Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
pēc pēdējām vēlēšanām,lai arī ir bardaks,bet nu tiek kratīti un purināti.Plēšanās pagaidām laba,cerams ka rezultātā būs kadi satupināti ar.Ja ušaku iesēdinātu tas būtu ideāli
30.janvāris 2019, 13:53 | links
 
Ausainis pat sasaucis preses konferenci! Tādus zarus sēdināt ar visu mantas kpnfiskāciju!
30.janvāris 2019, 13:49 | links
 
usis [30.01.19]: Urmaas, tavu ausaino draugu krata.
Man nav ausainu draugu! ;)
30.janvāris 2019, 12:48 | links
 
Urmaas, tavu ausaino draugu krata.
30.janvāris 2019, 12:29 | links
 
Jānodod blondās reikarnetās Martas Krustiņsones rokās un lai troika spriež.............
30.janvāris 2019, 11:35 | links
 
urmaas [30.01.19]: Juri
Tieši tā. Ir jācīnās nevis par izdošanu, vai neizdošanu, bet gan "PRET" ačgārno tiesu sistēmu.
par vietā PRET! :)
30.janvāris 2019, 09:45 | links
 
Juri
Tieši tā. Ir jācīnās nevis par izdošanu, vai neizdošanu, bet gan par ačgārno tiesu sistēmu.
30.janvāris 2019, 09:43 | links
 
Nē, nav jāizdod! Jo nav daudz cerību uz taisnīgu tiesu!

raihs, 29.janvāris 2019, 21:55


Tā izpaudīsies "Viens likums – viena taisnība visiem", kas uz MK sienas rakstīts? :)

Deputātus neizdosim tai netaisnīgajai tiesai, bet vienkāršos cilvēkus - Aivaru, Ilmāru, Kārli, Uģi, jā arī Pāvelu mierīgi var arestēt, gadiem (ne)tiesāt, utt. Un ne jau prokuratūra tur vainīga, pats labi zini, kur kam kājas aug.
30.janvāris 2019, 09:00 | links
 
2 Raihs
Pilnīgi piekrītu.Hūte ir tik meistarīgi pavilcis zem sevis šo partiju (mēle to neļauj saukt par partiju.Brigmanis viens ko vērts).Ka visi lauku ļaudis tik balso par savējiem.Lūk arī rezultāts.
30.janvāris 2019, 07:49 | links
 
Bralitis [29.01.19]: Preses klubā tv24 mācītājs Cālītis ( kas nācis no Kanādas) labi pateica par tiesiskumu Latvijā . Ja Kanādā ģenerālprokurors aizietu uz medībām kopā ar žuļikiem ( te viņš domāja mūsu tipiņus) viņu jau nākamajā dienā nomestu no amata un iebāztu ķurķī.
Lūdzu jums tiesiskums Latvijā.
Jā, dzirdēju to. Neskatoties uz to, ka esmu skeptisks pret tiem ākstiem, tas bija labi teikts.
29.janvāris 2019, 22:36 | links
 
Preses klubā tv24 mācītājs Cālītis ( kas nācis no Kanādas) labi pateica par tiesiskumu Latvijā . Ja Kanādā ģenerālprokurors aizietu uz medībām kopā ar žuļikiem ( te viņš domāja mūsu tipiņus) viņu jau nākamajā dienā nomestu no amata un iebāztu ķurķī.
Lūdzu jums tiesiskums Latvijā.
29.janvāris 2019, 22:33 | links
 
Nē, nav jāizdod! Jo nav daudz cerību uz taisnīgu tiesu! Un daddy, tavējie zzs ir tie, kas gadiem ilgi ir garantējuši darbu kalnmeijeram un bičkevičam. Kā arī diviem absolūti apkaunojošiem prezidentiem. Vai arī tu teiksi, ka tie ir forši onkas, kuriem tagad kāds velti brauc augumā???
29.janvāris 2019, 21:55 | links
 
Esat - Urmās tev kas par komuņagām balsoja - uz tevi tēmēts. Uz Dady ar - viņam patīk viss pa vecam .

Bralitis, 29.janvāris 2019, 20:32


Skaidrs, ka jāizdod! Lai tak TAISNĪGĀ TIESA nolemj - vainīgs vai, nē!!

Raih, Tieslietu ministrs Bordāns, tak no Tavējiem (JKP) :) neuzticies vairs?? Moš uz Kristālu jāpāriet, visīts, Tev neiet labumā...
29.janvāris 2019, 21:41 | links
 
Rīt Jurašs un ģenerālais pie Dombura, droši vien cīkstēsies par pantiem, komatiem, termiņiem , ne būtību, ja izbeigtu lietu atjaunoja gan jau komatu vairāk nekā punktu.
29.janvāris 2019, 21:22 | links
 
TV24 pašreiz Zanders, Domburs un Ījabs

raihs, 29.janvāris 2019, 21:09


Ījabs tas vispār ir kā gnīda. Neatkarīgais !!! Tāds slīpais kadrs .
29.janvāris 2019, 21:11 | links
 
TV24 pašreiz Zanders, Domburs un Ījabs
29.janvāris 2019, 21:09 | links
 
Bralitis [9m]: Nav man kauna par manu balsojumu. Jākaunas ir tās partijas abiem līderiem. Nebūs viņi - būs citi . Viva revolution !! jā ... un viva Aivars ! Čpoks !... Un par labklājības ministres izstrādājumu tu lepojies???

raihs, 29.janvāris 2019, 21:05


Tas Zaķis vēl nav sašmucējies - tur dokumenti vsjo porjadke :)
29.janvāris 2019, 21:07 | links
 
par NA arī esmu vīlies,sakarā ar Parādnieku.vēlētāji viņu noraka,a tie tik stutē viņu uz kājām,to es nesaprotu

cojs, 29.janvāris 2019, 21:03


To es ar nesaprotu . Un vēl tās slavas dziesmas dzied viņam kā Staļinam . Esot tāds profiņš ,tik daudz izdar4ījis demogrāfijas uzlabošanai utt . Mums dzimstība ir palielinājusies, mums bērnu pabalsti jūtami pieauguši , Ko viņš tādu izdarījis ka tādas slavas dziesmas viņam ? Labi - privāti ir izdarījis - viņam ja nemaldos 4 vai 5 bērni . Vismaz piemēru labu rāda .
29.janvāris 2019, 21:06 | links
 
Nu NA savu pamat ideju vismaz nav zaudējusi,kaut kan arī visādi glumiķi tur ir pieslējušies...
29.janvāris 2019, 21:06 | links
 
Bralitis [29.01.19]: Nav man kauna par manu balsojumu. Jākaunas ir tās partijas abiem līderiem. Nebūs viņi - būs citi . Viva revolution !! jā ... un viva Aivars ! Čpoks !
... Un par labklājības ministres izstrādājumu tu lepojies???
29.janvāris 2019, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager