Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
To:mjuniors

Strādājot ar lielu budžetu tu neredzi naudu - tie ir skaitļi!!! Ja tu redzi tur naudu tu nevarēsi pastrādāt!
Viss jautājums ir tavā domāšanā un loģikā, kur tu tos skaitļus tērēsi un kā un vai tu gribi ietaupīt.
Esmu strādājis valsts pārvaldē un tagad strādāju uz ārzemēm ar vēl lielāku budžetu...

Mans secinājums par LV, viens nav karoga nesējs, otrs ar masu nevar nodrošināt kvalitāti!
Ar algu limitiem esam nonākuši pie situācijas ka resori ņem zemi kvalificētus darbiniekus daudzumā ... pāris kvalificētu vietā ko nevar atļauties .. rezultāts nav tas pats ... un jo vairāk to dara, jo lielākā dirsā visi mēs nonākam ..
31.janvāris 2019, 00:17 | links
 
Tas pats novērojams mazajās parvaldēs, viņi rīkojas ar miljoniem, bet tie nav viņu, viņi nejūt lietderības naudas izlietojumu. Uzņēmējam tā izpratne pavisam citādi veidojas.
p.s Meklējot kopsakarību, Lai cik dīvaini nebūtu, 90% miljonāri, kas laimējuši miljonus jau pēc pāris gadiem ir atkal vecajā finansiālā stāvoklī. Viņi nemāk naudas pārvaldi. Tieši to pašu var attiecināt uz tiem, kas tikai naudu pārdala ne pelna tradicionālā veidā.

mjuniors, 31.janvāris 2019, 00:06


+ ! Mjuniors - liels plus !
Vel viens atbildets jautajums !
Ne mazas ne lielas valsts parvaldes nav NOPELNIJUŠAS tos miljonus un tāpēc nemak naudiņu parvaldit ! ;)
31.janvāris 2019, 00:12 | links
 
Demokrātijā politiķiem jāsarāda valstij un tās iedzīvotājiem ...
Lielākas tiesības un lemtspējā uzliek lielāku atbildību, diemžēl mūsu politiķi par pēdējo aizmirst ...

Davis-Di, 30.janvāris 2019, 23:51

Te laikam vienīgas zāles ir ielu iziešanā, bet mūsu mentalitāte to nepieļauj.
31.janvāris 2019, 00:11 | links
 
Tas pats novērojams mazajās parvaldēs, viņi rīkojas ar miljoniem, bet tie nav viņu, viņi nejūt lietderības naudas izlietojumu. Uzņēmējam tā izpratne pavisam citādi veidojas.
p.s Meklējot kopsakarību, Lai cik dīvaini nebūtu, 90% miljonāri, kas laimējuši miljonus jau pēc pāris gadiem ir atkal vecajā finansiālā stāvoklī. Viņi nemāk naudas pārvaldi. Tieši to pašu var attiecināt uz tiem, kas tikai naudu pārdala ne pelna tradicionālā veidā.
31.janvāris 2019, 00:06 | links
 
mjuniors [14m]: Atkarībā nav loģisku spriedumu priekš visiem.... Nav loģisku spriedumu priekš prātā un raksturā vājiem cilvēkiem! Protams, ir grūti paredzēt savu personisko rīcību, nonākot pie varas, bet vismaz šaura cilvēku loka ietvaros man tās ir bijis pietiekami. Arī naudas ir bijis pietiekami. Un? Kas no tā? Vismaz man personiski nekā! Uz darbu braucu caurās treņuškās:) Manuprāt, ir jābūt ļoti dumjam, lai nauda un vara izmainītu raksturu un attieksmi pret cilvēkiem. Varbūt fīča ir naudas un varas daudzumā? Nu nezin vai... Ja man būtu 10 miljoni, es nespēju iedomāties, ka tas varētu manī kaut ko mainīt...

raihs, 30.janvāris 2019, 23:58

Atbilde īsa- Tāpēc Tu neesi politiķis! ;) Vara veidojas ne tikai naudas izteiksmē, tv, žurnālistu uzmanība, lepnās saviesības, kur citi netiek, dārgi komandējumi- leiputrija. Līdzīgi kā tev, tikai ne pa savu naudu, tērē cik uziet :))
31.janvāris 2019, 00:01 | links
 
mjuniors [30.01.19]: Atkarībā nav loģisku spriedumu priekš visiem.
... Nav loģisku spriedumu priekš prātā un raksturā vājiem cilvēkiem! Protams, ir grūti paredzēt savu personisko rīcību, nonākot pie varas, bet vismaz šaura cilvēku loka ietvaros man tās ir bijis pietiekami. Arī naudas ir bijis pietiekami. Un? Kas no tā? Vismaz man personiski nekā! Uz darbu braucu caurās treņuškās:) Manuprāt, ir jābūt ļoti dumjam, lai nauda un vara izmainītu raksturu un attieksmi pret cilvēkiem. Varbūt fīča ir naudas un varas daudzumā? Nu nezin vai... Ja man būtu 10 miljoni, es nespēju iedomāties, ka tas varētu manī kaut ko mainīt...
30.janvāris 2019, 23:58 | links
 
Politika tomēr nav dendrārijs, kur var bīdītu puķu podus un stādījumus, lai labāk izskatītos. Tā ir cīņa par varu. Vara veido atkarību. Atkarībā nav loģisku spriedumu priekš visiem.

mjuniors, 30.janvāris 2019, 23:45


Demokrātijā politiķiem jāsarāda valstij un tās iedzīvotājiem ...
Lielākas tiesības un lemtspējā uzliek lielāku atbildību, diemžēl mūsu politiķi par pēdējo aizmirst ...
30.janvāris 2019, 23:51 | links
 
Politika tomēr nav dendrārijs, kur var bīdītu puķu podus un stādījumus, lai labāk izskatītos. Tā ir cīņa par varu. Vara veido atkarību. Atkarībā nav loģisku spriedumu priekš visiem.
30.janvāris 2019, 23:45 | links
 
To:Raihs

Es tevi cienu kā samu/lašu makšķerētāju, par citu nemāku komentēt.
Bet ir aforisms ka sabiedrība ir tik tupa kā valdība...
Par saskaņu pilnā pozīcijā un valdībā noteikti nepiekrītu ... bet par to ka, lai arī kāds valsts nodevējs brīžiem liktos es teiktu bija laba iespēja ielikt Dombrovski par premjeru un pārējos salasīt no labējam partijām vai daļu kā veselības ministrijai no profesionāļiem. Šāda kombinācija liktu sastrīdaties un varbūt Saskaņa pārtaptu par centrisku partiju un atbrīvotos no kremļa atbirām un zagļiem... Protams tas ir pieņēmums....
30.janvāris 2019, 23:33 | links
 
Bļaķ,gobzems ir idiots, zaktistovs ir idiots, kaimiņš ir idiots, petraviča ir tupa lauku bāba! WTF? Jūs, kpv vēlētāji, to uzreiz neredzējāt??? Es noteikti redzēju! Fak, reizēm man pat šķiet, ka saskaņa valdībā būtu labāks variants! Es varbūt esmu rusofobs, bet diletantus es neciešu vēl vairāk
30.janvāris 2019, 23:16 | links
 
Vibiratj svaju sudjbu !
KAK ?
Jesļi jestj dolbojobi , kotorije golosujet za bivših komuņistof ?
Ā ?
30.janvāris 2019, 22:54 | links
 
 
skutans [30.01.19]: Bračiņš nerādās..., neesmu ar lukturi pierē ķēris salaku,
kungi, atskaite rīta pusē.

Dievs Svētī Latviju !
paņem TV, lai nav garlaicīgi ;)
30.janvāris 2019, 22:06 | links
 
Bračiņš nerādās..., neesmu ar lukturi pierē ķēris salaku,
kungi, atskaite rīta pusē.

Dievs Svētī Latviju !
30.janvāris 2019, 21:22 | links
 
skutans [13m]: ..., protams ,viss ir slikti iekš LV...Lielies, vai tirgo? :)

urmaas, 30.janvāris 2019, 20:54


Braukšu uz ru, te neko nevar nopelnīt un viss ir slikti, sūda valsts...
30.janvāris 2019, 21:04 | links
 
skutans [30.01.19]: ..., protams ,viss ir slikti iekš LV...
Lielies, vai tirgo? :)
30.janvāris 2019, 20:54 | links
 

..., protams ,viss ir slikti iekš LV...
30.janvāris 2019, 20:49 | links
 
D cena svārstīga. Mainās visu laiku. Lētākais cirkulī ir bijis 1.52, dārgākais 1.65. DE vēl dārgāk. Benzīns vidēji par 4-6 centi lētāk.
30.janvāris 2019, 20:28 | links
 
Labi,pietiek te piedirst tēmu,bratans ar raihuci jau rindā stāv,nevar nogaidīties lai ko gudru pateiktu...)
30.janvāris 2019, 20:27 | links
 
Skutans ar kontrobandu taisās atspērties...

Tonis, 30.janvāris 2019, 20:16


Tīra manta, bet, zakazi savlaicīgi, tur nu es neko...:)
30.janvāris 2019, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager