Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un neaizmirsti Raih ka JKP ar tiek un tiks drāzta kamēr viņus neiznīcinās . Lai dzīvo zzs,NA un Vienotība ! - tā man jāsaka un jādomā ? Tieši to tagad cenšas mediji panākt .
3.februāris 2019, 20:25 | links
 
Bralitis [03.02.19]: Bietē dabūsi Raih.
Tev, bračku, ilgi pirms vēlēšanām gudri cilvēki (es, piemēram) teica- tiksi ne kpv! Lūk rezultāts! Viens ir izblamējies visos iespējamajos veidos, kā punktsm uz i onlainā notiesājot savus puņķus, labklājības ministre- glupa lauku tante ar minimālajām algām uzņēmumā, Nemiro ar savu bagāto vecāku blogerkonsultanti... Pats radītājs šķiet kož visu laiku, domājot, ko nah es esmu sadarījis...
3.februāris 2019, 20:23 | links
 
Bietē dabūsi Raih.
3.februāris 2019, 20:16 | links
 
Ja man jautātu, tad es par kaimiņu. Stulbs, bet nu tādu vājprātu kā gobzems vēl politika nav redzējusi. Turklāt tā ir kaimiņa radīta partija, un dumjās pusauga skuķes un pensionēti minhauzeni balsoja tieši par viņa tēlu.
3.februāris 2019, 20:12 | links
 
Izslēgs ,izslēgs -man poh. Man nav tur favorītu. Man vispār nav favorītu un elku Latvijas politikā . Jūs murmuļi esat vainīgi ka aizgāju uz vēlēšanām. Visus šos gadus jutos kā normāls cilvēks bet tagad kad nobalsoju par kpv man gandrīz viena pidrika dēļ jāsāk justies vainīgam. Nē maldies Raih, nejutīšos,un vīlies ar vēl neesmu . Gobzemu uz sārta un pārējie lai strādā un pilda ko solīja .
3.februāris 2019, 20:11 | links
 
 
Bračka,
Ja Tev būtu 18it, es nemaz nediskutētu.
Kāda revolūcija, kādas pārmaiņas, ko KPV ir iekustinājis???!!!
Lindas sponsoru meitu, par Ekonomikas ministra padomnieci?( vecais gājiens, ar šofera dēlu), ( po.j, ka kaut kādās attiecībās). Ko tā "gurķene ", bez mammas maka un istagram ir redzējusi?
Aldis-prototips- puņķēdājs, - izņemot kašķi ar komandas "līderi "????
Ko vēl? Lai kā man nepatiktu Artuss, viņš, kaut arī daļēji, bet noturēja "mugurkaulu "

dakterp, 2.februāris 2019, 23:17


Es lēmumu pieņēmu dažas dienas pirms vēlēšanām. Tad neviens vēl punķus neēda ,nekasījās savā starpā , nevienu radu un draugus atbildīgos amatos vēl nelika utt.

Apmierina atbilde ?

Raih neliec zem vienas strīpas Gobzemu un KPV. Ja cilvēkam velli danco galvā tad vai nu tie jāizdzen vai tāds cilvēks kopā ar velliem jāsadedzina . Viņš ar savu ālēšanos ir sabojājis kopējo KPV bildi. Ja viņu gribēs izslēgt no partijas - es tikai atbalstu to. Cēlāku mērķu labā ja vajag var un pat vajag kādu jēru upurēt.

Šitāda politika kopumā man labāk patīk kā visus iepriekšējos gadus. Skaidrs ir viens ka jaunos politiskos spēkus centīsies apēst ,savā starpā sakašķēt utt . Tagad gan jaunajiem gan vecajiem ir pat grūti zobu noraut - visi vēro.
3.februāris 2019, 20:00 | links
 
Vai tad parlamentārās izmeklēšanas komisijas nebūs un tauta tā arī neuzzinās, vai tas bija ādas gabaliņš vai puņķis?
3.februāris 2019, 19:40 | links
 
Es varu iedomāties nekompetenci un pieredzes trūkumu... Bet viss kpv notiekošais nav vairs nekas no augstākminētā, tā jau ir psihiatriska diagnoze!
2.februāris 2019, 23:26 | links
 
Piekrītu, nez kādēļ šķiet, ka Kaimiņš no visas tās idiotu varzas vismaz cik necik pēc kaut kā izskatās... Pēdējais gājiens ar "padomnieci" ir nagla!
2.februāris 2019, 23:22 | links
 
PSC, Bračka norakās no foruma :-)
2.februāris 2019, 23:20 | links
 
Bračka,
Ja Tev būtu 18it, es nemaz nediskutētu.
Kāda revolūcija, kādas pārmaiņas, ko KPV ir iekustinājis???!!!
Lindas sponsoru meitu, par Ekonomikas ministra padomnieci?( vecais gājiens, ar šofera dēlu), ( po.j, ka kaut kādās attiecībās). Ko tā "gurķene ", bez mammas maka un istagram ir redzējusi?
Aldis-prototips- puņķēdājs, - izņemot kašķi ar komandas "līderi "????
Ko vēl? Lai kā man nepatiktu Artuss, viņš, kaut arī daļēji, bet noturēja "mugurkaulu "
2.februāris 2019, 23:17 | links
 
Jāapkakājas tiešajā ēterā? Nu tālu no tā nav...

raihs, 2.februāris 2019, 23:10

Piemēram Kivičs visiem pa muti sola!
2.februāris 2019, 23:14 | links
 
Bralitis [02.02.19]: Vīlies neesmu.
*izģec! Viņš nav vīlies! Partijas līderis puņķus tiešsaistē, a bračka nav vīlies! Kas vēl viņiem jāizdara, lai tu viltos? Jāapkakājas tiešajā ēterā? Nu tālu no tā nav...
2.februāris 2019, 23:10 | links
 
Dakter es par to bļāvu kad to piķi pirms vēlēšanām sāka dalīt,tad neviens te nereaģēja . Tur bij kruts variants ka 2 dienās ap 2,5 ļimonus izdalīja. Tad neviens pat ausis nepakustināja . Vajag tad kad tas notiek šūmēties nevis tad kad vilciens jau aigājis.

Bralitis, 2.februāris 2019, 22:28
Bračku,
Tu kliedzi, nu sorry, kaut kā palaidu garām.
Bet tai pat laikā, aizgāji nobalsot par Aināra "prototipu "...

dakterp, 2.februāris 2019, 22:45
viņs kā šahists spēj izdomāt tik vienu gājienu,tāpēc viņš nesaprot ka ir nobalsojis par veco oligarhu partiju kas kliedz skaļus saukļus,bet tikmēr griež rebes un bračkam turpina pizdīt naudu:D
2.februāris 2019, 23:10 | links
 
Bralitis [02.02.19]: Un vispār tā ir laba tēma. Piem Franči protestēja tad kad valdība tikai iepirdās ka grib nodokļus pacelt ,bet mēs reaģējam tad kad jau 3 lasījumā jau ar likumu visas izmaiņas pieņemtas . Par ko tas liecina ? Atkal par tautas kūtrumu un stulbumu. Uzskatu ka pašā iedīglī -tiklīdz ir tikai doma kādu nodokli pacelt vai atkal kaut ko nopizģīt iet uzreiz ar dakšām un ķieģeļiem ,un protams vēlams arī tam kas to ierosinājis arī autiņu nodedzināt . Nē . Vienu autiņu ne - uzreiz visiem partijas biedriem - visus. Tikai tad būs respekts.
... pateica cilvēks, kurš pirmo reizi dzīvē pabijis vēlēšanās....(turklāt nobalsojis par vislielāko stulbeņu baru, bet tas tā, starp citu...)
2.februāris 2019, 23:06 | links
 
Dakter es par to bļāvu kad to piķi pirms vēlēšanām sāka dalīt,tad neviens te nereaģēja . Tur bij kruts variants ka 2 dienās ap 2,5 ļimonus izdalīja. Tad neviens pat ausis nepakustināja . Vajag tad kad tas notiek šūmēties nevis tad kad vilciens jau aigājis.

Bralitis, 2.februāris 2019, 22:28
Bračku,
Tu kliedzi, nu sorry, kaut kā palaidu garām.
Bet tai pat laikā, aizgāji nobalsot par Aināra "prototipu "...

dakterp, 2.februāris 2019, 22:45


Dakter - ZB . Es par revolūciju balsoju. Manā uztverē mana partija jau savu ir paveikusi . Iekustinājusi vispār cilv;ēkus uz pārmaiņām. Nebūs viņi ,būs citi kas neļaus vairs rullēt vecā stila politikai. Par to es balsoju. Vīlies neesmu . Pārmaiņu gars ir gaisā - un tas ir tieši tas ko vajag.
2.februāris 2019, 22:52 | links
 
Tur kompensācijās pēc mana skatījuma 70 % izskatās pēc otkatiem ,shēmām un tikai kapeikas salīdzinot ar pārējo ir loģiski un saimnieciski kompensēts. 200 000 eur tikai par 2 dienu turnīru - vai nav skaisti ?? tur katra rindkopa izskatās pēc otkata shēmas . Un zinot to alkatību esmu uz 100% pārliecināts ka tā arī ir.
2.februāris 2019, 22:49 | links
 
Dakter es par to bļāvu kad to piķi pirms vēlēšanām sāka dalīt,tad neviens te nereaģēja . Tur bij kruts variants ka 2 dienās ap 2,5 ļimonus izdalīja. Tad neviens pat ausis nepakustināja . Vajag tad kad tas notiek šūmēties nevis tad kad vilciens jau aigājis.

Bralitis, 2.februāris 2019, 22:28

Bračku,
Tu kliedzi, nu sorry, kaut kā palaidu garām.
Bet tai pat laikā, aizgāji nobalsot par Aināra "prototipu "...
2.februāris 2019, 22:45 | links
 
skolotāji cik atceros kā reiz bija tai sarakstā, arī veselība, paskaties , diezgan plašs materiāls
;)
2.februāris 2019, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager