Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ,Tevī mājo Barbars.Jaukt,postīt.Un?
Piemineklis var patikt vai nepatikt,bet tas ir mūsu vēsture,vēstures liecība un liecinieks.
Sveštautiešu lojalitāte,visu pirms,atkarīga no mūsu attieksmes.Tautas paruna māca:Kā mežā sauc,tā atskan.

BrunoL, 3.februāris 2019, 21:06


Nobļaujies mežā Krievs . Atbalss būs - ies ...
3.februāris 2019, 21:09 | links
 
9 datumā Rīgā būšot ņiluškam un RD veltīta atbalsta akcija!
3.februāris 2019, 21:08 | links
 
Kamēr tu piepisīsies viņiem par to pieminekli un katru krievu sauksi par okupantu - nekad neviens krievs nebūs lojāls Latvijai . Vaine nav krievos .

Bralitis, 3.februāris 2019, 20:59

tas tu esi kangars un pa rubli gatavs uzturēt kremļa simbolus,es nekad neatbalstīšu pieminekli kas simbolizē tautas genocīdu,un kamēr krievi ir gatavi katru gadu tur dzert za pobedu tikmēr viņi te būs nīsti un nevēlami
3.februāris 2019, 21:08 | links
 
Uldiņ,Tevī mājo Barbars.Jaukt,postīt.Un?
Piemineklis var patikt vai nepatikt,bet tas ir mūsu vēsture,vēstures liecība un liecinieks.
Sveštautiešu lojalitāte,visu pirms,atkarīga no mūsu attieksmes.Tautas paruna māca:Kā mežā sauc,tā atskan.
3.februāris 2019, 21:06 | links
 
Būtu jāveido tāda partija, kur nacionālais sastāvs būtu tieši tāds pats kā valstī kopumā, un pilnībā jānorobežojas no nac jautājumiem, tikai tiesības un ekonomika.

raihs, 3.februāris 2019, 20:58


Es uzreiz tādu partiju atbalstītu un būtu pirmais pie vēlēšanu iecirkņa.
3.februāris 2019, 21:00 | links
 
Balso par ko gribi, bet uzvar saskaņa ( ja nemaldos). Lielie patrioti sēž mājās, ar domu: ko ta mana balss dos. Lūk arī rezultāts. Zemākais balstiesīgo balsojums pēdējo gadu laikā.

belijs23, 3.februāris 2019, 20:40

Belij izskaidrošu tev saprotami . Latvijā dzīvo Latv ieši un Krievi. Proporcija apm 50/50 % . Kamēr būs nacionālā politika nevis par vienotu sabiedrību bet par 2 frontēm - ir Latvieši un ir Krievi . Tikmēr vienmēr uzvarēs saskaņa vai krievu partija.

Bralitis, 3.februāris 2019, 20:50
Un kā tu taisies panākt lai krievi kļūtu LV lojāli??Kamēr uzvaras piemineklis netiks nojaukts nekas nemainīsies

uldens2, 3.februāris 2019, 20:53


Kamēr tu piepisīsies viņiem par to pieminekli un katru krievu sauksi par okupantu - nekad neviens krievs nebūs lojāls Latvijai . Vaine nav krievos .
3.februāris 2019, 20:59 | links
 
Būtu jāveido tāda partija, kur nacionālais sastāvs būtu tieši tāds pats kā valstī kopumā, un pilnībā jānorobežojas no nac jautājumiem, tikai tiesības un ekonomika.
3.februāris 2019, 20:58 | links
 
Balso par ko gribi, bet uzvar saskaņa ( ja nemaldos). Lielie patrioti sēž mājās, ar domu: ko ta mana balss dos. Lūk arī rezultāts. Zemākais balstiesīgo balsojums pēdējo gadu laikā.

belijs23, 3.februāris 2019, 20:40

Belij izskaidrošu tev saprotami . Latvijā dzīvo Latv ieši un Krievi. Proporcija apm 50/50 % . Kamēr būs nacionālā politika nevis par vienotu sabiedrību bet par 2 frontēm - ir Latvieši un ir Krievi . Tikmēr vienmēr uzvarēs saskaņa vai krievu partija.

Bralitis, 3.februāris 2019, 20:50

Un kā tu taisies panākt lai krievi kļūtu LV lojāli??Kamēr uzvaras piemineklis netiks nojaukts nekas nemainīsies
3.februāris 2019, 20:53 | links
 
Balso par ko gribi, bet uzvar saskaņa ( ja nemaldos). Lielie patrioti sēž mājās, ar domu: ko ta mana balss dos. Lūk arī rezultāts. Zemākais balstiesīgo balsojums pēdējo gadu laikā.

belijs23, 3.februāris 2019, 20:40


Belij izskaidrošu tev saprotami . Latvijā dzīvo Latv ieši un Krievi. Proporcija apm 50/50 % . Kamēr būs nacionālā politika nevis par vienotu sabiedrību bet par 2 frontēm - ir Latvieši un ir Krievi . Tikmēr vienmēr uzvarēs saskaņa vai krievu partija.
3.februāris 2019, 20:50 | links
 
Vienmēr esmu teicis. Ka mums to partiju ir par daudz!
3.februāris 2019, 20:46 | links
 
belijs23 [03.02.19]: Balso par ko gribi, bet uzvar saskaņa ( ja nemaldos). Lielie patrioti sēž mājās, ar domu: ko ta mana balss dos. Lūk arī rezultāts. Zemākais balstiesīgo balsojums pēdējo gadu laikā.
Saskaņa uzvarēs vienmēr- krieviem ir viena partija, un tā var zagt bezgalīgi, krievi vienalga par to balsos. (lūk kur vērojams nacionālisms spilgtākajās formās!) Latviešiem ir čupa ar partijām, tad nu katrs izpildās, kā māk un saprot.
3.februāris 2019, 20:45 | links
 
Bralitis [03.02.19]: Varbūt Raih. Ja izmainīs uz labo pusi tieslietu sistēmu un nezags naudu - varbūt. Es vēroju ...
Jā, tieslietas ir uzdevums Nr. 1. Pēc NA ilggadējās šiverēšanās pa šo jomu tur viens vienīgs viduslaiku vājprāts notiek...
3.februāris 2019, 20:41 | links
 
Nu jau vairs neko-paskatīsieties cirku 4 gadus, tad varbūt novēlēsiet gudrāk. Par JKP.

raihs, 3.februāris 2019, 20:33


Skaties no pozitīvās puses – tomēr vajadzēja kādu troksni pīļudīķī, lai kaut kas sāktu kustēties... Citādi, lai vai kāda valdība bija, bet tāpat bez Lembja ZZS nekādu svarīgu lēmumu nevarēja pieņemt, tagad šie ir pastumti malā, redzēs, kā lietas notiks.
3.februāris 2019, 20:40 | links
 
Balso par ko gribi, bet uzvar saskaņa ( ja nemaldos). Lielie patrioti sēž mājās, ar domu: ko ta mana balss dos. Lūk arī rezultāts. Zemākais balstiesīgo balsojums pēdējo gadu laikā.
3.februāris 2019, 20:40 | links
 
Varbūt Raih. Ja izmainīs uz labo pusi tieslietu sistēmu un nezags naudu - varbūt. Es vēroju ...
3.februāris 2019, 20:38 | links
 
Nu jau vairs neko-paskatīsieties cirku 4 gadus, tad varbūt novēlēsiet gudrāk. Par JKP.
3.februāris 2019, 20:33 | links
 
Brīnums, ka vispār kādam vēl tur nervi, lai sekotu tam marazmam līdzi. Es arī nobalsoju par kpv.lv jo reāli ticēju, ka kaut kas mainīsies. BET kurā valstī ir redzēts, ka tie piedodiet .idari sastāda valdību mēnešiem ilgi?!

belijs23, 3.februāris 2019, 20:30


Kurā valstī ? Praktiski visās rietumu valstīs . Te pat blakus kaimiņi - Zviedri -jau gandrīz gadu dzīvo bez valdības.
3.februāris 2019, 20:32 | links
 
Ja man jautātu, tad es par kaimiņu. Stulbs, bet nu tādu vājprātu kā gobzems vēl politika nav redzējusi. Turklāt tā ir kaimiņa radīta partija, un dumjās pusauga skuķes un pensionēti minhauzeni balsoja tieši par viņa tēlu.

raihs, 3.februāris 2019, 20:12

man te maza konspirācijas teorija iezagusies galvā...Gobzems uzradās kad tika paņemti pie dziesmas sprūds un viņa banda,vai tik šo negribēja iekārtot politikā lai tos pidarasus izpestītu.Nu parāk izmisīgi viņš grib tikt pie varas
3.februāris 2019, 20:32 | links
 
Brīnums, ka vispār kādam vēl tur nervi, lai sekotu tam marazmam līdzi. Es arī nobalsoju par kpv.lv jo reāli ticēju, ka kaut kas mainīsies. BET kurā valstī ir redzēts, ka tie piedodiet .idari sastāda valdību mēnešiem ilgi?!
3.februāris 2019, 20:30 | links
 
Ko tu gribi panākt - es zinu . Grēksūdzi un nožēlošanu ! Nesagaidīsi ! Man pofig vai ēd punķus,drāž jaunus zaķus saeimas pieliekamajā utt. Gribu redzēt kas tagad notiks ar OIK. Ja tas puika varēs tikt galā ar OIK tad kaut vai harēmu taisa saeimā . Viņi pat mēnesi vēl nestrādā - lai parāda darbos . Bet tos kas traucē - nošaut !
3.februāris 2019, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager