Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Cirks turpinās.Interesanti būtu paskatīties ,kas tad bija tie balsotāji...

Tonis, 31.janvāris 2019, 17:13


15 JKP un 2 KPV. Delfos ir uzvārdi. Pats esot balsojis par, tad jau nav par ko uztraukties. Apsveicami :)
31.janvāris 2019, 17:34 | links
 
Cirks turpinās.Interesanti būtu paskatīties ,kas tad bija tie balsotāji...
31.janvāris 2019, 17:13 | links
 
https://www.tvnet.lv/6512503/saeima-nolemj-izdot-jurasu-kriminalvajasanai

Kas arī bija sagaidāms.
31.janvāris 2019, 16:53 | links
 
Pieskārsimies reliģiskām lietiņām.Redzesloka paplašināšanai...
https://youtu.be/T0kCDtba01s?t=7
31.janvāris 2019, 16:07 | links
 
31.janvāris 2019, 14:09 | links
 
Pozīcijā, nevis opozīcijā esoša partija organizē piketu (!), tieslietu ministrs raksta vēstulītes ārvalstu vēstniekiem (!)... valsts pret valsti cīnās... dažiem tas liekas normāli, man, atvainojiet nē.

daddy_j, 31.janvāris 2019, 11:28

Es nezinu kuram taisnība, kuram nē. Bet tu uz to lietu paskaties drusku no citas puses. Nav valsts pret valsti. Ir partija pret partiju. Vieni grib tā, otri šitā. Var mīļā miera labad pacelt ķepiņas kā kādreiz Vienotība, kad ZZS nostājās pret tās vairākiem labiem priekšlikumiem. Un pēc tam stāstīt- mēs jau gribējām, bet viņi tie tur... Var cīnīties kā tagad Bordāns.

AndrisABC, 31.janvāris 2019, 11:46

Pagaidām es tur saskatu reinkarnētās Krustiņsones ambīciju un attiecību kārtošanu ar Kalnmeijeru. Bičkovičš ir politiskā piekabe, jo pagātne nosacīti šmucīga.
31.janvāris 2019, 11:51 | links
 
Varbūt tas zellis pietiekoši slipēts, nu nevar savakt pierādijumus un izdrāzt pa lielam, tad vismaz par salidzinoši niekiem, noslēpumi, termini.

usis, 31.janvāris 2019, 11:39


Ha, nu loģiski, tur tas triks. Kādreiz šis apstāklis ir nepārvarams šķērslis turpmākās tiesvedības vešanai tiesai. Mani pricīgu dara tas, ka advokāts uzskata, ka pastāv iespēja pie zināmiem apstākļiem atjaunot tiesvedību, sastādot jaunu pieteikumu . Un doma jau arī varbūt bija no sākuma Jurašu pažēlot. Bet pēc tam, kad viņš sāka bezpardonna uzvesties, lietu atjaunoja. Parasti prokuratūra termiņu pārkāpumus nepieļauj, tas ir milzīgs grēks.
31.janvāris 2019, 11:48 | links
 
Pozīcijā, nevis opozīcijā esoša partija organizē piketu (!), tieslietu ministrs raksta vēstulītes ārvalstu vēstniekiem (!)... valsts pret valsti cīnās... dažiem tas liekas normāli, man, atvainojiet nē.

daddy_j, 31.janvāris 2019, 11:28


Es nezinu kuram taisnība, kuram nē. Bet tu uz to lietu paskaties drusku no citas puses. Nav valsts pret valsti. Ir partija pret partiju. Vieni grib tā, otri šitā. Var mīļā miera labad pacelt ķepiņas kā kādreiz Vienotība, kad ZZS nostājās pret tās vairākiem labiem priekšlikumiem. Un pēc tam stāstīt- mēs jau gribējām, bet viņi tie tur... Var cīnīties kā tagad Bordāns.
31.janvāris 2019, 11:46 | links
 
Varbūt tas zellis pietiekoši slipēts, nu nevar savakt pierādijumus un izdrāzt pa lielam, tad vismaz par salidzinoši niekiem, noslēpumi, termini.
31.janvāris 2019, 11:39 | links
 
Nav laika šahu spēlēt,uz copi jābrauc...:)
31.janvāris 2019, 11:31 | links
 
Daddy,negribas gluži tev piekrist,tā sistēma ir jāgrauj no iekšas,tāpat kā PSRS tika sagrauta ar pašu KGB rokām...
Par to krimināllietu vispār tīrais cirks,kā kaut ko tādu vispār var izplānot...

Tonis, 31.janvāris 2019, 11:19


Toni, es Tev pilnīgi piekrītu, ka sistēma jāgrauj no iekšienes! Un vislabākie grāvēji ir tiek, kuri zin kā tas strādā (līdzīgi kā ar "labajiem" komunistiem - Ķezberu, JurkānuAndrejevu)!!

Vienīgi es iedomājos, ka ja cilvēkam aste svilst, tad ir cita motivācija graut to sistēmu... :)

šahu esi spēlējis? reizēm, lai pretinieku nomatotu, viena gājiena pietrūkst...
31.janvāris 2019, 11:28 | links
 
Daddy,negribas gluži tev piekrist,tā sistēma ir jāgrauj no iekšas,tāpat kā PSRS tika sagrauta ar pašu KGB rokām...
Par to krimināllietu vispār tīrais cirks,kā kaut ko tādu vispār var izplānot...
31.janvāris 2019, 11:19 | links
 
Es tak viņus neskaitīju :) uz aci likās stipri vairāk nekā 100.

JKP ir viena laba lieta - konsekvence esot pie varas, tomēr būt opozīcijā. Tādi bija Strīķe ar Jurašu KNABā, tāda pati ir JKP pozīcija Saeimā.

Pozīcijā, nevis opozīcijā esoša partija organizē piketu (!), tieslietu ministrs raksta vēstulītes ārvalstu vēstniekiem (!)... valsts pret valsti cīnās... dažiem tas liekas normāli, man, atvainojiet nē.

L.Lapsa trāpīgi raksturojis situāciju:
"Līdz ar to manā ieskatā saistībā ar šo te „Juraša lietu” ir tikai viena patiesi intriģējoša lieta, un proti – kāpēc šis te cilvēks tik paniski baidās no tiesas? Kāpēc viņš pašlaik dara visu iespējamo un neiespējamo, lai tikai izvairītos no iespējamas stāšanās tiesas priekšā?

Tieši tas ir tas, ko histēriski mēģina panākt pats „politiķis” kopā ar saviem Bordāniem un Strīķēm, advokātiem, Ločmelēm-Tjarvēm un pārējām grūpijām: ar dažādiem saukļiem un šķietami dažādiem mērķiem pēc būtības tiek darīts mēģināts par katru cenu, lai Juraša lieta nenonāktu tiesā.

Ko tas nozīmē? Precīzi divas lietas.

Tiem, kuri tic, ka Latvijā ir iespējama taisna tiesa, tas nozīmē – debesu zvanu īpašnieks, viņa politkompanjoni, sponsori, jumtojamie un jumtotāji ir ne pa jokam nobijušies, ar ko šāda taisna tiesa var beigties, un cenšas no tās izvairīties.

Savukārt tiem, kuri tic, ka šāda tiesa Latvijā nav iespējama un ka tieši tāpēc no tās izvairīties mēģina sirdsšķīstais un godīgais trauksmes cēlājs, šis gadījums atgādina to, ka Juris Jurašs ir daudzus gadus strādājis Latvijas tiesībsargāšanas iestāžu sistēmā, ir ieņēmis augstus un nozīmīgus amatus.

Līdz ar to viņš ir tieši atbildīgs par to, ka tā ir tāda, kāda tā ir, - ar informācijas pludinātājiem visos līmeņos un ar pēc vajadzības uzrīdāmiem un atsaucamiem izmeklētājiem, prokuroriem un tiesnešiem. Ja reiz Juris Jurašs ir nobijies no tā, ka viņa paša lieta tagad nonāks šajās dzirnavās un pie pavisam konkrētiem dzirnavniekiem, secināt te var tikai vienu - suns zina, ko ēdis."

daddy_j, 31.janvāris 2019, 11:03

It īpaši....., Bordāns ir Strīķes kalps. Jurašs ir viena grupējuma abu divu patronēts. Bordāns ir tieslietu ministrs, kam netieši pakļauti tieneši. Par ko tad Jurašam baidīties. Visam jābūt čikiniekā. Vienīgā problēma Bičkovičš un Kalnmeijers, kuri var likt sprunguļus, jo neviens no viņiem no politiskais kalps. Vai paspēs līdz kasācijai abus nolikvidēt. Kurš tiesnesis gribēs zaudēt maizīti, kamēr Bodāns būs pie varas.
31.janvāris 2019, 11:14 | links
 
Es tak viņus neskaitīju :) uz aci likās stipri vairāk nekā 100.

JKP ir viena laba lieta - konsekvence esot pie varas, tomēr būt opozīcijā. Tādi bija Strīķe ar Jurašu KNABā, tāda pati ir JKP pozīcija Saeimā.

Pozīcijā, nevis opozīcijā esoša partija organizē piketu (!), tieslietu ministrs raksta vēstulītes ārvalstu vēstniekiem (!)... valsts pret valsti cīnās... dažiem tas liekas normāli, man, atvainojiet nē.

L.Lapsa trāpīgi raksturojis situāciju:
"Līdz ar to manā ieskatā saistībā ar šo te „Juraša lietu” ir tikai viena patiesi intriģējoša lieta, un proti – kāpēc šis te cilvēks tik paniski baidās no tiesas? Kāpēc viņš pašlaik dara visu iespējamo un neiespējamo, lai tikai izvairītos no iespējamas stāšanās tiesas priekšā?

Tieši tas ir tas, ko histēriski mēģina panākt pats „politiķis” kopā ar saviem Bordāniem un Strīķēm, advokātiem, Ločmelēm-Tjarvēm un pārējām grūpijām: ar dažādiem saukļiem un šķietami dažādiem mērķiem pēc būtības tiek darīts mēģināts par katru cenu, lai Juraša lieta nenonāktu tiesā.

Ko tas nozīmē? Precīzi divas lietas.

Tiem, kuri tic, ka Latvijā ir iespējama taisna tiesa, tas nozīmē – debesu zvanu īpašnieks, viņa politkompanjoni, sponsori, jumtojamie un jumtotāji ir ne pa jokam nobijušies, ar ko šāda taisna tiesa var beigties, un cenšas no tās izvairīties.

Savukārt tiem, kuri tic, ka šāda tiesa Latvijā nav iespējama un ka tieši tāpēc no tās izvairīties mēģina sirdsšķīstais un godīgais trauksmes cēlājs, šis gadījums atgādina to, ka Juris Jurašs ir daudzus gadus strādājis Latvijas tiesībsargāšanas iestāžu sistēmā, ir ieņēmis augstus un nozīmīgus amatus.

Līdz ar to viņš ir tieši atbildīgs par to, ka tā ir tāda, kāda tā ir, - ar informācijas pludinātājiem visos līmeņos un ar pēc vajadzības uzrīdāmiem un atsaucamiem izmeklētājiem, prokuroriem un tiesnešiem. Ja reiz Juris Jurašs ir nobijies no tā, ka viņa paša lieta tagad nonāks šajās dzirnavās un pie pavisam konkrētiem dzirnavniekiem, secināt te var tikai vienu - suns zina, ko ēdis."
31.janvāris 2019, 11:03 | links
 
Manuprāt, ir jābūt ļoti dumjam, lai nauda un vara izmainītu raksturu un attieksmi pret cilvēkiem. Varbūt fīča ir naudas un varas daudzumā? Nu nezin vai... Ja man būtu 10 miljoni, es nespēju iedomāties, ka tas varētu manī kaut ko mainīt...

raihs, 30.janvāris 2019, 23:58

Nav viss tik vienkārši, vecīt. Cilvēku izmaina ne jau naudas daudzums kontā vai krēsls ar zelta rokturīšiem, bet APKĀRTĒJO ATTIEKSME, kuri zina, kāds Tev naudas daudzums kontā vai kāds stāvoklis un cer visādi pielaizīties un kaut kādu labumu sev izsist... diemžēl.

PS. šorīt Tavējie pie Saeimas (kādi 500) diezgan draudzīgi skandēja, Kalnmeijer-atkāpies!

daddy_j, 31.janvāris 2019, 09:04

Pa radio teica, kas esot tikai ap 100 Strīķes atbalstītāju bijis. Lielākā daļa tautas smej par vājinieci, bet vienalga balso. Laikam jau speciāli, lai galmā btu āksti. Par tiem valsts veidotājiem es tev piekrītu daļēji. Iedomājies, ja valsti tagad atdot veidot tikai shēmotajiem, kas jau bijuši pie varas. Tad jēkabnamam ķiģelis un ķiģeļa nepaliks.......
31.janvāris 2019, 10:51 | links
 
Daddy
Varbūt. Negribu būt kategorisks. Nedz tāda naudas, nedz varas daudzuma man nav bijis. Hvz, kā būtu, ja būtu. Man gan šķiet, ka nekas manī nemainītos. Bruktu tikai vēl biežāk un vēl tālāk copēt:)

raihs, 31.janvāris 2019, 09:11

Raih, Tu nesaprati! neiet runa par naudas vai varas daudzumu, bet par apkārtējiem cilvēkiem, draugiem, paziņām :) Tev vnk paveicies ar labiem cilvēkiem apkārt! :)

Ar varu vari paeksperimentēt savādāk - nopērc stroķi, vai kaut gāzinieci un izej vakarā pastaigāties. Uzreiz jutīsies savādāk, kā kārtības
aizstāvis... :) Es šito no armijas atceros - kā izdalīja automātus ar kaujas munīciju, tā sajūta... savādāka...
:)

daddy_j, 31.janvāris 2019, 09:21


Nedod dievs, tādai Srīķei, jeb Krustiņsonei iedot rokās šmeiseru......Tad jau lai labak pieņem likumu un dod iespējas medīt bērniem. Garīgi slimus cilvekus pie ieroča tuvu nedrīkst laist.
31.janvāris 2019, 10:45 | links
 
Var sūdzēties var lamāt.
Bet pirmā lieta paskatāmies uz sevi, sākot ar pieklājību...
1. Tu sasveicinies ar apkopēju?
2. Tu sasveicinies un pasaki paldies pārdevējai ...
3. Tu pieej klāt un paprasi vai vaig palīdzību?
4. ....
Lielākā daļa to nedara - un secinājums ir viens - viņi neciena sevi un citus ...
Ja sabiedrība būs apzinīga ... tad arī nebūs problēmu valdībā un nodokļu maksāšanā un viņu izlietojumā...
Līdz ar to teiktu ka sakārtojam vidi ap sevi ...

*te nav KPV reklāma, pa viņiem nebalsoju un nebalsošu!

Davis-Di, 31.janvāris 2019, 01:13


Man tas Dāvis patīk. Turpini tā Dāvi. Tavi komenti ir ļoti labi un viedi. Dzirdi Raih ko gudrs vīrs saka - nevis kā tu lauķis !! "Es neieredzu cilvēkus kā tādus" -atceries ko teici ? :))

Pa nopietnam - pilnīgi tev piekrītu Dāvi. Viss sākas ar pašu un tuvākajiem . Kaut vai ar to ka pasaki visiem Labrīt un novēlēt Jauku dienu ,nemaz nesaku par labdien,paldies,uz redzēšanos. Es no dzimšanas jau sveicinos un atvados - tūkstošiem reižu dzīvē ir bijis ka saku Labdien - cilvēks atver muti ,acis bola - laikam sāk funktierēt ko tas kadrs no manis grib . Kamēr viņš kalkulē shēmas - vēlreiz saku labdien ! Un te nevar vainot ne komunistus ne marsiešus . Tā ir audzināšana .
31.janvāris 2019, 10:37 | links
 
Daddy-j !
https://youtu.be/On8XOLoaawA !
31.janvāris 2019, 09:30 | links
 
Es sapratu Tavu domu, gribēju teikt, ka man nav bijis nedz tik daudz naudas, nedz tik daudz varas, lai apkārtējie mainītu attieksmi pret mani:)
31.janvāris 2019, 09:24 | links
 
Daddy
Varbūt. Negribu būt kategorisks. Nedz tāda naudas, nedz varas daudzuma man nav bijis. Hvz, kā būtu, ja būtu. Man gan šķiet, ka nekas manī nemainītos. Bruktu tikai vēl biežāk un vēl tālāk copēt:)

raihs, 31.janvāris 2019, 09:11


Raih, Tu nesaprati! neiet runa par naudas vai varas daudzumu, bet par apkārtējiem cilvēkiem, draugiem, paziņām :) Tev vnk paveicies ar labiem cilvēkiem apkārt! :)

Ar varu vari paeksperimentēt savādāk - nopērc stroķi, vai kaut gāzinieci un izej vakarā pastaigāties. Uzreiz jutīsies savādāk, kā kārtības
aizstāvis... :) Es šito no armijas atceros - kā izdalīja automātus ar kaujas munīciju, tā sajūta... savādāka...
:)
31.janvāris 2019, 09:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager