Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Katru vakaru - katru !
Un protams man te vis ir slikti ! Redz raiham visur apkart idioti - slikti ! Dakterp - valsts sistema slikta !
Un katram ir kas par ko neta pačikstet ! Politika , valsts drosiba , savstarpejas atiecibas !
Vienigi tev vis OK !

plesigais, 31.janvāris 2019, 22:15Bet mēs vismaz izpildam minimālos pilsoņa pienākumus lai kaut kas mainītos,aizejam uz vēlēšanām.Un tici vai nē,tomēr jau mazliet dzīves līmenis paaugstinās,tu pat to minimumu nevari izdarīt.Ticu ka tev arī nekas nemainīsies un karjeras kāpnes kazu ganiem uz augšu neved,vienīgi savam ganāmpulkam pa galveno āzi kļūt,bet tad būs pašam jāčurā savā bārdā.
Ja būtu prāts būtu sen ieguvis valsts atbalstu un būtu turīgs saimnieks

uldens2, 31.janvāris 2019, 22:22


Un tev ka " mehaniķim " manas kazinas mieru nedo ! Un mans macina biezums ! ;)
Kas ir ? Kremt ka neskraidu pa " mehaniķu " kantorišiem un neludzos ne pec valsts ne jevro naudiņam ?
31.janvāris 2019, 22:42 | links
 
Bračiņ,īstie Toras studētāji tev nepiekritīs...
31.janvāris 2019, 22:41 | links
 
smidzis,
Man jau arī līdzīgi. Ik gadu no VID saņemu tās "slavas dziesmas". Bet kad pats vēršos ar kādu jautājumu pie viņiem, tā atbildē - vakuums...
Eesti reģistrētajam uzņēmumam(ir man arī tur) ir kriteni vieglāk/jautrāk/patīkamāk(kaut nodokļu likme tur smagāka)
31.janvāris 2019, 22:40 | links
 
Bralitis [6m]: Nē vecīt. Pats konteksts un fakts ir un paliek ka ja kāds pasaka -pastalnieki -tad viena daļai liekas ka tas pielīdzināms nabagiem vai durikiem. Ja pielīdzina abus tad tā arī ir . 28 gadus mēs esam kā pastalnieku tauta kopumā . 2 vietā nabadzīgāko ES valstu topā ! Tā nav vai ? Vai tas neliecina ka esam auni , duriki un mīkstčauļi ? Liecina . Es negribu lai mani bērni dzīvotu vēl 30 gadus un tad atkal nonāktu pie tādas pašas atziņas.Ja tu runā kontekstā "mēs", tad ok, paškritika laba lieta. Bet te viens urla (un ne tikai viens) to prezentē kā "jūs". Ir atšķirība?!

raihs, 31.janvāris 2019, 22:38


Loģiski ka Mēs domāju.
31.janvāris 2019, 22:39 | links
 
Junior,ne jau tu puika mani mācīsi...

Tonis, 31.janvāris 2019, 22:34

Man pat prātā nenāk, es tik nezinu vai tu pats apzinies savu statusu, vērtību? Ja tava vērtība veidojas no Zviedrijas resursu izsmelšanu un celšana sevis kā paša nopelnu tad, atņemot to visu sausais atlikums ir tikai loģisks- idiots.
31.janvāris 2019, 22:39 | links
 
Bralitis [31.01.19]: Raih - neviens nelepojas ar pastalniekiem. Tieši pretēji - vajag tikt ārā no tās pastalnieku domāšanas. Tu ,es un vēl daudzi ir izrāvušies no tāda tipa domāšanas - bet iet runa par visiem mums kopumā .
Te mēs esam vienādās domās.
31.janvāris 2019, 22:39 | links
 
Bračiņ,lieki necepies,tas ka esi pastalniekos ierakstīts ir jau vēsturiski,Toru pastudē...

Tonis, 31.janvāris 2019, 22:37


Man aiz mājas ir Laimes mātes akmens mežā - tā ir mana Tora :)
31.janvāris 2019, 22:38 | links
 
Dakterp , es lepojos ar vardu PASTALNIEKS ! Jo tas mani saista ar maniem seņčiem kas tiešam staigaja pastalas !
Nevis laptjas un valinkos , nevis makosinos !
Bet PASTALAS ! Un prievites seja ap kaklu ! Lielvārdes jostas , saktas un ari auseklišus nesaja !
Ja Jusu seņči staigaja citos apavos un Jums kauns no savas vestures - atvainojiet !
Dakterp es ari gribu lai LV ir sakartota un valsts ar lieliem burtiem rakstama !
Bet to mes panaksim nevis viens otru apsaukajot par - divanapirdejiem un kaunoties no savas vestures , bet uzklausot viens otru un ceņsoties saprast !

plesigais, 31.janvāris 2019, 22:30
Tur nu nav ko lepoties ka tavi senči nespēja nopelnīt pienācīgiem apaviem.
31.janvāris 2019, 22:38 | links
 
Bralitis [31.01.19]: Nē vecīt. Pats konteksts un fakts ir un paliek ka ja kāds pasaka -pastalnieki -tad viena daļai liekas ka tas pielīdzināms nabagiem vai durikiem. Ja pielīdzina abus tad tā arī ir . 28 gadus mēs esam kā pastalnieku tauta kopumā . 2 vietā nabadzīgāko ES valstu topā ! Tā nav vai ? Vai tas neliecina ka esam auni , duriki un mīkstčauļi ? Liecina . Es negribu lai mani bērni dzīvotu vēl 30 gadus un tad atkal nonāktu pie tādas pašas atziņas.
Ja tu runā kontekstā "mēs", tad ok, paškritika laba lieta. Bet te viens urla (un ne tikai viens) to prezentē kā "jūs". Ir atšķirība?!
31.janvāris 2019, 22:38 | links
 
Bračiņ,lieki necepies,tas ka esi pastalniekos ierakstīts ir jau vēsturiski,Toru pastudē...
31.janvāris 2019, 22:37 | links
 
Raih - neviens nelepojas ar pastalniekiem. Tieši pretēji - vajag tikt ārā no tās pastalnieku domāšanas. Tu ,es un vēl daudzi ir izrāvušies no tāda tipa domāšanas - bet iet runa par visiem mums kopumā .
31.janvāris 2019, 22:36 | links
 
Lepoties ar palamu "pastalnieks" ir tas pats, kā lepoties ar palamu "vatņiks". Bet ne jau nu plēsīgajam to saprast...
31.janvāris 2019, 22:34 | links
 
Junior,ne jau tu puika mani mācīsi...
31.janvāris 2019, 22:34 | links
 
Tūdaliņ - tāgadiņ tas saucas.

Bralitis, 31.janvāris 2019, 22:18
[quote=557373]
Tu Brālīt izrauj vienu lietu no konteksta. Vispārināšana neatbilst faktam. Bet redz, lai pazemotu, noniecinātu kādu lietas vispārina.

mjuniors, 31.janvāris 2019, 22:27


Nē vecīt. Pats konteksts un fakts ir un paliek ka ja kāds pasaka -pastalnieki -tad viena daļai liekas ka tas pielīdzināms nabagiem vai durikiem. Ja pielīdzina abus tad tā arī ir . 28 gadus mēs esam kā pastalnieku tauta kopumā . 2 vietā nabadzīgāko ES valstu topā ! Tā nav vai ? Vai tas neliecina ka esam auni , duriki un mīkstčauļi ? Liecina . Es negribu lai mani bērni dzīvotu vēl 30 gadus un tad atkal nonāktu pie tādas pašas atziņas.
31.janvāris 2019, 22:33 | links
 
Un atcerēsimies, ka franči ar visu savu diršanos vēsturiski ir pakāsuši visos iespējamajos karos! Latvieši!? Spriediet paši...
31.janvāris 2019, 22:32 | links
 
Jūtu ,ka te mums te ir divi valsts labuma guvēji,-mehāniķis uldēns un jaunmazsaimnieks juniors...)

Tonis, 31.janvāris 2019, 22:28

Būtu labāk paklusējis.
31.janvāris 2019, 22:31 | links
 
Plēsīgais, Aigar,...!!!
Tu tak esi, vai nu nodzēries, vai encifalītu saslimis.
Ja man viss būtu Ok, es te nediskutētu. Tur jau tā lieta, ka es arī, ar nepacietību gaidu, šīs valsts iekārtas sakartotību, vismaz uzņēmumu līmenī.

dakterp, 31.janvāris 2019, 22:19


Dakterp , es lepojos ar vardu PASTALNIEKS ! Jo tas mani saista ar maniem seņčiem kas tiešam staigaja pastalas !
Nevis laptjas un valinkos , nevis makosinos !
Bet PASTALAS ! Un prievites seja ap kaklu ! Lielvārdes jostas , saktas un ari auseklišus nesaja !
Ja Jusu seņči staigaja citos apavos un Jums kauns no savas vestures - atvainojiet !
Dakterp es ari gribu lai LV ir sakartota un valsts ar lieliem burtiem rakstama !
Bet to mes panaksim nevis viens otru apsaukajot par - divanapirdejiem un kaunoties no savas vestures , bet uzklausot viens otru un ceņsoties saprast !
31.janvāris 2019, 22:30 | links
 
dakterp [31.01.19]: Es jau sabijos, ka neviens nesaprata manu "message".
lai kā arī nebutu, uldens2 vienīgais, kurš saprata domu klāstījumu
Es labi, sapratu, par ko stāsts, uzņēmums, kurā es strādāju, ir viens no retajiem nozarē, kas maksā "baltās" algas vidējā alga uzņēmumā pāri štukai, pat VID sūta pateicības vēstules un ir iedevuši uzņēmumam labvēlības statusu, bez mūsu uzņēmuma ir vēl tikai 2!!, no nozares lielākajiem, pārējie padsmit piš tirgu un maksā praktiski minimālo un uz ķepas, bet klienti gruzijās, kapēc jums tik lielas stundu likmes...
31.janvāris 2019, 22:30 | links
 
Jūtu ,ka te mums te ir divi valsts labuma guvēji,-mehāniķis uldēns un jaunmazsaimnieks juniors...)
31.janvāris 2019, 22:28 | links
 
franči revlūcijas taisa ilgāk nekā pastāv mūsu valsts
31.janvāris 2019, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager