Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu redz,junior,nesūdu tu nevari ne ieraut ne izdarīt,tik kā nieka piebalsotājs parādies sava fīrera vpaspārnē,,,
27.janvāris 2019, 01:11 | links
 
Jā, agree. Esmu reālistisks pesimists... Kuram vienmēr ir privilēģija būt patīkami pārsteigtam un priecīgam, ja viņa pareģojumi nepiepildās...
Varbūt beidzot vismaz poļu pans gulēs uz pēļiem!?

raihs, 27.janvāris 2019, 01:04

Es jau iekšēji protams ceru, ka vēl mūs pāspēs iepriecināt. Skaidrs, ka viņam sanāk šīs divas pēdējās ciņas un karjera beidzas. Tāpēc iespējams iekšējais cīņas gars gribēs ko parādīt, kā Mairis saka, mēs esam stipra tauta! :))
27.janvāris 2019, 01:11 | links
 
Junior,raihucis nav tik dumš ,lai man pa žokli mēģnātu trāpīt...,,To tik tu ,šakālēn, gribētu aiz stūra redzēt...:)

Tonis, 27.janvāris 2019, 01:03

Ja es varētu, es daudziem ierautu. Nu tā, kā putins, staļins.. Internetu atgrieztu, tv kanālus bloķetu. Nu tā, kaut kā..
27.janvāris 2019, 01:05 | links
 
mjuniors [27.01.19]: mjuniors [6m]: Raih, iedod tonim pa žokli!Ak dies, kā es mīlu šo momentu:
https://youtu.be/rAvxPWYLlPU

raihs, 27.janvāris 2019, 00:55
Es vēl nebiju atvēris jau zināju, kas tur būs par video!! :)) Jā atceros gan, un cik reizes esmu jau skatījies. Teikšu mazliet žēl, ka Mairis jau ir laikam norakstīts. Tā īsti vairs arī netiks redzētas labas cīņas. Žēl, gribējās turpinājumu.. Un jaunu bokseru ar vietā nebūs.
Jā, agree. Esmu reālistisks pesimists... Kuram vienmēr ir privilēģija būt patīkami pārsteigtam un priecīgam, ja viņa pareģojumi nepiepildās...
Varbūt beidzot vismaz poļu pans gulēs uz pēļiem!?
27.janvāris 2019, 01:04 | links
 
27.janvāris 2019, 01:04 | links
 
Junior,raihucis nav tik dumš ,lai man pa žokli mēģnātu trāpīt...,,To tik tu ,šakālēn, gribētu aiz stūra redzēt...:)
27.janvāris 2019, 01:03 | links
 
mjuniors [6m]: Raih, iedod tonim pa žokli!Ak dies, kā es mīlu šo momentu:
https://youtu.be/rAvxPWYLlPU

raihs, 27.janvāris 2019, 00:55

Es vēl nebiju atvēris jau zināju, kas tur būs par video!! :)) Jā atceros gan, un cik reizes esmu jau skatījies. Teikšu mazliet žēl, ka Mairis jau ir laikam norakstīts. Tā īsti vairs arī netiks redzētas labas cīņas. Žēl, gribējās turpinājumu.. Un jaunu bokseru ar vietā nebūs.
27.janvāris 2019, 00:58 | links
 
Junior,pārkāpšu sev pāri...
Tu jautā ,kāpēc Krivija tā dara? Teikšu atklāti -,nezinu,es nav Putins...)
Bet varu pieņemt,ka patreizējos krievzemes pārvaldniekus neapmierina tie noteikumi,uz kādiem tie tiks iesaistīti pasaules globālajā pārvaldē...
Nezināji ,kas tā tāda? :)
27.janvāris 2019, 00:56 | links
 
Raihujanci,re ka te tavs piesietais šakālēns arī grib ko sakarīgāku te palasīt...Pašam jau domu naf...

Tonis, 27.janvāris 2019, 00:48

Toni, tu vispār zini, kas ir domas? No kurienes viņas rodas..
27.janvāris 2019, 00:55 | links
 
mjuniors [27.01.19]: Raih, iedod tonim pa žokli!
Ak dies, kā es mīlu šo momentu:
https://youtu.be/rAvxPWYLlPU
27.janvāris 2019, 00:55 | links
 
mjuniors [27.01.19]: Raih, ko lai saku. Atkal tev piekrītu, ne visi panes to alko tā. Un šobrīd toč es vairs nepanesu kā agrāk. trīs dienas norakstītas.. Iespējams tas arī mani attur no tās domas. Protams es ceturksnī ar paņemu, bet to pat es nepieskaitu pie dzeršanas, lietošanas.
P.s. Tāpēc biežāk iedrukā te, lai veidojas kaut cik saturīga lasām viela.
Kad necopēju, tad man ir garlaicīgi. Tad arī šo to iepostēju šeit. Bet ne jau tad, kad dzīve kūsā- tad man ir po*ui visa tā ņemšanās te...
Un ja par alkoholu, tad būtu lietderīgi atcerēties, ka tam ir tikpat individuāla ietekme, kā heroīnam, kokaīnam, nikotīnam, utt. Cits pavelkas uzreiz, citam po*ui...
27.janvāris 2019, 00:52 | links
 
Gudrāks jau nepaliks, bet kaut kādu mācību jau dabūs..
27.janvāris 2019, 00:50 | links
 
Raih, iedod tonim pa žokli!
27.janvāris 2019, 00:49 | links
 
Raihujanci,re ka te tavs piesietais šakālēns arī grib ko sakarīgāku te palasīt...Pašam jau domu naf...
27.janvāris 2019, 00:48 | links
 
Toni, kāds ir attaisnojums, kāpēc tā Krievija dara!?
27.janvāris 2019, 00:48 | links
 
Cik gan tas ir paredzami un nožēlojami- valstis, kas atbalsta Moduro režīmu-Krievija, Irāna, Turcija, Kuba, Bolīvija un Nikaragva..... :)) Lepna plejāde:) Nekad neparko negribētu, lai Latvija kaut kad kaut kādā kontekstā ierindotos šādā sarakstā. Demokrātijas sargsuņi-Irāna, kuba, nikaragva un krievija! Ak dies!
27.janvāris 2019, 00:45 | links
 
Raihuci,ar to šmigu gan nav jāplātās,tā ir problēma, patīk vai nē...Jebkurā ziņā ir jāatzīst ,ka alko ir inde...
Bet nez kāpēc mums indēties patīk...)
27.janvāris 2019, 00:45 | links
 
Raih, ko lai saku. Atkal tev piekrītu, ne visi panes to alko tā. Un šobrīd toč es vairs nepanesu kā agrāk. trīs dienas norakstītas.. Iespējams tas arī mani attur no tās domas. Protams es ceturksnī ar paņemu, bet to pat es nepieskaitu pie dzeršanas, lietošanas.
P.s. Tāpēc biežāk iedrukā te, lai veidojas kaut cik saturīga lasām viela.
27.janvāris 2019, 00:43 | links
 
mjuniors [27.01.19]: Raih, tu jau ieskicēji pats labo scenāriju. Un tas viss ir super. Bet mans viedoklis un ko es arī pats piekopju jau vairākus gadus, nelietot alko. Man tas šķiet ir nevajadzīgi. Man pat neprasās. Un to lietu toč neapskaužu ;).
Protams tā nav mana darīšana. Un to pie taviem plusies toč neatzīmēju.
A man prasās. Es baudu kvalitatīvu alkoholu un lepojos ar to. Ar to, ka es to vsru, bet citi nodzerās. Sabiedrības attieksme pret alkoholu veidojas tikai, balstoties uz vispārpieņemtu sapratni, cik alkohols ir kaitīgs, neņemot vērā individuālu reakciju uz to. Tas arī viss. Tu manā tekstā vari pamanīt 0.7l izdzerta viskija? Nē, nevari! Tonis & co skaidrā prātā gvelž tādas stulbības, kad man zem litra prātā neienāktu!
27.janvāris 2019, 00:34 | links
 
To jaunajiem gurķiem nesaprast,kad raihucis,pēc sūri grūtas copē pavadītās dienas,atsēžas klubkrēslā baseina malā un domīgi raugoties zvaigžņotajās dienvidu debesīs lēnām sāk malkot viskija glāzi,tad jā,-nāk tā patiesā apgaismība...
27.janvāris 2019, 00:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager