Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
militāram dienestam nav nekāda sakara ar vīrišķību,to ieaudzina ģimene,tēvs,vectēvs

uldens2, 8.februāris 2019, 22:15

es nezinu nevienu kareivi,kurš izgājis dienestu domā tā pat kā Uldēns,secinājums-Uldēns nav dienējis :)

cojs, 8.februāris 2019, 22:41


Coj liec puikam mieru. Pirmajā nedēļā tāds salūztu. Ne tikai krievu - arī Latvijas armijā.

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:43


Interesanti, ko šams nespētu paveikt ? Plinti izjaukt, 10x pievilkties, ievērot disciplīnu, ko?
8.februāris 2019, 22:47 | links
 
Bračiņš piedāvā slānīt garā vājus cilvēkus, tobiš, vēl dumākus pataisīt..., pēcāk uzturi šos...

Cik iešāvi pa vakaru, koļījies !

skutans, 8.februāris 2019, 22:38


Bišku.
8.februāris 2019, 22:46 | links
 
militāram dienestam nav nekāda sakara ar vīrišķību,to ieaudzina ģimene,tēvs,vectēvs

uldens2, 8.februāris 2019, 22:15

es nezinu nevienu kareivi,kurš izgājis dienestu domā tā pat kā Uldēns,secinājums-Uldēns nav dienējis :)

cojs, 8.februāris 2019, 22:41



Coj liec puikam mieru. Pirmajā nedēļā tāds salūztu. Ne tikai krievu - arī Latvijas armijā.
8.februāris 2019, 22:43 | links
 
Pierunāt sitot??? Nu bračku, jopt...

raihs, 8.februāris 2019, 22:35


Nē . No sākuma polšs jāizkož ,dzeršanas laikā veidosies atvērtāks diskuss par politiskajām partijām. Mums ir veselas 15 gab ko likt galdā bet Urlam tikai 1 . Tad jāpierāda kura no 15 ir labākā ,ja nepiekrīt tad pa muti ,tad piekritīs . Kaut kā tā apm.. :)
8.februāris 2019, 22:41 | links
 
militāram dienestam nav nekāda sakara ar vīrišķību,to ieaudzina ģimene,tēvs,vectēvs

uldens2, 8.februāris 2019, 22:15


es nezinu nevienu kareivi,kurš izgājis dienestu domā tā pat kā Uldēns,secinājums-Uldēns nav dienējis :)
8.februāris 2019, 22:41 | links
 
Rītjums būs tā iespēja pārliecināt! :)
8.februāris 2019, 22:38 | links
 
Bračiņš piedāvā slānīt garā vājus cilvēkus, tobiš, vēl dumākus pataisīt..., pēcāk uzturi šos...

Cik iešāvi pa vakaru, koļījies !
8.februāris 2019, 22:38 | links
 
Pierunāt sitot??? Nu bračku, jopt...
8.februāris 2019, 22:35 | links
 
Politiski ir gudriem jābūt nevis jāaudzina. Izej uz ielas un politiski paaudzini kādu Urlu . Viņi klausīs tikai savējo - krievu ne tevi . Tāpēc saku - jābūt gudriem politikā .

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:22kāpēc man būtu jaaudzina urla,es viņus par cilvēkiem neuzskatu un viņi nekādu ietekmi uz kaut ko neatstāj

uldens2, 8.februāris 2019, 22:25


Katrs atstāj .Pierunā Urlu balsot par citu partiju nevis par saskaņu . Pierādi viņam ka Ušakovs nav labs kandidāts .
8.februāris 2019, 22:29 | links
 
Politiski ir gudriem jābūt nevis jāaudzina. Izej uz ielas un politiski paaudzini kādu Urlu . Viņi klausīs tikai savējo - krievu ne tevi . Tāpēc saku - jābūt gudriem politikā .

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:22
kāpēc man būtu jaaudzina urla,es viņus par cilvēkiem neuzskatu un viņi nekādu ietekmi uz kaut ko neatstāj
8.februāris 2019, 22:25 | links
 
militāram dienestam nav nekāda sakara ar vīrišķību,to ieaudzina ģimene,tēvs,vectēvs

uldens2, 8.februāris 2019, 22:15


Ir sakars ,ir . Tici man. Tieši tur tu vari pārliecināties vai tēvs un vectēvs tevi pareizi audzinājuši. Ilgi nevajag - pietiek ar 3-4 mēnešiem .
8.februāris 2019, 22:24 | links
 
boriss, izcili, tā močīja Valmieras krievus, jess ;)
8.februāris 2019, 22:23 | links
 
bračka,tu kā urla domā

uldens2, 8.februāris 2019, 22:02

Uldēn nedirs - puika. To tu vari ukraiņiem pateikt kuri padirsa savu teritoriju ,to tu mūsu tirliņam Kārlim Ulmanim vari pateikt kas savulaik uzdāvināja krieviem Latviju. Es tikai saku kā saldofons - kā vecs karavīrs . Ar krieviem ne politikā ne dzīvē nevar kā ar eiropiešiem - viņi to nesaprot. Tas nav viņu mentalitātei raksturīgi.

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:07bračka viņi jamoči politiski,izdauzot neizglītot urļikam purnu nekas nemainīsies

uldens2, 8.februāris 2019, 22:12


Politiski ir gudriem jābūt nevis jāaudzina. Izej uz ielas un politiski paaudzini kādu Urlu . Viņi klausīs tikai savējo - krievu ne tevi . Tāpēc saku - jābūt gudriem politikā .
8.februāris 2019, 22:22 | links
 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2013740315369825&id=817542914989577

Nez ko man šis atgādina! ;)
8.februāris 2019, 22:19 | links
 
militāram dienestam nav nekāda sakara ar vīrišķību,to ieaudzina ģimene,tēvs,vectēvs
8.februāris 2019, 22:15 | links
 
bračka,tu kā urla domā

uldens2, 8.februāris 2019, 22:02

Uldēn nedirs - puika. To tu vari ukraiņiem pateikt kuri padirsa savu teritoriju ,to tu mūsu tirliņam Kārlim Ulmanim vari pateikt kas savulaik uzdāvināja krieviem Latviju. Es tikai saku kā saldofons - kā vecs karavīrs . Ar krieviem ne politikā ne dzīvē nevar kā ar eiropiešiem - viņi to nesaprot. Tas nav viņu mentalitātei raksturīgi.

Bralitis, 8.februāris 2019, 22:07
bračka viņi jamoči politiski,izdauzot neizglītot urļikam purnu nekas nemainīsies
8.februāris 2019, 22:12 | links
 
Turklāt jaunatne tagad ir tādi mīkstie! Fizuhas nekādas! Kad aizeju uz kādu klubiņu, man ar visu savu lieko svaru šķiet, ka man tas rumpis vismaz kaut kā kopā turās! 90% divdesmitgadnieku sporta zāli nekad nav redzējuši-tauķeļi gāžas pāri pa visām malām, pakaļas platākas par pleciem! Un tādi ies kauties? :))

raihs, 8.februāris 2019, 22:06


Tieši par ko es saku. Mīksto paaudze . Kauties nav labi , tur neej ,tur nekāp,nedo dies skolotājs pa štelli iemauc ar lineālu pa galvu vai kādu skarbāku vārdu pasaka utt . Un tā ir paaudze kas varētu krievu urlām no maskačkas stāties pretim vai aizstāvēt sevi,savu meiteni no kāda urlas . Lietuvieši malači ka vismaz uz īsu brīdi memmesdēliņiem parāda kādiem jābūt večiem un ieviesa obligāto militāro dienestu. Malači.
8.februāris 2019, 22:12 | links
 
Uldēns
Sāc baidīties! :)
8.februāris 2019, 22:10 | links
 
bračka,tu kā urla domā

uldens2, 8.februāris 2019, 22:02


Uldēn nedirs - puika. To tu vari ukraiņiem pateikt kuri padirsa savu teritoriju ,to tu mūsu tirliņam Kārlim Ulmanim vari pateikt kas savulaik uzdāvināja krieviem Latviju. Es tikai saku kā saldofons - kā vecs karavīrs . Ar krieviem ne politikā ne dzīvē nevar kā ar eiropiešiem - viņi to nesaprot. Tas nav viņu mentalitātei raksturīgi.
8.februāris 2019, 22:07 | links
 
Turklāt jaunatne tagad ir tādi mīkstie! Fizuhas nekādas! Kad aizeju uz kādu klubiņu, man ar visu savu lieko svaru šķiet, ka man tas rumpis vismaz kaut kā kopā turās! 90% divdesmitgadnieku sporta zāli nekad nav redzējuši-tauķeļi gāžas pāri pa visām malām, pakaļas platākas par pleciem! Un tādi ies kauties? :))
8.februāris 2019, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager