Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralitis [31.01.19]: Es vienkārši paprasīju, ko tas āksts ir izdarījis, lai savu tautu sauktu par pastalniekiem!? Ko? Sarakstu lūdzu

Ko tu cepies ? Tu tak cilvēkus ciest nevari .
Bračku, jā, tādus kā šitais toč neciešu! Pārējos paciešu.
Es saprotu, ko tas mērglis ir domājis! Bet lai sauktu citus par pastalniekiem, vajag būt kaut ko izdarījušam /panākušam vairāk nekā pasīvie tautieši! Šis ir tikai to vien darījis, kā netā izpildījies! Tieši šitie ir pretīgākā tautas daļa!
31.janvāris 2019, 21:23 | links
 
raihucim būtu laiks nokaunēties...
31.janvāris 2019, 21:19 | links
 
Po*ui man tava partija! Katrs idiots var partijā iestāties! (ko var pašteiz spilgti vērot Saeimā). Un diskutēt tu vari droši! Neciešu tādus "delfu" varoņus kā tu!
31.janvāris 2019, 21:18 | links
 
Argumenti spēcīgi, neko teikt... :)

raihs, 31.janvāris 2019, 20:57

Nu lūk, ieturēsim ilgāku pauzi. Tas ir rīta dialoga turpinājums ar Toni. Partijā arī esmu bijis un zinu ļoti daudz...., diemžēl ne to labāko, par ko mums acīmredzot savstarpēji diskutēt. Nemērīšos ar tevi zivju tonnas un ekskursijās, un tavu uzbraucienu pagaidām atstāšu bez ieverības. Ceru, ka ar tevi vairāk nenāksies diskutēt. Tas arī viss.
31.janvāris 2019, 21:09 | links
 
Es vienkārši paprasīju, ko tas āksts ir izdarījis, lai savu tautu sauktu par pastalniekiem!? Ko? Sarakstu lūdzu!

raihs, 31.janvāris 2019, 20:59


Ko tu cepies ? Tu tak cilvēkus ciest nevari .

Domāju ka viņš bij domājis to ka mēs - t.i.Latvieši ar savu mentalitāti nekad tā nedaram un nedarīsim kā to dara franči. Pastalnieks būtībā ir iebiedēts zemnieks . Bail ir iet un normāli protestēt - bail . Es piem nedrīkstu iet protestēt - man gribētos kādu ķieģeli iemest pa logu vai poļicajam ja tas mani sāktu bukņīt. Es varētu kopā ar frančiem paprotestēt ne Latviešiem.
31.janvāris 2019, 21:09 | links
 
šitas atkal nav lutijs ar kadu no ntajiem profiliem???
31.janvāris 2019, 21:05 | links
 
Es vienkārši paprasīju, ko tas āksts ir izdarījis, lai savu tautu sauktu par pastalniekiem!? Ko? Sarakstu lūdzu!
31.janvāris 2019, 20:59 | links
 
Argumenti spēcīgi, neko teikt... :)
31.janvāris 2019, 20:57 | links
 
Es jau biju sapriecājies,ka jau vairākas dienas te relatīvs miers un saskaņa valda,bez lamāšanās un uzbraucieniem...Ehh,raihujanci....
31.janvāris 2019, 20:56 | links
 
Pravietis [14m]: Re ko fraņči ir panakuši.

https://youtu.be/yuPBdesRM7c?t=665

Tonis, 31.janvāris 2019, 18:20
Es par to, malači franči, darbojas ar iedarbīgām metodēm, pastalnieki dejo un dzied......, ko var gribēt.Tu piever žaunas, ja! ? Ko tu esi izdarījis, lai latviešus sauktu par pastalniekiem? Pilni delfi ar tādiem nožēlojamiem dīvandirsējiem! Neko neizdarījušiem, neko nesasniegušiem! Tikai bezjēdzīgi dirsošiem, pat visu un viesiem! KO TU ESI IZDARĪJIS, lai te muldētu ???

raihs, 31.janvāris 2019, 20:45

A kas tu esi, nācijas dievs tētiņš. Esi mierīgs, dabūsi savadāk insultu un infarktu komplektā. Lielais rēcējs uzradies.....Es ar tādiem kā tu sobrīd nerunāju, nelien kur nevajag. Nejaucies pa vidu iesāktā sarunā. Nelien kontekstā...
31.janvāris 2019, 20:52 | links
 
:D
31.janvāris 2019, 20:49 | links
 
Pravietis [31.01.19]: Re ko fraņči ir panakuši.

https://youtu.be/yuPBdesRM7c?t=665

Tonis, 31.janvāris 2019, 18:20
Es par to, malači franči, darbojas ar iedarbīgām metodēm, pastalnieki dejo un dzied......, ko var gribēt.
Tu piever žaunas, ja! ? Ko tu esi izdarījis, lai latviešus sauktu par pastalniekiem? Pilni delfi ar tādiem nožēlojamiem dīvandirsējiem! Neko neizdarījušiem, neko nesasniegušiem! Tikai bezjēdzīgi dirsošiem, pat visu un viesiem! KO TU ESI IZDARĪJIS, lai te muldētu ???
31.janvāris 2019, 20:45 | links
 
Re ko fraņči ir panakuši.

https://youtu.be/yuPBdesRM7c?t=665

Tonis, 31.janvāris 2019, 18:20

Es par to, malači franči, darbojas ar iedarbīgām metodēm, pastalnieki dejo un dzied......, ko var gribēt.
31.janvāris 2019, 20:33 | links
 
Tiem kam interesē ne tik tālā saulainā verdziskā perspektīve čipizācijas un biorobotizācijas jomā.Krievija taij jau strauji tuvojas,bet tur vismaz par to runā.Mēs tuvojamies pa kluso ,bez publiskas apspriešanas...
Žēl jauniešus...(

https://youtu.be/m7N2YE2MisI?t=2001
31.janvāris 2019, 20:28 | links
 
Bračiņ
Ja lietu vajag "ātri atšķetināt" tad atlido pareizās lapsenes! Pārējās lietas velk līdz noilgumam.

urmaas, 31.janvāris 2019, 19:40


Lapsenei bij jāiekož tad kad no ļimona atteicās.
31.janvāris 2019, 19:54 | links
 
Ja jau pats lūdza izdot, tad jau tā tam arī jābūt.
31.janvāris 2019, 19:47 | links
 
Bračiņ
Ja lietu vajag "ātri atšķetināt" tad atlido pareizās lapsenes! Pārējās lietas velk līdz noilgumam.
31.janvāris 2019, 19:40 | links
 
Juri
Bordāns nav muļķis. Izdodot Jurašu viņš tikai pierāda Juraša "nevainību". Vienīgais kas ir panākts no prasītāju puses, Juraš uz ilgu laiku ir noņemts no trases! Izmeklēšana, kā jau šādos gadijumos pieņemts, vilksies gadiem.

urmaas, 31.janvāris 2019, 18:57


Tāds man ar čomiem arī bij mērķis :) Tagad pārējos - pa vienam vien no trases nost. Bet diez vai izdosies ievilkt to lietu jo viņa čoms ir tieslietu ministrs.
31.janvāris 2019, 19:11 | links
 
Jānis no škrobes, šovakar pajems kādu graķīti! :)
31.janvāris 2019, 19:00 | links
 
Juri
Bordāns nav muļķis. Izdodot Jurašu viņš tikai pierāda Juraša "nevainību". Vienīgais kas ir panākts no prasītāju puses, Juraš uz ilgu laiku ir noņemts no trases! Izmeklēšana, kā jau šādos gadijumos pieņemts, vilksies gadiem.
31.janvāris 2019, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager