Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un vispār -tas jau labi ka mēs atklāti spriedelējam un neslēpjam par ko esam balsojuši - tas jau ir progress politikā . Parasti neviens nesaka par ko balsoja - ahūni intīms noslēpums !
29.janvāris 2019, 21:03 | links
 
par NA arī esmu vīlies,sakarā ar Parādnieku.vēlētāji viņu noraka,a tie tik stutē viņu uz kājām,to es nesaprotu
29.janvāris 2019, 21:03 | links
 
Cojs ar savu NA iznāca uz skatuves.
29.janvāris 2019, 20:59 | links
 
Nav man kauna par manu balsojumu. Jākaunas ir tās partijas abiem līderiem. Nebūs viņi - būs citi . Viva revolution !! jā ... un viva Aivars ! Čpoks !
29.janvāris 2019, 20:57 | links
 
Es par JKP, un vismaz pašreiz tikai lepojos ar izvēli. Bet nu cerēsim, ka ceturtdien nevajadzēs teikt "pat ko esat nobalsojuši"... Kaut gan AP uzreiz pateica, ka balsos par izdošanu. Par zzs un s balsojumu jāšaubās nav... Tā ka izskatās sūdīgi

raihs, 29.janvāris 2019, 20:39[/quote]

nu nu,tik nesalepojies pa daudz :) tā pat par viņiem Tev būs jākaunās,tas ir kā āmen baznīcā
29.janvāris 2019, 20:57 | links
 
Bralitis [29.01.19]: Nedris Raih. Visu laiku esmu deklamējis ka esmu ideālists. Nezinu nevienu baltu un pūkainu šeit Latvijā - tāpēc balsoju kā balsoju. Un vispār - priecājies ka aizgāju balsot !!! Kamēr auni balsos par komuņagām un viņi būs ierēdniecībā un reālajā valsts pārvaldē - tas jau ir sasniegums ka biju vēlēt. Tā nedirs un uztaisi man zelta medāli par to.
Ja runājam par KPV, taf būtu labāk sēdējis mājās. Ij sev kaunu sataisīji, ij pārējiem neizpratni... Tas ir tas pats, kā nobalsot par griguli Eiroparlamentā..
29.janvāris 2019, 20:55 | links
 
Nedris Raih. Visu laiku esmu deklamējis ka esmu ideālists. Nezinu nevienu baltu un pūkainu šeit Latvijā - tāpēc balsoju kā balsoju. Un vispār - priecājies ka aizgāju balsot !!! Kamēr auni balsos par komuņagām un viņi būs ierēdniecībā un reālajā valsts pārvaldē - tas jau ir sasniegums ka biju vēlēt. Tā nedirs un uztaisi man zelta medāli par to.
29.janvāris 2019, 20:50 | links
 
urmaas [8m]: Raihs
Ja tu to man, tad cik zinu mēs neesam balsojuši par dažādām partijām!
Bračiņ.
Ko ta klauni, vairs nepatīk?Es jau nezinu, par ko balsoji. Es par JKP, un vismaz pašreiz tikai lepojos ar izvēli. Bet nu cerēsim, ka ceturtdien nevajadzēs teikt "pat ko esat nobalsojuši"... Kaut gan AP uzreiz pateica, ka balsos par izdošanu. Par zzs un s balsojumu jāšaubās nav... Tā ka izskatās sūdīgi

raihs, 29.janvāris 2019, 20:39


Ir divi varianti : Vai nu Jurašu uztaisīs par slikto vai par mocekli. Viss atkarīgs kura pusē mediji nostāsies. Patreiz mediji ir mafijas pusē - jo tak viņus baro. Un ja pa nopietno - ko ta viņam šuj ? Valsts noslēpuma izpaušanu . Padomājiet - pidari dod ļimonu lai apčakarētu valsti par ļimardiem ,'xcalis vēršas tiesā un iestādēs - saka ir herņa . Viņu neuzklausa un šis šito infu palaiž medijos . Kurš bļin ta ir valsts noslēpuma izpaudējs ? Viņš ? ! Noteikti tur ir kaut kādi zemūdens akmeņi un citas štelles . Ja vainīgs -tad kuli nost . Skatīsimies .
29.janvāris 2019, 20:47 | links
 
Nračiņ
Nebrauc šovakar nekur. Ja ari izdomā tad logu "rasinātāju" gan vairs neizmanto. :)
Saprotu-svētki. Bet rīt tak darba diena! :)
29.janvāris 2019, 20:45 | links
 
Bralitis [29.01.19]: Nav man neviens MANS jopcik. Deputāts ar vārdu -pārmaiņa ( mammim jābūt) tur nav - bet tieši tas vārdiņs mani uzrunāja. Laiks rādīs kas tur īsti pa utēm Kaimiņam un Gobzemam. Man tas nepatīk un poh.. - lai strādā un padara vismaz kaut ko no solītā . OIK būs lielākais eksāmens . Tur ies tikpat grūši kā Bordānam ar tiesu mafiju .
Totāls bulšits, vai neveikla "otmazka" savai bērnišķīgajai izvēlei. Vēloties pārmsiņas, tu varēji izvēlēties arī LKS vai tos idiotus(neatceros nosaukumu), kuri kā galveno uzdevumu deklamēja izstāšanos no ES..
29.janvāris 2019, 20:43 | links
 
Raihs
Ja tu to man, tad cik zinu mēs neesam balsojuši par dažādām partijām!
Bračiņ.
Ko ta klauni, vairs nepatīk?

urmaas, 29.janvāris 2019, 20:33


Bļin vēl tev ar individuaļna būs jāpaskaidro kāpē balsoju par kpv .Piekusu jau savu domu izklāstīt -lasi ko Raiham uzrakstīju. Ko Urmās vai tad tu pa komuņagām nebalsoji? Iznāk ka ne .
29.janvāris 2019, 20:41 | links
 
urmaas [29.01.19]: Raihs
Ja tu to man, tad cik zinu mēs neesam balsojuši par dažādām partijām!
Bračiņ.
Ko ta klauni, vairs nepatīk?
Es jau nezinu, par ko balsoji. Es par JKP, un vismaz pašreiz tikai lepojos ar izvēli. Bet nu cerēsim, ka ceturtdien nevajadzēs teikt "pat ko esat nobalsojuši"... Kaut gan AP uzreiz pateica, ka balsos par izdošanu. Par zzs un s balsojumu jāšaubās nav... Tā ka izskatās sūdīgi
29.janvāris 2019, 20:39 | links
 
Bralitis [6m]: ... tavs Bordāns....Jā, tad ir atslēgvārds- "mans Bordāns". Par to, ko dara "TAVS Gobzems", man cenzētu vārdu nav...

raihs, 29.janvāris 2019, 20:31


Nav man neviens MANS jopcik. Deputāts ar vārdu -pārmaiņa ( mammim jābūt) tur nav - bet tieši tas vārdiņs mani uzrunāja. Laiks rādīs kas tur īsti pa utēm Kaimiņam un Gobzemam. Man tas nepatīk un poh.. - lai strādā un padara vismaz kaut ko no solītā . OIK būs lielākais eksāmens . Tur ies tikpat grūši kā Bordānam ar tiesu mafiju .
29.janvāris 2019, 20:38 | links
 
Pa lielam,tur visi ir klauni...
29.janvāris 2019, 20:37 | links
 
Raihs
Ja tu to man, tad cik zinu mēs neesam balsojuši par dažādām partijām!
Bračiņ.
Ko ta klauni, vairs nepatīk?
29.janvāris 2019, 20:33 | links
 
Puiķi,neesat tak naivi,taj poļitikā neviens ar gaišām domām iekšā nelien,pamatā visiem viena doma,-kā gūt savu labumu...
29.janvāris 2019, 20:33 | links
 
raihs [5m]: Bet ja izdos, tad viss būs skaidrs, ko esat ievēlējuši. Ir absolūti skaidrs, ka tas ir pretrunu pilns sviests"esat", vai "esam"?

urmaas, 29.janvāris 2019, 20:30



Esat - Urmās tev kas par komuņagām balsoja - uz tevi tēmēts. Uz Dady ar - viņam patīk viss pa vecam .
29.janvāris 2019, 20:32 | links
 
urmaas [29.01.19]: raihs [5m]: Bet ja izdos, tad viss būs skaidrs, ko esat ievēlējuši. Ir absolūti skaidrs, ka tas ir pretrunu pilns sviests"esat", vai "esam"?
Esat.
29.janvāris 2019, 20:32 | links
 
Bralitis [29.01.19]: ... tavs Bordāns....
Jā, tad ir atslēgvārds- "mans Bordāns". Par to, ko dara "TAVS Gobzems", man cenzētu vārdu nav...
29.janvāris 2019, 20:31 | links
 
Redz ja izdos - ar nekas traks nenotiks . Nenotiesās jo pārāk daudz plusiņu Juraša pusē - BET būs sasnieguši pašu galveno - noņēmuši Jurašu no trases. Un tāds ir galvenais mērķis jo kamēr iet lieta - viņš nevar nevienu amatu ieņemt un pat balsot. Pēc tam mafia raks tālāk - izvilks vēl kādu skeletu no skapja un raks nākamo politiķi nost. Svarīgi lai Bordānu nenošau - man viņš sāk patikt.
29.janvāris 2019, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager