Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Daddy
Varbūt. Negribu būt kategorisks. Nedz tāda naudas, nedz varas daudzuma man nav bijis. Hvz, kā būtu, ja būtu. Man gan šķiet, ka nekas manī nemainītos. Bruktu tikai vēl biežāk un vēl tālāk copēt:)
31.janvāris 2019, 09:11 | links
 
Idioti ir tie kas jau pirmajos LV brivibas gados noticeja , ka bijušie komunisti , pekšņi kļuvuši par fantastiskiem demokratijas aizstavjiem !
Un tic vēl joprojam !

plesigais, 31.janvāris 2019, 00:18


Piedošanu, bet kas tad Tauprāt varētu demokrātiju uztaisīt? Bezzemnieki un matroži, kā 1917. gadā (apšaujot visus, kam labākas drēbes mugurā)? vai slaucējas un traktoristi kā PSKP laikos (kas bija par balsošanas mašīnu kongresos uztaisīti)?

Valsti var izmainīt tie, kuri saprot kā valsts uzbūvēta un strādā, pārējie var tikai sačakarēt, pat labu gribēdami. Vot pieķeries kompi, vai pulksteni saremontēt, redzēs, kas Tev sanāks...
31.janvāris 2019, 09:11 | links
 
Manuprāt, ir jābūt ļoti dumjam, lai nauda un vara izmainītu raksturu un attieksmi pret cilvēkiem. Varbūt fīča ir naudas un varas daudzumā? Nu nezin vai... Ja man būtu 10 miljoni, es nespēju iedomāties, ka tas varētu manī kaut ko mainīt...

raihs, 30.janvāris 2019, 23:58


Nav viss tik vienkārši, vecīt. Cilvēku izmaina ne jau naudas daudzums kontā vai krēsls ar zelta rokturīšiem, bet APKĀRTĒJO ATTIEKSME, kuri zina, kāds Tev naudas daudzums kontā vai kāds stāvoklis un cer visādi pielaizīties un kaut kādu labumu sev izsist... diemžēl.

PS. šorīt Tavējie pie Saeimas (kādi 500) diezgan draudzīgi skandēja, Kalnmeijer-atkāpies!
31.janvāris 2019, 09:04 | links
 
Manuprāt, ir jābūt ļoti dumjam, lai nauda un vara izmainītu raksturu un attieksmi pret cilvēkiem. Varbūt fīča ir naudas un varas daudzumā? Nu nezin vai... Ja man būtu 10 miljoni, es nespēju iedomāties, ka tas varētu manī kaut ko mainīt...

raihs, 30.janvāris 2019, 23:58


Nav viss tik vienkārši, vecīt. Cilvēku izmaina ne jau naudas daudzums kontā vai krēsls ar zelta rokturīšiem, bet APKĀRTĒJO ATTIEKSME, kuri zina, kāds Tev naudas daudzums kontā vai kāds stāvoklis un cer visādi pielaizīties un kaut kādu labumu sev izsist... diemžēl.

PS. šorīt Tavējie pie Saeimas (kādi 500) diezgan draudzīgi skandēja, Kalnmeijer-atkāpies!
31.janvāris 2019, 09:03 | links
 
Dāvi, man patīk tavi domu gājieni. Un varu teikt kur pus cena tur arī būs pusdarba kvalitāte. :) To saku par mazajiem darījumiem, kur nav atrunāti līgumi utt, lielajos tīklos pavisam cita štelle.
Lab, es aizmuldējos šovakar. ;)

mjuniors, 31.janvāris 2019, 01:05



Lielajos tīklos??? kas tas ir? Es strādāju ar darījumiem kur ir 7-8 cipari un pat 9 ... par sievas biznesa keisu man ir ļoti skarbs viedoklis, teicu tas ir kapeiku bizness, bet darbiniekiem visiem tika maksātas adekvātas samaksas, tas ka mums pazīstami uzņēmumi grib saņemt pakalpojumu zem minimālās algas cenas ir cits jautājums ... es viņus visus saucu par modernajiem vergturiem, un neviens mans/sievas darbinieks pie viņiem nestrādās!
31.janvāris 2019, 01:21 | links
 
KPV jaunais sauklis- Nēesi kā Kivičs. :))
31.janvāris 2019, 01:20 | links
 
Var sūdzēties var lamāt.
Bet pirmā lieta paskatāmies uz sevi, sākot ar pieklājību...
1. Tu sasveicinies ar apkopēju?
2. Tu sasveicinies un pasaki paldies pārdevējai ...
3. Tu pieej klāt un paprasi vai vaig palīdzību?
4. ....
Lielākā daļa to nedara - un secinājums ir viens - viņi neciena sevi un citus ...
Ja sabiedrība būs apzinīga ... tad arī nebūs problēmu valdībā un nodokļu maksāšanā un viņu izlietojumā...
Līdz ar to teiktu ka sakārtojam vidi ap sevi ...

*te nav KPV reklāma, pa viņiem nebalsoju un nebalsošu!
31.janvāris 2019, 01:13 | links
 
Dāvi, man patīk tavi domu gājieni. Un varu teikt kur pus cena tur arī būs pusdarba kvalitāte. :) To saku par mazajiem darījumiem, kur nav atrunāti līgumi utt, lielajos tīklos pavisam cita štelle.
Lab, es aizmuldējos šovakar. ;)
31.janvāris 2019, 01:05 | links
 
Ticībai pa lielam jau nav nekas nosodošs, ja mēs uzķeramies vai vēlamies redzēt to ko stāsta. Mēsli ir pēc tam, ka mēs samierinamies, ka atkal mūs apčakarē. Te ir galvas dakteriem darbs :)))

mjuniors, 31.janvāris 2019, 00:34

Tu pats dzīvo savu dzīvi - tu gribi redzēt kopbildi vai nē tas ir tavs personīgais jautājums.
Vai tu gribi nopirkt kaut ko bez pvn vai piekukuļot policistu arī ir tavs jautājums. Bet ja tu domāsi sevis un tautas aspektā, tu iespējams pieņemsi savādākus lēmumus. Ja tu esi uzņēmējs vai kāds vadītājs tu domā ka minimālā alga ir cienīga alga ... manā skatījumā nē, man sievai ir viens kapeiku bizness un esam kašķējušies ar Aibe, Top,RIMI ... jo viņi meklē vēl vairāk un lētāk ... bet pakalpojums ir viens - mēs viņiem nolikām uz papīra, kas ir pakalpojuma stundas likme un ko tas ietver ... darbinieku algu, nodokļi, pielikumi par virsstundām ... utt... un atkarībā no situācijas 5-10% peļņa ... un kā tu domā tur ir kāds kas to var izdarīt par 1/2 zemāku cenu ... zinot sfēru to nevar ... maksājot nodokļus!

Es ieteiktu visiem ... padomāt... un maksāt citiem pienācīgu samaksu par izdarīto pakalpojumu ... sākot ar frizieri, taksometru vai puķu tirgotāju... un tad kad nauda būs apgrozībā prasīt citiem, lai arī tev maksa pienācīgi!Viens otrs mēs varam atbalstīt un pieprasīt atbilstošu attieksmi, kad mēs paši mācēsim to darīt arī no valdības mēs to prasīsim! Kamēr mēs to nedarīsim .... mūs čakarēs ... līdz pēdējām...

Davis-Di, 31.janvāris 2019, 00:53

Nevienu šodien neinteresē, vai Tu kā uzņēmums maksā nodokļus. Tāpēc jau Rimi meklē kur ir lētāk. Vieglāk ir leišu Maxima sistēmas mafijai. Tur darbojas kaudze meitas uzņēmumu, kas viens otru vismaz negremdē, bet pastāv labvēlīga konkurence. Īpašnieki vieni, tadēl nav katastrofu un darbs rit normāli.
31.janvāris 2019, 01:03 | links
 
Ticībai pa lielam jau nav nekas nosodošs, ja mēs uzķeramies vai vēlamies redzēt to ko stāsta. Mēsli ir pēc tam, ka mēs samierinamies, ka atkal mūs apčakarē. Te ir galvas dakteriem darbs :)))

mjuniors, 31.janvāris 2019, 00:34


Tu pats dzīvo savu dzīvi - tu gribi redzēt kopbildi vai nē tas ir tavs personīgais jautājums.
Vai tu gribi nopirkt kaut ko bez pvn vai piekukuļot policistu arī ir tavs jautājums. Bet ja tu domāsi sevis un tautas aspektā, tu iespējams pieņemsi savādākus lēmumus. Ja tu esi uzņēmējs vai kāds vadītājs tu domā ka minimālā alga ir cienīga alga ... manā skatījumā nē, man sievai ir viens kapeiku bizness un esam kašķējušies ar Aibe, Top,RIMI ... jo viņi meklē vēl vairāk un lētāk ... bet pakalpojums ir viens - mēs viņiem nolikām uz papīra, kas ir pakalpojuma stundas likme un ko tas ietver ... darbinieku algu, nodokļi, pielikumi par virsstundām ... utt... un atkarībā no situācijas 5-10% peļņa ... un kā tu domā tur ir kāds kas to var izdarīt par 1/2 zemāku cenu ... zinot sfēru to nevar ... maksājot nodokļus!

Es ieteiktu visiem ... padomāt... un maksāt citiem pienācīgu samaksu par izdarīto pakalpojumu ... sākot ar frizieri, taksometru vai puķu tirgotāju... un tad kad nauda būs apgrozībā prasīt citiem, lai arī tev maksa pienācīgi!Viens otrs mēs varam atbalstīt un pieprasīt atbilstošu attieksmi, kad mēs paši mācēsim to darīt arī no valdības mēs to prasīsim! Kamēr mēs to nedarīsim .... mūs čakarēs ... līdz pēdējām...
31.janvāris 2019, 00:53 | links
 
Ticībai pa lielam jau nav nekas nosodošs, ja mēs uzķeramies vai vēlamies redzēt to ko stāsta. Mēsli ir pēc tam, ka mēs samierinamies, ka atkal mūs apčakarē. Te ir galvas dakteriem darbs :)))

mjuniors, 31.janvāris 2019, 00:34


Mesli ir pēc tam , kad mēs samierinamies un muļķigi ceram - e šoreiz nepaveicas - bet pec četriem gadiem , nu tad gan bus ok !
;) !
31.janvāris 2019, 00:52 | links
 
auni ne jauni:)
31.janvāris 2019, 00:39 | links
 
Dāvi, pilnīgi piekrītu tev. Bet pa lielam jau tik lieli jauni mēs nēesam. Mums ir liels pacietības līmenis :)). Un valsts pārvaldēs vajag lielāku atalgojumu morālo, lai novērtētu tavu atdevi. Kaut gan zinu vienā novadā ir iekšējais novērtējums ikgadējais kur kolēģi vērtē viens otru. Un tad liek pie prēmijām utt. Tā, ka ir kur augt un mēs to lab redzam vai vismaz metam vīzijas :)
31.janvāris 2019, 00:38 | links
 
Ticībai pa lielam jau nav nekas nosodošs, ja mēs uzķeramies vai vēlamies redzēt to ko stāsta. Mēsli ir pēc tam, ka mēs samierinamies, ka atkal mūs apčakarē. Te ir galvas dakteriem darbs :)))
31.janvāris 2019, 00:34 | links
 
To:mjuniors

Strādājot ar lielu budžetu tu neredzi naudu - tie ir skaitļi!!! Ja tu redzi tur naudu tu nevarēsi pastrādāt!
Viss jautājums ir tavā domāšanā un loģikā, kur tu tos skaitļus tērēsi un kā un vai tu gribi ietaupīt.
Esmu strādājis valsts pārvaldē un tagad strādāju uz ārzemēm ar vēl lielāku budžetu...

Mans secinājums par LV, viens nav karoga nesējs, otrs ar masu nevar nodrošināt kvalitāti!
Ar algu limitiem esam nonākuši pie situācijas ka resori ņem zemi kvalificētus darbiniekus daudzumā ... pāris kvalificētu vietā ko nevar atļauties .. rezultāts nav tas pats ... un jo vairāk to dara, jo lielākā dirsā visi mēs nonākam ..

Davis-Di, 31.janvāris 2019, 00:17
Īsumā, jābūt optimistam vai muļķim. Jāņem karogs un uz priekšu! :) Varu tikai personīgi atbildēt par sevi. Ir jāgrib pašam DARĪT, lai kas mainītos. Un dikti jāpretojas mūsdienu laikmetam- internetam, kur baudu iegūstam klikšķa attālumā.

mjuniors, 31.janvāris 2019, 00:25


Viens nav karoga nesējs.. tevi sistēma vai nu aprīs vai tu aiziesi prom ... bet ja ir vairāki karoga nesēji un cīnās rezultāts būs.
Es kā viens varu droši pateikt par sevi - esmu ieekonomējis un ietaupījis nodokļu maksātāju naudu un licis pamatus ilgtermiņa attīstībai ... tas ka tas netika novērtēts un mani no visam pusēm mēģināja noēst tas ir cits jautājums ...
31.janvāris 2019, 00:34 | links
 
Bļaķ,gobzems ir idiots, zaktistovs ir idiots, kaimiņš ir idiots, petraviča ir tupa lauku bāba! WTF? Jūs, kpv vēlētāji, to uzreiz neredzējāt??? Es noteikti redzēju! Fak, reizēm man pat šķiet, ka saskaņa valdībā būtu labāks variants! Es varbūt esmu rusofobs, bet diletantus es neciešu vēl vairāk

raihs, 30.janvāris 2019, 23:16

Vāks ! Tas idiots , šitais ari ! Tā tur vispar ! ! !

Man gan šķiet biku savadak !

Idioti ir tadi ka tu kas viņiem savu laik uzticejas , un vinus tur ieveleja !
Idioti ir tie kas jau pirmajos LV brivibas gados noticeja , ka bijušie komunisti , pekšņi kļuvuši par fantastiskiem demokratijas aizstavjiem !
Un tic vēl joprojam !

plesigais, 31.janvāris 2019, 00:18

Tā ir nac. tautas pazīme, mentalitāte......
31.janvāris 2019, 00:31 | links
 
To:mjuniors

Strādājot ar lielu budžetu tu neredzi naudu - tie ir skaitļi!!! Ja tu redzi tur naudu tu nevarēsi pastrādāt!
Viss jautājums ir tavā domāšanā un loģikā, kur tu tos skaitļus tērēsi un kā un vai tu gribi ietaupīt.
Esmu strādājis valsts pārvaldē un tagad strādāju uz ārzemēm ar vēl lielāku budžetu...

Mans secinājums par LV, viens nav karoga nesējs, otrs ar masu nevar nodrošināt kvalitāti!
Ar algu limitiem esam nonākuši pie situācijas ka resori ņem zemi kvalificētus darbiniekus daudzumā ... pāris kvalificētu vietā ko nevar atļauties .. rezultāts nav tas pats ... un jo vairāk to dara, jo lielākā dirsā visi mēs nonākam ..

Davis-Di, 31.janvāris 2019, 00:17

Īsumā, jābūt optimistam vai muļķim. Jāņem karogs un uz priekšu! :) Varu tikai personīgi atbildēt par sevi. Ir jāgrib pašam DARĪT, lai kas mainītos. Un dikti jāpretojas mūsdienu laikmetam- internetam, kur baudu iegūstam klikšķa attālumā.
31.janvāris 2019, 00:25 | links
 
To: plesigais

Tu vienkārši komentē vai tev ir kāds piedāvājums vai esošās analīzes secinājums?

Davis-Di, 31.janvāris 2019, 00:22


Tu izaicini , vai ar humoru !
Man jau ir ar DP draudets !
31.janvāris 2019, 00:25 | links
 
To: plesigais

Tu vienkārši komentē vai tev ir kāds piedāvājums vai esošās analīzes secinājums?
31.janvāris 2019, 00:22 | links
 
Bļaķ,gobzems ir idiots, zaktistovs ir idiots, kaimiņš ir idiots, petraviča ir tupa lauku bāba! WTF? Jūs, kpv vēlētāji, to uzreiz neredzējāt??? Es noteikti redzēju! Fak, reizēm man pat šķiet, ka saskaņa valdībā būtu labāks variants! Es varbūt esmu rusofobs, bet diletantus es neciešu vēl vairāk

raihs, 30.janvāris 2019, 23:16


Vāks ! Tas idiots , šitais ari ! Tā tur vispar ! ! !

Man gan šķiet biku savadak !

Idioti ir tadi ka tu kas viņiem savu laik uzticejas , un vinus tur ieveleja !
Idioti ir tie kas jau pirmajos LV brivibas gados noticeja , ka bijušie komunisti , pekšņi kļuvuši par fantastiskiem demokratijas aizstavjiem !
Un tic vēl joprojam !
31.janvāris 2019, 00:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager