodu par cietu un skaņās rejošu, un laikam grūti nepiekrist., bet tas jau uzreiz nenozīmē ka esam suņi. Man liekas ka es savu subjektīvo viedokli par jēdzienu pastalnieks esmu nodefinējis. Protams, ka arī starp pastalniekiem šodienas jēdziena izpratnē ir daudz indivīdu, kuriem neinteresē sab. aktivitātes. Es jau nerunāju par latviešu mentalitāti un specifiskajām vispārpieņemtajām rakstura īpašībām, kas mums raksturīgas, vai cilvēku soc. grupām ar viņu izdarībām. Katrai nācijai ir savas negācijas, kam grūti nepiekrist. Es vados no teiciena, " ja tu neinteresēsies par politiku, tad agri vai vēlu politika sāks interesēties par tevi ", un tad varbūt jau par vēlu.......Patreiz Dinamo pret Sočiem 0 ; 2.bālēliņi drīz tiks atvaļinājumā. Ceru, ka tagad man nevajadzēs sākt skaidroties par jēdzienu bālēliņi, kaut arī redzam kādi nevarīgi daudzi latviešu hokejisti ir Dinamo. :),:).
17.februāris 2019, 17:20 | links
 
Cietums un ilgie gadi Varkaļu urlu sabiedrībā darījuši savu. Vai tādus jāžēlo? Ne taču, pašu izvēle. Idiots ir vairāk dzīvesveids. Traki tikai ka viņu skaits pēdējos gados aug arvien straujāk, vai varbūt agrāk vienkārši viņus neviens neievēroja? Bet nu internets un īpaši soctīkli čum un mudž no šamo aktivitātēm, jo lielāks cirvis, jo vairāk jāizrādās.
17.februāris 2019, 17:02 | links
 
Tas, protams, ir personiski subjektīvi, bet nosaucot latviešus par pastalniekiem, tu aizvaino nāciju daudz skarbāk, nrkā nosaucot par pidariem, kretīniem, idiotiem, utt... It kā vienkaršs, bet tas vārds rada briesmīgas asociācijas
17.februāris 2019, 16:45 | links
 
Nē, neatceros:) Bet lai arī esi sarakstījisneciešamu *uiņu, pasniegta tā ir kvalitatīvi. Kaut gan pārāk sarežģīti

raihs, 17.februāris 2019, 15:55


Nu i labi, ka neatceries, iepriekšējo reizi uzbrauciens no tevis bija par pastalnieku, Tonis vienīgais mūsu savatarpejās sarunas gaitā metās mani aizstāvēt. Pārējie norēja mani kā pēdējo komuņagu. Tagad atkal viena bezargumentēts uzbrauciens kā :" saslaucītu mēslu uzkrājums paurī ". Dziļš argumentēts secinājums. Un galvenais latvisks....:). Īsts eksperts.....Ar īstu proletāriski revolucionāro apziņu....Cietumā tādus sauc par - волчара трапочный. :).
17.februāris 2019, 16:36 | links
 
17.februāris 2019, 16:29 | links
 
sex ko neatbalsta baznīca,

Pravietis, 17.februāris 2019, 15:48

Kāda baznīcai darīšana ko kas drāž un kādos veidos un ar cik partneriem??
17.februāris 2019, 16:16 | links
 
Nē, neatceros:) Bet lai arī esi sarakstījisneciešamu *uiņu, pasniegta tā ir kvalitatīvi. Kaut gan pārāk sarežģīti
17.februāris 2019, 15:55 | links
 
sex ko neatbalsta baznīca
Pravietis, 17.februāris 2019, 15:48


Vairāk arī neko nevajadzēja, perfekti nodemontrēji savu intelektu. Cilvēks kuram vispār nav savu domu, kaut kādu saslaucītu mēslu uzkrājums paurī.
17.februāris 2019, 15:51 | links
 
Sorosoīdi, banderas, neofašisti, miesiskās perversijas, morālā demogoģija(kas tā diez tada?), pastalnieki... Kaut kur tas viss dzirdēts, vai ne? Tikai neatminos, kur... :)

raihs, 17.februāris 2019, 14:45

Neofašisti ir vardnīcā, neterēšu citu laiku, palasi. Soross ir starptautiskais finansu afērists, kuram liegta iebraukšana daudzās valstīs. Miesiskās perversijas - androgēni, cilvēki bez dzimuma, sex ko neatbalsta baznīca, valstis kuras ir atzinušas ka viņiem ir cilvēki ( nekatrā dzimte) kuri ir stavoklī un viņu pašnotekšanās tiesības, viendzimuma laulības. Visu šo jēdzienu nostiprināšana sabiedrības apziņā ir morālā demogoģija nevis demokrātija. Pastalnieki plaši lietots latvieša apzīmējuma jēdziens Latvju dainās un nerātnajās man šķiet arī. Vajadzēs paskatīties. Bandera, šuhēviči un tml. "tautas varoņi" ir jau šodien politisks jēdziens, kas cieši saistīts, pirmkārt, ar fašistu līdzskrējējiem un viņu ideju atbalstīšanu, otrkārt, pseido patriotisma un ultranacionālisma kultivēšanu, pārākuma kultivēšanu pār citām nācijām,piem. poļiem, krieviem, treškārt, manuprāt, aiz ausīm pievilktu uzskatu, ka tā, galvenokārt, ir bijusi cīņā ar komunistisko ideoloģiju. Pastalnieks miera laikos, kā var noprast bija latviešu tautas pašapmierināts indivīds, kuram neinteresēja valsts lietas, bet tikai savas dzimtas saimes labklājība, dziesmu un deju svētki, baznīca, krogs un tikumi. Dainas taču ir apolitiskas. Veidenbaums, Plūdonis, Rainis vēlāk radīja sevis apzinātu latvieti indivīdu ar savu sāpi.....Tagad atceries mani. :).
17.februāris 2019, 15:48 | links
 
nu jau sācis reģistrēt rezerves profilus laicīgi kurus var upurēt banošanai:DDD
17.februāris 2019, 14:53 | links
 
Sorosoīdi, banderas, neofašisti, miesiskās perversijas, morālā demogoģija(kas tā diez tada?), pastalnieki... Kaut kur tas viss dzirdēts, vai ne? Tikai neatminos, kur... :)
17.februāris 2019, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager